What's new

Wywiad Z Budzikiem [U?ytkownik]

Status
Not open for further replies.

DarkMen

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
171
Reaction score
5
Wywiad z Budzikem
Redaktor
: Witaj drogi Budzik'u udzielisz wywiadu dla Tibia.net.pl?
Budzik: Tak oczywi?cie ; ).
Redaktor: No to zaczynamy. Jak masz na imi?, gdzie mieszkasz i ile masz lat?
Budzik: Nazywam si? Piotrek, mam 14 lat, mieszkam w Przeworsku, (to na Podkarpaciu).
Redaktor: No to powiedz jak znalaz?e? si? na Tibia.net.pl?
Budzik: Szczerze szuka?em co? na otsa, chyba ip changera ; ) i trzeba by?o si? zalogowa?, no to si? zalogowa?em, p??niej co? znowu szuka?em to napisa?em itd. i zosta?em ; ).
Redaktor: Hmm. A jak ci si? podoba na forum?
Budzik: No na forum jest fajnie, fajna kadra(wi?kszo??), fajni vipowie og?lnie fajnie .
Redaktor: Jak zacz??e? prace z grafik? Tibijsk??
Budzik: Przegl?da?em wiki.hunted.pl i patrz? a tu go?? ma fioletowego draga kt?ry si? rusza no to my?l? pisz? do niego powiedzia? mi ?ebym sobie ?ci?gn?? taki i taki program: z czasem co? tam grzeba?em w tych grafikach i teraz czasami sobie jak?? zrobi? ; P.
Redaktor: Acha... Masz mo?e jaki? ulubiony film, serial, a mo?e danie?
Budzik: Nie raczej nie.
Redaktor: A co osi?gno?es na Rl Tibii??
Budzik: Najwi?kszy lvl nie du?y 67 rp na Refugi w dodatku zapomnia?em maila i zgubi?em r-keya : (.
Redaktor: Piotrze, a mo?e opowiesz co? wi?cej o twojej postaci?
Budzik: Acha no tak skile by?y chyba 82/65 m lvl 16 a best solo to: behemoth, Nick: Sponsi Palladino.
Redaktor: Czy masz jakie? zwierz?tko domowe??
Budzik: Nie, i raczej bym nie chcia?, bo to du?o k?opotu, w ka?dym razie d?ugo by nie po?y?o : D.
Redaktor: Czy masz jakie? marzenia, kt?re chcesz spe?ni???
Budzik: Raczej nie, chce mie? tylko kochaj?c? rodzin? i do?? dobrze p?atn? prac?.
Redaktor: Czy wr?cisz kiedy? do Real Tibii?
Budzik: Raczej tak, mo?e ju? wkr?tce, bo chce doda? fotki do najlepsi z najlepszych ; ).
Redaktor: Jak my?lisz czy Tnp si? rozwija?
Budzik: Idzie wolnym krokiem do przodu, wolnym bo wolnym, ale idzie, szkoda ?e Froxa z nami nie ma , on tak naprawd? nadawa? smak temu forum, ale jako? bez niego prze?yje ; (.
Redaktor: Czy bycie Vip'em co? wi?cej dla ciebie znaczy?
Budzik: Czy ja wiem, bardzo si? ucieszy?em jak si? o tym dowiedzia?em, ale teraz jako? emocje spad?y, poza tym wtedy jak odszed? Frox, Fragles itp. to sprawdzi?em kto nie ma vipa, powiem ?e straci?o wi?cej ni? zosta?o : (.
Redaktor: Zzy masz jakie? problemy zdrowotne?
Budzik: No, nie lubi? o tym m?wi?, ale powiem mam astm? i jestem daltonist?(nie ?mia? si?).
Redaktor: Wsp??czuje : (
Redaktor: Zk?d pomys? na tw?j nick??
Budzik: No wszyscy na mnie tak m?wi?, z k?d si? to wzi??o mam na nazwisko Budzi?ski wi?c co mia?o wyj????; P.
Redaktor: Ju? po wakacjach jak ci min??y?
Budzik: Wakacje no min??y fatalnie nigdzie nie by?em, niezwykle szybko min??y, ale by?y bezpieczne nic mi si? nie sta?o, wi?c jest git. A no i co najgorsze ju? si? sko?czy?y
Redaktor: Zbli?amy si? do ko?ca czy chcesz kogo? pozdrowi???
Budzik: To ju??? : ( No dobra chce pozdrowi? mam? tat?, babci?, siostr?, dziadka, Frona, P@tricka, Hostera, Piotrka1474,
DarkMen'a, Demerotha, Woristina, Gudia, Andzi?, Ewande, Elfa, Aena, Jack Kamusa, Lorixa, Zia, Simivara, Sidrona i wiele wiele innych i szczeg?lne pozdrowienia dla Prototype mo?e wreszcie mnie polubi, i dla Dacomosa, kt?rego ju? niestety z nami nie ma.
Komentowa? :)
 
