What's new

Wywiad z Matre [Moderator]

Status
Not open for further replies.

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Cze??, zechcia?by? udzieli? wywiadu ?

Oczywi?cie, chyba tylko ja zosta?em bez ?adnego wywiadu do tej pory je?li chodzi o kadr?. ; )

Ciesz? si?. Zacznijmy od podstaw, ile masz lat, gdzie mieszkasz i co robisz.

Nie tak dawno sko?czy?em 21 lat, ostatnimi czasy zamieszkiwa?em w Nottingham pracuj?c, jednak wracam do Polski by? mo?e na sta?e, w Polsce zamieszkuj? okolice Rzeszowa.

Pracujesz na sta?y etat? Czy podejmujesz si? czego? dorywczo? Opisz nam swoja prac?.

Ha, nie ma si? nad czym rozpisywa?. Praca przez agencj? w magazynie z przyborami szkolnymi, w zasadzie to ju? tam nie pracuj?, redukcja pracownik?w i polecia?em... dlatego wracam do Polski.

Szczerze wsp??czuj?. Masz jakie? plany dotycz?ce nast?pnego zaj?cie ?

Gdyby to by?o miesi?c temu, ch?tnie zacz??bym studia w Polsce... Plan?w jako takich nie mam po prostu spr?buj? nie pr??nowa? do nast?pnego roku szkolnego

Je?eli nawet mia?by? wr?ci? na studia, to jaki by?by to kierunek ?

Anglistyka, Informatyka lub Weterynaria, tak wiem dosy? rozbie?ne kierunki. Po "z?o?eniu papier?w" b?d? si? zastanawia? ju? na powa?nie, kt?ry kierunek wybra?.

Dlaczego akurat te kierunki? Wi??e si? to z Twoimi zainteresowania czy przymus z?o?enia na te trzy ?

Zainteresowania oczywi?cie, nie zamierzam studiowa?/robi? czego? czego nie lubi?.

Jeste? optymist? czy pesymist? ? Jakie jest Twoje nastawienie do innych ludzi ?

Jestem pesymist?... jednak coraz bardziej zdaj? sobie spraw?, ?e nie warto nim by?, poma?u zmieniam swoje nastawienie do ludzi i og?lnie do ?wiata.

Masz ?on?, dzieci ?

Nie mam.

Jakie jest Twoje hobby? Czym lubisz si? zajmowa? w wolnym czasie ?

Hm, w sumie nie mam ju? ?adnego hobby.. Dawniej uwielbia?em grywa? w tenisa sto?owego - teraz g??wnie wolny czas sp?dzam przy komputerze lub z kolegami.

Trenowa?e? tenis sto?owy zawodowo czy amatorsko ? Masz jakie? osi?gni?cia z tym zwi?zane ?

Amatorsko, jako m?odzik cz?sto chodzi?em na sksy. Moimi osi?gni?ciami s? m.in. i

Gratuluj?. Nie my?la?e? nad tym, aby to w?a?nie tenis sto?owy sta? si? tym, nad czym po?wi?ca?by? sw?j czas?

Dzi?ki. Oj my?la?em i to wiele razy... jednak trzeba przyzna?, ?e tenis sto?owy nie jest najlepiej prosperuj?c? dyscyplin? sportow?, np. w mojej okolicy nie by?o ?adnego klubu sportowego zwi?zanego z tenisem.... zniech?cony przez wiele os?b odpu?ci?em na jaki? czas. P??niej stara?em si? wybi? ale tak naprawd? te "zdobycze" s? tylko amatorskimi osi?gni?ciami, nie mia?em szans z tymi co trenowali zawodowo od najm?odszych lat. Po pora?ce na kolejnych turniejach zako?czy?y si? jakiekolwiek marzenia o karierze tenisisty.

Trenowa?e? jeszcze jaki? sport opr?cz "ping ponga" ?

