What's new

Wywiad z Jackiem [VIP]

Status
Not open for further replies.

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Bolmex: Witam ci? szanowny Jack Kamusie.

Jack Kamus: Witam Ciebie ; ]

Bolmex: M?g?by? nam co? powiedzie? co? o sobie?

Jack Kamus: Wi?c tak, mam 14 lat w marcu sko?cz? 15. Mieszkam w Szczecinie, chodz? do Gimnazjum. Od 5 lat trenuj? pi?k? no?n? i gram na pozycji obro?cy.

Bolmex: O to gratulacje ?ycz? jak najlepszych wynik?w w meczach. Powied? prosz? jak dosta?e? si? na to forum i jak osi?gne?e? tak du?? ilo?? post?w?

Jack Kamus: Dzi?kuj?.
Na nasze forum dosta?em si? dok?adnie 2008-01-31. Gra?em na Otsie i by?a sonda ( nie pami?tam jaka ), ale potrzebowa?em, ?eby ludzie pomogli mi j? wygra?, wi?c wpisa?em w google fraz? i wyskoczy?o mi tibia.net.pl, wi?c si? zarejstrowa?em i napisa?em temat. Ca?y wiecz?r sp?dzi?em na forum i zacz??em pisa? posty i tak do tej pory zosta?em ;] Sp?dza?em 4-5 h dziennie na forum i wypowiada?em si? na du?o w?tk?w, dlatego jest tak du?a ilo?? post?w.

Bolmex: Bardzo du?o czasu po?wi?casz tibia.net.pl oby by?o tak dalej. Opowied? nam w jakich okoliczno?ciach zacze?e? gra? w tibie?

Jack Kamus: W tibie zacz??em gra? z 2,5 roku temu. Gra?em ponad rok na real tibi, moje najwi?ksze osi?gni?cie w lvlu nie by?o du?e, bo tylko 36 lvl druid, ale p??niej dosta??m hacka, ale oczywi?cie by?o du?o tych postaci. Mia?em r?wnie? 30 knighta, ale jako? przesta?em gra?. Gra?em przez ostatni rok tibi na Otsach i powiem Wam, ?e lepiej mi si? gra?o na Otsach ni? na Real. Sko?czy??m z tibi? p??tora roku temu, ale nie b?d? m?wi? z jakich okoliczno?ci pozwolisz, ale zawiod?em si? na najwi?kszym przyjecielu..

Bolmex: Nie b?d? wnika? w szczeg??y. Masz jak?? ?mieszn? lub przera?aj?c? historie tibijsk??

Jack Kamus: Hmm, z Tego co pami?tam to si? nie wydarzy?a ; ]

Bolmex: Znasz jak?? s?awna osobowo?? z tibi z kt?r? przynajmniej na chwile mia?e? okazje porozmawia??

Jack Kamus: Tak, mia?em okazj? przez chwil? porozmawia? z Lord Executorem z Beryli nie dawno najwi?kszy lvl na tym ?wiecie 200 + lvl : ]

Bolmex: Co mo?esz powiedzie? o konkursach na Tibia.net.pl?

Jack Kamus: Przez jaki? tam okres nie by?o konkurs?w, ale konkurs graficzny powsta? " Sotw 2 ", ale jeden u?ytkownik da? swoj? prac?. R?wnie? jest konkurs na obraz rangi, ale o ile wiem Alastorowi ?adna praca nie przypad?a do gustu ;]. Dobrze, ?e tnet zaczyna organizowa? jako takie konkursy.

Bolmex: Jak ocieniasz zesp?? tibia.net.pl?

Jack Kamus: Ca?a kadra: Admini, Imperatorzy, Moderatorzy odwalaj? na prawd? kawa? dobrej roboty. Czyszcz? swoje poszczeg?lne dzia?y, sp?dzaj? sporo czasu na forum. Paru moderat?w nie wykonuj? ca?kiem dobrze swojej roboty np. Ka?ka, prawie w og?le jej nie ma na forum i ca?a robot? w przyznaczonych dla niej dzia?ach wykonuj? Andzia. Og?lnie kadra jest bardzo dobrze zgrana, co tu wi?cej m?wi?.

Bolmex: Co s?dzisz o rewolucji na tibia.net.pl?