Last edited:

LPpl

User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Hm... A wi?c budzik ma bardzo podobn? sytuacj? jak ja... Miszka niedaleko mnie, jest w podobnym wieku, te? ma astm?... Tylko... Ja widz? wi?kszo?? kolor?w. Og?lnie bardzo fajny z niego go??. :D

Pozdrowienia, LPpl!
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Cze??. Wywiad ?redni , by?o kilka b??d?w ortograficznych , ale nie b?d? ich wytyka? bo sam doskona?y nie jestem. Dowiedzielismy si? wi?cej o Budziku , no i to jest najwa?niejsze.

Pozdrawiam was , Koybi. ;]
 

P@trick

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
67
Reaction score
5
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Wywiad kr?tki, nie za bardzo wyczerpuj?cy, ale obleci ;D S? dla mnie pozdrowienia ;) Thx Budzik... DarkMen staraj si? robi? wi?cej takich wywiad?w...

Pozdrawiam,
P@trick
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Redaktor: Hmm. A jak ci si? podoba na forum?
Budzik: No na forum jest fajnie, fajna kadra(wi?kszo??), fajni vipowie og?lnie fajnie .

Fajnie ;d

Redaktor: A co osi?gno?es na Rl Tibii??
Budzik: Najwi?kszy lvl nie du?y 67 rp na Refugi w dodatku zapomnia?em maila i zgubi?em r-keya : (.
Redaktor: Zk?d pomys? na tw?j nick??
Budzik: No wszyscy na mnie tak m?wi?, z k?d si? to wzi??o mam na nazwisko Budzi?ski wi?c co mia?o wyj????; P.

hehe...

***

Niez?y wywiad poza kilkoma drobnymi b??dami, ciekawe rozmowy wysz?y szczeg?lnie te co zacytowa?em wy?ej. Wywiad przez te kolory i brak pogrubie?, ?le si? czyta.

@Budzik

Nie pomy?l, ?e przez komentarz ?le ci? oceniam - wr?cz przeciwnie grali?my na Refugii i dla mnie jeste? spoko. Oceniam tylko tre?? wywiadu i niekt?re fragmenty wysz?y dosy? zabawnie ;)

Dzi?ki za pozdrowienie :)
 
Last edited:

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Wywiad mnie nie zaciekawi?. Nie by?o jakich? oryginalnych pyta?. W dodatku ra?? w oczy b??dy - i po stronie redaktora i po stronie udzielaj?cego wywiad.
 

ZiomeQ342

Active User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
67
Reaction score
0
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Ehh jako? niezbyt mnie zainteresowa?o i te b??dy....
Spodziewa?em si? czego? lepszego gdy wchodzi?em w ten temat ;p
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Redaktor: Czy masz jakie? zwierz?tko domowe??
Budzik: Nie, i raczej bym nie chcia?, bo to du?o k?opotu, w ka?dym razie d?ugo by nie po?y?o : D.
Lol! :D

Redaktor: Zzy masz jakie? problemy zdrowotne?
Budzik: No, nie lubi? o tym m?wi?, ale powiem mam astm? i jestem daltonist?(nie ?mia? si?).
Redaktor: Wsp??czuje : (
Ja te? wsp??czuj?... Nie rozumiem, czy jest w tym co? zabawnego...:(
Redaktor: Zk?d pomys? na tw?j nick??
Budzik: No wszyscy na mnie tak m?wi?, z k?d si? to wzi??o mam na nazwisko Budzi?ski wi?c co mia?o wyj????; P.
Heeh ;)

Troch? b??d?w jest (ale nie wiele). Wywiad nie jest jaki? szczeg?lny - pytania te co w innych wywiadach, pyta? nie za du?o... Ale ciekawy :D

Redaktor: Zbli?amy si? do ko?ca czy chcesz kogo? pozdrowi???
Budzik: To ju??? : ( No dobra chce pozdrowi? mam? tat?, babci?, siostr?, dziadka, Frona, P@tricka, Hostera, Piotrka1474,
Dzi?ki za pozdrowienia :D

