What's new

Wywiad z Alastorem [Admin]

Status
Not open for further replies.

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Tw?rc? naszego forum. Ponad 50 pyta? dotycz?cych nie tylko forum. Sporo ciekawostek i przemy?le? samego Alastora. Wch?o? to! <rotfl>
  • <Const> Witam Ci? Alastorze. Chcia?bym spyta? czy udzielisz mi kr?tkiego wywiadu, kt?ry zostanie opublikowany na lamach tibia.net.pl. Zgadzasz si??
    <Alastor> Jasne, ale zastrzegam sobie, ze na pewne pytanie by? mo?e nie b?d? w stanie udzieli? odpowiedzi ;-)
  • <Const> Zacznijmy wiec. Niewielu ludzi ma o Tobie informacje, przez co wydajesz si? bardzo tajemniczy. Opowiedz nam prosz? o Twojej obecnej sytuacji. Czym si? zajmujesz? Jak wygl?da Tw?j zwyk?y dzie?? Jakie masz osobiste plany na przysz?o???
    <Alastor> Hehe... mo?e pomi?my temat mojej osoby, bo nie jestem skory rozmawia? o moim ?yciu prywatnym (wiem, wiem, mog? by? przez to nieco tajemniczy... Mog? jedynie rzec, ze jestem pe?noletni ;-)
  • <Const> Skoro nie chcesz o tym rozmawia? przejd?my do tematu zwi?zanego z forum. Jak dawno temu pojawi? si? pomys? na taka stron?, jak? jest TNPL i jak to si? sta?o, ?e wpad?e? na taki pomys??
    <Alastor> Bodaj?e rok temu przej??em domen? Tibia.net.pl (pod kt?r? wcze?niej istnia?a strona/forum). Troch? czasu min??o zanim postanowi?em cos z ta domena zrobi?, a mo?na by rzec, ze zacz??em interesowa? si? tym tematem dosy? p??no. Co nie zmienia faktu, ze wcze?niej posiada?em inne strony o Tibii ;)
  • <Const> M?g?by? przybli?y? nam, z jakich etap?w sk?ada?a si? praca nad takim projektem?
    <Alastor> Najpierw postanowi?em uruchomi? prowizoryczne forum - bazuj?c na silniku punBB. I tak z dnia na dzie?, forum zacz??o si? rozrasta?... Oczywi?cie, na pocz?tku trzeba by?o zastosowa? odpowiednie techniki, aby spo?eczno?? troch? zach?ci? do pisania i rejestrowania si? na forum
  • <Const> Te techniki niech pozostan? Twoja tajemnica. Nie chc? mie? za dwa miesi?ce kilkunastu podobnych for. Wymie? nam teraz g??wne cele, dla kt?rych owe forum powsta?o.
    <Alastor> Hmmm... Pod koniec 2007 roku forum otfans.pl przesta?o istnie?, stad tez pomy?l na powstanie nowego forum o podobnej tematyce. G??wnym celem jest zbudowanie du?ej spo?eczno?ci oraz prze?cigni?cie takich gigant?w jak Tibia.org.pl czy ex-supported fansite - Tibia.pl
  • <Const> W jaki spos?b cele te s? obecnie realizowane?
    <Alastor> W?a?ciwie to wszystko skupia si? na zbudowaniu nowego Tibijskiego portalu oraz na rozbudowaniu forum
  • <Const> Do kogo przede wszystkim jest skierowane forum TNPL? Czy nie ograniczyli?cie si? do w?skiej grupy jaka as "OTSiarze"?
    <Alastor> Generalnie tych prawdziwych Tibijczykow zgarn??a Tibia.pl oraz po trochu Tibia.org.pl. OTSiarze s? rozsiani po ro?nych forach; w?a?ciwie to na nich skupia si? Tibia.net.pl
  • <Const> W czym forum TNPL jest lepsze od innych, podobnych for? Wymieni?e? ju? najwi?kszego spo?r?d gigant?w w swoim fachu- tibia.pl. Sadzisz, ze stworzysz lepsze forum/portal?
