What's new

Wywiad z Ka?k? [Moderator]

Status
Not open for further replies.

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Dobry, postanowi?em przeprowadzi? z Nasz? Moderatork? Zapraszam do przeczytania wywiadu i oczywiste- Waszych wypowiedzi.

Jack Kamus: Witam Ciebie Kasiu, Moderatorko tibia.net.pl, czy zgodzi?a by? si?, abym przeprowadzi? z Tob? wywiad ?

Ka?ka: Pewnie !

Jack Kamus: Rutynowe pytanie. Mog?aby? nam opowiedzie? ile masz lat, gdzie mieszkasz i jakie jest twoje hobby ?

Ka?ka: Mam 17 lat, pochodze z ma?ego miasteczka na ?l?sku(dok?adniej nie powiem) ; ) moje hobby, c?? wiele tego jest, zaczynaj?c na moderowaniu tnet'u, ko?cz?c na bieganiu.

Jack Kamus: Jak znalaz?a? si? na tibia.net.pl, ile czasu ju? tu jeste??

Ka?ka: Kiedy?, kiedy forum raczkowa?o, mia?am inne konto, by?o to w 07 roku~, mia?am troch? wpadek, pisa?am g?upie posty, wi?c zacz??am od nowa jakie? 2 miesi?ce przed zmian? silnika, co do pytania sk?d si? wzie?am, odpowied? jest prosta, szuka?am dobrze rozwijaj?cego sie forum, kt?re jest 'aktualne' zarejstrowa?am si? i jestem do dzi?.

Jack Kamus: Twoimi dzia?ami do Moderowanie s?; Dyskusja og?lna, Pomoc z Tibi?, Zdj?cia, sp?dzasz du?o czasu i czy dobrze wykonujesz swoj? prac? ?

Ka?ka: Czy dobrze wykonuj? swoj? prac? mog? powiedzie? tylko userzy, na moderowanie sp?dzam 1-2 h dziennie, tyle wystarczy, ?eby si? tego pozby?.

Jack Kamus: Wszystkie twojed dzia?y, mo?na powiedzie?, ?e s? zwi?zane z Real Tibi?. Mia?a? jak?? przygod? z ?yciel na Real Tibi i jakie? wi?ksze osi?gni?cie ?

Ka?ka: Wi?kszych osi?gni?? nie mia?am, 30-40 lvl, max, teraz nie wchodz? ju? na real tibi?, od czasu do czasu jaki? ots.

Jack Kamus: Jak oceniasz nowych Moderator?w, na razie testowych. Dobrze spisuj? si? w swoich dzia?ach ?

Ka?ka: Na razie nie mam do nich zastrze?e?, wszyscy wykonuj? dobrze powierzone im obowi?zki.

Jack Kamus: Masz mo?e jakie? cele w ?yciu prywatnym ?

Ka?ka: By? z moim, do ko?ca ?wiata, mie? 3 dzieci i by? szcz??liw? ?on?<rotfl.>
Jack Kamus: To z ca?ego serca tobie tego ?yczymy. Co s?dzisz o Vipach, uwa?asz, ?e kt?ry? z Vip?w jest godny rangi Moderatora ?

Ka?ka: VIP'owie s? dobrymi u?ytkownikami, tylko piszcie co? w vz ; d Ostatnio na moderatora awansowa? Xemronn, jak widzicie, jak si? postaracie te? zostaniecie docenieni i awansujecie (nie wszyscy,ale kto wie)xd

Jack Kamus: Twoje zainteresowania ?

Ka?ka: P?ywanie, siatk?wka, bieganie, moderowanie tnetu ^^, zakupy ; o

Jack Kamus: Dobrze, to wszystko z mojej strony. Dzi?kuj? Ci za udzielenie wywiadu u chcia?aby? kogo? pozdrowi?

Ka?ka: To ja Ci dzi?kuj?. Pozdrawiam Napstera, Przemka, Froxa, Andzi?.
Jack Kamus: Dziekuj? za wywiad i powodzenia.

Wiem, ?e wywiad nie jest d?ugi, ale nie mia?em zbytnio czasu, ?eby przygotowa? pytania, ale jako? powsta?.

Dla Tnetu,
Jack Kamus.
 
Last edited:

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Za kr?tki! Wywiad jest baardzo kr?tki, ma?o pyta? i w og?le :/

Co do Kasi to neich nam moderuje sto lat ;x
 
B

Budzik

Guest
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Sam przyzna?e? ?e wywiad kr?tki, no nie bardzo si? wysili?e? ;/, ale skoro mia?e? ma?o czasu, mog?e? poczeka? powiedzmy dzie? i wymy?li? wi?cej pyta?. No nie wiele si? dowiedzieli?my o Ka?ce. B??d?w zbytnio du?o nie ma jednak s?. moja ocena 5/10
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Umawiali?my si? tydzie? i wreszcie wpadli?my na siebie, mo?e i to by?a by ostatnie nasze spotkanie i wywiadu by nie by?o, a jecha?em na ?ywca bez przygotowania. W dni powszednie nie mia?bym czasu, bo jestem 20 min na kompie, tylko w weekendy wi?cej, ale praktycznie mnie w domu nie ma, wi?c nie wymagajcie ode mnie b?g wie czego.
 

