What's new

Wywiad z Master Slayer

Status
Not open for further replies.

Mazur93

New User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Wywiad ten jest wyj?tkowy, gdy? osob? "przepytywan?" jest wszystkim dobrze znany rookstayer , Master Slayer (63vl) z Antici. Nie b?d? przedstawia? wszystkich jego dokona?, gdy? zosta?y one zawarte w tre?ci.

Zapraszam wi?c do mi?ej lektury :p

Yallah: Hello.
Master Slayer: heya.

Yallah: Na pocz?tku chcia?bym Ci podzi?kowa? za zgodzenie si? na ten wywiad. Jest to swego rodzaju zaszczyt porozmawia? z jednym z najbardziej szanowanych i podziwianych Rooker?w na ?wiecie.

Master Slayer: Dzi?kuje, dla mnie zaszczytem jest znale?? si? tutaj. :)

Yallah: Powiedz nam co? o sobie. Jak masz na imi?, sk?d jeste?, ile masz lat? R?wnie? w kilku s?owach przedstaw nam swoj? posta?.
Master Slayer: Mam na imi? ----, pochodz? z Dallas w Texasie, mam 20 lat. Moja posta? Master Slayer jest bardzo star? postaci? za?o?on? ju? za czas?w Tibii 5.0. Jestem by?ym liderem LoR (Legends of Rookgaard), AoR (Academy of Rookgaard), a obecnie Association of Rookgaard.

Yallah: Wielu z nas zastanawia si? czemu akurat „Master Slayer”?

Master Slayer: Slayer jest to nazwa ameryka?skiego zespo?u rockowego. Przyrostek „Master” doda?em, aby lepiej czu? klimat roleplay

Yallah: Rozumiem Powiedzia?e?, ?e Twoja posta? jest bardzo, bardzo stara. Ci?g?e granie na Rookgaardzie, po jakim? czasie mo?e si? znudzi?. W czym lub w kim znajdujesz motywacje do dalszej gry? A mo?e mia?e? ju? momenty kiedy chcia?e? z tym sko?czy??
Master Slayer: Aktualnie jestem na emeryturze. Ale w czasie tych 2 lat kiedy gra?em na Rookgaardzie, czas sp?dza?em inaczej ni? zwyk?y gracz. Wi?kszo?? tego czasu spotyka?em si? z gildi? i pracowa?em razem z ni? nad tym aby Rookgaard sta? si? lepszym miejscem. Odkry?em, ?e jest to o wiele zabawniejsze od ci?g?ego zabijania minotaur?w

Yallah: Lepsze miejsce....ciekawe marzenie Skoro ju? rozmawiamy na temat zachowania graczy. Jak wiesz nie tylko Tibia ulega?a zmianom na przestrzeni ostatnich lat. Gracze r?wnie? si? zmieniaj?. Twoim zdaniem na lepsze czy na gorsze?
Master Slayer: C??, nie s?dze ?eby ich postawa bardzo si? zmieni?a. Zostali?my przeludnieni przez graczy z Polski i Brazylii. Jest to negatywny czynnik, gdy? Tibia staje si? wtedy gr? w j?zyku angielskim z wieloma uczestnikami pos?uguj?cymi si? obcymi j?zykami ....Trudno wi?c wsp??cze?nie komunikowa? si? z innymi mieszka?cami Rookgaardu.

Yallah: Przeludnieni przez graczy z Polski? Znasz mo?e jaki? graczy z Polski? Co o nich my?lisz?
Master Slayer: Mamy wielu ludzi m?wi?cych po polsku w gildii. S?dze, ?e polscy gracze s? w porz?dku, jednak niekt?rzy mogliby by? troche mniej prymitywni. Pomijaj?c to, nie mam ?adnych z nimi problem?w.

Yallah: Skoro ju? m?wimy o Polakach. Rookguardian de'Bove - druga posta? pod wzgl?dem poziomu na Rookgaardzie, a zarazem najlepsza Polka. Co o niej s?dzisz? Czy Twoim zdaniem jest w stanie osi?gn?? 100 lvl i zdoby? r?wnie wielki szacunek jak Sunrise?

