What's new

Wywiad z Pjotrem [Moderator]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
MIWWqBy.png



Witam, postanowi?em uaktywni? ten dzia? wrzucaj?c na pocz?tek wywiad z Pjotrem - Moderatorem forum.
Mi?ej lektury :)

Kaisus : Witam Ci? Pjotrze. Czy zechcesz udzieli? wywiadu dla Tibia.Net.Pl ?

Pjotr : Jasne, czemu nie.

Kaisus : Mo?e powiesz co? nam o sobie, sk?d jeste?, czym si? zajmujesz, jak wygl?da Tw?j dzie? ?

Pjotr : Wi?c tak, jestem ze ?widnika - takie ma?e miasteczko 20 km od Lublina, na co dzie? studiuj? informatyk? na Politechnice Lubelskiej, obecnie jestem na II roku. Poza tym gdy wracam do domu zasiadam do komputera i tworz? grafiki:)
M?j dzie? od poranka nie jest zbyt ciekawy. W dni wolne przewa?nie budz? si? o 8-9, nast?pnie odpalam kompa i wchodz? na forum sprawdzi? czy nie ma temat?w do przeniesienia, usuni?cia lub ocenienia (W ko?cu taka jest praca moderatora :p). P??niej wchodz? w sw?j temat i sprawdzam czy nie przyby?o zlece? na grafiki. Po po?udniu w godzinach 15-19 je?d?? rowerem. Gdy wracam do domu powtarza si? sytuacja z rana :D


Kaisus: Jak oceniasz zaanga?owanie kadry w rozw?j forum ? Pozytywnie czy Negatywnie ?

Pjotr : Hmm, ci??ko powiedzie?. Raczej pozytywnie. Niekt?rzy z Moderator?w jak i Admin?w robi? wszystko, aby forum sta?o si? bardziej popularne ni? jest teraz, natomiast niekt?rzy po prostu si? obijaj?.

Kaisus : Czy masz jakie? swoje pomys?y na udoskonalenie forum ?

Pjotr : My?l? nad tym, aby doda? wi?cej konkurs?w, oraz zmieni? layout forum na bardziej profesjonalny, ?eby przyci?ga?o na nie wi?cej ludzi.

Kaisus : Jak wiemy jeste? ?wietnym grafikiem prezentuj?c chocia?by swoje prac? w dziale us?ugi w twoim temacie Pjotr - darmowy serwis graficzny. Powiedz naszym czytelnikom sk?d si? wzi??a Twoja pasja do grafiki, czym tworzysz tak wspania?e rzeczy i czy masz jakie? wi?ksze osi?gni?cia w tej dziedzinie ? Mo?e zdradzisz nam przepis na tak ?wietn? umiej?tno?? edycji grafik jak i r?wnie? ich tworzenia ?

Pjotr : Moje zainteresowanie grafik? trwa ju? oko?o 13 lat. Od ma?olata chcia?em spr?bowa? swoich si? w grafice komputerowej, poniewa? p??niej mo?na nie?le na tym zarobi? :D. Swoje prace tworz? w Adobe Photoshop Cs5. Wiem, ?e nowszy program jest lepszy, ale jestem ju? przyzwyczajony do tej wersji programu i jak na razie nie mam zamiaru przerzuca? si? na wersj? cs6.
Wi?ksze osi?gni?cia? Tworzenie aplikacji pod Windows 8. Kilka tygodni temu stworzy?em dwie aplikacje pod Windows 8, za kt?re dosta?em telefon Nokia Lumia 800. Nie wiem czy to jest wi?ksze osi?gni?cie, ale opr?cz tego nie mam innych osi?gni??.
Co do przepisu na tworzenie grafik jest to moja tajemnica. My?l?, ?e inni graficy nie podali by swojego przepisu na tworzenie grafik. Do tego potrzeba wielu lat nauki.


Kaisus: Czy gra?e? kiedy? na RL ? Je?eli tak to podaj swoje osi?gni?cia i sk?d dowiedzia?e? si? o tej pasjonuj?cej grze i kiedy ?
Pjotr : Gra?em kilka miesi?cy temu.

Nick: Royal Palladyn mistyczny
Lvl: 156
?wiat: Secura
Profesja: Paladyn

Gdy mia?em oko?o 8 lat na granie tam nam?wi? mnie m?j o 2 lata starszy brat.


Kaisus : Dzi?kuj? Ci za ten wywiad. Na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilka os?b. :)
Pjotr : Pozdrawiam ca?? kadr? moderator?w i admin?w forum, a tak?e wszystkich u?ytkownik?w, kt?rym podobaj? si? moje prace:D
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wywiad z Pjotrem [Moderator]

Ponownie - kilka drobnych b??d?w poprawi?am. Wywiad jest w porz?dku, cho? troszk? za kr?tki. Ch?tnie przeczyta?abym co? d?u?szego nast?pnym razem. I je?li mog? mie? sugesti? - grafiki troch? zjadaj? tekst. Fajnie, ?e si? pojawiaj?, ale spr?buj mo?e zrobi? je ciut mniejsze i zamiast wype?nia? okno posta wielkimi obrazkami zr?b d?u?szy wywiad! :)
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Pjotrem [Moderator]

Od?wie?am.
 

Kage Toxic

Banned
Joined
Feb 22, 2013
Messages
204
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Pjotrem [Moderator]

Mi pasuje takie, mo?na chocia? dowiedzie? si? troch? o g??wnym bohaterze wywiadu i za to dzi?kuj? :))
 
Top