What's new

Wyniki

Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
By nie by?o co miesi?c b?d? tutaj dawa? ss'a z waszych wynik?w. Prawie ka?de wasze dokonania s? oceniane punktami, to nie jest po to bym wiedzia? kogo wyjeba?, a tylko taka motywacja i te? spos?b u?wiadomienia na kogo awans bym pozwoli?, je?eli kto? wy?ej poprosi mnie o wyznaczenie supporta, kt?ry mo?e awansowa? na pr?bnego. Wszelkie wpisy nie podlegaj? ?adnej dyskusji! Ka?de pw na ten temat b?d? karane ujemnym punktem do "Fail?w". Dzisiaj poka?? wam jak, to wygl?da, a nast?pny ss dnia 23.01.2011! Ka?da nowa osoba jest oceniana od daty rozpocz?cia nowych wynik?w. Dodatkowo raporty b?d? oceniane w taki spos?b 1 miejsce = tyle punkt?w ile jest os?b w rankingu. Czyli skoro obecnie was jest 13, to 1 miejsce b?dzie nagrodzone 13 punktami. Raporty s? oceniane tylko raz - pod koniec wyznaczonego czasu.
Skrinszot:
2m5mrk5.png

By nie by?o niejasno?ci - zadanie specjalne s?, to zadania wyznaczone przeze mnie pojedynczym osobom i nie podlegaj? dyskusji z osobami trzecimi. Pomoc obejmuje dzia? - pomoc i poszukuj?. Ilo?? ujemnych punkt?w za zachowanie jest zale?ne od wysoko?ci czy ogromu sytuacji, kt?ra mnie zniesmaczy?a na sam widok. [ironia]Jak chcecie podnie?? sobie punkty, to podam adres i czekam na prezent.[/ironia]
 
Status
Not open for further replies.
Top