What's new

Wyprawa

Status
Not open for further replies.

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
O to opowiadanie kt?re napisa?em 2 minutki temu wystawiam je w celu sprawdzenia si? wiec piszcie oceny.
"Wyprawa w nieznane"
Dawno, dawno temu w pewnej wiosce o nazwie Wruklas mieszka?a czw?rka wojownik?w, ka?dy z nich od dziecka kszta?ci? si? w swoim fachu. Jeden zosta? Druidem, zna? wszystkie rodzaje zi?? oraz zakl?cia jakich m?g? si? tylko nauczy?, drugi by? rycerzem, wybornie w?ada? swoim ostrzem, by?o to najlepsze ostrze w okolicy i zwa?o si? „Frightianus”. Trzecim z nich by? ?wietny mag, uwa?ano nawet ?e najlepszy w kraju, czwartym za? by? ?wietny paladyn. Pewnego dnia podczas treningu ich nauczyciel, kt?ry na imi? mia? Drakonian oznajmi? im ?e musz? oni wyruszy? w d?ug? i niebezpieczn? podr??. Ich mistrz da? im czas do namys?u. Nie wiedzieli oni co zrobi?, byli zak?opotani oraz dr?czy?a ich ciekawo?? co si? wydarzy podczas tej Misji. Jeden z nich zadecydowa? i zapyta? Drakoniana co jest celem misji, on odpowiedzia? oto takimi s?owami „ Od tej misji bowiem zale?y los wioski, a nawet Kraju. Nie umarli powr?cili ich w?adca okrutny demon zwany Baphemoth prze?ama? bram? i wydosta? si? z podziemia”. Byli oni przestraszeni lecz zgodzili si? wykona? zadanie. Nast?pnego dnia o ?wicie wyruszyli zdoby? przedmiot kt?ry mia? uratowa? kraj od zguby. Po przebyciu kilku kilometr?w na ?rodku drogi napotkali oni grupk? szkeletor?w, po ich zabiciu pod ziemi wysz?y nieumar?e kreatury, kt?rych ?wiat ?ywych jeszcze nie widzia?. Walka By?a d?uga i m?cz?ca ale wiedzieli oni ?e niebezpieczny Baphemoth wie gdzie zmierzaj? i b?dzie stara? si? zniszczy? ich przed dotarciem do celu. Postanowili p?j?? przez Bagna Mroku kt?re by?y jak dot?d nie zbadane, po wej?ciu na teren bagien napotkali oni Stworzenie kt?re mia?o 5 par oczu i przywo?ywalo szkeletory. Po chwili Mag zosta? otoczony przez szkeletory i nic nie m?g? zrobi?, gdy nagle szkeletory znikn??y. Okaza?o si? ?e Druid u?y? zakl?cia aby zniszczy? t? besti?. Zabrali maga i rozbili ob?z. Zielarz stara? si? uleczy? czarownika kt?ry by? powa?nie poraniony.


Je?li chcesz si? dowiedzie? co bedzie z Czarownikiem zobacz nast?pn? cz???.
Nast?pna cz?s? bedzie tylko wtedy kiedy opowiadanie sie wam spodoba :)
 
Last edited:

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Wyprawa

Og?lnie opowiadanie dobre, ale zmie? te zombi, poniewa? psuj? klimat.
 

Komando

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
41
Reaction score
2
Odp: Wyprawa

Dobre!!
Ale m?czy mnie jedno pytanie czy ta czw?rka ma PACC'a?? xD
Daj nast?pne cz??ci z mi?? ch?ci? je przeczytam chod? uwa?am, ?e nie jest jeszcze doskona?e.
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Wyprawa

Drug? cz??? dzi? wstawie :) bo musze b?edy poprawi? i na kompa przepisa?.
Mi?o mi ?e si? wam podoba. Pacca nie maj? ^^ nie potrzebuj? go maj? kody do gry. :rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Top