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

My?l?, ?e wywiad jest kr?tki ale najwa?niejsze ?e stara? sie ch?opak, straci? sw?j prywatny czas dla forum i moim zdaniem op?aci?o si? wywiad jest dobry..
 

Piotrek1474

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
193
Reaction score
5
Age
32
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Ka?ka said:
Mam 17 lat, pochodze z ma?ego miasteczka na ?l?sku(dok?adniej nie powiem) ; ) moje hobby, c?? wiele tego jest, zaczynaj?c na moderowaniu tnet'u, ko?cz?c na bieganiu.

Jeste? ode mnie starsza o rok nie ?adnie :p
A te? lubi? bieganie jestem najszybszy w ca?ej budzie :p

Ale tak jak powiedzia? Demeroth wywiad jest zbyt,kt?tki i zbytnio nie dowiedzia?em si? du?o o Ka?ce mo?e kiedy? wywiad si? poprawi :)
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

W?a?ciwie nie dowiedzia?em si? nic czego bym nie wiedzia?. A raczej nie dowiedzia?em si? nic czego nie dowiedzia?em si? od innych, bo z Kasi? nie by?o mi dane deliberowa? na osobno?ci. Mo?e kiedy? to nadrobimy, bo ten wywiad mnie nie zaspokoi?. :*

Co do Kasi to neich nam moderuje sto lat ;x

A p??niej niech moderuj? jej dzieci. :D
 
E

Ewande

Guest
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Pocz?tek wywiadu jest jego ko?cem. Powiem, ?e uda?o Ci si? skr?ci? i tak ju? bardzo kr?tki szablon, kt?ry wyst?powa? w ka?dym poprzednim wywiadzie. ;)
 

opi_91

User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Bardzo, bardzo kr?tki ten wywiad. Dowiedzia?em si? ile ma lat i czym si? interesuje. Zada?e? jej pytanie kto jest jej zdaniem najlepszy vipem (jako? tak) chcia?e? ?eby napisa?a o tobie? :D
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Wywiad kr?tki, ale ciekawy ;) Pytania standardowe, wywiad niczym si? nie r??ni od pozosta?ych :/ Skoro nie mia?e? czasu, to OK. Mam nadziej?, ?e nast?pny tw?j wywiad b?dzie lepszy:rolleyes:

Co do Kasi to neich nam moderuje sto lat ;x

A p??niej niech moderuj? jej dzieci. :D


Lol :D Mo?na si? po?mia? :eek:


ja tego nie napisa?em - bo jak b?dzie mia?a 100 lat to nie b?dzie ju? dziewic? a takich w kadrze nie potrzebujemy //Drexav
 
Last edited by a moderator:

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Aff, te liter?wki ; )

Wywiad jest kr?tki, ale u?o?ony poprawnie. Dowiedzieli?my si? kilku dodatkowych informacji o naszej moderatorce. No c?? jedyn? wad? wywiadu jest to, ?e wida?, i? by? pisany na szybko - pytania s? dosy? chaotyczne domy?lam si?, ?e nie przygotowywa?e? ich wcze?niej. Mo?esz zmieni? jeszcze podpis pod wywiadem - nie pasuj? do ca?o?ci.

Wa?ne, ?e si? stara?e? :)
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Liter?wki s? ale nawet ich nie poprawi?e? zajmij si? tym jak b?dziesz mia? czas. Wywiad dobry ale kr?tki. Z mojej strony masz 3,5/5.
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Jak pisa?em wcze?niej, to powiem szczerze, ?e ani 1 min ich nie przygotowywa?em, bo nie mam czasu na to. Spotkali?my si? na gg, Kasia mia?? p?? godz i ja mia?em, wi?c to strasznie szybko posz?o. Jak b?dzie wolny dzie? to dorobi? pytania i doko?czymy wywiad.

Prosz? nie dawajcie mi ocen.
 

Kaszel2008

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Wywiad kr?tki, ale ciekawy, oby takich wi?cej
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

Odp: Wywiad z Moderatork?- Ka?k?

E tam, wywiad kr?tki, ale tre?ciwy. ;) Troch? liter?wek wy?apa?am, ale nie przeszkadza?o mi to w czytaniu. Kasia czasem udziela?a odpowiedzi nieco infantylnych, ale by?o to urocze na sw?j spos?b. Generalnie mi si? podoba?o, cho?... Doda?abym jeszcze ze dwa pytania na temat kariery. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top