Master Slayer: ?adnych komentarzy na temat Rookguardian de'Bove.

Yallah: Dlaczego?
Master Slayer: Poniewa?, m?g?bym kogo? obrazi?.

Yallah: W takim razie lepiej zostawmy ten temat Podczas kiedy tak tu stoimy i rozmawiamy na mniej i bardziej ciekawe tematy, zauwa?y?em, ?e du?o ludzi podchodzi do Ciebie, sk?ada Ci ?yczenia, wita si? itd. Co sprawia, ?e ludzie tak Cie lubi? i szanuj??
Master Slayer: Przykro mi to m?wi?, jednak my?le ?e g??wnym tego powodem jest m?j lvl . Du?o ludzi zna mnie od dawna, wiedz? wi?c jaki jestem naprawd?. Obecnie wi?kszo?? zna tylko m?j nick i moje punkty do?wiadczenia.

Yallah: Huhuhu Na jednym z Twoich starszych screenshot?w znajduje si? Knightmare na 273 lvlu. Ma on niespotykany outfit. Posiada on jak?? osobn? funkcje poza byciem GM-em?
Master Slayer: Oczywi?cie! To by? zaszczyt spotka? go raz na Test Serwerze. Knightmare to ojciec Rookgaardu – nasz Pan Stw?rca. Jest on na poziomie administratora w CipSofcie i to on doda? Wyspe Pocz?tkuj?cych w grudniowym update 1999 roku.
knightmarevk5.png


Yallah: Je?li ju? zeszli?my na temat Gamemaster?w. Twoje znajomo?ci u GM-?w doprowadzi?y do tego, ?e na TS zosta?e? przeniesiony na legendarn? wysp? Sword of Fury. Jak do tego dosz?o, co tam odkry?e? i wreszcie czy uda?o Ci si? go zdoby??
Master Slayer: Rozumiem, ?e widzia?e? moje zdj?cie na TibiaWiki. Powiedzmy, ?e miecz by? w zasi?gu mojego wzroku w kwietniu 2000 (Mia? wtedy 13 lat!). Jako moderator Tibia.de musze przyzna?, ?e s?ysza?em ju? ka?d? plotke na ten temat. I musze powiedzie?, ?e.....nie nale?y wyobra?a? sobie za du?o. Sword of Fury to tylko ma?y mieczyk z kolcami, kt?ry wyspa powinna nauczy? si? ignorowa? (?!). Jest bowiem wiele innych zada? do rozwi?zania
sofjx5.jpg


Yallah: Czyli podsumujmy – Miecz Furii pozostaje niezdobyty?
Master Slayer: C??...Narazie potrafimy sprawi?, aby znikn?? z wyspy. Mo?e w przysz?o?ci dowiemy si? czego? nowego?

Yallah: W?a?nie....s?ynne znikni?cie. By?a to jedna z najciekawszych wiadomo?ci ostatnich lat dotycz?cych Rookgaardu. Eclo on rook. Przypuszczalnie to on pierwszy odkry? tajemnice znikania SoFa. Czy mia?e? r?wnie? w tym sw?j udzia?? Co wiesz na ten temat?
Master Slayer: Tak, Eclo jest cz?onkiem "Association". Niekt?rzy m?wi?, ?e u?y? kod?w ?r?d?owych by to rozwi?za?. Znikanie miecza jest dziwne jednak?e jest to trick unikalny. To co ja staram si? odkry? jest to, czy w momencie kiedy jeste?my wstanie go „znikn??” jest mo?liwo?? jego przywr?cenia? Czas to powie.

Yallah: Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie co zobaczy?e? na legendarnej wyspie ze Spike Swordem? Co w?a?ciwie tam robi?e??
Master Slayer: Tak mocno jakbym tego chcia? - nie mog? o tym mowi?

