What's new

Wywiad z Vbio [Moderator]

Status
Not open for further replies.

Energy ots

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
51
Reaction score
6
Witam w Wywiadzie​
Energy
Vbio
Witaj Vbio czy m?g? by? udzieli? wywiadu dla Tibia.net.pl ?

Tak, oczywi?cie.
Mo?e si? przedstawisz naszym u?ytkownikom ? ile masz lat , jak masz na imi? itp

Na imi? mi Szymon i mam 15 lat.

Kiedy zacz??a si? twoja przygoda z tibi? ?

6 lat temu
Grasz na jakim? ots'ie/real tibi

Na realu nie gram, gram na jednym otsie 8.1

Od jak dawna jeste? na forum ?

Mo?na powiedzie?, ?e tak. Konto o nicku vBio za?o?y?em we Wrze?niu 2010 roku, jednak poprzednie konta posiada?em r?wnie?.

M.in. jakie nicki ?

Niestety nie pami?tam, by?o to tak dawno temu..

Aha , dobrze porzu?my temat nick?w . W jaki spos?b zyska?e? range ' Moderator ' ?

Na pocz?tku mojej kariery mia?em rang? Support. Stara?em si?, pomaga?em innym ( w tym moderatorom) i tak zyska?em w pewnym okresie czasu rang? moderator pr?bny.

Czy prowadzisz jakie? konkursy na Tnecie ?

Tak, prowadz? - aktorskie rozkminy.

Czy znasz si? na Mappingu/skrypterstie/webmasterstwie/programowaniu ?

Nie za bardzo, kiedy? mia?em par? for na silniku MyBB
Jak oceniasz koleg?w z kadry ?

Nie mog? powiedzie? o nich z?ego zdania - robi? to co mog? i jak mog?
Uprawiasz jaki? sport ? je?eli tak to jaki ?

Uprawiam pi?k? no?n? i bieganie na kr?tkie dystansy.

Masz dziewczyn? ?

Jak najbardziej
No dobrze. Czy grasz w jakie? inne gry ni? tibia ?

Je?eli chodzi o internetowe to mia?em przyjemno?? zagra? par? razy w CS'a (Counter - Strike).

S?uchasz internetowego radia fluosa Tnet fm ?

Tak, s?ucham.

Jakie jest woje hobby ?

Muzyka oraz sport.

Jakich s?uchasz zespo??w ?

G??wnie jest to metal i rock. Iron Maiden, Limp Bizkit, Red hot chili peppers, itp.

Twoje najwi?ksze marzenie ?

Gra? jako gitarzysta w zespole Iron Maiden.

Hehe , a na forum ?

Na forum? Chyba jest to oczywiste - zdoby? wi?ksz? rang?.

Czy masz jakie? pomys?y na zmian? forum ?

Z pewno?ci? zrobienie portalu i wgranie najnowszej wersji vBulettin.

