What's new

Wywiad z Ognistym [U?ytkownik]

Status
Not open for further replies.

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Ognisty- u?ytkownik, a dawniej global moderator. Wi?cej szczeg???w dowiecie si? czytaj?c wywiad. Zapraszam do lektury. ; )


Michalekk: Cze??, chcia?by? udzieli? wywiadu dla Tibia.net.pl ?

Ognisty: Jasne :)

Michalekk: Jak si? nazywasz, ile masz lat, gdzie mieszkasz, gdzie si? uczysz ?

Ognisty: Na imi? mam Mateusz, 17 lat, mieszkam w niewielkiej miejscowo?ci niedaleko miasta Pu?awy, ucz? si? w szkole zawodowej nr 2 w Pu?awach.

Michalekk: Jaki kierunek wybra?e?? Jest to Twoja ostateczna decyzja dotycz?ca przysz?o?ci ?

Ognisty: Wybra?em kierunek "Monter instalacji i urz?dze? sanitarnych". Nie jest to moja ostateczna decyzja dotycz?ca przysz?o?ci, poniewa? chc? mie? uko?czon? szko?? ?redni?, po czym p?j?? w ?lady brata i zosta? ochroniarzem.

Michalekk: Czyli w wi?kszym stopniu zdecydowa?e? co b?dziesz robi?. Pewnie jeste? optymist??

Ognisty: Nie do ko?ca zdecydowa?em co b?d? robi? w ?yciu, poniewa? moje plany na przysz?o?? nieustannie si? zmieniaj?. Jestem optymist?, je?li upadam, wstaj? i id? dalej, staraj?c si? zapomnie? o tym co by?o i my?le? co b?dzie. Jestem przyja?nie nastawiony na ?wiat.

Michalekk: Jakie s? Twoje zainteresowania?

Ognisty: Jednym z moich wi?kszych zainteresowa? jest astronomia, oraz wszystko to, co nas otacza w kosmosie. Interesuj? si? tak?e stuntem.

Michalekk: Masz jakie? swoje na?ogi?

Ognisty: Mam, do jednych z najwi?kszych nale?? papierosy oraz internet, od
tych dw?ch rzeczy jestem najbardziej uzale?niony, chocia? staram si? ograniczy?.


Michalekk: Jakie s? Twoje relacje z Bogiem? Kultywujesz tradycje chrze?cija?skie czy stoisz z boku i obserwujesz z pogard? ?

Ognisty: Wierz? w Boga, wierz? w to, ?e to on nas stworzy?, codziennie si? modl?, lecz ostatnimi czasy zaniecha?em chodzenie do ko?cio?a.

Michalekk: Rozumiem. Ka?dy z nas ma wzloty i upadki, lecz trzeba si? podnosi? i i?? dalej. Trzymasz si? tego stwierdzenia czy ?atwo dajesz za wygran? ?

Ognisty: Gdy upadn?, podnosz? si? i id? dalej, cho? s? czasem chwile, w kt?rych nie ?atwo jest si? podnie??. Staram si? nie martwi? o to co by?o kiedy?, i?? dalej i czeka? na to, co przyniesie mi los.

Michalekk: "Nie szata zdobi cz?owieka". Jak ukierunkujesz si? do tej dewizy?

Ognisty: Nie jestem typem cz?owieka, kt?ry koleguje si? z jednym koleg?, poniewa? posiada on markowe ciuchy, a drugiego nie lubi?, poniewa? chodzi brudny, ma porwane ciuchy itp. Najwa?niejsze jest to, co cz?owiek posiada w sobie, a nie to, w czym chodzi. Nie oceniam ludzi po wygl?dzie, tylko po tym, jacy s?.

Michalekk: Czy uwa?asz, ?e Twoja postawa jest godna na?ladowania czy raczej unikania ?

Ognisty: My?l? ?e raczej nie warto mnie na?ladowa?. Cz?sto miewam r??ne "odpa?y", po czym konsekwencje nie s? zbyt pozytywne. Potrafi? by? mi?y, kulturalny, lecz ?atwo wyprowadzi? mnie z r?wnowagi. Lubi? tak?e odwala? jakie? ?mieszne psikusy kolegom, co tak?e nieraz wp?ywa niekorzystnie na relacje mi?dzy nami.

Michalekk: Jeste? asertywny?

Ognisty: Tak. Nie lubi? ukrywa? si? za plecami innych, je?li mam co? do powiedzenia, m?wi? to wprost. Je?li mam jaki? cel, staram si? go osi?gn??. Jestem otwarty na innych ludzi, przyjmuj? ich krytyk?, oraz sam krytykuj? to, co mi si? podoba, a co nie.

Michalekk: Pu?awy - bardzo malownicze i niewielkie miasteczko. Jak Ci si? tam mieszka ?