Jack Kamus: Bardzo dobrze, ?e nasz Admin Alastor wpad? na ten pomys?. To na pewno jest mobilizacja dla u?ytkownik?w, ?eby wbi? upragnione te " 100 000 post?w ". Oczywi?cie, spam nie b?dzie tolerowany, tylko m?dre wypowiedzi i tematy, ale moderatorzy b?d? pilnowa? porz?dku podczas rewolucji.

Bolmex: Ja osobi?cie nie bior? w tym udzia?u poniewa? regu?y mi nie odpowiadaj?. Jakie podforum lub forum by? doda? do tibia.net.pl?

Jack Kamus: Szczerze m?wi?c- nie mam pomys?u na podforum, tyle ich ju? jest ;], ale na pewno jak jaki? pomys? mi przyb?dzie do g?owy to na pewno go zaoferuj?.

Bolmex: Jak my?lisz jest jakie? lepsze forum od tibia.net.pl?

Jack Kamus: Moim zdaniem- nie, nie ma. Tibia.pl na prawd? pora?ka, tak samo jak torg. Tibia.net.pl ca?y czas stara si? rozwija?, oby tak dalej. Nie ma lepszego forum od tnetu ;]

Bolmex: Czy na forum jest jaki? u?ytkownik mo?e mod lub admin kt?rego darzysz szczeg?ln? sympati? je?li tak to wyja?nij dlaczego w?a?nie ta osoba.

Jack Kamus: Czy ja wiem. Z kadr? nie mia?em dobrych stosunk?w i na pewno wiele os?b nie darzy mnie sympati?, ale bardzo lubi? naszego Speedera, Andzi?, Konstantego i Demerotha, cho? ze Speederem i Andzi? mia?em konflikty, a teraz dobrze nam si? rozmawia.

Bolmex: Pisa?e? kiedy? na innym forum o tematyce tibijskiej, a mo?e mia?e? gdzie? moda/admina lub inna wy?sz? rang??

Jack Kamus: Na innych forach o Tibi nie ucz?szcza?em, ale powsta?o forum jaki? czas temu tibijczycy.pl, kt?re podobne jest do naszego tnetu, ale by?em tam przez tydzie?, ale na forum nie przybywa?o u?ytkownik?w, wi?c tam ju? nie wchodz?, a tak to nigdzie indziej nie mia?em wy?szej rangi ni? u?ytkownik...

Bolmex: No to teraz zostawmy tibie i przejdzmy do twojej osoby i gustu. B?d? to kr?tkie pytania. Powied? jaki masz ulubiony serial, anime i mo?e jaki? film?

Jack Kamus: Powiem Ci szczerze, ?e jestem maniakiem serialowym. Ogl?dam takie seriale jak : " Pierwsza Mi?o?? " , " M jak mi?o?? ", " Na wsp?lnej " i niekt?re troch? mniej. Nie mam ' takiego ' ulubionego filmu, ale niekt?re ogl?dam cz?sto.. ;]

Bolmex: Jaki posiadasz komputer s?aby czy mo?e dobry?

Jack Kamus: Mam 2 komputery. Jeden jest bardzo dobry, ale mojego brata. Gry Counter- Strike 1.6 mi chodzi to mi wystarczy, a natomiast 2 komputer jest bardzo s?aby, taki do gg i do stron.

Bolmex: Jak sp?dzi?e? wakacje i czy planujesz co? na przysz?e wakacje?

Jack Kamus: Wakacje min??y tak sobie. W po?owie wyjecha?em z matk? na biwak pod namioty nad jeziorem, by?em tam przez 6 dni i by?o tak sobie. Pod koniec sierpnia wyjecha?em ze swoim klubem na ob?z pi?karski- by?o ci??ko, ale da?em rad?. Nie mam na razie plan?w na przysz?e wakacje...

Bolmex: Tw?j ulubiony piosenkarz/piosenkarka?

Jack Kamus: Nie mam takiego ' faworyta' ;]

Bolmex: To ju? koniec wywiadu je?li chcesz kogo? pozdrowi? to prosz? bardzo.

