What's new

Wywiad z Gelio [Support]

Status
Not open for further replies.

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Arts : Witaj Gelio, czym mo?esz nam udzieli? wywiadu ?
Gelio : Tak, oczywi?cie.
Arts : Na wst?pie naszego wywiadu m?g?by? nam si? przedstawi? ?
Gelio : Nazywam si? Grzegorz, mam 13 lat, mieszkam w Lublinie. Chodz? do 6 klasy Szko?y Podstawowej.
Arts : Widz? ?e si? ju? nam si? tu rozpisa?e?, a tak powiedz nam jak si? czujesz jako 13-latek, czy u Ciebie za chodz? jakie? zmiany ?
Gelio : Czasami tak, czasami nie. My?l?, ?e te zmiany ci?gle zachodz?. Jednak mimo to nie denerwuje si? bez powodu.
Arts :Czy wed?ug Ciebie zmiany w charakterze przynosz? jakie? korzy?ci w przysz?o?ci ?
Gelio : Tak. Nie wiem jaki przyk?ad mog? da? albo jak to wyja?ni?, ale moim zdaniem tak - przynosz?.
Arts : Jeste? ju? nastolatkiem, co Ci przyniesie jak sko?czysz te 18 lat, bo 5 lat to jeszcze troch?, wykorzystujesz jeszcze swoje dzieci?stwo czy si? sko?czy?o ?
Gelio : Moje dzieci?stwo ju? dobiega ko?ca. Wi?cej programuj?, ni? na przyk?ad si? bawi? albo co? takiego. Jak ju? to z moim 3 letnim siostrze?cem.
Arts :Ka?dy cz?owiek potrzebuje jakiego? odpoczynku, czy w przypadku Ciebie lubisz robi? opr?cz siedzenia przed komputerem jakie? inne rzeczy ?
Gelio : Tak. Wychodzi? z przyjaci??mi, gra? w pi?k? no?n? oraz uprawia? inne sporty. Cz?sto te? lubi? je?dzi? na rowerze, co jest przyczyn? mojej ostatnio zrobionej rany.
Arts : Wiemy ?e lubisz programowa?, mo?esz nam powiedzie? w jakich j?zykach si? specjalizujesz ?
Gelio : PHP, LUA. Ucz? si? C++. Umiem te? SQL i XML, jako ?e s? to jedne z najprostszych rzeczy w programowaniu.
Arts : Po za programowaniem lubisz si? te? uda? pokusie, aby w co? pogra?.Mo?esz nam poda? jakie serie gier lubisz oraz rodzaje gier, czy opr?cz komputerowych lubisz na jakie? konsole ?
Gelio : Lubi? wszystkie rodzaje gier RPG, FPS'y. Sam posiadam PS1 i PS2. Czasem lubi? si??? przed tym starociem i powciska? troch? klawisze. Z gier na konsole lubi? Bloody Road (co? jak Mortal Combat).

Arts : M?wisz ?e lubisz gry typu RPG, FPS'y, podaj nam tytu?y gier jakie lubisz z tych serii ?
Gelio : Call of Duty 4 & 5, Neverwinter Nights 1 & 2, Lost Planet.To s? moje ulubione..

Arts :Mo?e wejdziemy jeszcze w ten ?wiat realny, z zapytaniem jakiej muzyki s?uchasz ?
Gelio :Lubie Techno, House, Dance. Inne te? czasami s?ucham, ale to rzadko.
Gelio :Hmm... Du?o rzeczy. Ale najbardziej chyba pizz?.
Arts : Zacznijmy kolejny c??on naszego wywiadu, sk?d si? dowiedzia?e? o Tibii, jakie by?y twoje pocz?tki, do?wiadczenia ?

