What's new

Wywiad z Sassinem [Manager]

Status
Not open for further replies.

Lilly

User
Joined
Aug 2, 2008
Messages
29
Reaction score
12
Witam, chcia?abym si? z wami podzieli? swoim debiutanckim wywiadem. Wywiad zosta? przeprowadzony dnia 23.07.2011r. z managerem tego forum - Sassinem.
Zapewne niekt?rzy z was mieli okazj? go pozna?. Jedni mniej, drudzy bardziej. Dla tych, kt?rzy tej okazji nie mieli, mam nadziej?, ?e pomocny oka?e si? poni?szy wywiad.
My?l?, ?e dzi?ki niemu dowiecie si? kilku ciekawych szczeg???w z ?ycia Sassina.

Zapraszam.



Lilly: Witaj, dzi?kuj?, ?e zgodzi?e? si? udzieli? wywiadu dla tibia.net.pl. Mo?e na pocz?tek zechcesz si? nam przedstawi?? Imi?, wiek oraz to, sk?d pochodzisz?
Sassin: No witaj. Ochrzczono mnie imieniem Mateusz, mam 16 lat oraz pochodz? z miasta Bytom.
L: Dobrze, znamy ju? o tobie podstawowe informacje, zatem przejd?my do bardziej konkretnych pyta?. Czym si? interesujesz?
S: Poza wielu u?ytkownikom tnet'u znanego zainteresowania - kodowania/skrypterstwa, przede wszystkim koszyk?wk? i motoryzacj?.
L: Zdoby?e? jakie? szczeg?lne osi?gni?cia w tej dziedzinie sportu?
S: No c??, nic szczeg?lnego. Jak zapewne ka?demu graczowi i mi marzy?o si? nieraz dotarcie do mistrzostw Polski, ale nic poza etapem wojew?dzkim nie uda?o si? osi?gn??.
L: No c??, szkoda. Zapewne b?dziesz mia? jeszcze mn?stwo okazji by osi?gn?? co? wi?cej. A co nam powiesz o muzyce, kt?rej s?uchasz? Na twojej play li?cie g?ruj? piosenki jakich wykonawc?w?
S: Rap, psychorap, a w szczeg?lno?ci reggae, cho? przyzna? musz?, ?e pos?ucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, tak wi?c jak normalnie zg??biam tw?rczo?? Bob'a Marley'a, Fokus'a, b?d? te? Rahim'a, to pos?ucham r?wnie? i Behemot'a, czy te? Paul'a Day'a.
L: Bardzo zr??nicowany gust muzyczny. Lecz nie sam? muzyk? cz?owiek ?yje. Co nam powiesz o filmach? Jakie gatunki najbardziej lubisz ogl?da?? Jaki jest tw?j ulubiony film?
S: Hm.. W?a?ciwie, to ulubionego filmu nie mam, jest par? film?w, kt?re szczeg?lnie zapad?y mi w pami??, takie jak: Silent Hill, Hitch, Super zio?o, Lustra. Po tytu?ach bez problemu mo?na wywnioskowa?, ?e lubi? horrory, jak i komedie, a dok?adniej m?wi?c.. jest podobnie jak i z muzyk? - obejrz? wszystko.. Pocz?wszy na filmach akcji, ko?cz?c na dokumentalnych.
L: Muzyka, filmy... A ksi??ki? Czytasz? Je?li tak to jakie?
S: Niespecjalnie bawi mnie czytanie ksi??ek, ofc. mam 'jedn?' ksi??k?, kt?rej nie mog?em sobie odpu?ci?, ale przeczyta?em r?wnie? dopiero po obejrzeniu filmu, a mianowicie "Harry Potter", przeczyta?em wszystkie cz??ci i z miejsca naprawd? polecam ka?demu, kto nie czyta?, a jedynie ogl?da? film.
L: Ksi??ki... Wi?kszo?ci skojarzy si? to ze szko??. Masz 16 lat, a wi?c pewnie sko?czy?e? teraz gimnazjum i wybierasz si? do szko?y ?redniej. Jakiej?
S: Wybieram si? do LO, kt?re ofc. znajduje si? w Bytomiu.
L: Rozumiem. Mamy teraz okres wakacji, wypoczynku. Jakie? konkretne plany na ten czas? Mo?e praca albo jaki? szczeg?lny wyjazd?
S: W sumie.. pracy nie planowa?em poniewa? pierwotnie mia?o mnie nie by? niemal ca?e dwa miesi?ce w domu, lecz z powod?w osobistych zrezygnowa?em prawie z ka?dego wyjazdu. Obecnie zosta? sierpniowy wypad z kumplami nad morze, na dwa tygodnie.
L: A jak z twoimi sprawami sercowymi, je?li mo?na wiedzie?? Oczywi?cie nie pytam o twoje historie mi?osne ale - pewnie wi?kszo?? dziewczyn z forum to zainteresuje ;) - czy masz kogo??
S: Je?eli chodzi o sprawy sercowe, nie wydaje mi si?, ?ebym by? do ko?ca wolny, lecz niedawno bardzo si? przeliczy?em i na chwil? obecn?.. jest mi to bardzo trudno stwierdzi?. Pro?ciej jest mi powiedzie?, czy obecnie jest kto? bez kogo do?? ci??ko by?oby mi dalej funkcjonowa?. ~po czym ofc. mo?na domy?li? si?, i? tak jest.
L: Zapewne zgodzisz si? ze mn?, ?e rodzina najwa?niejsza... St?d te? pytanie: masz rodze?stwo?
S: Nie, nie mam rodze?stwa. Na ca?e szcz??cie, jestem jedynakiem.
L: To mo?e masz pupila jakiego??
S: Mam, nawet 4 pupile. S? nimi: pies - malamut, dwa koty oraz ?winka morska.