Jack Kamus: Dzi?kuj?, a oczywi?cie. Na pocz?tku pozdrowie? chcia?bym Ciebie pozdrowi? i podzi?kowa? za wywiad. Pozdrawiam Speedera, Andzi?, Demerotha, Worostina, Konstantego. ( Kolejno?? przypadkowa )
Osobne pozdrowienia dla Lorixa i FMA, mam nadziej? Panowie, ?e b?dzie mi?dzy nami mniej konflikt?w i wi?cej zgody ;]


Bolmex: A ja pozdrawiam ca?y W?oc?awek w kt?rym mieszkam, ca?e forum tibia.net.pl i oczywi?cie ciebie Jack Kamus.

To m?j pierwszy wywiad prosz? o wyrozumia?o??.

@down
Dzi?ki kolego za taki pozytywny komentarz podbudowa?e? mnie.
 
Last edited:

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

No i odemnie dostaniesz reputa ... Wysli?es sie z tym wywiadem to widac i wogule poswieciles czas przeczyta?em wywiad taki sobie jakbym mial oceniac dosta?bys 7/10
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Pytania doskona?e, co najwa?niejsze by?a ich spora garstka. Odpowiedzi jak na wiek w sam raz dopasowane :p trzeba by?o jeszcze zada? pytanie "czemu tyle spamujesz" :) ale wywiad og?lnie mi si? podoba? gdyby odpowiedzi by?y troszk? bardziej z sensem sformu?owane ;) good job
 

FMA

Advanced User
Joined
May 18, 2008
Messages
488
Reaction score
11
Age
22
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Osobne pozdrowienia dla Lorixa i FMA, mam nadziej? Panowie, ?e b?dzie mi?dzy nami mniej konflikt?w i wi?cej zgody ;]

Oj, dzi?kuje te? mam podobne nadziej?.

Bolmex: Jak my?lisz jest jakie? leprze forum od tibia.net.pl?

Ojoj, popraw ten, stosunkowo g?upi b??d.

Jack Kamus: Powiem Ci szczerze, ?e jestem maniakiem serialowym. Ogl?dam takie seriale jak : " Pierwsza Mi?o?? " , " M jak mi?o?? ", " Na wsp?lnej " i niekt?re troch? mniej. Nie mam ' takiego ' ulubionego filmu, ale niekt?re ogl?dam cz?sto.. ;]

Tyle seriali, kilka godzin na forum i szko?a, jak ty na to wszystko bierzesz czas? Mi ju? go brakuj?, cho? raczej mniej czasu sp?dzam na rozrywce, w stosunku do Ciebie ;p

Wywiad przeci?tny, pytania pomieszane. Jest to forum o Tibii, a Jack jest u?ytkownikiem tego forum, tak wi?c powiniene? zada? wi?cej pyta? na temat jej (tibii).
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

@FMA
Nie rozumie mam przecie? napisane przez "rz" i w mozilli nie ma tam ?adnego b??du wi?c nie rozumiem.
?atwo krytykowa? co nie ale trudniej zrobi? taki wywiad o ile si? nie myl? to ty jeszcze nie zrobi?e? wywiadu a do krytyki to jeste? zapalony. Przepraszam wszystkich ale nie rozumie ludzi kt?rzy ci?gle krytykuj?, a nic sami nie umiej? zrobi?.
 
Last edited:

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Osobne pozdrowienia dla Lorixa i FMA, mam nadziej? Panowie, ?e b?dzie mi?dzy nami mniej konflikt?w i wi?cej zgody ;]

Ja tak?e mam tak? nadzieje .. xd

Wywiad wed?ug mnie g?upi aczkolwiek fajny xd
wywiad ma nawet sporo pyta? ,ale ... pytania zadawane w wywiadzie nie ?? kompletne nie s? takie jakie powinny by? no i zdarza?a si? ortografia xc
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Dzi?kuj? Bardzo Fma i Lorix, prosz? nie k???my si? ju?, ?yjmy w zgodzi?. :] Bolmex m?wi?em, ?eby? poprawi? ten b??d z rz, na sz :]. Ok, widz? ?e b??d poprawi?e?.
FMA, jeszcze po szkole codziennie mam 1,5 h treningu, ale seriale s? od 18 do 21, wi?c jako? tam czas si? znajdzie, ale teraz najwi?cej 2 godziny sp?dzam na forum. W weekendy du?o wi?cej.