My?l?, ?e na tym zako?czymy. Dzi?kuje bardzo za udzielenie wywiadu i my?l? ?e spo?eczno?? Tnetu co? o tobie si? dowie. Do us?yszenia
Dzi?ki, na razie.
Sry za b??dy
Komentowa? !!;)
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Wywiad mi niestety nie przypad? do gustu. Pyta? ma?o, nie by?y jakie? oryginalne, kiepsko sformu?owane, osoba udzielaj?ca wywiadu te? si? zbytnio nie wysili?a. Ortograf?w nie wy?apa?em, co nie zmienia faktu, ?e wywiad jest s?aby, nawet bardzo. To jest wywiad, kt?ry ma nam umo?liwi? poznanie dog??bniej osoby udzielaj?cej, mamy dowiedzie? si? jak si? jej powodzi w rlu, pozna? drog? do sukcesu itp. tu tego nie ma. Tak w?a?ciwie, to nic konkretnego nie dowiedzieli?my si? o vBio, a my?l?, ?e w ka?dej osobie znajduje si? co? ciekawego.
Jakie? rady na przysz?o?? dla pocz?tkuj?cego redaktora? Popracuj nad pytaniami, odnosz? wra?enie, ?e wymy?la?e? je podczas waszej rozmowy. Otw?rz sobie dokument tekstowy, przysi?d? przy swojej ulubionej muzyce, ale tylko wtedy gdy czujesz wen? tw?rcz?, kiedy wiesz, ?e do g?owy Ci wpadnie mn?stwo pomys??w. Pytania mo?esz oczywi?cie ?ci?gn?? i przeredagowa?(co by nikt nie zarzuci? Ci, ?e zdzierasz od innych). Bardzo ciekawe pytania mo?na znale?? tak?e tutaj: click me!. Moim zdaniem wy?rodkowanie ca?ego wywiadu nie wygl?da zbyt estetycznie, chod? to tylko moje zdanie. Popracuj troch? nad graficzn? stron? wywiadu, jebnij jak?? lepsz? czcionk?.
Teraz do vBio. Nie wiem co z Tob? jest. Jak obserwuj? Twoje posty, to ca?kiem ?adnie one wygl?daj?. Ju? s? dwa wywiady, w kt?rych jeste? udzielaj?cym i zar?wno w jednym jak i w drugim odpowiedzi s? jak by na odwal si?. Nie wiem, czy jeste? spi?ty, zdenerwowany, czy po prostu kto? Ci si? wpierdala w parad?, kiedy nie trzeba i chcesz wywiad jak najszybciej sko?czy?, czy Ci po prostu pytania nie odpowiada?y. Nie mniej jednak, czytaj?c go wydawa?o mi si?, ?e zaraz napiszesz "no we? wypierdalaj!". Stary, wi?cej luzu, wiem, ?e Ci? sta? na wi?cej. Teraz b??dy, kt?re na pewno wynik?y z po?piechu i pewnych przyzwyczaje?:
Hehe , a na forum ?
Bez spacji przed przecinkiem i znakiem zapytania. Z reszt?, teraz zauwa?y?em, ?e przed ka?dym znakiem interpunkcyjnym stawiasz przecinek, co oczywi?cie jest b??dem. Popraw.
Grasz na jakim? ots'ie/real tibi
Znak zapytania na ko?cu
Tak, oczywi?cie.
Mo?e si? przedstawisz naszym u?ytkownikom ? ile masz lat , jak masz na imi? itp
Nie za bardzo, kiedy? mia?em par? for na silniku MyBB
Jak oceniasz koleg?w z kadry ?
Nie mog? powiedzie? o nich z?ego zdania - robi? to co mog? i jak mog?
Uprawiasz jaki? sport ? je?eli tak to jaki ?
Jak najbardziej
No dobrze. Czy grasz w jakie? inne gry ni? tibia ?
Enter mi?dzy pytaniami, jak ju? go dajesz, to dawaj wsz?dzie.
Witam w Wywiadzie
Energy
Vbio <-- patrz tutaj i w tytu?
Powinno by? vBio
Czy ju? jeste? skazany na niepowodzenie? Nie! Treningami ka?dy mo?e co? osi?gn??. Nie wiem, czy to po prostu zwyk?a pr?ba si?, czy vBio to tw?j kolega i chcia?e? go jako? tam zaprezentowa?, czy te? chcesz pr?bowa? dalej. Je?eli to trzeci wariant, to nie rezygnuj, wywiad oceniam jako s?aby, nawet jak na pocz?tkuj?cego redaktora. A wi?c ?wicz, ?wicz.

Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia.
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

W tym wywiadzie, zosta? ukazany poziom moderatora.
 
Last edited:

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Twoje najwi?ksze marzenie ?

Gra? jako gitarzysta w zespole Iron Maiden.
Hahahahahahahaahahaahahahahahhahah.
 

Furiata

Advanced User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Kr?tko na temat - zjebany wywiad.

Mog?e? zadawa? jakie? bardziej szczeg??owe pytania.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Od jak dawna jeste? na forum ?

Mo?na powiedzie?, ?e tak. Konto o nicku vBio za?o?y?em we Wrze?niu 2010 roku, jednak poprzednie konta posiada?em r?wnie?.
Jakie? dziwne to zdanie.

1 zasada prowadzenia wywiad?w:
Pytania maj? by? kr?tkie jak chi?skie chuje, ale konkretne. Odpowiedzi za to, d?ugie jak murzy?skie pa?y.
 

Skip Lord

Active User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
76
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Lee: Masz jakie? marzenia?
vBio: Pewnie

Lee: Powiesz nam o nich?
vBio: Hmm.. Chcia? bym mie? dziewczyn?, mieszka? w villi i mie? du?o kasy :p

Masz dziewczyn? ?

