What's new

Wywiad z Always Be Late [U?ytkownik]

Status
Not open for further replies.

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Killer Queen: Witaj, czy zgodzisz si? udzieli? wywiadu?
Always Be Late: Z mi?? ch?ci?.

KQ: Na pocz?tek przedstaw si? prosz? u?ytkownikom forum, napisz gdzie mieszkasz i czym si? zajmujesz na co dzie?.
ABL: Rodzice mieli mi zamiar da? na imi? Dorian, co, na szcz??cie, z nieznanych powod?w, nie uda?o si? im.
Ostatecznie zosta?em Adrianem, aktualnie 14 letnim uczniem 2 gimnazjum w Siemianowicach ?l?skich.

KQ: Jakie s? Twoje zainteresowania? Czemu po?wi?casz najwi?cej wolnego czasu?
ABL: Muzyce. Gram na fortepianie, ?piewam, a moje umiej?tno?ci szlifuj? sam. Wcze?niej chodzi?em do szko?y muzycznej, kt?ra to nieprzypad?a mi zbytnio do gustu.
Poza tym, jak ka?dy nastolatek, spotykam si? z przyjaci??mi, chodz? na koncerty i gram w na podw?rku w koszyk?wk?, b?d? siatk?wk?.

KQ: Czy wi??esz z muzyk? swoje plany na przysz?o???
ABL: Nie zastanawia?em si? g??biej nad tym, aczkolwiek my?l?, ?e tak.
Na obecn? chwil?, kierunek studi?w waha?by si? mi?dzy wokalistyk?, muzykologi?, a edukacj? artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Jak wiadomo, plany mog? si? zmieni?.

KQ: Skoro ju? jeste?my w muzycznych tematach, mo?e zdradzisz, jakiego rodzaju muzyki s?uchasz i kto jest Twoim muzycznym idolem?
ABL: Nie mam idola, a ulubionych wykonawc?w, zcy zespo?y, kt?rych jest kilka. W pierwszej kolejno?ci mog? wymieni? Panic at the disco, czy Fall Out Boy. P??niej System of a down, Green Day. Jak wida?, przewa?a art i progressive rock.

KQ: Kt?ry okres w dziejach ?wiata uwa?asz za najbardziej owocny je?li chodzi o muzyk??
O?wiecenie, kiedy powstawa?y wspania?e kompozycje Mozarta, lata 60 XX wieku i protest songi dzieci kwiat?w, wsp??czesno??, czy mo?e jeszcze jak?? inn??

ABL: Ka?de pokolenia ma swoj? muzyk?, ale to, wed?ug mnie, lata 80 by?y najpi?kniejsze. Dzisiejsza muzyka wysiada pod ka?dym wzgl?dem na jej tle, szczeg?lnie hip-hop, rap i techno, kt?rych nienawidz?.
Z jeszcze innych czas?w mog? wymieni? fenomenaln? Marilyn Monroe, czy genialn? Pearl, czyli Janis Joplin.

KQ: No, to widz?, ?e nasze gusta muzyczne s? bardzo podobne ; ) Wiadomo, ?e muzyka jest ?ci?le zwi?zana z pogl?dami na wiele spraw.
Mo?esz powiedzie?, jaka ideologia jest najbli?sza Twojemu systemowi warto?ci?

ABL: Zaczynaj?c od religii. Na wzmiank? w szkole typu: "W poniedzia?ek idziemy do ko?cio?a", reaguje z dezaprobat?.
Wierz? w Boga, ale nie wierz w ksi??y, jako jego wys?annik?w. Tolerancja, z ni? ju? jest lepiej. Kolor sk?ry i wyznanie nie przeszkadzaj? mi w nawi?zaniu znajomo?ci.
Gorzej z orientacj? seksualn?, bo do gej?w odnosz? si? do?? sceptycznie.

KQ: Co lub kto, najbardziej wp?yn?? na to, jakim jeste? cz?owiekiem? Na Tw?j spos?b postrzegania ?wiata, gust?
ABL: Moje cechy charakteru... Do?? ofensywna postawa wobec niemi?ych s??w, to odziedziczy?em po mamie, kt?ra to w szkole nie raz obrywa?a za pyskowanie nauczycielom.
Ze mn?, raczej niestety, jest podobnie. Po mojej rodzicielce odziedziczy?em r?wnie? mi?o?? do muzyki i zwierz?t. Gust, to ju? kwestia mojej siostry ; )
To ona zabiera mnie na koncerty, rozmawia i pomaga. Mimo tego, ?e cz?sto si? k??cimy, jak prawie ka?de rodze?stwo, jest mi bliska.