Gelio :Gdy mia?em oko?o 7 lat przyszed? do mojego brata jego kolega. Chcia? mu co? pokaza?. Oczywi?cie to by?a Tibia. Zawo?ali mnie, ja zobaczy?em i zauwa?y?em, ?e przez kilka dni mog? zobaczy? co to za gra. Tak wi?c grali?my z bratem na zmian?. Osi?gneli?my chyba 30 level knightem na serwerze Refugia, po czym ?ci?gn??em jakiego? keyloggera i hack. Moje najwi?ksze osi?gni?cie to Hell Knight of Refugia - 65 level, knight.
Arts : Fajnie ?e widz? ?e kto? ma tak du?e do?wiadczenie, a co powiesz o samej fabule, questach, lokacjach w Tibii ?
Gelio : My?l?, ?e jest bardzo rozbudowana. Chocia?by postman quest - ?eby go zrobi? musisz zwiedzi? ca?? tibi?. Lokalizacje s? dopracowane. Czasami jednak, wydaje si?, ?e s? bugi, ale np.: korytarz do uciekania z komnaty kr?la zrobili specjalnie.
Arts : Jak wiemy, ?e w Tibii jest wiele nieodkrytych quest?w np jak Bazyliszek, Skarabiec Kruzaka, SOF itp, czy twoim zdaniem s? jakie? mo?liwo??, gdzie mo?na dokona? odkrycia ?
Gelio : My?l?, ?e to jest w pewnym sensie reklama i trzymanie graczy w Tibii, bo ka?dy jak co? znajdzie, to zostanie na d?u?ej, ?eby odkry? ca?y quest. Wed?ug mnie nie ma rozwi?zania. Mo?e kiedy? w jakim? update dadz? rozwi?zanie i dodaj? nowe questy-zagadki.
Arts : Tak si? pytaj?c, od kiedy grasz na OTS ?
Gelio : Swoj? przygod? z otsami zacz??em 3 lata temu, na Kubland OTS (7.6, mapa Yurots, ju? nie istnieje).
Arts : Wiemy jako skrypter bierzesz udzia? w jaki? projektach.Mo?esz nam powiedzie? jaki jest najbardziej istoty wed?ug Ciebie ten projekt ?
Gelio : S? 2: Every OTS i Bottle of Wine. W nich aktualnie jestem.
Arts : A mo?esz nam co? wi?cej powiedzie? o tych projektach ?
Gelio : Tak. Oba s? to otsy RPG, na obu jest 3 osobowy team (skrypter, 2 mapper?w). My?l?, ?e dobrze si? rozwijaj?. O ich szczeg??ach d?ugo by gada?. Mo?na w Showroom poczyta? o nich.

Arts : Powiedzmy o tym pierwszym projekcie Every OTS, mo?esz nam bardziej u?wiadomi? jaki on b?dzie ?
Gelio :B?dzie na nim du?o quest?w, miejmy nadziej?, ?e ?adna mapa.Po wi?cej informacji zajrzyjcie do dzia?u Showroom.

Arts : Jak zas?yn??e? jako skrypter w ?wiecie OTS ?
Gelio :Na pewno z tematu Zam?wienia na skrypty. Tam zyska?em popularno??. Temat jest otwarty do dzi?. Reszt? skrypt?w po prostu dodawa?em. Wi?kszo?? z nich by?a przydatna, dlatego u?ytkownicy zapami?tywali m?j nick.
Arts : Czy uwa?asz si? za najlepszego skryptera w ?wiecie ?
Gelio : Nie.
Arts : Sk?d si? wzi?? pomys? na tw?j nick ?
Gelio : Od mojego brata. Na pocz?tku nazywa? mnie Gelo. Kiedy? ?le powiedzia? - Gelio. Zapami?ta?em i teraz go u?ywam.