Jak najbardziej

Por?wnanie jego dw?ch wywiad?w :)
Wida? jedno marzenie si? spe?ni?o ^^

@topic
Je?eli zaczyna si? wywiad nie pisze zda? typu Witaj Vbio czy m?g? by? udzieli? wywiadu dla Tibia.net.pl ? bo skoro z kim? gadasz to chyba wcze?niej musieli?cie uzgodni? kiedy b?dzie wywiad... (S?owa mojej nauczycielski Polskiego).
Wywiad mi si? nie podoba, raczej przez osob? z kt?r? jest :D.
Jak ju? kto? wy?ej napisa? 0 oryginalno?ci.
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Nie estetyczne wykonanie, wyimaginowanego apogeum - tyle mog? powiedzie?.
Analizuj?c par? zda?, mog? egoistycznie wywnioskowa?, ?e ola?e? wywiad, a pytania wymy?la?e? w biegu, przez co fakt, ?e wywiad jest chujowy, niczym kanapka posmarowana bigosem staje si? prawdziwy.
Dobranoc :*
 

Energy ots

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
51
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Rejfresh , Prosz? o wypowiadanie si? na temat .
 
Last edited:

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

vBio karier? robi xd
Troch? przykr?tki, przynajmniej pytania w sam raz. Pytania troszk? naci?gane i te s?owa "hehe" xd Wiele si? nie dowiemy z tego wywiadu.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

One dobrze prawi, pola? mu.

Mo?na powiedzie?, ?e tak. Konto o nicku vBio za?o?y?em we Wrze?niu 2010 roku, jednak poprzednie konta posiada?em r?wnie?.
Wtf kurwa x2?!

Masz dziewczyn? ?

Jak najbardziej
Jak najbardziej? To takie oczywiste?

Jakie jest woje hobby ?

Muzyka oraz sport.
M?g? by? opisa? na czym polega te twoje hobby, bo nie wiem czy s?uchasz muzyki czy mo?e j? robisz czy chuj wi co innego.

Hehe , a na forum ?
Hehe

Na forum? Chyba jest to oczywiste - zdoby? wi?ksz? rang?.
Specjalnie dla ciebie :)
mu73fl.gif


Pozdrawiam
 

Masarnia

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Pi?kny wywiad, urzek?a mnie ta historyjka. Szymonek maj?c 9 lat gra? w tibi?, pogratulowa?.
633902611647920792.jpg

//Co za wzruszenie! :'D//KS
 
Last edited by a moderator:

Arvia

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
73
Reaction score
11
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Aha to ja juz wol? kota z serem na glowie
kot_z_serem_na_glowie.jpg

Notka moderatorska:
No ale bez przesady, pan wy?ej wypowiedzia? si? przynajmniej na temat.
 
Last edited by a moderator:

