What's new

Wywiad z Hosterem [VIP]

Status
Not open for further replies.
B

Budzik

Guest
Hoster:
Obecna ranga: VIP
Ilo?? post?w: 907
Reputacja: 27
(w chwili obecnej ;])

Hoster jest spokojnym cz?owiekiem, dobrym pomocnikiem i super koleg?, mam nadziej?, ?e dzi?ki temu wywiadowi, dowiecie si? o nim wi?cej ;)

Budzik: Witaj, czy m?g?by? udzieli? wywiadu dla Tibia.net.pl??

Hoster: Oczywi?cie ; )

Budzik: Na pocz?tek si? przedstaw, jak si? nazywasz, ile masz lat i gdzie mieszkasz??

Hoster: Mam na imi? Piotr i mieszkam w Szczecinie. Mam 14 lat.

Budzik: Co lubisz robi? w wolnych chwilach?? Jakie jest twoje hobby??

Hoster: W wolnych chwilach gram na komputerze, lub ucz? si?
HTML. Interesuj? si? g??wnie komputerami.

Budzik: Jakim jeste? uczniem, jaka by?a twoja ?rednia w poprzedniej klasie??

Hoster: Nie ucz? si? najlepiej. W poprzedniej klasie moja ?rednia wynosi?a 3.30 ?

Budzik: Jaki jest tw?j ulubiony przedmiot szkolny i dlaczego??

Hoster: Z przedmiot?w szkolnych najbardziej lubi? informatyk?. Interesuj? mnie komputery, a na zaj?ciach jest HTML ; )

Budzik: Jakiej muzyki s?uchasz??

Hoster: S?ucham przewa?nie rocka.

Budzik: Masz dziewczyn???

Hoster: Niestety nie ; (

Budzik: Jaki jest tw?j typ dziewczyny, czyli jaka musi by?, ?eby Ci si? podoba?a??

Hoster: Najwa?niejsze, aby by?a inteligentna. Powinna by? mi?a i ?adna =]

Budzik: Jaki jest tw?j ulubiony kolor??

Hoster: Najbardziej lubi? kolor zielony.

Budzik: Gra?e? w RL Tibie?? Jaki mia?e? poziom i na jakim ?wiecie ewentualnie dok?adniejsze informacje.

Hoster: Owszem, gra?em. M?j najwy?szy poziom to 36 mag. Posta? odda?em koledze. Aktualnie mam 26 maga na ?wiecie Celesta.

Budzik: Jak to si? sta?o, ?e trafi?e? na t? gr???

Hoster: Przed pod??czeniem Internetu pokazali mi j? koledzy ze szko?y. Nie spodoba?a mi si?, ze wzgl?du na grafik? ? Po kilku miesi?cach wr?ci?a do domu moja starsza siostra, kt?ra zapozna?a mnie z t? gr?, i tak j? polubi?em. Przesta?em zwraca? uwag? na grafik?.

Budzik: Obecnie grasz na OTSach, czy na RL tibi, albo czy w og?le grasz w tibi???

Hoster: Od ko?ca wakacji nie gra?em w tibi?, a? do czasu startu Vitae Word. Gram na tym serwerze.

Budzik: Czy mia?e? swojego otsa??

Hoster: Oczywi?cie, i to nie jednego. G?wnie by?y to s?abe otsy ?
Budzik: Czy stawiasz sobie jaki? cel w tibi??

Hoster: Chc? wbi? wysoki poziom i ? to wszystko. Gram dla przyjemno?ci.

Budzik: Dobrze, wi?c przejd?my do spraw tnetu, jak si? tu znalaz?e?, dlaczego akurat to forum??

Hoster: Szuka?em skrypt?w do moich ots?w, a wiele link?w kierowa?o na Tibia.net.pl. Po zmianie silnika na VB postanowi?em si? zarejestrowa?. Nie pisa?em ?adnych post?w, i po oko?o 2 miesi?cach za?o?y?em kolejne konto, kt?re zosta?o a? do teraz, i zostanie jeszcze d?ugo ?

Budzik: Sk?d pomys? na tw?j Nick??

Hoster: By?em hosterem wielu ots?w, wi?c postanowi?em, ?e m?j Nick to Hoster ; )

Budzik: ile dziennie sp?dzasz czasu na tnet?

Hoster: R??nie ? Jak mam czas, to nawet 4-5 godzin. Staram by? na Tnecie minimum godzin? dziennie.

Budzik: Masz Vipa, czy wed?ug Ciebie droga do jego zdobycia, by?a ?atwa czy trudna i opisz w skr?cie jak to si? sta?o, ?e go masz.

Hoster: Gdy otworzono rekrutacj? na VIP?w mia?em jeszcze 70 post?w, wi?c postanowi?em pisa? coraz wi?cej ? Po oko?o 2 tygodniach mia?em ju? oko?o 120 post?w, wi?c zg?osi?em swoj? kandydatur?. Nast?pnie czeka?em mniejwi?cej tydzie?, po czym otrzyma?em t? rang?. Nie uwa?am, aby droga do zdobycia rangi VIP by?a trudna, gdy? nie mia?em problemu z ortografi? i szanowaniem innych u?ytkownik?w.

