What's new

Wywiad z Antonhym [Moderator]

Status
Not open for further replies.

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Wywiad z Antonhy'm


Antonhy testowy moderator Tibia.Net.Pl opowie Nam o tym jak trafi? na Nasz? stron?, co s?dzi o moderatorach, Tibii i wiele wiele wi?cej, zapraszam do czytania :)

301hrmr.jpg


Shiva: Witam, czy chcia?by? udzieli? wywiadu dla serwisu Tibia.Net.Pl?

Antonhy: Skoro ju? pytasz, czemu nie ;)

Shiva: Na pocz?tek przedstaw Nam si?. Jak masz na imi?, ile masz lat i gdzie obecnie sobie mieszkasz?

Antonhy: Na imie mi Antek, syn W?adys?awa xd Wiosenek licze 18 a mieszkam, ucze sie i pracuje w Elbl?gu.

Shiva: Antek, ?adne imie :) Co? wi?cej na temat nauki, pracy ?

Antonhy: P?ki co zaocznie ko?cze liceum a pracuje w elbl?skim multikinie na stanowisku obs?ugi kina.

Shiva: Jak trafi?e? na TNP?

Antonhy: Przez google ;) Szuka?em materia??w zwi?zanych z OTS..

Shiva: Co takiego sprawi?o, ?e zadomowi?e? si? na d?u?ej?

Antonhy: Hmm.. Prawopodobnie brak zaj?cia, wszechogarniaj?ca nuda.. Pozatym spodoba?a mi sie mechanika forum, zawarto??..

Shiva: Jeste? moderaorem, czy mozesz opisac ten rodzaj pomocy przy forum?

Antonhy: No c??.. Przez te kilka dni okresu pr?bnego na stanowisku moderatora uswiadomi?o mi ?e to wcale nie taka ?atwa robota jak mog?oby sie wydawa?.. Czesto musimy podejmowa? decyzje zwi?zane z banowaniem user?w co nie jest wcale takie proste.. Przecie? nie chcemy by kto? zosta? pochopnie oceniony i dosta? permamentnego bana.. Owszem, sprawia mi przyjemno?? i? mam mo?liwo?? czynnego dzia?ania w sprawie rozwoju i kontroli tre?ci tnet.

Shiva: Co myslisz o kolegach "z branzy"?

Antonhy: Dobre pytanie ;) W?a?ciwie wsp??praca uk?ada sie bardzo dobrze, zawsze dzia?amy jako zesp??, k??tni nie ma.. Ale jak to w ?yciu codziennym.. To ?e kogo? szanuje nie znaczy ?e darze go sympati?.. S? osoby kt?re lubie, s? te? tacy do kt?rych jestem oboj?tny.. I jest te? ta ma?a grupa kt?rej nie lubie.. Ale zaznacze jeszcze raz - nie wp?ywa to na prace wykonywan? na rzecz forum.. Czasem te osoby nie wiedz? nawet o tej antypati bo po prostu zdecydowa?y o niej posty/tematy pisane przez t? osobe..

Shiva: A co mo?esz powiedzie? o odej?ciu jednego z admin?w i o plotkach odnosz?cych sie do jego problem?w ze zdrowiem?

Antonhy: Pisa?em o tym na forum a tu moge powt?rzy? jeszcze raz.. Je?li mia? pow?d to napewno by? wystarczaj?cy by opu?ci? forum. Nie mamy prawa wje?dza? mu z butami w ?ycie i spekulowa? na temat jego zdrowia. By? dobrym adminem, szanowa?em go, nawet lubi?em. Napewno jego odej?cie odbije sie jako? na forum.. Ale jako cz?onek grupy moderuj?cej musze patrze? w przysz?o?? i oczekiwa? nowego admina.

Shiva: Opowiedz cos o zwiazku miedzy toba a otsami

Antonhy: Heh.. To ci?g?e szukanie tego jednego, jedynego ;) Hostowa?em, pracowa?em ju? nad kilkoma OTSami.. Kilka projekt?w by?o powa?nych, kilka mniej.. Praktycznie ?aden nie sko?czy? sie tak jak tego oczekiwa?em.. C?? b?dzie dalej? To oka?e sie 15 pa?dziernika, wtajemniczeni wiedz? o co chodzi..

Shiva: Skoro masz styczno?? z otsami zapewne wiesz sporo o Tibii. Co s?dzisz o tej grze?