Ognisty: Miasto takie samo jak ka?de inne, bloki, samochody, sklepy. Jedn? z niewielu rzeczy kt?re mi si? tu podoba to p?yn?ca niedaleko Wis?a, oraz wspaniali ludzie mieszkaj?cy w tym mie?cie.

Michalekk: Znalaz?e? ju? swoj? drug? po??wk??

Ognisty: Nie mam dziewczyny, szczerze powiedziawszy w ci?gu najbli?szych kilku lat nie zamierzam mie?. Jest mi dobrze tak jak jest.

Michalekk: Wolisz oddanego przyjaciela czy dwie kole?anki?

Ognisty: Wol? mie? oddanego przyjaciela, kt?remu mog? powiedzie? wszystko, kt?ry mnie zrozumie, oraz kt?remu mog? zaufa?.

Michalekk: Jak trafi?e? na tibia.net.pl ?

Ognisty: Trafi?em tu dzi?ki Drexavowi i Xemronnowi. Drexav opowiada? mi o Tnecie, Xemronn nam?wi? do za?o?enia konta. Gra?em z Xemronnem na jakim? ots, musia?em wbi? 30 post?w aby dodawa? screeny, zrobi?em to, zacz??em pisa? coraz wi?cej, spodoba?o mi si? i pozosta?em po dzi? dzie?.

Michalekk: ?a?ujesz tego, ?e Ci? nam?wili ?

Ognisty: Nie ?a?uj?. Prze?y?em tu jedne z lepszych chwil w moim ?yciu, pozna?em wielu wspania?ych ludzi, oraz dowiedzia?em si? wielu ciekawych rzeczy.

Michalekk: Opowiedz nam troch? o swoim nowym zaj?ciu. Jak do tego dosz?o, jakie masz teraz obowi?zki wzgl?dem forum?

Ognisty: Pewnego dnia, przegl?daj?c r??ne tematy na Tibia.net.pl, dosta?em wiadomo?? na gadu gadu od Vraela, z propozycj? zostania moderatorem. Zgodzi?em si?, po pewnym czasie zosta?em Moderatorem Pr?bnym. Obowi?zki? Sprawdza? zaraportowane dzia?y, warnowa? posty nies?uszne z regulaminem.

Michalekk: Jak my?lisz, uda Ci si? przej?? okres pr?bny pomy?lnie? Czy wy?o?ysz si? i powr?cisz do poprzedniej rangi?

Ognisty: Mam nadziej? ?e mi si? uda, codziennie przegl?dam tematy w moich dzia?ach, warnuj? osoby kt?re nie przestrzegaj? regulaminu i staram si? niczego nie przeoczy?.

Michalekk: My?lisz, ?e polityka forum zmierza w dobr? stron??

Ognisty: My?l? ?e tak. Administracja stara si? ulepszy? forum, co chwil? wprowadza jakie? zmiany w ?ycie forum, co jest du?ym plusem. Wida?, ?e niekt?rym ludziom na prawd? zale?y na tym, aby to forum by?o jak najlepsze.

Michalekk: Co kuleje na tnet najbardziej?

Ognisty: Trudno jest mi to oceni?, poniewa? forum z ka?dym dniem si? rozwija i staje si? coraz lepsze.

Michalekk: Jak opisujesz u?ytkownik?w. Ich poziom wiedzy i kultury ro?nie, czy maleje z ka?dym tygodniem?

Ognisty: Z tym jest r??nie. Na forum spotykam ludzi dojrza?ych, mi?ych, wyrozumia?ych, oraz takich, kt?rzy my?l? ?e s? p?pkiem ?wiata. Wiadomo ?e ?rednia wieku na forum nie jest zbyt wysoka, lecz u?ytkownicy kt?rzy wypowiadaj? si? cz??ciej, reprezentuj? wy?szy poziom.

Michalekk: Od kiedy zacz??e? gra? w Tibi? ?

Ognisty: W Tibi? gram od oko?o 2 lat, rozpocz??em gr? na ?wiecie Kyra, dzi? jednak pogrywam na r??nych OTS, lecz ostatnio nie mam zbyt du?o czasu oraz ch?ci do gry.

Michalekk: Najwi?ksze osi?gniecie z tym zwi?zane?

Ognisty: Moim najwi?kszym osi?gni?ciem jest 69 Elite Knight na serwerze Non-PvP, Menera.

Michalekk: Co spowodowa?o, ?e wkr?ci?e? si? w t? gr? na d?u?ej?

Ognisty: Tibia ma w sobie co?, czego nie maj? inne gry, nie potrafi? dok?adnie tego opisa?, lecz Tibia ma w sobie co?, co przyci?ga cz?owieka, urok, kt?ry niestety- znika z ka?dym updatem.