L: Oho, troch? tego jest. Pocieszne zwierz?tka. Jednak na tym pytaniu zostawimy sfer? twojego ?ycia prywatnego w spokoju, a zajmiemy si? g??wnym tematem forum, czyli Tibi?. Opowiedz kiedy i od kogo dowiedzia?e? si? o grze?
S: O grze s?ysza?em od r??nych ludzi, w ko?cu uda?o si? wci?gn?? mnie w ni? mojemu bardzo dobremu znajomemu, lecz nie pami?tam dok?adnie okresu, w kt?rym to by?o... Tibia w?wczas by?a na protokole 7.92.
L: Dobrze, zatem jak wygl?da?y twoje pocz?tki z Tibi??
S: Tak jak zapewne u ka?dej innej osoby... By?em tak zwanym newbie, lecz mia?em 'przewodnik?w', kt?rzy ju? troch? grali, tak wi?c, szybko dorobi?em si? postaci z 30 poziomem na czym sko?czy?a si? moja podr?? pierwsz? za?o?on? postaci? w tibii, kt?ra by?a druidem.
L: Mo?e kilka s??w o twoich osi?gni?ciach?
S: Moim najwi?kszym osi?gni?ciem by? 110 ms na ?wiecie pvp, lecz by?y tak?e: 80 ek r?wnie? na ?wiecie pvp i mn?stwo innych postaci, kt?rymi nie przekroczy?em 60 poziomu, a najcz??ciej nawet 40.
L: Sporo min??o od czas?w Tibii 7.92. Jak jest teraz? Wci?? grasz?
S: Nie, ograniczam swoje kontakty z tibi? do rozwijania zdolno?ci w j?zykach lua i cpp.
L: Co ci? sk?oni?o do tego, by jednak zako?czy? przygod? z Tibi??
S: Nawet ja nie znam na to pytanie odpowiedzi... Pewnie g??wnym powodem odpychaj?cym mnie od tej gry by?y (moim zdaniem) nieudolne update tej gry, kt?re przeprowadza? Cipsoft - zepsucie pvp i coraz to ?atwiejsza gra.
L: No tak, wiele os?b skar?y si?, ?e gra staje si? coraz ?atwiejsza. A w jakie? inne gry komputerowe (i nie tylko) grywasz?
S: Czasem zdarza mi si? zajrze? na jeden z wielu serwer?w cs'a oraz mam s?abo?? do Assassin Creed'a, ofc. nie zapominaj?c o moich zainteresowaniach - wszystkie nfs'y zahaczy?y o m?j komputer i ostatnio zabra?em si? za Minecraft'a, czy co? wi?cej b?dzie z tego grania, tego jeszcze okre?li? nie mog?.
L: Skupmy si? teraz na forum. Trafi?e? tu dosy? dawno temu. Dlaczego? Sk?d dowiedzia?e? si? o forum?
S: Na forum wprowadzi? mnie m?j znajomy, a mianowicie Koybi, kt?ry piastowa? tutaj w?wczas pozycj? moderatora, a zrobi? to poniewa? zainteresowa?em si? ots'ami i chcia?em stworzy? sw?j w?asny.
L: A co z tym OTS'em? Uda?o ci si? stworzy? sw?j w?asny? Je?li tak to co si? z nim p??niej sta?o?
S: Ots przez kt?ry trafi?em na forum powsta?, by? on i tak zrobiony tylko z my?l? o znajomych, taki.. 4fun ots i poza nami wesz?o na niego mo?e z 15 graczy, kt?rzy i tak zostali na maksymalnie 2 dni. Wszystkie inne plany leg?y w gruzach, przede wszystkim przez moje ogromne wymagania co do rezultat?w, kt?re ko?czy?yby prace.
L: Powiedz nam, sk?d pomys? na taki nick?
S: Siedzia?em sobie p??nym popo?udniem z Koybim na kraw??niku i og?lnie byli?my strasznie zbakani... I stwierdzili?my, ?e trzeba mi wymy?li? porz?dny nick.. ofc. przypominam, ?e byli?my zbakani... i po wielu nieudanych pr?bach w ko?cu si? poddali?my i odbi?o mi si? wyda?em z siebie jaki? dziwny d?wi?k, po czym Koybi oznajmi? "Mam! Sss... Sass... Sassin!" i tak wygl?da historia mojego nicku.
L: Jak wygl?da historia twoich awans?w na forum? Zak?adam oczywi?cie, ?e nie od razu zosta?e? managerem...
S: Nie jestem w stanie dok?adnie poda? wszystkiego w datach, ale w przybli?onym czasie jak najbardziej. Moderator w wakacje dwa lata temu oraz rok temu, nast?pnie w okolicach grudnia, po czym po dw?ch tyg. moderator globaly, pod pretekstem pomocy Sentil'owi z reformie open-tibii, na ok.miesi?c, a? w ko?cu menager, tak?e rozw?j mojej kariery by? do?? kr?tki.
L: My?l?, ?e nasz wywiad b?dzie powoli zbli?a? si? ku ko?cowi, a szkoda. Je?li chcesz, mo?esz teraz doda? co? od siebie, np. pozdrowi? kogo?.
S: Dzi?kuj? Ci za ten wywiad, ofc. pozdrowi? Koybiego, bez kt?rego prawdopodobnie nie by?oby mnie na tym forum oraz ca?? kadr?, w kt?rej znalaz?o si? ostatnio dla mnie miejsce pomimo nik?ej przydatno?ci.
L: R?wnie? dzi?kuj? za wywiad, naprawd? mi?o si? z tob? rozmawia?o.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Wywiad z Sassinem