Yallah: Kto tak powiedzial? Ty czy Gamemasterzy?
Master Slayer: Kiedy informacje o SoF wymykaj? si? spod kontroli szybko zaczynaja si? rozpowszechniac na Rookgaardzie, a tak?e na forach, stronach a zarazem wszystkich Fansitach. Wola?bym raczej zatrzyma? to dla siebie

Yallah: Zdradzisz kiedy? ten sekret?
Master Slayer: Poczekam a? kto? inny stanie na tej ma?ej wysepce - i pochwali si? ?wiatu jaki to on jest dobry. Wierze w s?owa na znaku....”Only the humble may touch the Sword of Fury.” (Tylko skromny mo?e dotkn?? Miecza Furii).

Yallah: Ah zapomnia?bym o jeszcze jednym wa?nym pytaniu zwi?zanym z filmem. Na jednym ze zdj?? ukazany jest Santa Claus na Rookgaardzie. Czy to prawda, ?e dawa? kiedy? pomara?cze?
Master Slayer: Santa Claus dawa? dawniej wiele rzeczy. By?em na dachu, poniewa? nie mog?em dopcha? sie do niego przez ten t?ok. Niekt?rzy powiadaj?, ?e rozdawa? blank runes i inne rzeczy, kt?rych normalnie nie mo?na znale?? na Rookgaardzie.
santaclauswu3.png


Yallah: Mo?e masz jakie? z tych rzeczy?
Master Slayer: Mia?em nadzieje, ?e mo?e rzuci jak?? na dach, ale niestety nie doczeka?em si?. A wi?c, nie - nie mam.

Yallah: A mo?e kto? pokazywa? Ci rzeczy jakie dosta??
Master Slayer: O tak! Widzia?em wiele rzeczy, kt?re pokazywali mi inni gracze, ale oczywi?cie nie moge tego udowodni?.

Yallah: Jakie to by?y dok?adnie rzeczy? Pami?tasz mo?e?
Master Slayer: Tylko te dwie rzeczy, o kt?rych ju? wspomnieli?my wcze?niej. Zdj?cie to zosta?o zrobione kilka lat temu.

Yallah: Czy Ci gracze nadal posiadaj? te przedmioty?

Master Slayer: Tak, ale nie mog? zdradzi? Ci ich nick?w. Powiem tylko, ?e s? to osoby z Antici.

Yallah: Hmm, dobrze Widze, ?e nic wi?cej nie wyci?gne od Ciebie na ten temat Ale mo?e posiadasz w swoich zbiorach jakie? ciekawe/rzadkie rzeczy?
Master Slayer: C?? moja kolekcja jest dobrze ukryta, ale moge zdradzi? jedn? rzecz, kt?r? jest....13:37 You see a silver key (Key:4601). It weighs 1.00 oz....Stary klucz, niedost?pny ju? w tej wersji na Rookgaardzie.
silverkeyha9.png


Yallah: Hrmp...Nic ciekawego, Ju? go widzia?em Nast?pne pytanie. Szperaj?c w sieci natkn??em si? na dziwne zdj?cie, przedstawiaj?ce gracza ze Scimitarem zlootowanym prawdopodobnie z minotaura. Wiesz co? mo?e o tym?
Master Slayer: Tak, osoba kt?r? ukazana na zdj?ciu to m?j stary przyjaciel Vegabond. Scimitar, kt?ry widzia?e? tak naprawde nie zosta? zlootowany z minotaura. Zosta? przyniesiony z maina na starym kliencie.. P??niej przyszed? GM i go zabra?, gdy? nie nale?a? on do Rookgaardu.
scimitar7ntnb8.gif


Yallah: Ale jak zdo?a? go przynie???
Master Slayer: By? to bug wyst?puj?cy na starym kliencie. Czasami kiedy zosta?e? zrookowany, by?e? w stanie zabra? ze sob? przedmioty z maina. Przedmioty, kt?re nie powinny si? tu znale??.

Yallah: Tak wi?c mo?e inny ludzie znali tego buga?