#Kamil
A dlaczego ty jeste? botem ? Si? odezwa?, jeste? jeszcze lepszy spammer. ?al dup? ?ciska :]

#Hoster
Par? liter?wek zaliczy?em, ale to tylko te ' ogonki ' przy e, a tak to nie mam problem?w z ortografi?.

przyjacielu, przecie? dobrze napisa?em. :], dzi?ki za wytyczenie mi b??d?w ;]
 
Last edited:

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

No b??d?w jest ca?kiem sporo np:

Bolmex: O to gratulacje ?ycz? jak najleprzych wynik?w w meczach. Powied? prosz? jak dosta?e? si? na to forum i jak osi?gne?e? tak du?? ilo?? post?w?

Lub

Jack Kamus: Dzi?kuj?.
Na nasze forum dosta?em si? dok?adnie 2008-01-31. Gra?em na Otsie i by?a sonda ( nie pami?tam jaka ), ale potrzebowa?em, ?eby ludzie pomogli mi j? wygra?, wi?c wpisa?em w google fraz? i wyskoczy?o mi tibia.net.pl, wi?c si? zarejstrowa?em i napisa?em temat. Ca?y wiecz?r sp?dzi?em na forum i zacz??em pisa? posty i tak do tej pory zosta?em ;] Sp?dza?em 4-5 h dziennie na forum i wypowiada?em si? na du?o w?tk?w, dlatego jest tak du?a ilo?? post?w.

Oraz kr?tszy cytat:

Bolmex: Bardzo du?o czasu po?wi?casz tibia.net.pl oby by?o tak dalej. Opowied? nam w jakich okoliczno?ciach zacze?e? gra? w tibie?

No a tu nast?pny:

Jack Kamus: W tibie zacz??em gra? z 2,5 roku temu. Gra?em ponad rok na real tibi, moje najwi?ksze osi?gni?cie w lvlu nie by?o du?e, bo tylko 36 lvl druid, ale p??niej dosta??m hacka, ale oczywi?cie by?o du?o tych postaci. Mia?em r?wnie? 30 knighta, ale jako? przesta?em gra?. Gra?em przez ostatni rok tibi na Otsach i powiem Wam, ?e lepiej mi si? gra?o na Otsach ni? na Real. Sko?czy??m z tibi? p??tora roku temu, ale nie b?d? m?wi? z jakich okoliczno?ci pozwolisz, ale zawiod?em si? na najwi?kszym przyjecielu..

Jeszcze jeden:

Jack Kamus: Ca?a kadra: Admini, Imperatorzy, Moderatorzy odwalaj? na prawd? kawa? dobrej roboty. Czyszcz? swoje poszczeg?lne dzia?y, sp?dzaj? sporo czasu na forum. Paru moderat?w nie wykonuj? ca?kiem dobrze swojej roboty np. Ka?ka, prawie w og?le jej nie ma na forum i ca?a robot? w przyznaczonych dla niej dzia?ach wykonuj? Andzia. Og?lnie kadra jest bardzo dobrze zgrana, co tu wi?cej m?wi?.
No i ju? ostatni

Jack Kamus: Szczerze m?wi?c- nie mam pomys?u na podforum, tyle ich ju? jest ;], ale na pewno jak jaki? pomys? mi przyb?dzie do g?owy to na pewno go zaoferuj?.


Wi?cej b??d?w jest w wypowiedziach Jacka, ale mo?e by?. Jack, nie wiem jak znajdujesz tyle czasu (seriale, szko?a, kilka godzin forum)... Ja siedz? og?lnie na forum ma?o, bo mam ma?o czasu. W?a?nie przez to, musia?em wycofa? si? z rewolucji... :mad: Masz tyle czasu, a jeste? ode mnie tylko o rok starszy... ;)

Pyta? jest sporo... Og?lnie wywiad mi si? podoba? :D 7/10 Oby wi?cej tak ciekawych wywiad?w... :)

#UP

Spoko, nie czepiam si? twojej pisowni:p Ale ja zawsze musz? si? czepi? szczeg???w:) Taki ju? jestem :D
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Bardzo fajny wywiadzik aczkolwiek s? b??dy mo?na by?o to poprawi?, ale dobra mi to nie przeszkadza. Do?? du?o pyta? jest, no i wypowiedzi te? nie z?e, a gdzie dla mnie pozdrowienia?? Nie no ?art, ocena za wywiad 8/10.