Arts : Mo?esz nam powiedzie? sk?d si? dowiedzia?e? o T-net ?
Gelio : Kiedy?, kiedy cz??ciej odwiedza?em forum TORG'a zauwa?y?em w jakim? skrypcie: Autor: nicku nie pami?tam (Tibia.net.pl, czyli Tibia & Open Tibia). Wszed?em, zobaczy?em, ?e mog? zobaczy? jakie jest to forum. Spodoba?o mi si? i tak zosta?o do dzisiaj.
Arts : Jak wygl?da?o twoje ?ycie na tym forum, nikogo nie zna?e? i chyba sam by?e? szarym userem kt?ry potrzebowa? pomocy, jak to by?o w twoim przypadku ?
Gelio : Dok?adnie to nie pami?tam. Chyba na pocz?tku za?o?y?em temat zam?wienia na skrypty. Potem zacz??em si? udziela? w innych tematach. Ale bardziej szczeg??owo nie pami?tam.
Arts : Po pewnym czasie z usera sta?e? si? cz?onkiem supportu, mo?esz nam powiedzie? jak do tego dosz?o ?
Gelio : Cz?sto na forum spogl?dam na newsy. Pewnego razu zobaczy?em Nab?r na Supporta. Od razu wszed?em i zacz??em pisa? prac?. Po napisaniu wys?a?em, poczeka?em kilka dni i dosz?a do mnie wiadomo?? od Napstera, w kt?rej napisa?, ?e od dzi? jestem cz?onkiem supportu.
Arts : Czy masz w planach zosta? kiedy? moderatorem ?
Gelio : Tak, je?eli tylko b?dzie taka okazja to chcia?bym moderowa? dzia? Skrypty Lua & XML lub ca?e Opentibia.
Arts : Co s?dzisz o randze Aktywny, bo jak wiemy nie dawno zosta?a skasowana z kart historii forum ViP ?
Gelio : My?l?, ?e to taki jakby zamiennik VIP'a. Tyle, ?e dosta?y j? inne osoby.Og?lnie jest dobra.
Arts : Czy wed?ug Ciebie jest wiele os?b co na prawd? zas?uguj? na t? rang? ?
Gelio : W prawdzie nie interesowa?em si? nimi.Ale my?l?, ?e tak.
Arts : Powr??my jeszcze do Tibii, czy mo?esz powiedzie? kt?ry wed?ug Ciebie jest najlepszy update ?
Gelio : Uwa?am, ?e update, w kt?rym dodali Yalahar. Nowe miasto, nowe questy.
Arts : Co s?dzisz o takich questach np jak INQ czy Pitf of Inferno, jest dzi? wiele takich stosowanych w OTS ?
Gelio : Tak. My?l?, ?e s? dobre. Tylko d?ugo?? ich robienia na RL jest du?a. Na ots - mniejsza.
Arts : Czy Tibia robi si? wed?ug Ciebie prostsz?, nudn? gr?, czy ulepszan? pod wzgl?dem ilo?ci item?w, potwor?w itp..
Gelio : Ulepszan?, oczywi?cie. Denerwuj? mnie tylko boty, dzi?ki kt?rym w og?le si? nie da gra?.
Arts : Kim chcia?by? zosta? w przysz?o?ci ?
Gelio : Programist?. Tylko musz? si? zdecydowa? czy PHP czy C++, ale raczej PHP.
Arts :Teraz ju? poma?u zako?czymy nasz wywiad.Kogo chcia?by? pozdrowi? ?
Gelio : Ciebie, Arts, ca?? ekip? Every OTS oraz Bottle of Wine, kadr? tibia.net.pl, innych skrypter?w oraz wszystkich, o kt?rych zapomnia?em.
Arts : Dzi?ki za tak wspania?y wywiad :)
Gelio : Nie ma sprawy ^^
To jest kolejny wywiad na tym forum, jak zwykle prosz? o krytyk? :)
Pozdrawiam,
Arts
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Katastrofa to nie jest, ale beznadzieja :<. Odpowiedzi Gelia bardzo lakoniczne, pytania w miar? ogarni?te. ?redniej d?ugo?ci - jakby Gelio rozpisywa? si? w swoich wypowiedziach, by?oby stanowczo lepiej. Nie takich odpowiedzi spodziewa?em si? po supporcie.
 
G

Gudio

Guest
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Gelio : Nazywam si? Grzegorz, mam 13 lat, mieszkam w Lublinie. Chodz? do 6 klasy Szko?y Podstawowej.