    <Alastor> Lepsze mo?e by? jedynie pod wzgl?dem ludzi, kt?rzy si? na nim udzielaj? - jednak ja o tym nie decyduje, ale oni sami. Wi?ksze forum od Tibia.pl raczej b?dzie ci??ko stworzy? (jest to w zasadzie niemo?liwe patrz?c na to, ile lat ju? Tibia.pl istnieje). Stworzenie lepszego portalu jest mo?liwe (zwa?aj?c na to, ?e ostatnio da?y si? s?ysze? glosy niezadowolenia ze zmiany szaty graficznej Tibia.pl), ale jednak to wszystko to i tak teoria, bo w praktyce sprawy wygl?daj? zupe?nie inaczej
  • <Const> Nie boisz si? konkurencji i ca?kowitego wyparcia z rynku?
    <Alastor> Mo?na odnie?? wra?enie, ze niekt?rzy konkurenci utkn?li w miejscu par? lat temu, wiec konkurencji si? nie boje. Cos takiego jak ca?kowite wyparcie z rynku po prostu nie istnieje... no, chyba, ze Tibia przestanie istnie? ;-)
  • <Const> Jakie w takim razie s? Twoje stosunki do stron o podobnej tematyce?
    <Alastor> Niech tam sobie istniej?... ;-)
  • <Const> Widz?, ze respektujesz zasad?: "?yj i daj ?y?", to dobrze. Teraz pytanie odno?nie finans?w. Zdobyli?cie ju? jakiego? sponsora?
    <Alastor> A mo?e "?yj tak, aby ?ycie innych sta?o sie piek?em?" ;-) Sponsora bardzo trudno znale?? maj?c jedynie jako kart? przetargowa niedu?e forum... Zreszt? sponsor?w na razie nie szukamy (no, mo?e i jaki serwer gier sie w przysz?o?ci przyda, to tak) - z finansami nie ma problem?w, cho? z pomys?ami na konkursy jest odrobin? gorzej
  • <Const> Czyli u?ytkownicy TNPL nie maja co liczy? na darmowy PACC z jakiego? bardziej b?d? mniej kreatywnego konkursu wymy?lonego przez administracje?
    <Alastor> Za darmo to co najwy?ej kopa w d*** mo?na dosta?, cho? i tak nie zawsze... ;-) Najpierw trzeba sobie zada? pytanie, czy na forum przebywaj? ludzie, kt?rzy graj? na oficjalnych serwerach, czy raczej na OTS'ach, i czy w takim wypadku PACC by?by w?a?ciw? nagroda, ale oczywi?cie wszystko jest do przedyskutowania i okre?lenia, jaki to mi??by by? konkurs, i jakie mia?yby by? nagrody. Swoja droga zg?osi?a si? do mnie niedawno osoba apropo sponsoringu nagrody na konkurs... ;-)
  • <Const> S? ludzie, kt?rzy graj? na globalu. Co prawda niewielu, ale jednak. Milo, ze jednak macie jakiego? sponsora. :)
    <Alastor> Tak, "sponsora" - to trzeba zaznaczy? ^^
  • <Const> Hm... Je?li ten sponsor zawi?d?by to jak zamierzacie finansowa? konkursy b?d? nagradza? zwyci?zc?w? Jest jakie? alternatywne rozwi?zanie tego problemu?
    <Alastor> Naprawd? nie ma co si? tak nastawia? na tego sponsora - je?eli ju? b?dzie co? przysponsorowane przez niego to b?dzie to jednorazowe wsparcie. Tak jak napisa?em wcze?niej, fundusze mog? si? znale??, jednak gorzej zorganizowa? odpowiedni konkurs
  • <Const> Dobrze, zostawmy ju? temat sponsoringu i konkurs?w. Zwykli u?ytkownicy nie maja dost?pu do takich danych, wiec powiedz nam. Ilu przeci?tnie w ci?gu dnia loguje si? u?ytkownik?w na forum?