W podstaw?wce i gimnazjum czynnie uczestniczy?em w wi?kszo?ci dyscyplin sportowych kt?re by?y preferowane przez nasz? szko?e, pi?ka no?na/halowa, siatk?wka, biegi ... W szkole ?redniej jednak od wszystkiego odwyk?em.

Mo?esz potwierdzi?, ?e "Polak potrafi" czy nie? Uwa?asz, ?e polski sport zmierza w dobr? czy z?? stron? ?

Warunki, warunki i jeszcze raz warunki... Wiadomo ?e to nie b?dzie zasad? ale popatrzmy na pi?k? no?n?... czy kiedykolwiek mieli?my ?wietne warunki do trenowania? Nie, dopiero nie tak dawno temu powsta? program "orliki" o ile jestem dobrze poinformowany... Za kilka dobrych lat doczekamy si? w ko?cu polskiej dru?yny kt?ra b?dzie reprezentowa?a umiej?tno?ci na kt?re czekamy od tak dawna... dobre hale i baseny by?y u nas od dosy? dawna, m?odzi mogli ?wiczy? profesjonalnie od najm?odszych lat i to wida? po osi?gni?ciach sportowych.... reasumuj?c - Polski Sport idzie w dobrym kierunku ... (Pisz? to z do?wiadcze? w moich okolicach - w innych miastach mo?e by? zupe?nie inaczej - tak wi?c to jest tylko m?j w?asny pogl?d).

Jaki jest gatunek muzyki, kt?rej s?uchasz ?

S?ucham bardzo r??nej muzyki... Rap, Ghotic/Metal, Pop, Rock, itd.. praktycznie wi?kszo?? gatunk?w pr?cz disco polo i muzyki powa?nej.

Jeste? rodzinny? Lubisz przebywa? w towarzystwie krewnych ?

Nie zabardzo, m?cz? mnie ci?gle te same pytania.. "Jak si? czujesz?","Zjesz co??","Masz dziewczyn??", itd. Jednak wiadomo, ?e kontakty trzeba utrzymywa?. PS. Mam nadziej?, ?e nikt z rodziny tego nie przeczyta. ; )

"Prawdziwych przyjaci?? poznaje si? w biedzie". Jak Ty dobierasz swoich przyjaci?? ?

Prawdziwych przyjaci?? mam dw?ch, nie wybiera?em ich, wychowa?em si? z nimi. Setki razy k??c?c/bij?c/godz?c si?. Takich os?b nie mo?na znale?? od tak. S? cz??ci? naszego ?ycia i na zawsze pozostan?.

"Bardziej by?, ni? wi?cej mie?". Jak ustosunkujesz si? to tej dewizy ?

"Pieni?dze szcz??cia nie daj?". Tego si? trzymam.

Zmie?my kategori? pyta?. Jak trafi?e? na forum ? Spodoba?o Ci si? po pierwszej wizycie?

Na forum trafi?em szukaj?c informacji jak zrobi? otsa ok. 2 lata temu, wtedy by?o jeszcze stare forum. Musz? przyzna?, ?e po zmianie mia?em "wy***ane" na forum. Nie podoba?y mi si? nowe zmiany.. ale po kr?tkim czasie wchodzi?em z ciekawo?ci?, szuka?em nowych skrypt?w, a? w ko?cu mnie wci?gn??o.

Sk?d si? wzi?? Tw?j nick?

To skr?t od postaci z rl Tibii - Matreox (wymy?la?em 2 dni! haha).

Jaka by?a Twoja droga do obecnej rangi?

Droga do moderatora... Zaprzyja?ni?em si? z Kurtisem, on poleci? mnie Napsterowi, Napster sprawdzi? moje posty i widocznie uzna?, ?e nadaje si? na to stanowisko Tak wi?c bez ?adnej oficjalnej rekrutacji dosy? nieoczekiwanie zaproponowano mi moderatora - z ma?ymi obawami zgodzi?em si? i jestem.

