What's new

Wywiad z DRE [U?ytkownik]

Status
Not open for further replies.

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Arts : Witaj DRE , czy m?g?by? udzieli? wywiadu na Tibia.net.pl ??
DRE : Oczywi?cie, ?e tak.
Arts : Zacznijmy od ma?ego pytanka : Jak si? nazywasz i ile masz lat ??
DRE : Mam na imi? Dominik i mam 14 lat.
Arts : A sk?d pochodzisz ??
DRE : Jestem z Chorzowa.
Arts : Teraz zacznijmy od niecodziennych spraw , jak na pewno ka?da.Gdzie chodzisz do szko?y ??
DRE : Chodz? do 2 klasy gimnazjum nr.4 w Chorzowie im. Wojska Polskiego
Arts : Czy twoim zdaniem 14 lat to wed?ug Ciebie burzliwy wiek ??
DRE : Wed?ug mnie 14 lat to normalny wiek, lecz zauwa?y?em, ?e w?a?nie w tym wieku nastr?j zaczyna skaka?.
Arts : Jakie lubisz potrawy , w czym si? gustujesz ??
DRE : Nie mam ulubionych kuchni, czasami mam ochot? na kuchni? W?osk?, raz na Polsk?, wi?c jem to na co mam ochot?.
Arts : Czy w twoim wieku przysz?o tobie zapozna? jak?? dziewczyn? ??
DRE : Tak i to nawet nie kilka.
Arts : A obecnie posiadasz dziewczyn? ??
DRE : Chwilowo nie posiadam.
Arts : Teraz wejd?my w ?wiat wirtualny i na pewno jak ka?dy lubisz gra? w gry komputerowe.Jak w og?le zacze?e? gra? w Tibi? ??
DRE : Moja przygoda zacz??a si? 2 lata temu, gdy m?j kolega pokaza? mi t? wspania?? gr?. Wci?gn??o mnie to i tak gram sobie w t? cudown? gr?.
Arts : Na jakich ?wiatach gra?e? , jakie wtedy by?y wra?enia z global serwera ??
DRE : Gra?em na Arcani (PVP) oraz Pacerze (Non-PVP) By?o to dla mnie co? niesamowitego, przez kilka dni, traktowa?em t? gr? jak moje w?asne ?ycie.
Arts : Teraz pierwszy raz w ?yciu si? zapytam Ciebie , na jakich potworkach lubia?e? expi?.Tw?j najlepszy set wtedy jaki by? ??
DRE : Nie mia?em tam wysokich leveli, wi?c moimi ulubionymi potworkami by?o Rotwormy. Uda?o mi si? zdoby? Plate set, lecz zawsze marzy?em aby zdoby? ca?y Demon set. Te marzenie tylko spe?ni?o si? na OTS-ach.
Arts : A co s?dzisz o Rookgardzie i jego mieszka?cach , czy raz kiedy? mia?e? ochot? spr?bowa? pogra? na tej wysepce ??
DRE : Rookgard jest spokojn? wysp?, ?atwo wsz?dzie dotrze?. Mo?na tam bardzo dobrze pogra?, lecz trzeba wiedzie? gdzie. Nigdy jednak nie mia?em zaszczytu by? d?u?ej na tej wyspie ni? do 8 levela, i? p??niej zdobywanie punkt?w do?wiadcze? by?oby trudniejsze, a moje lenistwo nie pozwala?oby mi na zdobywanie tych punkt?w.
Arts : Po jakim? czasie zacze?e? gra? na OTS'ach., na jakich OTS gra?e? , kt?ry by? najlepszy wed?ug Ciebie ??
DRE : Od pocz?tku grania na Real gra?em na OTS'ach. Z pocz?tku by?y to OTS-y z Exp x999... lecz potem zrozumia?em o co chodzi, i zacz??em gra? na normalnych serwerach. By?o to dawno temu, wi?c nie pami?tam nazw, lecz pami?tam tylko jeden, a mianowicie Podkarpacki, fajnie si? gra?o, atmosfera tak?e by?a nienaganna.
Arts : APO to samo co ja kiedy?.Czy mia?e? tam zamiar na Rooku gra? czy sam main wola?e? , powalczy? z OTS Kingami itp..
DRE : Na tym serwerze wola?em g??wny kontynent. Rookgard by? tylko etapem przej?ciowym.
Arts : Jak ci? w ci?gne?o mapperstwo , zacznijmy od tego sk?d w tobie taki talent ??
DRE : Na pocz?tku dorwa?em SimOne Map edytor i budowa?em domki swoich marze?. Potem zacz??em budowa? coraz to wi?ksze lokacje. Nast?pnie zmieni?em map edytora na RME. Powiem tyle, ja nie mam talentu, to wyobra?nia kt?ra mn? kieruje. Bez niej moje mapki by?yby niczym.
Arts : Czy mia?e? zamiar stworzy? OTS albo wzi??? udzia? w jakim? projekcie ??
DRE : Tak i to nie raz. Zawsze gdy stara?em si? stworzy? sw?j serwer co? nie wypala?o, najcz??ciej k??tnie z cz?onkami dru?yny. By?o to powodem mojego odej?cia z forum tibia.net.pl. Bra?em tak?e udzia? w kilku innych projektach, lecz ?aden z nich nie ujrza? ?wiat?a dziennego.
Arts : Obecnie bierzesz udzia? w projekcie jakim? ??
DRE : Tak jest to Every World, kt?ry miejmy nadziej? ju? nied?ugo wystartuje.