KQ: Co jest dla Ciebie najwa?niejsze w ?yciu? Do czego masz zamiar d??y?, co sprawia Ci najwi?ksz? rado?? i satysfakcj??
ABL: Muzyka to b??dne ko?o w moim ?yciu, bo to dzi?ki niej czerpi? satysfakcje, jak z ?adnej innej rzeczy. Nie ukrywam, lubi? by? doceniany.
Opr?cz muzyki, innym wa?nym aspektem mojego ?ycia jest przyjaciel. Taki jedyny i prawdziwy, kt?ry nigdy mnie nie zawi?d?.

KQ: Jaka cecha Twojego przyjaciela jest dla Ciebie szczeg?lnie cenna? Z jakimi lud?mi lubisz przebywa??
ABL: Poczucie humoru, wa?na cecha. Czy to przyjaciel, czy tylko znajomy, musi j? mie?.
Poza tym, najlepiej gdyby byli otwarci i inteligentni na tyle, ?eby bez problem?w mo?na by?o podyskutowa? na r??ne tematy, bez wyzwisk i hase? pokroju: "Twoja stara", bo takimi lud?mi si? najnormalniej w ?wiecie brzydz?.

KQ: O pokoleniu 'jp na 100%' nie b?d? wspomina?, gdy? z Twojej wypowiedzi mog? wywnioskowa? Tw? opini? na ten temat.
Mo?e wi?c porozmawiajmy chwil? o forum. Co Ci? sprowadzi? na tibia.net.pl?

ABL: Zarejestrowa?em si?, jak wi?kszo??, aby zobaczy? link. By?o to 31 lipca 2008 roku, ale konto le?a?o nietkni?te przez prawie rok.
Aktywnie zacz??em uczestniczy? w ?yciu forum dopiero wiosn? tego roku.

KQ: Jak oceniasz rozw?j forum, zmiany wprowadzane na bie??co przez kadr??
ABL: Je?eli portal ju? powstanie, to naprawd? nie b?d? mia? si? do czego przyczepi?.
Z niecierpliwo?ci? na niego czekam, i mam nadziej?, ?e oka?emy si? pot??niejszym, i lepszym fansite'm, ni? t.pl, czy torg. Tak wi?c wszystko jest na dobrej drodze.

KQ: Co mo?esz powiedzie? o u?ytkownikach forum i poziomie ich wypowiedzi?
ABL: Od kiedy to "str??uj?" w odpowiednich dzia?ach, dostrzegam coraz wi?cej u?ytkownik?w "poni?ej normy".
Oczywi?cie, poziom forum jest o niebo wy?szy, ni? na innych polskich forach o takiej tematyce.
Tnet od pewnego czasu op?ywa w warto?ciowych u?ytkownik?w. Niekt?rzy s? dostrzegani i odpowiednio nagradzani, inni nie maj? tyle szcz??cia, i pr?buj? dalej.
Mam nadziej?, ?e do skutku.

KQ: Zanim zainteresowa?e? si? tematyk? ots, z pewno?ci? mia?e? styczno?? z tzw. real tibi?. Kiedy i w jaki spos?b zacz??e? sw? przygod? z t? gr??
ABL: Do gry nam?wi? mnie kolega, kt?ry mieszka zaledwie 9 pi?ter ni?ej ; ) By?o to jakie? 2-3 lata temu, nie pami?tam dok?adnie.
Pierwsze wra?enie, wiadomo: "Co to jest? Co to za grafika? Gdzie muzyka?". W ko?cu wci?gn?? mnie sam klimat gry.
Jedna ze ?miesznych sytuacji, kiedy to by?em jeszcze totalnie zielony i nadszed? update, do wersji 7.9.
Grafika mojego ?wczesnego skarbu, liny, kt?ra kosztowa?a 50 gp (maj?tek!), zmieni?a si? z takiej
Robe2.gif
, na tak?:
Rope.gif
.
Oczywi?cie zszokowany zmian? wygl?du narz?dzia, wyrzuci?em j?, my?l?c, ?e jest zepsuta.

KQ: Pewnie wi?kszo?? z nas ma podobne przygody z pocz?tk?w gry ; ) Jak obecnie wygl?da Tw?j kontakt z gr??
ABL: Od czasu do czasu zagram na jakim? prywatnym serwerze, chocia? masz zamiar wr?ci? na nerane. Nauki coraz wi?cej, czasu coraz mniej, wi?c staram si? ograniczy? gr?.