    <Alastor>Hmmm... Tego nie jestem w stanie napisa?, ale w ci?gu dnia przez forum przewija si? oko?o 3000 unikalnych u?ytkownik?w. W weekendy oczywi?cie wi?cej, ale z regu?y wi?cej jest biernych ogladaczy ni? tych u?ytkownik?w, kt?rzy si? udzielaj?...
  • <Const> Zaskoczy?e? mnie (pozytywnie) tak wielka liczba. To naprawd? sporo, ale czy macie jak?? koncepcje na temat promowania forum TNPL?
    <Alastor> W zasadzie to nie jest a? tak du?o... Tibia.pl ma dajmy na to ok. 1 miliona ods?on DZIENNIE... Promowanie stron - to jest to, czym si? zajmuje, wiec d??? do tego, aby forum odwiedza?o jak najwi?cej u?ytkownik?w
  • <Const> Jak wielu ludzi zaanga?owanych jest w edycje forum? Jakie widzisz w tych ludziach zalety i kto najbardziej wyr??ni? si?, spo?r?d teamu?
    <Alastor> Aktualna lista os?b zaanga?owanych w rozw?j forum jest dost?pna na g??wnej stronie forum ("Poka? list? moderator?w"). Jest par? os?b, kt?re si? wyr??niaj?, jednak nadal nie ma takiej osoby, kt?ra wiedzia?aby, jak poprowadzi? forum, aby sprawnie wszystko funkcjonowa?o.
  • <Const> Czy Ty nie czujesz si? taka osoba? Takim ogarniaczem ogarniaczy? =]
    <Alastor> No tak, ale nie ma ludzi niezast?pionych przecie? ;-) a ja w?a?nie szukam mojej prawej r?ki.
  • <Const> Zmieni?by? cos w swojej ekipie? Nie chodzi o zast?pienie ludzi innymi, lecz ich zmiany wewn?trzne, mo?e ich mentalno??? Czy wi?kszo?? nie ogranicza si? do biernego moderowania?
    <Alastor> Tak... na pewno zmieni?bym niejedn? rzecz, a g?ownie tyczy si? to og?lnej komunikacji oraz zaanga?owania w rozw?j forum.
  • <Const> Jednak nie jeste? do ko?ca zadowolony z administracji?
    <Alastor> Nie - na pewno zwi?zek z tym ma tak?e to, ze ludzi z administracji w ?yciu nie widzia?em na oczy (i zapewne nigdy nie ujrz?), wiec nie wiem, kto ma jaki charakter, jakim jest typem cz?owieka, a w og?le to ci??ko pewne sprawy ustali? jedynie poprzez pisanie wiadomo?ci tekstowych...
  • <Const> Musia?em to us?ysze?, m?dra odpowiedz :). Teraz pytanie, kt?re zainteresuje wielu forumowiczow- Czy wci?? macie wolne miejsca dla tych, kt?rzy chcieliby Was wspom?c?
    <Alastor> Tych to jak ze ?wiec? szuka?... ;-) Oczywi?cie, zawsze potrzebujemy pomocnik?w.
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
  • <Const> My?l?, ze bardzo ucieszy?e? niekt?rych u?ytkownik?w TNPL. Dosz?y mnie s?uchy, ?e masz r?wnie? inne forum. Podobno jest ono zwi?zane z telefonami. Pracujesz tak?e nad innym projektem?
    <Alastor> Forum jest o telefonach marki Sony Ericsson - trzeba przyzna?, ze nikt tam si? zbytnio nie udziela. Poza tym mam wiele mniejszych i wi?kszych stron/for, kt?re niestety zaniedbuje, bo przy takiej ilo?ci ci??ko to wszystko ogarn?? tak, jak nale?y. :( (Strach si? przyznawa?, ze jestem w?a?cicielem, kt?rej? strony, bo mog? si? do mnie przyczepi?, ze zaniedbuje obowi?zki admina ;-) )