PS. Te? ma na imi? Piotrek i mam 14 lat :D
 
B

Budzik

Guest
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Hm... A wi?c budzik ma bardzo podobn? sytuacj? jak ja... Miszka niedaleko mnie, jest w podobnym wieku, te? ma astm?... Tylko... Ja widz? wi?kszo?? kolor?w. Og?lnie bardzo fajny z niego go??. :D
Pozdrowienia, LPpl!
Thx ;]

@Hoster
Pytasz si? z czego tu ?mia?, wiesz no niekt?rzy maj? dziwny humor i takie rzeczy ich ?miesz?. Co do pozdrowie? np. ;)

Ehh jako? niezbyt mnie zainteresowa?o i te b??dy....
Spodziewa?em si? czego? lepszego gdy wchodzi?em w ten temat ;p

Wiesz no m?wisz jak by by?o tyle b??d?w ?e gdzie nie popatrzysz to s?, mam wra?enie, ?e powtarzasz si? po innych.

PS. Darkmen czy m?g? by? doda? pozdrowienia dla One, LpPl i Nitro Vee??

@Down
nie je?eli mi zbe?tasz kolory(tak ?e s? obok siebie jak na te?cie na daltonizm) to mam problemy(najbardziej zielony i br?zowy). A i daltonizmu si? nie da wyleczy? <P?acze>, aha i jeszcze mam wi?ksze problemy z ciemnymi kolorami i dlatego nie chce ?eby forum by?o ciemne xD. Aha i thx za to ?e trzymasz za mnie kciuki, mo?e w ko?cu co? na to wymy?l?. A i je?eli pytasz o zielony to wydaje mi si? ?e Moderator ma taki sam jak normalny u?ytkownik z tym ?e czy s? takie same to nie wiem, ale chyba nie powinny xD.
 
Last edited:

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Hehe Dzi?x za pozdro :] Wywiad taki sobie ;p nie b?d? si? czepia?
A co do tych twoich chor?b to ci wsp??czuje naprawde ;/ Nie ma tu sie z czego ?miac ... tylko jakis psychol m?g?by si? z tego za?mia? .

A tak na marginesie ... Czyli ?e czerwony kolor widzisz jako szary i tak samo z zielonym ?

Mam nadzieje ?e kiedy? rano obudzisz si? i zobaczysz normalne kolory ?ycia :] Mo?e Bog ci pomo?e .
A podobno astme idzie jako? stopniowo leczy? przez jakies ?wiczenia w kt?rych mo?esz si? troche zasapa? i przez chwile nie u?ywa? inhalatora . I to przed?u?a wytrwa?o?? podobno i coraz wiec?j mo?esz bez inhalatora ... Tak gdzie? Czyta?em ...
Trzymaj si? Budzik ;) Trzymam kciuki za to ?eby twoje choroby znikne?y :]
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Dobry wywiadzik + dla ciebie. Nie d?ugi, w sam raz. Nowe pytanie kt?re nie pojawi? si? jeszcze w innych wywiadach og?lnie cool.:rolleyes:
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Ciekawy ten wywiad ; P
no i nareszcie z kim? innym ni? moderator bo z vip czyli taka ma?a odmiana ;]
 

opi_91

User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Nawet ciekawy ten wywiad.. Paru rzeczy si? dowiedzia?em. Szkoda tylko, ?e taki kr?tki.
 

Kaszel2008

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Wywiad Z Budzikiem

Odp: Wywiad Z Budzikiem

Thx ;]
@Hoster
Pytasz si? z czego tu ?mia?, wiesz no niekt?rzy maj? dziwny humor i takie rzeczy ich ?miesz?. Co do pozdrowie? np. ;)
Wiesz no m?wisz jak by by?o tyle b??d?w ?e gdzie nie popatrzysz to s?, mam wra?enie, ?e powtarzasz si? po innych.
PS. Darkmen czy m?g? by? doda? pozdrowienia dla One, LpPl i Nitro Vee??
@Down
nie je?eli mi zbe?tasz kolory(tak ?e s? obok siebie jak na te?cie na daltonizm) to mam problemy(najbardziej zielony i br?zowy). A i daltonizmu si? nie da wyleczy? <P?acze>, aha i jeszcze mam wi?ksze problemy z ciemnymi kolorami i dlatego nie chce ?eby forum by?o ciemne xD. Aha i thx za to ?e trzymasz za mnie kciuki, mo?e w ko?cu co? na to wymy?l?. A i je?eli pytasz o zielony to wydaje mi si? ?e Moderator ma taki sam jak normalny u?ytkownik z tym ?e czy s? takie same to nie wiem, ale chyba nie powinny xD.


hahaah ;d

Zajebiste

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top