What's new

Wywiad z aramiszonem [Global Mod]

Status
Not open for further replies.

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Witam ,
Dzisiaj postanowi?em przeprowadzi? wywiad z Globalnym moderatorem forum
Tibia.Net.Pl
aramiszonem
linia.gif
Jak masz na imi? ?
Mam na imi? Kosma.
Gdzie mieszkasz ?
W Przemy?lu, niewielkim mie?cie na podkarpaciu.
Twoje hobby?
Przede wszystkim muzyka, kt?rej s?ucham ci?gle, towarzyszy mi ona w ka?dej chwili mojego ?ycia.Do tego oczywi?cie sport, g??wnie siatk?wka, ale te? pi?ka no?na, snooker.
Ile masz lat?
"Rocznikowo" 18, jednak moja osiemnastka przypada dopiero na 22 wrze?nia tego roku, wi?c jeszcze 17.
Czy by?e? kiedy? w team'ie Tnet na innym stanowisku ?
Nie , rozpocz??em swoj? prac? w suporcie w II po?owie 2011 roku, nast?pnie dosta?em szans? wykazania si? na okresie pr?bnym, kt?ry zda?em i zosta?em moderatorem.Wczoraj awansowa?em szczebelek wy?ej.Wcze?niej nie mia?em styczno?ci z kadr?.
Masz dziewczyn??
Mam cudown? dziewczyn?, kt?ra ma na imi? Monika i jest w moim wieku.
Co robisz w wolnych chwilach ?
Wolnych chwil mam ma?o, ze wzgl?du na to, ?e jestem u progu klasy maturalnej, a w II klasie LO nauki jest zazwyczaj najwi?cej.Du?o czytam, szczeg?lnie fantasy, science-fiction, krymina?y.Sp?dzam czas ze znajomymi, zw?aszcza w weekendy.
Staram si? dba? o siebie, 2-3 razy w tygodniu chodz? na si?owni?, og?lnie rzecz ujmuj?c zape?niam aktywno?ciami ca?y sw?j wolny czas.
Grasz na jakim? OTS , czy na tibii Real?
Aktualnie odszed?em od Tibii w ka?dej postaci i raczej do niej nie powr?c?.Sprzedaj? swoj? ostatni? posta?, 94 ek na Guardii, ale nie jest to moje najwi?ksze osi?gni?cie w tej grze.Na ?adnym OTS nigdy nie zagrza?em miejsca na d?u?ej.Czekam na start RA jako by?y tester projektu, ale mo?e on szybko nie nast?pi?, wi?c nie wi??? z nim wi?kszej nadziei.
Jak nawi?zujesz nowe kontakty ?
Na Forum to ludzie najcz??ciej sami do mnie pisz? je?li czego? potrzebuj?.Tak zebra?o mi si? ca?kiem sporo "forumowych" znajomo?ci.
Masz du?o przyjaci?? ?
W ?yciu jestem do?? nie?mia?ym cz?owiekiem, ale nie jestem zamkni?ty na nikogo i mam raczej wielu znajomych.
Kogo najbardziej szanujesz z zespo?u TNet?
Szanuj? ka?dego, bo je?li si? tu dosta? to znaczy, ?e co? umie i ma anielsk? cierpliwo?? do tego miejsca.Trudno mi tu wymienia?, bo gdyby? kaza? mi powiedzie? za co szanuj? ka?dego z osobna, znalaz?bym z pewno?ci? wyja?nienia, wi?c nie wyr??ni? tu nikogo.
Jak utrzymujesz kontakty z zespo?em TNet ?
Z wi?kszo?ci? os?b z kadry rozmawiam na gg, do?? cz?sto, szczeg?lnie z moderatorami.Oczywi?cie s? stosowne dzia?y Forum s?u??ce do kontakt?w na poszczeg?lnych szczeblach kadry, tam dyskutujemy r??ne rzeczy, poznajemy si? lepiej.W ko?cu wszyscy mamy jeden cel.
Czy znasz kogos z TNet w realu i czy chcia?by? pozna? ich osobi?cie?
Nie utrzymuj? kontaktu z nikim z TNP w ?yciu, bo te? i udzielam si? tu od niedawna.Wiem, ?e w moim mie?cie mieszka Solkrin, jest kilka os?b z okolic mojego miasta, ale nie wnika?em w to zbytnio.My?l?, ?e dobrze by?oby si? jednak kiedy? spotka?.
A jak tam twoje sytuacje naukowe?
Chodzi Ci o wyniki w nauce ? Jestem w II klasie liceum, za rok zdaj? matur? i id? na studia.P?ki co mam ?redni? w okolicach 4,3.Mo?e i nie ma rewelacji, ale staram si? nie zaniedbywa? ?adnego przedmiotu, mie? minimum 3 ze wszystkiego, bo uwa?am, ?e jest to podstawa.
A na jakie studia masz zamiar i???
My?l? nad anglistyk? i prawem, ewentualnie psychologia.
A dlaczego w?a?nie to ?
Poniek?d wynika to z profilu klasy w jakiej aktualnie jestem (europejska - WOS, historia, j. obcy). Takie s? te? moje zainteresowania, lubi? wiedzie? co si? dzieje dooko?a mnie, nie?le idzie mi angielski, wi?c my?l?, ?e jest to lepsza opcja ni? kasa w Tesco po socjologii czy politologii.
Ile dziennie uczysz si? do szko?y ?
Nie ucz? si? wiele, bo tez i nie mam na to czasu. Po podliczeniu, my?l?, ?e oko?o godzin? dziennie po?wi?cam na nauk? w domu.
Czy utrzymujesz dobre stosunki z przyjaci??mi ?
Szczerze m?wi?c, nie wiem czy mo?na utrzymywa? z?e stosunki z przyjaci??mi, bo raczej z definicji przyjaciele to osoby, z kt?rymi ??czy nas szczeg?lna wi??. Staram si? nie popada? w konflikty, znajomi dobrze wiedz? jaki jestem i zawsze udaje nam si? znale?? wsp?lny j?zyk.
A z nauczycielami masz na pie?ku ?
Nigdy nie by?em "wazeliniarzem", bo nie potrzebuj? dobrych stosunk?w z nauczycielami, ale te? nie prowadz? z nimi wojny.W 35-osobowej klasie trudno jest nauczycielowi pozna? ka?dego, do tego dochodzi fakt, ?e moja szko?a jest jedn? z najstarszych w Polsce i ci??ko by?oby tu sobie pozwoli? na jakie? "prywatne wojenki", wi?c si?? rzeczy, nie podpadam.
Bijesz si? / bi?e? si? z kim? ?
To ju? nie ten wiek, podstaw?wka dawno za mn?.
A tw?j ostateczny cel w ?yciu ?
Hmm, nie zastanawia?em si? nad tym zbytnio.Chcia?bym by? w ?yciu szcz??liwy, realizowa? swoje pasje, a reszta przyjdzie sama.
Gratuluje ci awansu na nowe stanowisko ;]
Dzi?kuj? : )
Czy zgadzasz si? na udost?pnienie wywiadu na stronie Tibia.net.pl ? Oczywi?cie, gdyby by?o inaczej to nie napoci?bym si? tak przy odpowiedziach : - )
Na kon?u mo?esz pozdrowi? kilka os?b.
Pozdrawiam ca?? kadr? Tibia.net.pl i jeszcze raz dzi?kuj? wszystkim od kt?rych odebra?em wczoraj gratulacje po awansie.
linia.gif