Arts : Co mo?esz powiedzie? o tym projekcie , jakie masz plany wobec niego ??
DRE : Projekt jest bardzo dobry, w?a?ciciel ma wielkie plany, kt?re staramy si? realizowa?. Ja mam w planach rozbudowa? mapk? serwera, oraz pilnowa? porz?dku w grze, jak i na forum serwera.
Arts : Z pocz?tku ten projekt , nie wiesz jakie mia? plany.Jak dosz?o do tego ?e zosta?e? mapperem ??
DRE : Sam nie wiem jak to si? dok?adnie sta?o, pisa?em z w?a?cicielem i zaproponowa? mi t? posad? twierdz?c, i? ?wietnie si? na ni? nadaj?. Po kr?tkim namy?le stwierdzi?em, ?e do??cz?.
Arts : Ok , a co s?dzisz ju? o obecnej ekipie Every World - ma jakie? zaanga?owanie w tym projekcie ?
DRE : W projekcie jestem od kilku dni, i nie pozna?em jeszcze wszystkich cz?onk?w zespo?u. Z tego co mog?em si? dowiedzie?, wszyscy pracuj? jak mog?, aby serwer by? dopracowany, bez ?adnych niedopatrze?. W swoj? prac? wk?adaj? wi?ksz? po?ow? swojego wolnego czasu, za co im dzi?kujemy.
Arts : I tak jak ka?dy u?ytkownik szuka?e? nie raz pomocy , jak spotka?e? si? z Tibia.net.pl a nie inna strona czy forum ??
DRE : Chyba jak ka?dy u?ytkownik, szuka?em silnika do OTS'a, pierwsz? stron? by?o w?a?nie te forum. Zarejestrowa?em si? i tak oto jestem :)
Arts : Pocz?tki na pewno by?y trudne , jak uda?o si? Tobie przetrwa? na tak ogromnym forum ??
DRE : Pocz?tki nie by?y ?atwe, wiele u?ytkownik?w mnie nie lubi?o, przez co przesta?em u?ywa? moje pierwsze konto. Gdy za?o?y?em nowe, wszystko zacz??o si? od pocz?tku, czyli zdobywanie koleg?w, wiedzy. Nie stara?em si? nigdy wywy?sza? z po?r?d grona u?ytkownik?w.
Arts : Jakie obecn? s? twoje zaj?cia na tym forum ??
DRE : Obecnie zajmuje si? pisaniem post?w. Jestem zwyk?ym u?ytkownikiem, wi?c nie mam mo?liwo?ci na wi?ksze wyczyny.
Arts : Czy kiedykolwiek mia?e? ochot? startowa? na moderatora czy supporta ?? Obecnie ViP nie istnieje z tego co wiemy.
DRE : Tak i to nie raz. Niedawno wys?a?em podanie, gdy by? organizowany nab?r na Support. ViP ju? nie istnieje, lecz tak?e chcia?em posiada? t? rang?.
Arts : Bra?e? zawsze udzia? w konkursach , eventach organizowanych forum. ?? Nie ka?dego by?o sta? na tak wielki wyczyn czy te? w zabawach.
DRE : Stara?em si? bra?, lecz czasami co? stawa?o mi na przeszkodzie. Nie ka?dy ma zawsze czas na zabaw?, s? tak?e inne obowi?zki kt?re s? wa?niejsze.
Arts : Wida? ?e obecnie bierzesz udzia? w konkursie mapperskim o temacie "Atlantyda - zaginiony l?d" , jaki masz plan na stworzenie takiego l?du a mo?e iluzja ci dopisuje ??
DRE : Tak, postanowi?em wzi?? udzia?, mo?e by? ?wietna zabawa. Lecz nie posiadam plan?w jeszcze na stworzenie tego miejsca. Mam nadziej?, ?e w najbli?szym czasie co? wpadnie mi do g?owy.
Arts : Wr??my do twoich codziennych zaj??.Jak? wolisz najbardziej muzyk? ??
DRE : Ja zazwyczaj s?ucham tego co wpadnie mi w ucho, lecz lubi? style takie jak: Punk,Heavy Metal, Rock, Rap, Hip-Hop, Pop
Arts : Teraz na koniec kogo chcia?by? pozdrowi? ??
DRE : Moj? rodzin?, znajomych i kilka kole?anek :*. Tak?e ca?? kadr? Tibi.net.pl z Andzi?, Drexav'em, Vrael'em na czele. Wszystkich u?ytkownik?w, by?ego ViP'a Budzika, Ciebie, oraz wszystkich innych kt?rych nie wymieni?em.
Arts : Dzi?kuje Tobie za tak wspania?y wywiad :)
DRE : Ja te? dzi?kuje. Z okoliczno?ci czasu pisania wywiadu, ?ycz? Ci dobrej nocy.