  • <Const> Czy te fora nie powstaj? kosztem TNPL? Na kt?re z nich po?wi?casz najwi?cej swojego cennego czasu?
    <Alastor> Obecnie zajmuje si? Tibia.net.pl... Prawda, robie to kosztem innych stron, ale w ko?cu ?ycie zmusza nas do po?wi?ce? ;-)
  • <Const> Czy Twoje dotychczasowe produkcje s? tylko amatorskim materia?em czy jednak liczysz na cos wi?cej ni? satysfakcja?
    <Alastor> Mo?e g?ra jedno forum i jeden serwis mo?na nazwa? profesjonalnym - reszta to totalna amatorszczyzna, ale jednak zawsze kto? na te strony wejdzie.
  • <Const> Wykorzystujesz czasem cudze pomys?y, pomys?y ludzi spoza grona administracji TNPL? Czy wolisz sam wszystko planowa??
    <Alastor> Wole uczy? si? na cudzych b??dach, korzysta? ze sprawdzonych rozwi?za?, ale czasami tez troch? innowacji nie zaszkodzi.
  • <Const> Czyli przede wszystkim polegasz na do?wiadczeniu. Co w Twoim ?yciu zmieni?o si? na lepsze, a co na gorsze odk?d masz pod opiek? TNPL? Brakuje Ci czego?? Czy wr?cz przeciwnie forum okaza?o si? pocz?tkiem nowego etapu w Twoim ?yciu, nowych mo?liwo?ci i wyzwa??
    <Alastor> Ojej, nic zanadto si? nie zmieni?o - mo?e poza tym, ?e mam satysfakcje z posiadania takiego forum. Raczej w towarzystwie nie mog? pochwali? si? takim forum, bo ehh... Tibia? To w to kto? jeszcze gra? ;-)
  • <Const> Chyba nie wstydzisz si? tego co osi?gn??e??
    <Alastor> Bynajmniej, lecz niekt?rzy nie potrafi? tego doceni? lub doceniaj? na sw?j spos?b :)
  • <Const> Rozumiem. :( Jakie czynniki zadecydowa?y o sukcesie Twojego forum i co zaliczy?by? do najwi?kszych sukces?w?
    <Alastor> Sukcesu jeszcze forum nie odnios?o, jeszcze daleka droga do tego
  • <Const> Daleka i wyboista. =] B?d?c najwy?ej postawiona osoba, kt?ra ma ostatnie zdanie w najwa?niejszych sprawach zwi?zanych z forum pewnie sporo os?b pisze do Ciebie na PW. Jakie s? najcz?stsze pytania, jakie dostajesz albo mo?e pami?tasz jak?? zabawna wiadomo???
    <Alastor> Tak du?o znowu nie pisze - niekt?re wiadomo?ci ignoruje, na inne zapominam odpowiedzie?, a na inne odpowiadam ;-) Uhm, cz?stych pyta? nie ma, a zabawnej wiadomo?ci nie pami?tam :( . Chocia? jest jedna: "witam prosz? od odblokowanie mnie na gg nr xxxxxxx mam spraw? xD"
  • <Const> <ROTFL> xD No dobrze. Musze zadowoli? si? Twoja odpowiedzi?. Powiedz mi czy regulamin serwisu ulegnie w przysz?o?ci licznym przer?bkom? Z tego co widzia?em jest sporo niedoci?gni?? i dwuznacznych paragraf?w. Nie wszyscy zd??yli to jeszcze zauwa?y?.
    <Alastor> Na pewno regulamin wymaga dopracowania, to jest fakt, a czy b?dzie zmieniony - by? mo?e teraz, z pomoc? nowych moderator?w, uda nam si? stworzy? nowy, lepszy regulamin Tibia.net.pl ;-)
  • <Const> Z ca?ego serca ?ycz? Wam powodzenia w tej?e sprawie. Jakie zastrze?enia dotycz?ce moderowania pojawiaj? si? najcz??ciej?
    <Alastor> Mo?na ja?niej? :)
  • <Const> Owszem, mo?na. Czy odbierasz jakie? wiadomo?ci od innych u?ytkownik?w ze skargami na moderator?w? Je?li tak to czego one g?ownie dotycz??