KQ: Powoli zbli?amy si? do ko?ca wywiadu. Co powiesz wi?c na gr? w skojarzenia?
ABL: Ch?tnie.

KQ: Film?
ABL: Requiem for a dream.

KQ: Muzyka?
ABL: Pasja.

KQ: Przyja???
ABL: Szczero??.

KQ: Sztuka?
ABL: Plener.

KQ: Tibia?
ABL: Rozrywka.

KQ: Przysz?o???
ABL: Rodzina.​

KQ: Dzi?kuj? Ci za po?wi?cenie czasu i odpowiedzenie na moje pytania. Czy na koniec chcia?by? kogo? pozdrowi??
ABL: R?wnie? dzi?kuj?. Chc? pozdrowi? Mikiego, Seylita, Koko, Bobisie, Morrigana, Beosk?, Speedera, Arvanniona, Michalkka i Faitha =)
 

Rafallek

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
60
Reaction score
23
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Rodzice mieli mi zamiar da? na imi? Dorian
OMFGPWNDLOL

Gorzej z orientacj? seksualn?, bo do gej?w odnosz? si? do?? sceptycznie.
No to witaj w klubie.

KQ: Powoli zbli?amy si? do ko?ca wywiadu. Co powiesz wi?c na gr? w skojarzenia?
"skojarzenia" nie jest otagowane.

Wywiad ?adny przejrzysty, ale brakuje mi jednego- twojego zdj?cia ; <.
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Znalaz?em kilka b??d?w. Po pierwsze nie pisz gej?w tylko homoseksualist?w. Po drugie jest kilka liter?wek i niekt?re zdania s? zbyt chaotycznie przeredagowane. Za du?o tak?e jest pyta? zwi?zanych z muzyk?, je?eli tyle pyta? zada?e? z muzyk? to powiniene? zada? o wiele wi?cej z innej kategorii. Wywiad w sumie nie jest taki z?y oceni? bym go na 3+/5
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Znalaz?em kilka b??d?w. Po pierwsze nie pisz gej?w tylko homoseksualist?w. Po drugie jest kilka liter?wek i niekt?re zdania s? zbyt chaotycznie przeredagowane. Za du?o tak?e jest pyta? zwi?zanych z muzyk?, je?eli tyle pyta? zada?e? z muzyk? to powiniene? zada? o wiele wi?cej z innej kategorii. Wywiad w sumie nie jest taki z?y oceni? bym go na 3+/5

S?owo gej nie jest obra?liwe, oni sami tak o sobie m?wi?; dzi?ki za wskazanie pozosta?ych b??d?w :). Ah, i 'zada?a?', nie 'zada?e?'.
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

S?owo gej nie jest obra?liwe, oni sami tak o sobie m?wi?; dzi?ki za wskazanie pozosta?ych b??d?w :). Ah, i 'zada?a?', nie 'zada?e?'.

Przepraszam za b??d nie wiedzia?em, ?e jeste? kobiet?. Ale s?owo homoseksuali?ci lepiej pasuje do takich prac.
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Przepraszam za b??d nie wiedzia?em, ?e jeste? kobiet?. Ale s?owo homoseksuali?ci lepiej pasuje do takich prac.

Zbytnia poprawno?? polityczna r?wnie? nie jest mile widziana w wywiadach. Poczytaj sobie chocia?by wywiad z Micha?em Pir?giem, zar?wno przeprowadzaj?cy wywiad, jak i sam Pir?g u?ywaj? stwierdzenia gej.
 

TapeMapper

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
416
Reaction score
22
Age
30
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Ciekawy wywiad : )
Mam nadzieje ze przygotujesz nam wi?cej takich ciekawych wywiad?w kt?re napewno b?d? z ch?ci? czytac i przegladac.
Pozdrawiam
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Wywiad bardzo ?adny, mo?na si? wiele dowiedzie?. Wszystko dobrze napisane, bez wi?kszych b??d?w. Dobra robota KQ

Co do s?owa gej, jak kogo? tak nazwiemy, to wielka obraza. Lecz gdy oni si? tak nazywaj?, to nikt problemu nie robi... taka prawda.
 
R

Rhilla

Guest
Odp: Always Be Late przes?uchany.

Odp: Always Be Late przes?uchany.

Wywiad jak najbardziej przyzwoity. ?wietne pytania, rozbudowane wypowiedzi, forma graficzna r?wnie? jak najbardziej w porz?dku. Jedyne czego brakuje, to swego rodzaju nutki tajemniczo?ci, kt?ra nadaje charyzmy.
Og??em wywiad naprawd? bardzo fajny. ; )
 
Status
Not open for further replies.
Top