Energy ots

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
51
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Jak nie chcecie komentowa? wywiadu , to nie piszcie . Bo po jaki Grzyb wam upomnienia lub warny ?!
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Wywiad mi niestety nie przypad? do gustu. Pyta? ma?o, nie by?y jakie? oryginalne, kiepsko sformu?owane, osoba udzielaj?ca wywiadu te? si? zbytnio nie wysili?a. Ortograf?w nie wy?apa?em, co nie zmienia faktu, ?e wywiad jest s?aby, nawet bardzo. To jest wywiad, kt?ry ma nam umo?liwi? poznanie dog??bniej osoby udzielaj?cej, mamy dowiedzie? si? jak si? jej powodzi w rlu, pozna? drog? do sukcesu itp. tu tego nie ma. Tak w?a?ciwie, to nic konkretnego nie dowiedzieli?my si? o vBio, a my?l?, ?e w ka?dej osobie znajduje si? co? ciekawego.
Jakie? rady na przysz?o?? dla pocz?tkuj?cego redaktora? Popracuj nad pytaniami, odnosz? wra?enie, ?e wymy?la?e? je podczas waszej rozmowy. Otw?rz sobie dokument tekstowy, przysi?d? przy swojej ulubionej muzyce, ale tylko wtedy gdy czujesz wen? tw?rcz?, kiedy wiesz, ?e do g?owy Ci wpadnie mn?stwo pomys??w. Pytania mo?esz oczywi?cie ?ci?gn?? i przeredagowa?(co by nikt nie zarzuci? Ci, ?e zdzierasz od innych). Bardzo ciekawe pytania mo?na znale?? tak?e tutaj: click me!. Moim zdaniem wy?rodkowanie ca?ego wywiadu nie wygl?da zbyt estetycznie, chod? to tylko moje zdanie. Popracuj troch? nad graficzn? stron? wywiadu, jebnij jak?? lepsz? czcionk?.
Teraz do vBio. Nie wiem co z Tob? jest. Jak obserwuj? Twoje posty, to ca?kiem ?adnie one wygl?daj?. Ju? s? dwa wywiady, w kt?rych jeste? udzielaj?cym i zar?wno w jednym jak i w drugim odpowiedzi s? jak by na odwal si?. Nie wiem, czy jeste? spi?ty, zdenerwowany, czy po prostu kto? Ci si? wpierdala w parad?, kiedy nie trzeba i chcesz wywiad jak najszybciej sko?czy?, czy Ci po prostu pytania nie odpowiada?y. Nie mniej jednak, czytaj?c go wydawa?o mi si?, ?e zaraz napiszesz "no we? wypierdalaj!". Stary, wi?cej luzu, wiem, ?e Ci? sta? na wi?cej. Teraz b??dy, kt?re na pewno wynik?y z po?piechu i pewnych przyzwyczaje?:
Bez spacji przed przecinkiem i znakiem zapytania. Z reszt?, teraz zauwa?y?em, ?e przed ka?dym znakiem interpunkcyjnym stawiasz przecinek, co oczywi?cie jest b??dem. Popraw.
Znak zapytania na ko?cu
Enter mi?dzy pytaniami, jak ju? go dajesz, to dawaj wsz?dzie.
Powinno by? vBio
Czy ju? jeste? skazany na niepowodzenie? Nie! Treningami ka?dy mo?e co? osi?gn??. Nie wiem, czy to po prostu zwyk?a pr?ba si?, czy vBio to tw?j kolega i chcia?e? go jako? tam zaprezentowa?, czy te? chcesz pr?bowa? dalej. Je?eli to trzeci wariant, to nie rezygnuj, wywiad oceniam jako s?aby, nawet jak na pocz?tkuj?cego redaktora. A wi?c ?wicz, ?wicz.
Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia.
Akurat tutaj nie masz racji. Spacja przed przecinkiem mo?e pos?u?y? jako ?rodek stylistyczny kiedy piszemy wywiad, opowiadanie - cokolwiek, nawet zwyk?y post na forum. Poza tym to co napisa?e? i o ile si? nie myl? nazwa?e? wywiadem jest przeci?tne, ba - chujowe. Nie wiem czy chcia?e? tylko o?mieszy? Vbio, czy raczej zyska? na popularno?ci co rzecz jasna si? nie uda?o, dlatego ja z ca?ego serca ?ycz? Ci dobrego polonisty.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Na chuj wam drugi wywiad o tej samej osobie? Ten nie wprowadza nic nowego, poza prowokacj? innych do pisania g?upich post?w, a i fakt, ?e zosta? faktycznie przeprowadzony z Vbio te? nie jest pewny. Raportuje i miejmy nadziej?, ?e zniknie raz na zawsze.

Notka moderatorska:
Na forum jest dozwolona egzystencja wi?cej ni? jednego wywiadu z t? sam? osob?. Dlaczego? Nie chcemy ogranicza? u?ytkownik?w, poza tym jeden wywiad posiada inne pytania od drugiego i cz?sto bywa tak, ?e s? robione w du?ych odst?pach czasowych, co pozwala na dowiedzenie si? czego? nowego o - z pozoru - tej samej osobie, kt?r? zmieni?y lata.
 
Last edited by a moderator:

Energy ots

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
51
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Na chuj wam drugi wywiad o tej samej osobie? Ten nie wprowadza nic nowego, poza prowokacj? innych do pisania g?upich post?w, a i fakt, ?e zosta? faktycznie przeprowadzony z Vbio te? nie jest pewny. Raportuje i miejmy nadziej?, ?e zniknie raz na zawsze.

Mo?e ty zniknij raz na zawsze?...
Spok?j b?dzie.

//spok?j*//KS

Dobrze , Kasiu . :)
 
Last edited:

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

Odp: Wywiad z Vbio (moderatorem)

A, Ok. My?la?em jednak, ?e staramy si? trzyma? jaki? minimalny poziom. A i tak vBio na forum jest od 2010 roku (teraz ju? go nie ma), wi?c m?wienie, ?e m?g? si? zmieni? przez lata itp. mija si? z celem. Je?li dopuszczacie robienia dw?ch takich samych wywiad?w, dodatkowo zrobionych na odwal to dlaczego nie mo?na pisa? bezsensownych post?w? To? to praktycznie to samo. BTW to nie wiem, czy to ci?gle obowi?zuje: http://tibia.net.pl/wywiady/118015-selekcja-wywiadow.html.
 
Status
Not open for further replies.
Top