What's new

Wywiad z Atril Jeff Hardy

Status
Not open for further replies.

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Atril Jeff Hardy - 176 stary druid,jak si? okazuje,mi?y,ogarni?ty cz?owiek,kt?ry nie lubi waste...

Zaczynamy :

Dear Myth [34]: Witaj Atril,czy zgodzi?by? si? na wywiad dla strony ?
Atril Jeff Hardy [176]: Oczywi?cie, ?e tak.
Dear Myth [34]: Dobrze,w takim razie zacznijmy od podstawowych pyta? : Jak masz na imi?,ile masz lat oraz gdzie mieszkasz ?
Atril Jeff Hardy [176]: Mam na imi? Krystian, mam 17 lat i mieszkam w Boles?awcu.
Dear Myth [34]: Mo?e opowiedzia?by? nam co? o sobie ?
Atril Jeff Hardy [176]: Raczej nie
Dear Myth [34]: Jak uwa?asz,to mo?e w przejdziemy do twojej postaci,przedstaw nam ja.
Atril Jeff Hardy [176]: Jest to wysoko poziomowy elder druid, kt?ry nie lubi waste
Dear Myth [34]: Jak chyba ka?dy,Kiedy zacz??e? gra? w tibie i w jakich okoliczno?ciach ?
Atril Jeff Hardy [176]: Dawno,jakie? 5 lat temu jak by?em jeszcze typowym "dzieckiem neo" i si? bawi?em w klikanie na gg, tibie pozna?em przez koleg? z gg.
Dear Myth [34]: Bardzo ciekawe,Jak widzimy masz 176 poziom,z pewno?ci? trudno nabi? taki lvl,mo?e przedstawisz jakie? rady dla pocz?tkuj?cych tibijczyk?w ?
Atril Jeff Hardy [176]: Najwa?niejsze to si? nie poddawa?, jak padnie net, kt?rt niestety cz?sto pada (przynajmniej w moim przypadku ^^)
Dear Myth [34]: Czy Artil Jeff Hardy,to twoja pierwsza posta? ?
Atril Jeff Hardy [176]: Nie..
Dear Myth [34]: W takim razie opowiedz nam co? o swoich poprzednich postaciach ?
Atril Jeff Hardy [176]: Co tu du?o m?wi?, zaczyna?em na Chimerze nick?w nie pami?tam, du?ego lvla nie osi?gn??em.. nast?pnie by?a Pandoria, tam za? by? 68 lvl, po czym sprzeda?em posta? i przerzuci?em si? na Unitere.
Dear Myth [34]: Czy nie denerwuje Cie czasami,?e Unitera nie jest ?wiatem pvp ? Wiesz o co mi chodzi,masa noob?w,trolli i tak dalej i czy je?eli mia?by? mo?liwo?? przeni?s?by? swoj? posta? na ?wiat pvp ?
Atril Jeff Hardy [176]: Denerwuje i to cz?sto.. najcz??ciej z?odzieje to "koledzy" kt?rym ufasz, a nast?pnie Cie okradaj?. Odpowiadaj?c na pytanie nie, nie przeni?s?bym si?.
Dear Myth [34]: Niestety,takie jest ?ycie.Mia?e? kiedy? do czynienia z jakim? bossem ?
Atril Jeff Hardy [176]: Tak, Ron the Ripper, The Many, Brutus Bloodbeard, Necropharus i Orshabaal.
Dear Myth [34]: Czy jakie? itemy z wy?ej wymienionych boss?w,pad?o twoim ?upem ?
Atril Jeff Hardy [176]: Szabelka z Rona i Soul Stone z Necro..
Dear Myth [34]: Gratulacje,czy posiadasz jaka? kolekcje item?w i czy mo?e s? w niej jakie? rary ?
Atril Jeff Hardy [176]: Nie zbieram itemk?w, jak mam jakie? "rary" to pr?buje sprzeda?.. obecnie mam tylko Bloody Edge.
Dear Myth [34]: Dobrze,co s?dzisz o obecnym updacie ?
Atril Jeff Hardy [176]: Nawet fajny podoba mi si? Server Log, ale najgorsze jest to, ?e pogorszyli loota z Behe/ Wrl.
Dear Myth [34]: Posiadasz gildie ?
Atril Jeff Hardy [176]: Tak, Chair Kids, kt?r? serdecznie pozdrawiam.
Dear Myth [34]: W updacie wszed? nowy system ma??e?stw ? Co o nim sadzisz i czy mo?e masz ju? ?on? ?
Atril Jeff Hardy [176]: Teraz go tylko ulepszyli i dodali nowy krzywy outfit. "O?eni?em" si? z moim blokerem..
Dear Myth [34]: Czy kiedykolwiek u?ywa?e? bot?w ? Je?li tak,to czy zosta?e? za to ukarany,jakiego bota u?ywa?e? oraz w jakich intencjach ?
Dear Myth [34]: Oczywi?cie je?li nie chcesz odpowiada? na to pytanie mo?emy je omin??.
Atril Jeff Hardy [176]: Ch?tnie pomin?.
Dear Myth [34]: Mia?e? kiedy? momenty za?ama? kiedy to rzuca?e? tibie,pr?bowa?e? sprzedawa? posta? ?
Atril Jeff Hardy [176]: Teraz jest "taki moment", nie chce mi si? za bardzo grac.. wszystko si? powtarza, a to si? nudzi, ale chara na razie raczej nie sprzedam, a? mnie ciarki przechodz? jakby jakie? dzieci mia?yby gra? moim charem.
Dear Myth [34]: Zbli?amy si? do ko?ca wywiadu,chcia?by? kogo? pozdrowi? ?
Atril Jeff Hardy [176]: Ch?tnie. Pozdrawiam Marcina, Micha?a oraz cala gildie Chair Kids
Dear Myth [34]: Dzi?ki za mi?y wywiad.

@down

Ju? i tak poprawia?em i wydawa?o mi si?,?e to wszystko,niestety tak to jest,gdy przeprowadzasz wywiad przez klienta tibi.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: [Propozycja Wywiadu][Unitera] Wywiad z Atril Jeff Hardy

Odp: [Propozycja Wywiadu][Unitera] Wywiad z Atril Jeff Hardy

Ok, akceptuj?. Ale masz zadanie bojowe - usu? cz??? emotek i popraw tekst tak, by by?y w nim polskie znaki.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Wywiad z Atril Jeff Hardy

Za bardzo nie znam tego gracza, poniewa? nie gram na Uniterze, troch? o wywiadzie, jest bardzo przyzwoity, nie ma ?adnych liter?wek, czego chcie? wi?cej?
Co prawda ma?o pyta? z twojej strony.
Pozdrawiam,
Don Wakeful
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Wywiad z Atril Jeff Hardy

Wywiad nawet ?adny, to musz? przyzna?.
Nie dziwi? si? mu, ?e chcia? pomin?? kwesti? z botem :)
po "," dawaj spacj? :)
Pozdrawiam,
Aali
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Wywiad z Atril Jeff Hardy

Spoko typek wida? ?e nie unosi si? tak jak reszta maj?c wielki lvl olewa? innych
Wywiad ?adny podoba mi si? poprawi?e? b??dy brawo 5/5
 

redius

Active User
Joined
Mar 7, 2009
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Atril Jeff Hardy

Przynajmniej wiem sk?d wzi?? si? jego nick :p
Jeff Hardy , dobry w walkach tzw. WRESTLING :up: .


Tu link ;p Jeff to ten w czerwonych w?osach :p
 
Status
Not open for further replies.
Top