Budzik: Jak my?lisz jeste? lubiany na forum??

Hoster: Nie wiem ? Staram si? nie wchodzi? w drog? innym, ale je?eli kto? mnie prowokuje, to nie daj? si? wyprowadzi? z r?wnowagi i uzna? Go za nienormalnego 10-latka ?

Budzik: Czy na Tnet, masz dla siebie jaki? wz?r, z kt?rego bierzesz przyk?ad??

Hoster: Nie, nie ma takiej osoby.

Budzik: Czy stawiasz sobie jaki? cel na tnet??

Hoster: Chcia?bym osi?gn?? 1000 post?w i ? Nic wi?cej.

Budzik: kogo najbardziej by? (jak by? m?g?) da? na VIPa i dlaczego?? (jak chcesz mo?esz wi?cej ni? jedn? propozycj?)

Hoster: Rang? VIP da?bym Budzikowi (Tobie). Znasz ortografi?, szanujesz u?ytkownik?w, jeste? d?ugo na forum i ? lubi? Ci? =]

Budzik: No c??, wszystko co dobre kiedy? si? ko?czy, czy chcia? by? kogo? pozdrowi???

Hoster: Tak. Pozdrawiam Koybiego, Prototype (za wsp?ln? gr? na Vitae), Ciebie, Jacka, wszystkich VIP?w i ca?? kadr? forum.

Budzik: dzi?kuje i do widzenia

Hoster: Do widzenia.


to m?j pierwszy wywiad wi?c prosz? o wyrozumia?o??, jednak uwagi mi?o widziane ;]

@Jack

a teraz??

@Hoster
ta chyba Ci? pogrza?o ;]
 
Last edited:

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Wywiad kr?tki nie jest, lecz d?ugi te? nie. Liter?wek si? nie dopatrzy?em ; ) Tylko szkoda ?e Hoster kr?tko i zwi??le odpowiada?, nie rozpisywa? si? :/
 

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Wywiad jak na pierwszy raz Przej?ysty i mi?o si? czyta ;)
Fajne pytania og?lnie bardzo dobrze z?o?ony ...
Hoster troche ma?o si? rozpisywa? tak jak kolega up napisa? .
Ale mimo wszystko jest Gites ; )
10/10
 

NeOx13

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
219
Reaction score
16
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Fajny Wywiad Niejest Kro?tki i Nie D?ugi ;P

Pozdro;)
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Wywiad nie jest a? tak do ko?ca z?y. Pyta? nie jest ma?o, ale nie jest te? du?o- ?redniawo jest. Jak powiedzia? Vasadunin, ?e szkoda, ?e Hoster nie odpowiada? zwi??le i nie rozwija? swoich wypowiedzi, ale ujdzie w t?oku. O bo?e- te kolory. Pierw pogrubienie, a p??niej pochylenie, jeszcze strasznie oczojebne, mog?e? zrobi? odst?p, czyt. Budzik, linijka przerwy i dopiero odpowiada Hoster- nie mog?em za?apa? w kt?rym miejscu jestem. B??d?w a? si? nie dopatrza?em, ale par? tam by?o. Jak na tw?j pierwszy wywiad spisa?e? si? przeci?tnie. Co? tam dowiedzieli?my si? o VIP'ie Hosterze.

Dzi?ki za pozdrowienia.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Tylko szkoda ?e Hoster kr?tko i zwi??le odpowiada?, nie rozpisywa? si? :/
Nie mia?em za bardzo czasu. Zaraz mia?em jecha? do kolegi, wi?c stara?em si? odpowiada? kr?tko i na temat.

Musz? przyzna?, ?e wywiad zupe?nie inaczej wygl?da?, gdy dopiero udziela?em odpowiedzi ;D

Hoster jest spokojnym cz?owiekiem, dobrym pomocnikiem i super koleg?, mam nadziej?, ?e dzi?ki temu wywiadowi, dowiecie si? o nim wi?cej ;)
Dzi?ki ; )

Hoster:
Obecna ranga: VIP
Ilo?? post?w: 907
Reputacja: 27
B?dziesz to mo?e aktualizowa? na bie??co? :p

#Down
Postaram si? zapami?ta? ; )

#Edit
Powiedz mi drogi kolego Hosterze, w jaki to spos?b si? uczysz HTML na lekcjach informatyki w II klasie gimnazjum? Program na drug? klas? to obs?uga excel'a 2007 : ), wi?c prosz?, nie zwijaj nam, ?e uczysz si? html na lekcjach informatyki.
Tak si? sk?ada, ?e mam HTML, a excel mia?em w pierwszej klasie...
 
Last edited:

Bzqu

New User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Hoster lekko zdeka ma. pisze ze ma 14, a zniewazna 10-latkow, bardzoo dorosloy jestes, bardzo...
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Hoster said:
Tak. Pozdrawiam Koybiego...