Antonhy: Tibia to swego rodzaju okres mojego ?ycia kt?rego nie spos?b pomin?? gdy w przysz?o?ci bede pisa? biografie ;) Gram z przerwami od roku 2003. Nie pami?tam jaki to by? client.. Powiem tak; im bardziej zmiany graficzne s? lepsze tym bardziej CipSoft niszczy mechanike gier.. Hotkeys to swego rodzaju jedna z najwi?kszych pora?ek update'?w.. Runy u?ywane na battle to ju? totalne dno.. Tibia idzie wielkimi krokami na prz?d, nikt temu nie zaprzeczy.. Niekt?re zmiany s? katastrofalne dla mnie.. I dla wielu innych graczy starej daty.. Jedyne co mi sie w kolejnych update'ach podoba to wspomniana grafika, pracownicy firmy naprawde znaj? sie na swojej robocie..

Shiva: Jakie s? Twoje osi?gni?cia i cele zwi?zane z t? gr??

Antonhy: Do tej pory osi?gn??em 98 poziom royal palladinem. Pierwszy Djin Blade wylootowany w tibi przez Silent Defender'a by? w moim posiadaniu. No jako 4 na Securze bodaj?e mia?em Full Jester Outfit. Reszta jest ma?o znacz?ca dla og??u cho? da?a mi wiele rado?ci.. W tej chwili nie mam zamiaru gra? dalej w Tibie.. By? mo?e kiedy?.. Aktualnie czekam do wyp?aty i inwestuje w WoWa ;)

Shiva: Jakie s? Twoje zainteresowania w ?yciu prywatnym?

Antonhy: Do niedawna trenowa?em capoeira'e lecz z powodu kontuzji zrezygnowa?em z niej, na zawsze. Og?lnie lubie dobre ksi??ki, jesie? jako pore roku i zimne piwo w letnie popo?udnie.. Szczerze powiem ?e w "realu" nie mam zbyt wielu zaintersowa?, moje ?ycie kr?ci sie wok?? laptopa. Je?li imprezuje to w plenerze. W przysz?o?ci mam zamiar zajmowa? sie ratownictwem medycznym.. To chyba tyle.. No dodam jeszcze ?e kocham Comedy Central.

Shiva: Ja te? uwielbiam CC :). Czy chcia?by? kogo? pozdrowic?

Antonhy: Ohh.. Czyli to ju? koniec rozmowy?xd hmm.. kogo pozdrowi?.. Frox'a, swoj? mame, Woristina, Dacomosa, Sucursa, moj? kochan? Paulink? no i ca?? ekipe tnet ;)


//tak sie pisze wywiady, ha! komentowa? :]//
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: FMA

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Dobry !
Shiva, postara?e? si?. Wywiad dobry, pytania sformuowane, niczego nie brakuj?, jest sporo tyta?, ale mo?e par? by si? jeszcze przyda?o. Troch? si? dowiedzieli?my o naszym nowym Moderatorze, mo?e ja si? zabior? za next wywiad z innym Moderatorem. :]
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Wywiad nie jest mo?e jaki? strasznie oryginalny (+ za zdj?cie), aczkolwiek ?adny i troch? o Antonhym mo?na si? dowiedzie? : )

Woristina

thx ;*
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Ale sp?jrzcie na podobie?stwo do Wentwortha Millera :). Fajny wywiad - dowiedzieli?my si? wi?cej o Antku ;]
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Heh... Wywiad z moderatorem dzia?u Wywiady... :D
Co do wywiadu to bardzo ciekawy. Antek, fajne imi? :D Jeszcze nie widzia?em wywiadu na tym forum, aby by?o zdj?cie :) Dowiedzieli?my si? troch? o Antku...
Pyta? ca?kiem sporo, wywiad czytelny... Co tu wi?cej pisa??
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Heh... Wywiad z moderatorem dzia?u Wywiady... :D
Co do wywiadu to bardzo ciekawy. Antek, fajne imi? :D Jeszcze nie widzia?em wywiadu na tym forum, aby by?o zdj?cie :) Dowiedzieli?my si? troch? o Antku...
Pyta? ca?kiem sporo, wywiad czytelny... Co tu wi?cej pisa??