Raczej mam na imi? Gelio, bo nazywa? to nazwiskiem si? zaczyna xD Wiem ju? sk?d ten p?acz na forum >>klik<<

Popieram zdanie Kurtisa dot. wywiadu.
 

mihil

User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Age
29
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Troch? nudne to by?o, ale jako? prze?y?em. I popieram pana Kurtisa
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Kurtis masz 100% racj?, co do wywiadu. Od siebie dodam, ?e znalaz?em tam par? nie potrzebnych wcinek, i m?g?by? porobi? odst?py pomi?dzy twoj? a Gelia wypowiedzi?. Pytania by?y w miar? dobre, lecz odpowiedzi Gelia......
Mam nadziej? ?e nast?pny wywiad b?dzie lepszy
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Wida? ?e to jest pierwszy nie wypa? z tego wywiadu, dzi?ki ?e tak Kurtis os?dzi?e?, ale jak tak inni s?dz? mo?e b?dzie lepiej :)
Pozdrawiam,
Arts
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Zaraz wyjde o 12 w nocy przeprowadz? wywiad z pijakiem z pod nocnego b?dzie podobnie wygl?da?.
Xevis: Jakie wino lubisz?

Pijak z pod sklepu: No, my?l? ?e lubi? ka?de, ale nie wiem, cho? mimo to, uwa?am ?e tak jest....


Podobne nie?
Arts : Kim chcia?by? zosta? w przysz?o?ci ?
Gelio : Programist?. Tylko musz? si? zdecydowa? czy PHP czy C++, ale raczej PHP.
Ju? to widz?, programista kt?ry ce plas plas nie zna....


Hell Knight of Refugia - 65 level, knight.
Arts : Fajnie ?e widz? ?e kto? ma tak du?e do?wiadczenie, a co powiesz o samej fabule, questach, lokacjach w Tibii ?
pozdro&po?wicz.

Arts :Mo?e wejdziemy jeszcze w ten ?wiat realny, z zapytaniem jakiej muzyki s?uchasz ?
Gelio :Lubie Techno, House, Dance. Inne te? czasami s?ucham, ale to rzadko.
Gelio :Hmm... Du?o rzeczy. Ale najbardziej chyba pizz?.
Pizza to jaki? nowy rodzaj muzyki?

dalej ju? nie mam pyta? pozostawiam reszt? bez komentarza..
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

No fakt wywiad troch? monotonny i nie podoba?o mi si? przeplatanie pyta? typu najpierw Tibia potem ?ycie osobiste potem znowu Tibia. Tak si? nie robi w wywiadach. Pytania by?y w miar? m?drze skonstruowane i niekt?re odr??nia?y si? od pozosta?ych wywiad?w. Odpowiedzi troch? za kr?tkie i ma?o rozwini?te, ale to dopiero w ko?cu 13-latek zatem uwa?am, ?e i tak by?o nie?le :up:

[evil]7/10[/evil]
 

Gelio

Senior User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
617
Reaction score
101
Age
28
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

@X3ViS
Look jak by?o:
Arts - tibia.net.pl
10:51:18
Moze wejdziemy jeszcze w ten ?wiat realny, z zapytaniem jakiej muzyki s?uchasz ?

Gelio
10:52:25
Lubie Techno, House, Dance. Inne te? czasami s?ucham, ale to rzadko.

Arts - tibia.net.pl
10:53:07
A co lubisz najbardziej je?? ?

Gelio
10:55:01
Hmm... Du?o rzeczy. Ale najbardziej chyba pizz?.

Zauwa?, ?e s? tacy, co nie znaj? C++... Akurat znam i to i to... A w pytaniu chodzi?o programist? jakiego j?zyka, a nie co b?dziesz umia?... Naucz si? czyta?.

@du?o os?b
A co? Mia?em si? godzin? zastanawia? co odpowiedzie?? Odpowiada?em jak najszybciej.

@Kurtis
Co? A ile wed?ug ciebie mia?em pisa? na pytanie np.: w co lubisz gra??

@Kamil
No, w ko?cu kto? to uwzgl?dni? (?e mam 13 lat) i napisa? w miar? normaln? odpowied?.