Mia?by? chrapk? na jak?? wy?sz? rang?? Podo?a?by? obowi?zkom Ci postawionym ?

My?l?, ?e super moderator nie ma jakich? nadzwyczajnych obowi?zk?w kt?rym bym nie sprosta?, jednak na to trzeba zapracowa?.

Czy forum rozwija si? w dobr? stron? ?

Wed?ug mnie forum rozwija si? w dobr? stron?, jednak jest jedna rzecz - bardzo wa?na wed?ug mnie - kt?rej brakuje TNP ... mianowicie portal (teraz wybaczcie, ?e reklamuj? konkurencj?) ale taka tibia.pl zawdzi?cza mas? odwiedzin dzi?ki przydatnemu portalowi. Sam tam sprawdzam czary, potwory, questy, outfity. Gdyby TNP mia?o przyjazny portal, z czasem liczba u?ytkownik?w mog?aby si? znacznie zwi?kszy?.

Czy co? opr?cz portalu trzeba zmieni? ?

Raczej nie, a bynajmniej ja nie mam ?adnych zastrze?e?/pomys??w.

K??tnie z kadr?. Kto dolewa przys?owiowej "oliwy do ognia"? Mo?na to jako? zmieni? ?

Ostatnio nie widzia?em, ?adnej k??tni na forum, mo?e przez to, ?e mam urlop? A mo?e przez to, ?e po prostu si? uspokoi?o. Bardzo dobrym posuni?ciem kadry by?o stworzenie ekipy Community Managers kt?ra rozstrzyga ka?de odwo?anie od ostrze?enia z osobna, nie ma publicznych temat?w, nie ma bunt?w.

Udzieli?by? jaki? rad dla u?ytkownik?w ?

Jasne. Przede wszystkim powstrzymywa? swoje emocje, wywo?uj?c bunt w?r?d user?w/kadry niczego nie zdzia?asz, podaj?c natomiast przyk?ad/propozycj? jak mo?na by usprawni? wed?ug Ciebie ?le dzia?aj?cy system - mo?esz pokaza?, ?e jeste? warto?ciow? osob?. Pomoc u?ytkownikom r?wnie? zostanie doceniona w swoim czasie je?li zaczynasz przygod? z forum... Nikt Ci nie zaufa po 7 dniach od rejestracji na forum.

Jak zacz??a si? Twoja przygoda w tibijskim ?wiecie ?

Heh, t? historyjk? wspominam z u?miechem na twarzy.. Koledzy z Liceum zacz?li mi pokazywa? w co graj? na informatyce. Oczywi?cie ja kozak, nie znaj?c ich jeszcze tak dobrze jak teraz, wy?mia?em t? gr? i zadeklarowa?em, ?e nigdy w takie co? nie m?g?bym zagra?. Po kilku informatykach (patrz?c jak oni w to ci?gle graj?), skusi?em si? na za?o?enie postaci. Teraz uwaga! Z rooka wychodzi?em 14 dni! Ale z jak? radoch? wybra?em swoj? pierwsz? profesj? - Sorcerer, zawo?any przez swojego koleg? (z 12 lvlem) zacz?li?my skillowa?, on te? by? sorcerem. No c?? za g?upot? si? p?aci. W naszym przypadku to by?o sporo godzin straconego czasu. Nabiera?em do?wiadczenia. Jednak wszyscy moi koledzy zrezygnowali z Tibii, najwi?kszy poziom osi?gn?? z nich Gromor 50 lvl po czym sprzeda? posta?, ja natomiast wci?gn??em si? na dobre. Pozna?em ?wietnych ludzi na Aldorze, z kt?rymi kontakt utrzymuj? do dzisiaj. Swoj? posta? o nicku Suchy-Magic postanowi?em "zrookowa?" i tak z 77 lvla nie zosta?o nic.

najwi?ksze osi?gni?cie?