@ferdynant

Kurwa cz?owieku zamknij si?, chcia? by? ?eby z tob? by? wywiad, nie ma chyba twojego ani jednego postu w kt?rym by nie by?o negatywnej krytyki, jak masz tak pisa? to nie pisz i tyle.
 
Last edited:

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

M?wisz i masz, by?o powiedzie?, ?e chcesz pozdrowienia :] Bolmex, prosz? Ci? dopisz Pozdrowienia :]


#Top
Dzi?ki za pokazanie mi b??d?w, kt?re zrobi?em ja, jak i redaktor, na pewno na przysz?o?? ich nie b?dzie :]
 
Last edited:

Ferdynand

User
Joined
Sep 11, 2008
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Pora?ka.. wywiad z jednym z najwi?kszych spammer?w forum i to jeszcze przedstawiony jako wywiad z najbardziej aktywnym userem forum ;/ Jack, w ka?dym temacie musisz co? zamie?ci? swojego. To chore! Opami?taj si? troch? !
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Wywiad jeden z najlepszych na forum. Wreszcie szablon zosta? zmieniony! Dowiedzieli?my si? czego? innego o Jacku. C??, spamer czy nie... By?o, min??o i nie wracajcie do tego bo ja mog? niekt?rym tutaj te? co? zarzuci? ;)
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

No nareszcie jaki? moderator napisa? co s?dzi o tym wywiadzie dzi?kuje stara?em si?.
 
Last edited:

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

#Ferdi
Te? Ci? Kocham =*. Jak ja lubi? nagatywne komentarze :]. Nie znasz mnie w og?le, masz 10 post?w i nic nie wiesz, wi?c prosz? Ciebie nie udzielaj si? kolego, bo daleko nie zajdziesz.. To co masz w podpisie, poprostu zazdro?cisz, bo chcia?by? mie? owom rang?.


#Top
Stara?e?, stara?e? si?, ale popracuj nad ortografi? :], ale tak strasznie b??d?w nie by?o.
Nast?pne wywiady, b?d? lepsze.. :]

#Soul of Dragon
Milcz, bo denerwujesz mnie :]
 
Last edited:

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Pora?ka.. wywiad z jednym z najwi?kszych spammer?w forum i to jeszcze przedstawiony jako wywiad z najbardziej aktywnym userem forum ;/ Jack, w ka?dym temacie musisz co? zamie?ci? swojego. To chore! Opami?taj si? troch? !

To ze jestes zbyt malo inteligentny i ze nie umiesz zaakceptowac tego ze nigdy nie bedziesz nigdzie wyrozniany oprocz tych zlych stron to nie znaczy ze musisz tutaj nam spamowac twoim placzem i sie upokarzac ;(
 

Toomek

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
161
Reaction score
9
Age
29
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Wywiadzik spoko. Duzo si? dowiedzia?em o panu Jacku Kamusie ;p
Oby wi?cej takich wywiad?w!
Pozdro
 

Soul of dragon

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
138
Reaction score
5
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Wywiad ze spamerem xD! W wywiadzie kilka razy ortografia rzuca si? w oczy. Poza tym ok. Fakt, ?e do Jacka nie mam za wiele pozytywnych uczu? nie przeszkadza mi. Jestem tolerancyjny wiele os?b mnie denerwuje ale to ukrywam. Na niekt?rych po prostu nie zwracam uwagi. Nie kt?rych nie mog? prze?y?. Ten tekst przynajmniej jest w miar? obszerny. Widzia?em takie, kt?re ko?czy?y si? na 2-3 pytaniach. W punktach to jakie? 7/10. Graty. :D

@Edit
Jeden post mnie niepokoi.
To ze jestes zbyt malo inteligentny i ze nie umiesz zaakceptowac tego ze nigdy nie bedziesz nigdzie wyrozniany oprocz tych zlych stron to nie znaczy ze musisz tutaj nam spamowac twoim placzem i sie upokarzac ;(

Sidron ogarnij si? troch?. Atak na usera+polskie znaki. Twoja sprawa ale staraj si? trzyma? poziom. Przynajmniej u?ywaj polskich znak?w. Prosz?.
 
Last edited:

przemox5

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
293
Reaction score
28
Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

Odp: Wywiad z Vipem- Jack Kamus

bardzo Fajny Wywiad:)
A? mi?o si? czyta;p
5/5
 
Status
Not open for further replies.
Top