What's new

Wypadek Karola Bieleckiego

Status
Not open for further replies.

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
By?a 10 minuta spotkania. Podczas starcia o pi?k?, jakich w meczu szczypiorniaka jest na p?czki, jeden z Chorwat?w Josip Valci? zaczepi? o oko Polaka, poci?gn?? i... rozerwa? mu powiek?. Kibice nie mogli na to patrze?. Bielecki szybko trafi? do szpitala.

Jest oko, jest oko?! - krzycza? zawodnik do lekarza jeszcze le??c na parkiecie.

Jak podaje "Echo Dnia" jego stan jest bardzo powa?ny. Przeprowadzono wszelkie badania, w tym komputerow? tomografi?. Lekarze podj?li decyzj? o bardzo niebezpiecznej operacji i gwiazda naszej reprezentacji zosta?a przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Wed?ug informacji gazety dosz?o do p?kni?cia ga?ki ocznej. Jest du?e ryzyko, ?e nie uda uratowa? si? oka! To by?by koniec kariery tego genialnego zawodnika. Oby te prognozy si? nie sprawdzi?y. Wi?cej b?dzie wiadomo wkr?tce. Na razie wszystko w r?kach lekarzy, kt?rych czeka ci??ka robota.

Chorwaci na konferencji prasowej przepraszali za swojego zawodnika, kt?ry tak urz?dzi? Bieleckiego. Mi?o z ich strony, ale to ju? Karolowi nie pomo?e. Miejmy nadziej?, ?e pomog? mu specjali?ci. Trzymamy kciuki!

Cytat z :

Co o tym my?licie, czy Karol Bielecki powr?ci do gry?
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

Moim zdaniem tak - Karol wr?ci do gry. By?o o wiele wi?cej powa?niejszych kontuzji pi?karskich, po kt?rych pi?karze p??niej normalnie grali jak dawniej. Jedyne co mog? teraz zrobi? to ?yczy? poszkodowanemu szybkiego powrotu do zdrowia ;]
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

Jest to tragiczna wiadomo?? dla ka?dego kibica.
Bielecki, wr?ci do gry, nawet je?li by nie m?g? my?l?, ?e psychicznie by nie wytrzyma?.
Karol, jest jak Ronney, brzydki jak Shrek, ale profesjonalny.
Na ostatni mecz Reprezentacja wszyscy wyszli w koszulkach z napisem: "Karol jeste?my z tob?" !
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

Tragiczny wypadek Karola Bieleckiego. Jest to jeden z najlepszych rozgrywaj?cych w pi?ce r?cznej. Mam nadziej?, ?e w najbli?szym czasie uda si? wszystko zaleczy?, a Karol powr?ci do gry!
 

Madzialca

Active User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

?ycz? mu powrotu do zdrowia, cho? pierwszy raz o nim s?ysz?, bo pi?ka r?czna mnie nie interesuj? ;P
 

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

"polacy zawsze maj? pecha..." m?dra piosenka zespo?u Big Cyc

To dosy? mocna kontuzja,a zdarza?y si? np. rozci?cia g?owy itd.Ta mi si? zdaje najgorsza.Ale polak jest wytrzyma?y,raczej b?dzie znowu gra?.Trzymamy za niego kciuki!!
 

kubanosa

Active User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
94
Reaction score
4
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

Ja te? trzymam kciuki! Jestem z tob? Karol! Jestem, jak ty, z Sandomierza i trenuj? w klubie SPR Wis?a Sandomierz! Wr?? jak najszybciej! :)
 

MiSsio

Active User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
72
Reaction score
20
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

On ju? zako?czy? karier? szczypiornisty.
Szybkiego powrotu do zdrowia!
 

kubanosa

Active User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
94
Reaction score
4
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

@up
Je?eli odzyska wzrok to mo?e wr?ci?. Ale szanse s? nik?e...
 

MiSsio

Active User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
72
Reaction score
20
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

Jakby? by? zorientowany to by? wiedzia?, ?e sam powiedzia? Bielecki, ?e do pi?ki r?cznej nie wr?ci ju?..
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Wypadek Karola Bieleckiego

Oczywi?cie szybkiego powrotu do zdrowia!
 
Status
Not open for further replies.
Top