Michalekk: Typowy model tibijczyka: Tibia i CS. Jak jest w Twoim przypadku?

Ognisty: Gdy rozpoczyna?em przygod? z Tibi?, grywa?em r?wnie? w CSa, lecz zaniecha?em tego, po wej?ciu w ?wiat OTS'?w. W najbli?szym czasie planuj? odci?? si? nieco od tibii i rozpocz?? przygod? z CS'em.

Michalekk:Nasz wywiad dobiega ko?ca. Chcia?by? to uwieczni? jak?? d?uga mow? ko?cow? czy raczej kr?tko pozdrowi??

Ognisty:Tak, pozdrawam Ciebie, Beosi?, Kasi?, Mikiego, Drexava, Skalarka, Xemronna, Vraela, Speedera, Seylita, Kurtisa, Przemka, Sinnera, Viktora, Archimonde, Kozaq, Unada, ca?? kadr? oraz wszystkich u?ytkownik?w.

Michalekk: W takim razie dzi?kuj? za wsp?lnie sp?dzony czas. Cze??.

Ognisty: Ja r?wnie? dzi?kuj?. 3maj si?.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

No dzi?ki za pozdrowienia. xD

Wywiad ciekawy i interesuj?cy. W ?adnym stopniu mnie nie zaskoczy?y odpowiedzi :p. Nawet nie czytaj?c odpowiedzi na pytanie wiedzia?em co Ognisty napisze :p(tak tak nobq wiem du?o o tobie :p)
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Michalekk postara?e? si? :d Szkoda, ?e ma?o wyczerpuj?ce pytania i odpowiedzi, a tak to jest gites :d A gdzie pozdrowienia dla miszcza ? ;d ;d Pozdrawiam i przeprowadzaj wi?cej wywiad?w z r??nym osobami xD
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Wywiad bardzo ?adny, odpowiedzi jak i pytania, bardzo ciekawe, rozbudowane, bardzo wywiad mi si? podoba?, w paru miejscach, Ognisty zjad? przecinek, ale to nie zmienia tego, ?e wywiad mi si? spodoba?, ?ap punkt reputacji.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Ognisty: Nie jestem typem cz?owieka, kt?ry koleguje si? z jednym koleg?, poniewa? posiada on markowe ciuchy, a drugiego nie lubi?, poniewa? chodzi brudny, ma porwane ciuchy itp. Najwa?niejsze jest to, co cz?owiek posiada w sobie, a nie to, w czym chodzi. Nie oceniam ludzi po wygl?dzie, tylko po tym, jacy s?.

A wyobra? sobie tak? sytuacje. Stoisz z kumplami i widzisz dwie panny, jedna zajebista, pi?kna ?liczna i wgl, a druga.. hm nie za pi?kna. Do kt?rej najpierw podejdziesz? ^^

Ognisty: Nie mam dziewczyny, szczerze powiedziawszy w ci?gu najbli?szych kilku lat nie zamierzam mie?. Jest mi dobrze tak jak jest.

Z tym to r??nie bywa.

Ognisty: Pewnego dnia, przegl?daj?c r??ne tematy na Tibia.net.pl, dosta?em wiadomo?? na gadu gadu od Vraela, z propozycj? zostania moderatorem. Zgodzi?em si?, po pewnym czasie zosta?em Moderatorem Pr?bnym. Obowi?zki? Sprawdza? zaraportowane dzia?y, warnowa? posty nies?uszne z regulaminem.

Zapomnia?e?, o rozkr?caniu swoich dzia??w, to te? nale?y do obowi?zk?w moderatora ; )


Michalekk, postara?e? si? - gratuluje. Repucik ode mnie, za trud w?o?ony w wywiad.
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

A wyobra? sobie tak? sytuacje. Stoisz z kumplami i widzisz dwie panny, jedna zajebista, pi?kna ?liczna i wgl, a druga.. hm nie za pi?kna. Do kt?rej najpierw podejdziesz? ^^

Podejd? do tej ?adniejszej, lecz nie oznacza to, ?e t? mniej ?adn? olej? ;P

Zapomnia?e?, o rozkr?caniu swoich dzia??w, to te? nale?y do obowi?zk?w moderatora ; )

A no fakt, zapomnia?em tego napisa? ;d

@Down
Nie chcieli mnie przyj?? do innej szko?y, poniewa? mia?em rok wakacji, z?apa?em ostatni? desk? ratunku i poszed?em tam, gdzie mog?em si? dosta?.
 
Last edited:

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

?adny wywiad. Du?o pyta?, ?redniej d?ugo?ci odpowiedzi...