Aktualnie posiadam knighta o nicku Matreox na ?wiecie Nerana, 97 lvl jest to moje najwi?ksze osi?gni?cie je?li chodzi o statystki. Jednak wy?ej oceniam posta? Suchy-Magic. Po?wieci?em 5x wi?cej czasu gdy? gra?em wtedy na wersji 7.6 a jak wiadomo magom nie by?o wtedy za ?atwo, zreszt? jak i innym postaciom. Nigdy nie botowa?em. Trzeba przyzna?, ?e Tibia od tamtego czasu rozwin??a si? niesamowicie - u?atwiaj?c jednocze?nie rozgrywk? nowym graczom.

Jak my?lisz, dojdzie do wprowadzenia grafiki 3D ?

Tibia jest gr? kultow?, moim zdaniem nie ma szans ?eby wprowadzili grafik? 3D, bardziej sk?aniam si? za tym, ?e wymy?l? now? gr? MMORPG, tyle ?e w?a?nie w 3D.

Mo?e szybka gra w skojarzenia?

Pewnie, uwielbiam to. ;p

Gra ?

Komp'

Ubranie?

Styl;

Muzyka?

Grammatik(zesp??);

Sport?

Pi?ka no?na'

Michalekk ?

Spoko ziom. ; o

Na tym ko?czymy nasz wywiad. Chcia?by? wyg?osi? jak?? mow? ko?cow? czy pozdrowi? w skr?cie ?

Mam nadziej?, ?e nikt si? nie znudzi? czytaniem moich odpowiedzi. Pozdrawiam, Kurtisa, Veana, Rahima, Speedera, Quepase, Koybiego, Beoske, Vraela, Napstera, Ivelliosa, Dechalola, Magic Hereosa oraz og?lnie wszystkich user?w, jak i Ciebie! Dzi?ki za po?wi?cony czas.

Ca?a przyjemno?? po mojej stronie. Dzi?ki za pozdrowienia. ?ycz? udanej podr??y i jeszcze lepszego weekendu. Cze??;
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Matre i tajemnice.

Odp: Matre i tajemnice.

Skoro ju? nawiedzi?em temat, to wypada?oby zostawi? co? po sobie.
C??, zauwa?y?em ?e ten wywiad wyr??nia si? spo?r?d tych wszystkich s?abostek z tego dzia?u, ?atwo mi si? go czyta?o, nie kopiowa?e? zda? z innych wywiad?w i przede wszystkim jako? mnie zaciekawi?e?. Gratulacje ; )
Jedyne co mnie dziwi to to ?e skoro ju? zaczyna?e? rozmow? na jaki? temat to przynajmniej m?g?by? postara? si? j? rozwin??, a nie ko?czy? na 3 zdaniach.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Matre i tajemnice.

Odp: Matre i tajemnice.

W sumie, wywiad bardzo ciekawy - wi?cej mo?na si? dowiedzie? prywatnie o Matre ni? o forum - tak te? powinno by? w innych wywiadach, w ko?cu chcemy pozna? osob?, a dodatkowo kilka pyta? dotycz?cych forum oraz tibii nie zawadzi. Wywiad mi si? przyda? - nie bardzo zna?em Matre, teraz wiem o nim wi?cej i to mnie cieszy, plus za pytania (kt?re w ko?cu r??ni? si? tre?ci? od tych z innych wywiad?w) i odpowiedzi, kt?re by?y naprawd? wyczerpuj?ce.

Reput dla autora i odpowiadaj?cego.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Matre i tajemnice.

Odp: Matre i tajemnice.

Wywiad bardzo dobry, wypowiedzi d?ugie ale jakie ciekawe, schemat taki jak w ka?dym innym wywiadzie, ale to chyba dodaje uroku temu wywiadowi, widz?, Matre, ?e s?uchasz Grammatik, ja r?wnie?. ; p
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Matre i tajemnice.

Odp: Matre i tajemnice.

Spoko wywiad , wypowiedzi wyczerpujace oraz gratuluje wygranych pucharow i dyplomow pozdro 10/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top