Mi te? bardzo wywiad si? podoba?,czyta?o si? mi?o i przyjemnie :] jak ju? pisa? @up 2 to chyba pierwszy wywiad w kt?rym jest zdj?cie.
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Noo , wywiad wg. mnie dobry. Dowiedzia?em si? wi?cej o nowym moderatorze , i mam nadziej? ?e kiedy? poznam go troch? bli?ej. ;)

Pozdrawiam , Koybi. ;]
 
B

Budzik

Guest
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Wywiad jeden(je?eli nie najlepszy) z najlepszych wywiad?w, du?o si? dowiedzia?em o nowym moderatorze(no jak na razie testowym). Bardzo mi si?
podoba.
 

Hopyz

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
39
Reaction score
7
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Hah, Froxa i jego mame (jego star? plspslspl) ;dd
Wywiad ciekawy, ale troch? kr?tki a pytania te same co w innych.
 

vigetek

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Bardzo ciekawy wywiad, oby takich wi?cej!

Keep it up
 

Malpekkk

User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

haha elblag o niee ;p
 

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Jack Kamus napisa?/a:
Shiva, postara?e? si?.

Czy ja wiem.... my?l?, ?e sta? mnie na du?o, du?o wi?cej :]

Woristin napisa?/a:
Wywiad nie jest mo?e jaki? strasznie oryginaln

Sugerujesz mi, ?e kopiuj? pytania? :>

Drexav napisa?/a:
Ale sp?jrzcie na podobie?stwo do Wentwortha Millera
Te? to zuwa?y?em ;D

Budzik napisa?/a:
Wywiad jeden(je?eli nie najlepszy) z najlepszych wywiad?w, du?o si? dowiedzia?em o nowym moderatorze(no jak na razie testowym). Bardzo mi si?
podoba.

vigetek napisa?/a:
Bardzo ciekawy wywiad, oby takich wi?cej!

Dzi?kuj? :)

Hopyz napisa?/a:
Wywiad ciekawy, ale troch? kr?tki a pytania te same co w innych.

Kr?tki? Moim zdaniem jest idealny (chyba, ?e oczekiwa?e? szczeg??owych pyta? o kolor oczu, imiona zwierz?t, numer buta lub czy ma rolki, h??)

Malpekkk napisa?/a:
haha elblag o niee ;p

Twa wypowiedz by?a tak przesi?kni?ta s?owem z czystego serca p?yn?cym, ze chyba a? podejm? odpowiednie kroki i zako?cz? swoja n?dzn? egzystencj?...

Lorix napisa?/a:
Wywiad wywiadem ,ale spodziewa?em si? czego? wi?cej po tym wywiadzie

To mnie denerwuje ! "Czego?"... powiedz co to jest a postaram si? naprawi? b??d, a nie jakie? chore "co?" (kt?re moim zdaniem nie istnieje :]) Mo?e chodzi?o ci o dodatkowe 100z? do kieszonkowego? :>
 
Last edited:

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Kr?tki? Moim zdaniem jest idealny (chyba, ?e oczekiwa?e? szczeg??owych pyta? o kolor oczu, imiona zwierz?t, numer buta lub czy ma rolki, h??)
Mnie by interesowa? jego numer kom?rkowy ... xd
Wywiad wywiadem ,ale spodziewa?em si? czego? wi?cej po tym wywiadzie . Przykro mi ,ale negatyw .
Pozdrawiam Lorix !
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Wywiad jak wywiad ; )
wg. mnie ci??ko b?ysn?? jakim? nowym pytaniem bo pytanie Anthony'ego o przyk?adowy nr. buta jest bez sensu ;p i juz na zawsze pozostana pytania o tibie i o tnet
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Antonhy od pocz?tku wyda? mi si? ciekaw? osob?, nie nie podlizuje si?, ale wida? po nim ?e nadaje si? do roboty. Co do wywiadu ci??ko si? czyta?o d?u?sze wypowiedzi Antonhy-ego ale na og?? luz.
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Wywiad normalny taki jak powinien by?. Teraz to ju? trzeba troche pomy?le? zanim wymy?li si? nowe pytanie bo wi?kszo?? jest ju? wykorzystana. Dowiedzia?em si? nawet sporo. Wywiad spox. Odemnie masz reputa co ci b?de ?a?owa? zrobi?e? kawa? dobrej roboty.
 

Kaszel2008

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Bardzo ciekawy wywiad, tylko, ?e kr?tki
 

Sinner

ChoSen|One
Joined
Apr 6, 2008
Messages
350
Reaction score
58
Age
30
Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Odp: Antonhy udziela wywiadu!

Bardzo ?adny wywiad. Pytania dobrze przemy?lane, wszystko schludnie zamieszczone. Nie doczyta?em si? b??d?w.
8/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top