What's new

Wywiad z Quepasa

Status
Not open for further replies.

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Wywiad z Quepasa
que.png
Troszk? podstawowe pytanie , jak masz na imi? , gdzie mieszkasz oraz ile masz lat ?
Mam na imi? mam Szymon, mieszkam w malej wiosce na po?udniu wielkopolski. rocznikowo licz? sobie 17 lat, cho? urodziny mam dopiero w grudniu.
Lubisz b?d? kochasz swoj? miejscowo?? , w kt?rej mieszkasz , uzasadnij.
Przyzwyczai?em si? ju? do mojego miejsca zamieszkania, ale chetnie zamieni?bym je na jakie? wi?ksze miasto
Czujesz si? doros?y , uwa?asz ?e jeste? odpowiedzialnym cz?owiekiem?
W pewnych sprawach na pewno. jednak w wielu nadal musz? prosi? o pomoc moich najbli?szych, czy tez przyjaci??
Tw?j ulubiony sport , kolor ?
Sport - pilka nozna. jak pewnie znakomita wiekszosc dzieci uwielbialem w nia grac, cos mi z tego zosta?o, kolor- niebieski.
Masz jakie? mi?e, nie mi?e wspomnienia ? opowiedz nam o nich !
Mile wspomnienia pochodz? g?ownie z dzieci?stwa, tak?e wi?kszo?ci dawno nie pami?tam. w sumie cho?by jedno trudno mi w tej chwili, na szybko, sobie przypomnie?. na pewno sa to wsp?lne chwile sp?dzone z moimi najbli?szymi, z rodzina
Je?li by?a by taka opcja , kt?ra polega?a by na tym aby opu?ci? Tbia.net.pl i przenie?? si? na inne z wy?sz? posad? uczyni? by? to?
Nie ma mowy. je?li chodzi o fora o tematyce tibijskiej, ?adne nie dor?wnuje natenczas naszemu. je?li za? masz na my?li calkiem inne fora - mo?na przecie? pogodzi? jedno z drugim
Jak trafi?e? na tutejsze forum ? jak w og?le zaczo?e? gra? w Tibi? ?
Do gry w tibie nam?wili mnie koledzy. gra oczywi?cie na pocz?tku w og?le mi si? nie podoba?a, ale z czasem zacz??em powa?nie w ni? gra?. na tnet (a by?a to wersja obecnie archiwalna) trafi?em sporo czasu po?niej, szukaj?c silnika do ots
Chorowa?e? kiedy? na co? tak bardziej powa?nie ?
Raczej nie, nie nale?? do chorowitych ludzi
Stworzy?e? kiedy? ots ? mo?e o tym my?la?e? ?
Stworzy?em, my?la?em... i nadal my?l? nad czym? powa?niejszym : )
W muzyce starasz si? s?ucha? bardziej s??w czy rytmu ?
Rytmu, samej muzyki. bior?c pod uwag?, ze s?ucham g?ownie angielskich zespo??w (a angielskiego tak dobrze nie znam) do slow nie przyk?adam wi?kszej uwagi
My?lisz powoli o w?asnej kochaj?cej si? rodzinie ?
Nie, p?ki co nie mam zamiaru wi?za? si? z kimkolwiek, dop?ki nie sko?cz? studi?w
Kt?rych u?ytkownik?w forum najbardziej cenisz? i za co.
Najbardziej cenie tych, kt?rzy nie zmieniaj? swych pogl?d?w tylko dlatego, aby dosta? jakakolwiek range. oczywi?cie je?li pomagaj? z biegiem czasu i tak ja dostaj?, ale wa?ne, ?eby nie wchodzili za gleboko pewnym sferom spo?ecznym
Widzisz siebie na posadzie administratora ?
Mo?e si? to wydawa? nieco dziwne, ale bardzo trudno sobie po prostu wyobrazi? siebie w takiej roli. oczywi?cie bardzo chcia?bym dosta? wy?sz? range i nawet uwa?am, ze z biegiem czasu nauczy?bym si? wszystkiego, co jest potrzebne do dobrego administrowania forum, ale nie wiem, czy to marzenie zostanie kiedykolwiek spe?nione
Quepasa k?t taki nick ?
Przyszed? mi po prostu do g?owy podczas rejestracji, za d?ugo si? nad nim nie zastanawia?em. no i zosta?
Jakie filmy lubisz najbardziej ogl?da? , mo?e masz sw?j ulubiony ?
Ulubiony film - w?adca pier?cieni. ulubiony typ? nie posiadam. wiem jednak, ze najlepsze sa filmy, kt?re posiadaj? sw?j w?asny, unikatowy ?wiat, w kt?rym mo?na si? zatraci?
Dzi?kuje Ci za udzielenie wywiadu , ?ycz? Ci wszystkiego czego zapragniesz , jeszcze raz serdecznie dzi?kuje pozdrawiam !
Dzi?ki, i oczywi?cie podobnie ?ycz? tobie ; )
 

Ethan

Active User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
104
Reaction score
9
Odp: Wywiad z Quepasa

Wygl?da, ?e jeste? porz?dnym cz?owiekiem, skoro dajesz sobie na pierwszym miejscu rodzin?...
Szacunek dla Ciebie; )
+za wywiad.
 
Status
Not open for further replies.
Top