Wybra?em kierunek "Monter instalacji i urz?dze? sanitarnych".

o_O

8/10
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Wywiad ?adnie przeprowadzony, aczkolwiek te BBCode tak jako? nie pasuj? ;\ Nast?pnym razem, ?eby ?adniej wygl?da?o, pytania zaznaczaj kursyw?, a odpowiedzi pogrubiaj. Dobre pytania, zarazem jest ich du?o, odpowiedzi takie sobie. Og??em - jakbym to ocenia?, oceni? bym pozytywnie.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Tak, pozdrawam Ciebie, Beosi?,
Druga w kolejce, wow. _/

Trzeba przyzna?, ?e pytania s? ciekawe. Odbiegaj? od kanonu pyta? z typowych wywiad?w, cho? schemat ca?o?ci jest przestrzegany. Odpowiedzi Ognistego na poziomie, cho? przyznam, ze w niekt?rych momentach m?g? da? z siebie jeszcze wi?cej.

Ognisty: Mam, do jednych z najwi?kszych nale?? papierosy
Przybij pi?tk?, palaczu przodowy! *5*
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Super wywiad, wszystko jest przejrzy?cie napisane, mo?na si? du?o ciekawych rzeczy dowiedzie? o Ognistym ;) Pozdrowienia dla wszystkich u?ytkownik?w? Czyli dla mnie te?!! <zaciesz> :D Moja ocena dla wywiadu to oczywi?cie 10/10 bo wszystko jest idealnie i nie dopatrzy?am si? b??d?w.
ps. Beoska, Ognisty, blee wy palicie ;x
Pozdro :p
 

Sanji

Active User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
112
Reaction score
10
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Bardzo ?adny wywiad.
Mamy na forum ochraniarza ;)
To ci dopiero, zawodowy palaczu xD

oraz wszystkich u?ytkownik?w.
A, dzi?ki za pozdro =)
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

A wyobra? sobie tak? sytuacje. Stoisz z kumplami i widzisz dwie panny, jedna zajebista, pi?kna ?liczna i wgl, a druga.. hm nie za pi?kna. Do kt?rej najpierw podejdziesz? ^^

Wiesz ludzie maj? tendencj? do generalizowania. Oczywi?cie, ?e podejdzie do ?adniejszej bo to z jednej strony uwarunkowanie biologiczne (?adna jest zrobi? z ni? du?o dzieci - nasz instynkt zwierz?cy), oczywiste jest, ?e ka?dy zwraca uwag? na wygl?d. Nie da si? nie ocenia? po wygl?dzie bo to nie mo?liwe. Bo podjedzie pod klub kole? z rozczochranymi w?osami, brudnej bluzie, glutem na ryju i z porwanymi spodniami czerwonym ferrari, kole? peda? otworzy mu drzwi i on wtedy jest ekstrawagancji. Je?li taki sam podjedzie autobusem b?dzie pierdolonym ?punem. O to w?a?nie chodzi. Tak samo jak widzisz Niemca masz odpowiedni? plakietk?, widzisz Szkota my?lisz, ?e sk?py i tak to dzia?a. Osobi?cie pr?buj? z tym walczy? z dobrym skutkiem, pozbywam si? wszystkich uprzedze? do danej osoby (staram si? - chyba, ?e jest to uwarunkowane genetycznie jak w przypadku z lask? :) ). Co do Ognistego wydaje mi si?, ?e wiem o co mu chodzi (bo nie ma co si? dziwi?, ?e podejdzie do ?adniejszej laski). Chodzi raczej o to, ?e nie tyle nie ocenia ludzi po wygl?dzie (bo wygl?d to niewerbalna komunikacja i zawsze dostajesz jakie? oceny i opinie na dany temat) tylko nie os?dza tych ludzi po wygl?dzie i to jest ?wietne.

Co do wywiadu to wygl?da to bardzo ?adnie. Dobre rzeczowe pytania, do?? kr?tkie i zwi?z?e odpowiedzi. Ja rozpisa?bym si? bardziej, jednak wtedy nikt by tego nie przeczyta?. Ognisty w kr?tkie zdania ubra? swoje my?li i wygl?da to ?adnie.

Ciesz? si?, ?e mia?em jaki? ma?y wp?yw w trafieniu Ognistego na forum. Bo pokazuje (zar?wno przez okres aktywnego, pr?bnego jak i moderator), ?e robi bardzo du?o i ma du?y wk?ad w rozw?j forum. Pozdrawiam!
 
Last edited:

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Wywiad z Ognistym.

Odp: Wywiad z Ognistym.

Wywiad bardzo dobry, sporo dowiedzia?em si? o Ognistym. Wiele pyta? i odpowiedzi mnie zadziwi?o, jedne by?y interesuj?ce drugie mniej. Og?lnie wywiad ?wietny, nie mam zastrze?e?. ;D

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top