    <Alastor> Odbieram, a w razie czego reaguje. Wiadomo?ci g?ownie dotycz? z?ej (wg u?ytkownika) pracy moderatora.
  • <Const> Usatysfakcjonowa?a mnie ta odpowiedz...Dla wielu jeste? najlepszym przyk?adem na to, ze mo?na osi?gn?? cos wielkiego samodzielnie. Czy da?by? nam jakie? rady na sukces?
    <Alastor> Nie powiedzia?bym, ze osi?gn??em wiele, cho? na pewno wi?cej ni? niekt?rzy... Rady na sukces? Zaanga?owa? si? w to, co si? robi, ale nie tak, aby ta rzecz przes?ania?a wszystko inne. Wszystko jest dla ludzi, ale umiar musi by? ;-)
  • <Const> M?drze powiadasz, ale czy my?lisz, ?e praca moderator?w jest doceniana przez u?ytkownik?w forum?
    <Alastor> My?l?, ze bardziej doceniliby prace moderator?w, gdyby nagle na forum zabrak?o moderator?w
  • <Const> Ja jednak sadze, ze anarchia jest im pisana. Ci??ko im si? dostosowa? po przyj?ciu z tibia.pl... Ale id?my dalej z pytaniami xD. Co mo?emy r?wnie? znale?? na lamach TNPL opr?cz wiadomo?ci zwi?zanych z OTS?
    <Alastor> Kurcze Konstanty, takie wiadomo?ci to mo?e ka?dy ?ebra? wchodz?c na Tibia.net.pl i przegl?daj?c poszczeg?lne dzia?y/kategorie/tematy ;-)
  • <Const> Nie chodzi?o mi o konkrety tylko og?lnie. Ale spoko... niech ludzie sami poogl?daj? forum a co bystrzejsi niech poczytaj?. Jak postrzegasz role gier we wsp??czesnej kulturze i spo?ecze?stwie?
    <Alastor> Zapewne chodzi gry komputerowe, tak? ;-) Uwa?am, ze za bardzo z?eraj? umys? m?odego cz?owieka, czasami uzale?niaj?, przez to ludzie zamiast spotyka? si? ze sob? na dworze, spotykaj? si? na mapie de_dust ;-) Ale co by to by?o bez tych gier, nieprawda?
  • <Const> S?dzisz, ?e Tibia powinna by? dozwolona od jakiego? wieku?
    <Alastor> Nie, absolutnie
  • <Const> Czy nauczy?e? si? czego? ciekawego odk?d jeste? administratorem forum TNPL?
    <Alastor> Tak, ze na pewnych ludziach nie mo?na polega?
  • <Const> Lepiej du?o wiedzie? ni? du?o m?wi??
    <Alastor> Lepiej s?ucha? tego, kto du?o wie ;-)
  • <Const> Ci??ko na pierwszy rzut oka rozpozna? tych najm?drzejszych. Czym kierujesz si? w ?yciu? Czy masz jakie? zasady i warto?ci, kt?re pomagaj? Ci w d??eniu do tego co chcesz osi?gn???
    <Alastor> Kieruje si? zdrowym rozs?dkiem ;-) Poza tym, ci??ko m?wi? o jakich? zasadach i warto?ciach - nie chce podpiera? si? jakimi? cytatami, czy m?dro?ciami ?yciowymi...
  • <Const> M?wi?e?, ?e spor? rol? przywi?zujesz do do?wiadczenia i nie podejmujesz pochopnych decyzji. Wzorujesz si? na kim??
    <Alastor> Hmmm... Swego czasu bardzo cz?sto udziela?em si? na forum tibia.com - wtedy wzorowa?em si? na ludziach typu Gamemaster, czy osoby z Customer Support
  • <Const> Grasz czasem w Tibie?
    <Alastor> Ostatnio - nie; za du?o si? rzeczy zmieni?o, a ja nie jestem na czasie... Nale?? do grona old playerow ;-)
  • <Const> Old Player? Hm... pami?tasz jeszcze czasy gdy nie by?o hotkey'ow? =]