To jest pierwszy i nie ostatni wywiad na Tym forum i prosz? o tak ostr? krytyk?.Kolejne b?d? jeszcze bardziej rozbudowane.
Wywiad trwa? ponad 3 godziny.
Pozdrawiam,
Arts
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Bardzo dobry wywiad. Dwie uwagi jak piszesz przecinek to pisz go tak:
"Ciebie, na jakich", a nie tak "Ciebie , na jakich". Jeszcze jedna uwaga, ogranicz "?" do jednego :p Pozdrawiam :p
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Skoro prosisz o krytyk? ;> c?? czytaj?c mo?na dopatrzy? si? kilku b??d?w m.in. z?a sk?adnia zda? itp. No i po znakach interpunkcyjnych typu <kropka> <przecinek> stawiamy spacj?.
No i dwa razy powt?rzy?o si? co? takiego:

raczej zacz??e?.

Pozdrawiam
 

xemix

Advanced User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
258
Reaction score
22
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Bardzo dobry i ciekawy wywiad.
By?y malutkie b??dy ale kuledzy @UP wyja?nili.
Pozdrowienia,
XemiX.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Wywiad nie jest z?y. Z pocz?tku DRE nie rozwija? swoich wypowiedzi, jednak zmieni?o si? to w ?rodku i pod koniec wywiadu. Arts mog?e? zada? troch? wi?cej pyta? dotycz?cych forum tibia.net.pl, typu: "sk?d pomys? na tw?j nick". Jednak nie uwa?am, ?e pyta? jest ma?o. Wywiad jest do?? d?ugi i mi?o si? czyta, og?lnie jest dobrze ;p.

DRE : Moj? rodzin?, znajomych i kilka kole?anek :*. Tak?e ca?? kadr? Tibi.net.pl z Andzi?, Drexav'em, Vrael'em na czele. Wszystkich u?ytkownik?w, by?ego ViP'a Budzika, Ciebie, oraz wszystkich innych kt?rych nie wymieni?em.

Dzi?ki :]
 

Kubaland

New User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Ciekawy wywiad, trzeba mie? cierpliwo??, 3 godziny :) P?ki co wi?cej b??d?w nie znalaz?em. Pozdrawiam ^^
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Super Wywiad!
DRE stara? si? jak najwi?cej opowiedzie? o sobie, ?adnie odpowiadaj?c na pytania.
9/10
 

ogg22

User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Wywiad byl dobry wg mnie niczego tam nie brakowalo mam nadzieje ze nastepne twoje wywiady benda tak samo dobre lub jeszcze lepsze
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Dzi?kuje za oceny, oczywi?cie mam nadzieje ?e nie zawiod? samego siebie przy nast?pnych wywiadach.Nast?pne wywiady b?d? jeszcze lepsze.
Pozdrawiam,
Arts
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Wywiad z DRE

Odp: Wywiad z DRE

Lubie Czyta? Te Wywiady Ca?kiem Ciekawie Pozdrawiam! ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top