What's new

Wywiad z Dublerem [Moderator]

Status
Not open for further replies.

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
-Witam.Czy zechcesz zemn? przeprowadzi? wywiad ? Z Tej strony monkey1233.
-Czemu by nie
-Zadam ci kilka pyta? potrzebnych do wywiadu.
-Jak masz na imi? ?
-?ukaszem mnie zowi?
-Ile masz lat ?
-16
-Chodzisz do szko?y ?
-Chodz? do LO na Mat.-Fiz.-Geog.
-Widz? jeste? bardzo uzdolniony:)
-Czy masz dziewczyne ?

-Owszem, w?a?nie z ni? koresponduje


-A je?li mo?na , nie chce narusza? twoich spraw sercowych , jak ma na imi? ?

-Magdalena
-Mieszka blisko ciebie ?
-Oko?o 15km, rowerem prawie godzink?, autobusem p??torej
-Spotykacie si? cz?sto ?
-Jak cz?sto si? tylko da
-Chcia?by? by? z ni? w przysz?o?ci ?
-Tak, w przeciwie?stwie do wi?kszo?ci tego typu uczu? w nastoletnim wieku, oboje uwa?amy ?e to prawdziwa mi?o??

-Kim chcesz by? w przysz?o?ci oraz jakie jest w terazniejszym czasie hobby kt?re kochasz

-W przysz?o?ci... hmm... planuje po liceum i?? na politechnike warszawsk?, co? zwi?zanego z programowaniem. Co do hobby grywam na pianinie, ucze si? programowania i kodowania w kilku j?zykach, uwielbiam si? spotyka? z dziewczyn?, oraz przepadam za jazd? na waveboardzie i snowboardzie (co niestety w tym roku nie b?dzie mi dane - kontuzja)

-Wsp??czuje...
-Lubisz wstawa? rano ?
-Lubie si? wyspa? solidnie, a to wyst?puje o r??nych porach
-Co najbardziej lubisz je?? na sniadanie / obiad / kolacje / podwieczorek ?
-Wszystko co jest na ostro, przepadam za pieprzem cayenne... Jaki? specyficznych potraw nie mam, na pewno nie lubie gotowanych warzyw i owoc?w.
-Czy lubisz prac? zespo?ow? ?
-To zale?y od zespo?u z kt?rym przypadnie mi pracowa?, je?li jest to grupa kulturalnych os?b kt?ra potrafi robi? to co ma i to poprawnie zrobi to czemu by nie? Razem jest cz?sto znacznie szybciej
-Jak bardzo oddajesz si? TNet'cie ? Je?eli tak to kogo najbardziej szanujesz / wielbisz z zespo?u TNet ?
-Hmm... szczerze to staram si? wykonywa? to co do mnie nale?y... kiedy? sumiennie przegl?da?em ka?dy nowy post w przydzielonych dzia?ach, teraz, gdy si? naczyta?em takich g?upot ?e g?owa ma?a (np. teoria ?e ka?dy obrazek mi?dzy tagami [img.] a [/img.] to screenshot) to ju? nawet nie mam si?y tego robi?. 2-3 razy w tygodniu przegl?dam te dzia?y i wy?apuje jakie? naruszenia regulaminu, codziennie staram si? rozpatrza? wszystkie raporty, ale w przeciwie?stwie do czas?w z przed miesi?ca, przy ma?ych drobiazgach to ju? nawet upomnienia nie daje.
-A jeszcze mi pytanko umkn??o gdzie? , gdzie mieszkasz je?eli mog? spyta? ?ukaszu ?
-Piaseczno ko?o Warszawy
-Dzi?kuj? ci za po?wi?cony czas na wywiad...
-Nie ma sprawy ?ycz? powodzenia w konkursie bo pewnie do tego on w?a?nie s?u?y? .
-Tak , dzi?kuj?.Czy zgadzasz si? na umieszczenie go na TNet'cie w dziale wywiady oraz na wyslanie tego wywiadu na konkurs ?
-Oczywiscie
-Jeszcze Raz dzi?kuje i pozdrawiam ci? serdecznie i ?ycze powrotu do zdrowia oraz SZCZ??LIWEGO NOWEGO ROKU .
-Dziekuj? i wzajemnie.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wywiad z Dublerem

Odp: Wywiad z Dublerem

Poradnik napisany s?abo. Pytania nie wymagaj?ce wi?kszego ruszenia mak?wk? od Dublera. Ra??ca w oczy ziele? utrudnia czytanie, niemniej pracuj dalej, wida? w Tobie diament, ale p?ki co nieoszlifowany. Z czasem b?dziesz robi? ?wietne prace. Wierz? w to!
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Wywiad z Dublerem

Odp: Wywiad z Dublerem

?eby si? przebi? przez t? ziele? musia?em zaznaczy? ca?y tekst, zmie? to, bo strasznie razi w oczy ;)
Wywiad ca?kiem niez?y, mo?e i pytania banalne, czasem lekko chaotyczne, ale nie jest ?le.
Przeprowadzaj wi?cej wywiad?w, powodzenia w przysz?o?ci.
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Dublerem

Odp: Wywiad z Dublerem

Dzi?kuj? i ju? poprawiam kolorek.

@POPRAWIONE
 
Last edited:

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Wywiad z Dublerem

Odp: Wywiad z Dublerem

No to teraz ja co? od siebie napisz?. Jak dla mnie wywiad troch? jest za kr?tki i dosy? monotonne te pytania s?. Nic szczeg?lnego si? nie dowiedzia?em o ?ukaszu. Pami?taj, aby zadawa? troch? wi?cej pyta?. Popatrz na inne wywiady i pod?apuj nowe pytania.

PS: ?ukasz Ci mo?e udzieli? wywiadu, anie go przeprowadzi?.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Wywiad z Dublerem

Odp: Wywiad z Dublerem

Jak dla mnie wywiad spoko, tylko takie pytanka troszk? ma?o pozwalaj?ce si? rozpisa? ;P zero pyta? np na temat mojego projektu, waveboardu (95% ?miertelnik?w nie wie nawet co to za cudo puki sobie nie wygoogla)... troszk? kr?ciutko. Mo?e kto? zrobi kiedy? d?u?szy :p

Og?lnie to gites
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Dublerem

Odp: Wywiad z Dublerem

BOMP !!

Regards
 
Status
Not open for further replies.
Top