    <Alastor> Wydaje mi si?, ze hotkeye zosta?y wprowadzone nie a? tak dawno... Pami?tam czasy, gdy nie by?o czaszek... Hehe, czasy Amulet of Life i czasy questow, kt?re wygl?da?y inaczej ni?. dzisiaj... ale old times will never return ;-)
  • <Const> Mo?e jednak wr?c?. By?o sporo petycji pisanych do naszych s?siad?w zza miedzy aby zrobili jeden taki serwer. Swoja droga musisz mie? ju? swoje lata skoro pami?tasz te czasy... ;) Sadzisz, ze CipSoft post?pi? s?usznie wprowadzaj?c te wszystkie u?atwienia?
    <Alastor> Oczywi?cie, ze wiele graczy chce, aby powsta? serwer taki, jak dawniej, ale to si? nie stanie - gra jest ca?y czas rozbudowywana. To samo tyczy si? serwera, na kt?rym organizowany by?yby walki miedzy poszczeg?lnymi ?wiatami - to si? raczej nigdy nie stanie.
  • <Const> Nigdy nie m?w nigdy! =] Og?lnie rzecz bior?c b?d?c administratorem lubisz to co robisz czy raczej masz do tego pewien dystans? Praca nad forum jest zabawa czy wbrew pozorom ci??ka praca?
    <Alastor> Haruje od ?witu do nocy, wiec tak - jest to ci??ka praca ;-)
  • <Const> Jak my?lisz z czym kojarzy si? ludziom tibia.net.pl?
    <Alastor> Bleh, wo?a?em pytania na temat Tibii. : ( Nie wiem, mo?e z forum Tibijskim...?
  • <Const> Niestety zblizamy sie do konca... tez powspomina?bym czasy strasznych Giant Spiderow wyskakujacych z ciemnosci w Thais... I ten napis "You are dead"... :)
    <Alastor> No, a ja gdzies tam mam sceena z napisalem "You are dead...", kiedy to Giant Spider zabija mnie w ?wi?tyni na Rookgaardzie sekund? po tym, jak sie wlogowalem...
  • <Const> <lol2> Czyzby bug? :)
    <Alastor> Test server ;-)
  • <Const> To pewnie dowcip kt?rego? z bardziej "sympatycznych" GMow :D Doko?cz zdanie. Ostatnie miesi?ce by?y dla mnie...
    <Alastor>...Miesi?cami, kt?re by?y i min??y
  • <Const> Czy jest jakie? pytanie, kt?rego nie zad??em, a na kt?re chcia?by? odpowiedzie?? Albo chcia?e? cos jeszcze dopowiedzie??
    <Alastor>Oj, wiele sie tego nazbiera?o, ale podsumuje to wszystko tym jednym filmikiem:
  • <Const> R?wnie? ?ycz? wszystkim smacznego. BTW: G?odnemu chleb na my?li :D Czego mog? Wam ?yczy? w nadchodz?cych miesi?cach (oby latach) jako u?ytkownik TNPL?:)
  • <Alastor> Sukcesu, szcz??cia, ?eby w 2012 nie by?o konca ?wiata, i og?lnie, ?eby sie Tibia.net.pl powodzi?o, i ?eby Tibia przez najbli?sze lata nadal prosperowa?a ;-)
  • <Const> Tego Tobie i wszystkim u?ytkownikom Tibia.net.pl ?ycz?. To ju? koniec naszej rozmowy. Chcia?by? kogo? pozdrowi??
    <Alastor> Yhmm... siebie? Pozdrawiam ka?dego, kto zada? sobie trud przeczyta? moje niekiedy przyd?uga?ne, sztywne i m?cz?ce odpowiedzi ;-)
  • <Const> Dzi?kuj? za po?wiecenie mi trzech godzin (!) czasu w imieniu swoim jak i u?ytkownik?w Tibia.net.pl. ?yczymy dalszych sukces?w i pozdrawiamy.
    <Alastor> I oczywi?cie Pana Konstantego pozdrawiam ; P <macha r?ka>
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Heh, ciekawy wywiadzik. :p Dobry pomys?, ?eby urz?dzi? wywiad z Administratorem. ;)