Zapraszam do komentowania wywiadu : - ))
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Dzi?ki za wywiad, bardzo mi si? mi?o z Tob? rozmawia?o.
 

Evil Spawn

Active User
Joined
Nov 4, 2011
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Lakoniczne te twoje pytania, odpowiedzi te? niewiele d?u?sze, wi?c jest si? przy czym napoci?, oj jest..
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Lakoniczne te twoje pytania, odpowiedzi te? niewiele d?u?sze, wi?c jest si? przy czym napoci?, oj jest..
Kolego Evil Spawn ...
Wywiad - pytania nie maj? by? d?ugi? tylko konkretne i na temat ,
a odpowiedzi d?ugie i r?wnie? na temat wi?c nie widze twoich za-
martwie? tutaj :)
Szanuje twoje zdanie ale mimo tego jestem innego . :hah:
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Mam wra?enie, ?e ten wywiad jest troch? idiotyczny i dziecinny. Pytania w stylu:
  • Masz dziewczyn??
  • Jak nawi?zujesz nowe kontakty ?
  • Masz du?o przyjaci?? ?
  • Jak utrzymujesz kontakty z zespo?em TNet ?
  • A jak tam twoje sytuacje naukowe?
  • Ile dziennie uczysz si? do szko?y ?
  • Czy utrzymujesz dobre stosunki z przyjaci??mi ?
  • A z nauczycielami masz na pie?ku ?
nie pasuj? raczej do wywiad?w. Niekt?re z nich bardziej nadaj? si? do rozmowy z koleg?, ni? do tekstu, kt?ry ma zosta? opublikowany na forum. Naprawd? nie wiem kogo ciekawi to, ile kto? po?wi?ca czasu na nauk?. Owszem pytanie o to, czy komu? si? podoba nauka, czy lubi si? uczy?, czy te? ma wysokie stopnie w szkole jest bardziej sensowne, ale raczej nie s? to ?adne "sytuacje naukowe".
Pytania o przyjaci?? r?wnie g?upie, jak to w jaki spos?b nawi?zuje nowe kontakty. Czy to wa?ne jak du?o ma przyjaci??? Wydaje mi si?, ?e przyjaci?? nie powinno si? liczy?, ich po prostu powinno si? mie? i niewa?ne w jakiej ilo?ci. Nawet 1 przyjaciel/przyjaci??ka to bardzo du?o... Z przyjaci??mi raczej zawsze ma si? dobre stosunki, wi?c r?wnie? nie rozumiem pytania "Czy utrzymujesz dobre stosunki z przyjaci??mi ?".
Jak mo?na nawi?zywa? nowe kontakty? Po prostu spotykaj?c na swojej drodze kogo? obcego i rozmawiaj?c z nim. Innego sposobu nie znam...