Dzi?kuje za pozdrowiena! :)


Wywiad og?lnie ?adny, nie zauwa?y?em b??d?w ortograficznych lub innych pomy?ek. Pytanie kr?tkie i sensowne, konkretne odpowiedz. Dowiedzieli?my si? wi?cej o Hosterze, to najwa?niejsze.



Pozdrawiam, Koybi.
 

Eikozlan

User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Wywiad spoko, info te? :p Pozdrawiam wszystkich 10/10
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Powiedz mi drogi kolego Hosterze, w jaki to spos?b si? uczysz HTML na lekcjach informatyki w II klasie gimnazjum? Program na drug? klas? to obs?uga excel'a 2007 : ), wi?c prosz?, nie zwijaj nam, ?e uczysz si? html na lekcjach informatyki. Ano i masz 14 lat, nie jeste? jako? specjalnie wa?ny dla forum czy co? takiego, niekt?re 10. latki mog? si? okaza? m?drzejsze od Ciebie. To, ?e masz du?o post?w o niczym nie ?wiadczy, tyle o Tobie, teraz Budzik: miejsce Twojego zamieszkania wg tego co poda?e? to morze Ba?tyckie, jakie? 50 km od brzegu, wymy?laj sensowniejsze pytania, bo te by?y po prostu g?upie, niczego si? nie dowiedzia?em nt. Hostera.

B??dy by?y, s? i b?d?.


Ta, by? b??d, ju? go nie ma, a co do Twoich b??d?w, s? ju? wymienione w moim po?cie.
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

@up
ja w drugiej klasie gim. mam Pascala xD, a ty nie wiesz co to jest ?art, przecie? bym tego nie pisa?, tak o bo tam mieszkam, tylko ?eby by?o ?miesznie, ty oczywi?cie, Budzik g?upi bo on nie wie, ?e tam jest morze, aha i pisz? si? morze a nie
, poza tym, ka?dy uczy si? na b??dach, a i je?eli bym m?g? prosi? wska? mi je, tak, ?ebym na przysz?o?? wiedzia?, co poprawi?(no ja Ci tw?j wskaza?em).

@topic
Dzi?kuje wszystkim, za wytypowanie b??d?w i za ocen? go mniej wi?cej w stopniu wysokim, na przysz?o?? postaram si? wymy?li? wi?cej pyta?, te wymy?li?em z oko?o 30 min i par? pyta? podczas wywiadu,

No to kto nast?pny do golenia??

@up jeszcze raz
chodzi mi o wywiad xD nie o lokalizacj? ;]
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Poziom dobrego wywiadu zale?y tak i od odpowiadaj?cego, jak i od zadaj?cego pytania - cho? od niego w wi?kszej mierze. Je?li b?dzie pyta? o rzeczy interesuj?ce, szczeg??owe, kt?re b?d? wymaga?y d?u?szej od "tak", "nie" czy "nie wiem" odpowiedzi wtedy i druga osoba ma szans? na wykazanie.
Pytania s? w porz?dku, taki tibijski standard wywiadowy, rzek?abym. Hoster si? nie rozpisywa?, bo albo nie mia? czasu, albo mu si? nie chcia?o, albo nie mia? nic wi?cej do powiedzenia - to ju? wie on sam. Przyznam szczerze, ?e lubi? poczyta? zajmuj?ce wypowiedzi i odpowiedzi na pytania, kt?re nurtuj? wi?kszo?? spo?ecze?stwa, jednak bezsensowne lanie wody na d?u?sz? met? nu?y i irytuje. Ju? naprawd? lepiej odpowiada? zwi??le i konkretnie.
W?a?ciwie to taki wywiadzik. Przeci?tny, ale sympatyczny - jak na pierwszy jest ca?kiem w porz?dku. :)
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Wywiad taki sobie,bardziej przypomina mi to quiz.Du?o pyta?,odpowiedzi nie s? za bardzo wyczerpuj?ce.Wiem ?e to jest tw?j pierwszy wywiad.Troch? si? dowiedzia?em o Hosterze,my?la?em ?e lepiej si? uczy(wydaje wra?enie inteligentnej osoby).

Ocena:
6.5/10.

Pozdrawiam,
Xinx.

@down

No,nie wiem jak kto? jest inteligenty i ma podzieln? uwag? to powinien sobie spokojnie radzi? i mie? 4.00.Napisa?em ?e jest to bardziej podobne do Quizu,ni? do wywiadu...Zauwa? na s?owa.
 
Last edited:

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: Hoster udziela wywiadu

Odp: Hoster udziela wywiadu

Xinx z tego co widz? nie wiesz co to Quiz a nauka niema nic do poziomu inteligencji ... Je?eli nie chce ci si? uczy? nie uczysz si? nie s?uchasz nauczycieli i tyle . Je?li ci si? chce to inna sprawa ale nie mieszaj nauki z poziomem inteligencji.
 
Status
Not open for further replies.
Top