First post. \o/

Pozdrawiam,
Vendeto
 
Last edited:

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Niez?y wywiad napracowa?e? si? ! A co lepsza zada?e? pytania, kt?re ka?dy by zada? Administratorowi, super, super i jeszcze raz super !
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Super wywiad, fajnie, ?e nie b?d? tu publikowane tylko wywiady o tibii ;- )


#offtop

Swoja droga zg?osi?a si? do mnie niedawno osoba apropo sponsoringu nagrody na konkurs... ;-)

Ja chcia?em, tylko Tylko ty jako? nie odpisujesz na pw ;-< Je?li chcia?by? doko?czy? ten konkurs, napisz pw
 
Last edited:

Cai Johnson

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
69
Reaction score
2
Trzy godziny, to sobie troch? pogawendzili?cie. Mi?y wywiad chocia? du?o nowo?ci w nim nie by?o. I tak dobrze ?e po?wi?ci?e? sw?j czas dla tibia.net.pl
 
N

Napster

Guest
Wywiad bardzo ?adny, no i d?ugi ;D. Warty przeczytania. Brawa za bardzo ?adn? i ciekaw? "lekturk?" ;).

Pozdrawiam,
Napster.
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Fajny wywiad nam?czy?e? si? konstantynopolitanczyk:cool:
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Ach ten tajemniczy Alastor ;-).Wywiadzik super, :).
Kiedy ktos ze mna przeprowadzi ? ;'(
@edit
To napisz mi swoje gg na pw <rotfl> ;)
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Ciesz? si?, ?e spodoba? si? wywiadzik. Mi jednak pozosta? niedosyt poniewa? Alastor nie zdradzi? prawie nic ze swojego ?ycia. Nawet imienia :) Mia?em jeszcze jakie? dziesi?? pyta? do zadania ale ju? odpu?ci?em. Przyznam, ?e te trzy godziny by?y do?? m?cz?ce, bo po napisaniu pytania czeka?em sporo czasu na odpowied?. Alastor chyba te? ju? by? zm?czony moimi pytaniami. Mam nadziej?, ?e ogrom sp?dzonego czasu ze mn? nie odbije si? na jego zdrowiu (psychicznym). Na realizacj? wywiadu i spotkanie z Alastorem oko w oko musia?em czeka? prawie trzy dni. Obiecywa?em p??godzinny wywiad a zebra?o si? tego na ca?e trzy godziny. xD

Mi?y wywiad chocia? du?o nowo?ci w nim nie by?o.
Jak znasz admina to mo?e i nie by?o. :eek:

@Frox
Cho?by dzi?.... :rolleyes:
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
NO KOnstantynopolczyk musz? przyzna?, ?e odwli?es kawa? wielkiej roboty i chwa?a ci za to. Dowiedzieli?my si? troch? wi?cej o TNPL i o samym Alastorze. A i ja przypomnia?em sobie stare forum i moje pierwsze 30 post?w ?eby wzi?? udzia? w konkursie :) a p??niej si? ich nazbiera?o troch? wi?cej. A? si? ?ezka w oku kr?cie... :p szkoda, ?e wi?kszo?ci z tamtej ekipy nie ma ju? z nami... :(