Master Slayer: Jasne, ?e tak. Wiele rzeczy zosta?o tutaj przyniesiony i do tej pory nie wykrytych przez CipSoft. Je?li ktokolwiek zosta?by z nimi z?apany, grozi?by mu ban.

Yallah: Mo?e Ty masz jakie? z tych rzeczy?
Master Slayer: Je?li mia?bym – nikomu bym nie powiedzia?.

Yallah: Na kt?rym kliencie istnia? ten bug?

Master Slayer: Tibia 4.0 – tak my?le.

Yallah: Powiedzia?em wcze?niej, ?e to by?o ostatnie pytanie, ale k?ama?em Du?o ludzi stawia Ciebie jako sw?j autorytet. Czy Ty masz kogo? kogo mo?esz tak nazwa??
Master Slayer: Kiedy? m?j najwi?kszy wr?g – teraz m?j najwi?kszy przyjaciel w Tibii. My?l?, ?e Sunrise by? moim motywatorem. By? on absolutnym Rookerem, a jego wiedza na temat tej wyspy wykracza?a wysoko poza przeci?tn?. By? moim mentorem przez prawie 3 lata i nauczy?em si? od niego wi?cej ni? od kogokolwiek innego.
bitwads1.png


Yallah: Powoli zmierzamy do ko?ca, a wi?c proponuje gr? w „Szybkie pytania”.
Master Slayer: Hmm...ok.

Yallah: Tibia?
Master Slayer: Uzale?nia i nudzi.


Yallah: Rookgaard?
Master Slayer: Skromny i ignorancki


Yallah: Potw?r?

Master Slayer: Minotuar.

Yallah: Najlepszy huntplace?
Master Slayer: Poison spiders.

Yallah: Najlepsze lootplace?

Master Slayer: Premium skeletons.

Yallah: Ulubiony NPC?
Master Slayer: Dallheim.

Yallah: My?l?, ?e ciekawo?? graczy zosta?a zaspokojona. Jeszcze raz dzi?kuje za po?wi?cony czas i mam nadzieje, ze mi?o si? rozmawia?o =] Chcia?by? jeszcze doda? co? od siebie? Mo?e chcesz kogo? pozdrowi??
Master Slayer: Specjalne podzi?kowania dla wszystkich z Antici, mojej gildii oraz dla wszystkich, kt?rzy kiedykolwiek mnie poznali


Ja r?wnie? dzi?kuje wam za po?wiecony czas na przeczytanie moich marnych wypocin, kt?re zosta?y napisane wsp?lnie z Sirblaze.
Jego wk?ad jest nieoceniony i moge ?mia?o stwierdzi?, ?e bez niego nie ruszy?bym nawet z miejsca <hug>
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Wywiad z Master Slayer

Bardzo ?adny wywiad wiele si? z niego dowiedzia?em ale jakby master powiedzia? a paru rzeczach co? wi?cej pewnie by?a by znowu afera
Oczywi?cie reput
 

Seyrise

New User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Wywiad z Master Slayer

Szczeg??owy wywiad, interesuj?ce pytania, zajmuj?ca tre??. Bardzo dobrze, ?e wklei?e? zdj?cia.

Taki jeden tylko ma?y szeg??:
Yallah: Huhuhu

Ten sam wywiad znajduje si? na Niczego nie sugeruj?, ale mam nadziej?, ?e to nie plagiat ^^

Regards
Seyrise

@down
Napisa?em na r.pl do Yallaha - czekam na potwierdzenie.
 
Last edited:

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Wywiad z Master Slayer

?liczny ctrl+c i ctrl+v... Naprawd? si? wysili?e? - skopiowa?e? nawet przypisy autora. Chyba, ?e jeste? Yallahem, w co w?tpi?.
 

Suigetsu

Active User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Wywiad z Master Slayer

?adnie napisany! Wiele si? dowiedzia?em , chocia? o tym bugu wiedzia?em :S
Wywiad ?adny czytelny i zrozumia?y!
10/10
 
Status
Not open for further replies.
Top