Odp: Wywiad z Sassinem

Dlaczego w ka?dym wywiadzie wspomina si? o tibii? Przecie? tak na prawd? nikogo nie interesuje kto mia? jaki level, gdzie gra? i ile ots?w zrobi?. Tak samo nikogo nie obchodzi co kto? lubi robi?, jak si? nazywa i gdzie mieszka, nie wspominaj?c o tym jakiej muzyki s?ucha i co ma w domu. Bez tego wywiad by?by nieco kr?tszy xd.

@Topic
D?ugi, ale przeczyta?em, nie wiem po co mi ta wiedza, kt?r? i tak pewnie jeszcze dzi? zapomn?, ale chuj. Wywiad ok.

@Down
Bo to forum o tibiii :x
To co ;<
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wywiad z Sassinem

Odp: Wywiad z Sassinem

Dlaczego w ka?dym wywiadzie wspomina si? o tibii?

Bo to forum o tibiii :x

Forum do?? dobry, Sassin jest takim skryciuchem i te? nic nie powie, dlatego Sassin nie by? najlepszym osobnikiem do wywiadu, mimo wszystko jest czytelny i zaspokaja czytelnika.

Lepiej by?o pogrubi? wypowiedzi Sassina, a nie swoje :)
 
Status
Not open for further replies.
Top