@down Oczywi?ci?, dzi?ki za popraw? teraz b?de pisa? dobrze :p. By? to pocz?tek grudnia 2007r. zobaczy?em to forum i wtedy do wygrania by? pacc. Wystarczylo napisa? 3 tematy i 30 post?w sensownych (wtedy by?o na forum ma?o ludzi) i znalaz?o si? chyab 12 user?w kt?rzy wzieli udzia? w losowaniu - oczywi?cie nie wygra?em a samo forum tak mi si? spodoba?o, ?e by?em p??niej jednym z pierwszych moderator?w :). A co do naszej starej ekipy to byli ludzie wyj?tkowi :p naprawde fajnie si? z nimi pracowa?o i ka?dy zachowywa? si? jak na stanowisko moderatora wypada (bo o ludziach tpy Tiger ju? ma?o kto pami?ta a podej?ewam, ?e z obecnego forum ma?o os?b wie o kim dok?adnie m?wie). A p??niej odpad? jeden drugi, sporo os?b odpad?o po zmianie forum a teraz znowu ekipa si? niby uzbiera?a ?adna i znowu du?o os?b leave. Pasuje do obecnej sytuacje piosenka D?em - Wechiku? czasu...
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
@UP
No Konstantynopolczyk(...)
Trzeba by?o skopiowa? m?j nick, bo troch? inaczej si? go pisze, ale wiadomo, ?e nie chodzi o kogo innego jak o mnie. xD <skromny>
Szkoda, ?e wi?kszo?ci z tamtej ekipy nie ma ju? z nami...
Selekcja naturalna.. Spo?ecze?stwo jest organizmem, kt?ry musi by? zdrowy w ca?o?ci aby w?a?ciwie funkcjonowa?, a nie jest to mo?liwe z lud?mi, kt?rzy maj? stanowisko nieadekwatne do swojego wieku/umiej?tno?ci. Niekt?rzy zachowywali si? jak o?miolatki. :eek:
BTW: O jakim konkursie m?wisz? W?a?ciwie du?o ich nie by?o... na starym forum r?wnie?.
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
WItam. Bardzo dobry wywiad, troch? musia?e? si? naprawcowa?, nie troch? tylko bardzo. DObry wywiadzik z tajemnicz? osobom o name Alastor :)
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Super wywiad, a nie jaki? ma?y wywiadzik. Gdyby nie filmik z familiad?, to czu?bym lekki nie dosyt. Podzi?kowania za te po?wi?cona trzy godziny, pozdrawiam :)

@Drexav
No szkoda, ?e wylecia?em, bo du?o ciekawych rzeczy si? dzia?o teraz, jak i na starym forum.

@meeting
Organizacja nie jest trudna, ale ograniczona. Jest sporo os?b w kadrze(i tych by?ych), z Krakowa. Mo?e nie dla wszystkich, ale chocia? dla tej pewnej cz??ci mo?na by by?o zorganizowa? jakie? ma?e spotkanie na rynku.
 
Last edited:

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
?wietny wywiad. Ciekawy i interesuj?cy. A co do:

<Const> Jednak nie jeste? do ko?ca zadowolony z administracji?
<Alastor> Nie - na pewno zwi?zek z tym ma tak?e to, ze ludzi z administracji w ?yciu nie widzia?em na oczy (i zapewne nigdy nie ujrz?), wiec nie wiem, kto ma jaki charakter, jakim jest typem cz?owieka, a w og?le to ci??ko pewne sprawy ustali? jedynie poprzez pisanie wiadomo?ci tekstowych...

Ch?tnie t? old very old kadre jak i t? now? najnowsz? chcia?bym pozna?. Zreszt? by? ju? taki pomys? na FM. Niestety wi?kszo?? z kadry to osoby nie pe?no letnie i trudno jest si? zorganizowa?. Alastorze, jak by?cie do czego? doszli to poprosz? o pm lub gg. ;)
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
"Nie ma to jak pozytywne nastawienie (ex) cz?onka kadry" Tak mi pisa?e?. ;]
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Zdanie wyrwane z kontekstu.

Nie ma kto si? tym zaj??, wi?c nic si? w tym kierunku nie dzieje. Proste.
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
hmm ... My?l?, ?e spotkani? si? z kadr? administacyjn? to jest co?! Istnieje tylko problem ju? wy?ej wspomniany: ORGANIZACJIA. Ju? sobi? wyobra?am widz?c w jednym miejscu Andzi?, Forxa, Alastora, Ewande, Anvile, Hoxavera ( przepraszam, je?eli b??dnie napisa?em nick ), Masiara ( z kt?rym pracuj? nad nowym projektem ), I wszystkich innych czlonk?w administracji, kt?rych nie wymieni?em k?uc?cych si? jaki punkt doda? do regulaminu ;).
 
Status
Not open for further replies.
Top