Na koniec jeszcze dodam pere?k? tego wywiadu:
Bijesz si? / bi?e? si? z kim? ?
To pytanie po prostu zwali?o mnie z krzes?a... Rozumiem, ?e na tym forum wi?kszo?? u?ytkownik?w to dzieciaki <18, kt?re w szkole jeszcze pewnie patrz? kategoriami w stylu "kto jest najsilniejszy w szkole/klasie", ale jednak bez przesady... Je?li chcesz by taki wywiad by? bardziej powa?ny to unikaj tak dziecinnych pyta?.
 

Evil Spawn

Active User
Joined
Nov 4, 2011
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Kolego Evil Spawn ...
Wywiad - pytania nie maj? by? d?ugi? tylko konkretne i na temat ,
a odpowiedzi d?ugie i r?wnie? na temat wi?c nie widze twoich za-
martwie? tutaj :)
Szanuje twoje zdanie ale mimo tego jestem innego . :hah:
Ta, pytania s? dobre ale zadane w g?wniany spos?b.
Spojrzyj na kilka wywiad?w zanim napiszesz sw?j, nie pisze si? jak pa?a :
Jak si? nazywasz?
Tylko
Mo?e zaczniemy od tego, jak si? nazywasz...?
Dodatkowo, zgodz? si? ?e odpowiedzi powinny by? d?ugie, a takie nie s?.
Na koniec, zgodz? si? z przedm?wc? ?e niekt?re pytania s? idiotyczne do wywiadu na forum.
Zanim zadasz pytania dostosuj je do grona odbiorc?w, to jest forum o grze, wi?c zamiast przyk?adowego pytania
Masz przyjaci???
Powiniene? zada? takie, kt?re odpowiada forum, tj. np. :
Gra?e? kiedy? w Tibie?
Oczywi?cie wywiad nie musi dotyczy? Tibii, ale nie powinien te? dotyczy? czego? co nikogo nie interesuje oraz nie powinno by? pyta? kt?re za bardzo uderzaj? w czyj?? prywatno??.

Pozdrawiam
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Wywiad, ?adny kreatywny. Dobrze dopasowane Pytania i systematyczne odpowiedzi.
moim zdaniem wywiad na 10/10 :) Pozdrawiam Serdecznie, oby inne Wywiady mia?y taki wizerunek :)
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Troszk? si? czepiacie.Z jednej strony - mo?e pytania nie s? g?rnolotne, jest ma?o o Forum, o grze, ale z drugiej - monkey pisze wywiady od niedawna i takie b??dy mog? mu si? zdarzy?.Skupi? si? bardziej na osobistych pytaniach, jest ok, nie widz? w tym nic z?ego.
Co do odpowiedzi - Dziki, jak Ty by? odpowiedzia? na pytanie "Jak masz na imi? ?" ? Logicznym jest, ?e s? pytania, w odpowiedziach na kt?re nie ma co pisa? epos?w, bo nie ma to sensu.

Reasumuj?c, monkey zaczyna robienie wywiad?w, jest jednym z niewielu na Forum, kt?rzy te wywiady przeprowadzaj?, wi?c nie ma si? co czepia?, kolejne b?d? lepsze.
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

#up
Uwa?am, ?e ka?da krytyka jest dobra. Nie pisz? przecie?, aby monkey zaprzesta? robi? wywiad?w (co nie zmienia faktu, ?e jednak jest mi to oboj?tne), bo przeprowadza je ?le. Ja mu tylko podpowiadam, co jest wd. mnie idiotyczne i ?eby lepiej tego nie robi?. Uwa?am te?, ?e lepiej napisa? ostr? krytyk? ni? wychwala? jego (p?ki co) do?? prymitywne wywiady. ?ycz? mu oczywi?cie samych sukces?w w tym co robi, jednak niech si? lepiej postara w doborze pyta?.

#stripling
Nie ma co, +1 do licznika jest. ;) Wyt?umacz mi tylko, co wd. Ciebie oznaczaj? systematyczne odpowiedzi?
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Wyt?umacz mi tylko, co wd. Ciebie oznaczaj? systematyczne odpowiedzi?
Systematyczne = odpowiedzi na temat + ortografia i inne ?rodki stylistyczne.
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

BOMP !!
Regards
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Troszk? ma?o si? tutaj dowiedzia?em, lecz jest ok! ; ) Co do systematyki i wygl?du wywiadu to wybacz stary lecz brzydko to wygl?da, blee. :( Mog?e? doda? nick obok tego co napisa?e?, kolor tej rangi jak? posiada u?ytkownik i ?adniej by to wygl?da?o. Pytania te? nie s? rewelacyjnie zadane, mog?e? je bardziej rozwin??.

Oceniam ten wywiad na 6+.
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

Odp: Wywiad z aramiszonem - Globalny ModeratorTNet.

bompp ik ;d
 
Status
Not open for further replies.
Top