Przyznaj?, ?e na niekt?re nie wiedzia?em co odpowiedzie?. Pomy?lcie sobie, czy wy w wieku 13 lat odpowiadali?cie na pytania (je?eli by?cie je mieli) tak jak teraz? Jak czyta?em inne wywiady, to pytania by?y w miar? ok. Tutaj - pytania jak dla bardzo doros?ej osoby. Przynajmniej wed?ug mnie. I nie moja wina, ?e nikt od dawna ze mn? wywiadu nie chcia? zrobi?. W og?le odk?d by?em na tym forum 0 wywiad?w ze mn?. Wi?c si? nie dziwcie.

Pozdrawiam,
Gelio
 
Last edited:

Don Muha

Advanced User
Joined
Aug 27, 2008
Messages
403
Reaction score
34
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Mnie si? wywiad podoba?, nie mam nic do Gelia... xD
 

czerwin1997

Advanced User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
360
Reaction score
14
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Oh Gelio , Gelio powiem tylko 1 . Jeste? moim hero czyli ?e ci? podziwiam ;) bo ja mam 12 lat a prawi? nic nie wiem o skryptach ale wiadomo czemu , bo si? o tym nie uzy??m . a tak to spoko wywiad mi si? podoba :D Spox Gelio.:up:
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Dzi?ki z waszej strony za dobre oceny :)
Pozdrawiam,
Arts
 

Adamex

Active User
Joined
May 23, 2008
Messages
100
Reaction score
10
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Katastrofa to nie jest, ale beznadzieja :<. Odpowiedzi Gelia bardzo lakoniczne, pytania w miar? ogarni?te. ?redniej d?ugo?ci - jakby Gelio rozpisywa? si? w swoich wypowiedziach, by?oby stanowczo lepiej. Nie takich odpowiedzi spodziewa?em si? po supporcie.

A czego si? spodziewa?e?? ?e poda ci sw?j Adres? Telefon? Szczeg??y jego spraw intymnych -,..,-
Nie b?dzie te? chyba ci opisywa? ka?dej gry po kolei bo to by by?o dopiero monotonne...

Troch? nudne to by?o, ale jako? prze?y?em. I popieram pana Kurtisa

Nie chc? u?ywa? tego s?owa ale dam ci podpowiedzie? "Lizo..."

Kurtis masz 100% racj?, co do wywiadu. Od siebie dodam, ?e znalaz?em tam par? nie potrzebnych wcinek, i m?g?by? porobi? odst?py pomi?dzy twoj? a Gelia wypowiedzi?. Pytania by?y w miar? dobre, lecz odpowiedzi Gelia......
Mam nadziej? ?e nast?pny wywiad b?dzie lepszy

To samo co do Pana @UP

@Gelio
Heh... Co tu m?wi? gdyby? sam nie powiedzia? ?e masz 13 lat to cho?by mi mieli jaja uci?? upiera?bym si? na 16, ale Gratuluj? tak inteligentnych odpowiedzi, nie znam jeszcze 13-latka kt?ry tak operuj? j?zykiem polskim i jest taki zdolny. Mia?em zasugerowa? pytanko o tre?ci "Czy Autor wywaidu poprawia? pisownie", ale przypomnia?y mi si? twoje posty z tematu "Skrypty na Zam?wienie" wi?c Sugestie znik?y. 3maj tak dalej.

Oh Sryyy zapomnia?em o Autorze ;P

@Arts
Zbyt cz?sto odje?d?asz od g??wnego w?tku, zadajesz jedno pytanie i z tego jednego przewalasz sie na drugie a zaraz potem znowu wracasz do tego pierwszego.
Ale og?lnie jest gitara-majonez.

PozDrO
 
Last edited:

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

uuu, kieeeeeeepsko, pytania w miar?, ale odpowiedzi supprotu! D.N.O :down:

No trudno, postaraj si? nast?pnym razem.

Pozdrawiam,
GUtA
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Wywiad z Gelio

Odp: Wywiad z Gelio

Nie wiem czemu tak s?dzisz, ?e to jest dno :)
Pozdrawiam,
Arts
 
Status
Not open for further replies.
Top