What's new

Wywiad z Xinum [Global Mod]

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Wywiad z imperatorem - Xinum


Wst?p!

Forseti: Cze?? Xinum. Postanowi?em przybli?y? u?ytkownikom naszego forum troch? twoj? osob?. Kr?cej m?wi?c zechcia?by? udzieli? nam wywiadu?

Xinum: Witam. Oczywi?cie, bardzo ch?tnie.

Forseti: Standardowe pytanie maj?ce na celu zapoznanie spo?eczno?ci naszego forum z twoj? osob?. Pokr?tce o tobie. Imi?, wiek, miejsce zamieszkania, miejsce urodzenia, hobby, stan cywilny.

Xinum: Mam na imi? Seweryn, 17 lat. Mieszkam na ?l?sku, w miejscowo?ci ?wi?toch?owice, tutaj r?wnie? si? urodzi?em. G??wnie interesuj? si? siatk?wk? oraz sportami zimowymi, takimi jak narty. Stan cywilny zaj?ty kawaler.​

Net life!

Forseti: Sk?d pomys? na nick? Jest on z czym? zwi?zany? Pl?tanina wyraz?w czy zwyk?y przypadek?

Xinum: Nick w?a?ciwie zosta? wymy?lony przez przypadek, wcze?niej u?ywa?em go w grach, a ?e nie mia?em innego pomys?u na nick to postanowi?em u?y? tego.

Forseti: Jak zacz??e? swoj? dzia?alno?? w internecie?

Xinum: Pierwszy komputer otrzyma?em ju? w 2 klasie szko?y podstawowej, potem stopniowo zapoznawa?em si? z funkcjami komputera oraz internetu, ale wszystko zdo?a?em szybko opanowa? i pr?bowa?em czego? nowego, gry internetowe, serwisy itd.

Forseti: Jak si? dowiedzia?e? o Tibia.net.pl?

Xinum: Trafi?em tutaj przez przypadek, szuka?em pomocy z otsem lub botem. Na pocz?tku zrobi?em konto i przez d?u?szy czas nie uczestniczy?em w ?yciu forum, poniewa? nie mia?em, a? takiej du?ej wiedzy na temat bot?w, problem?w z otsem czy te? Tibii, po jakim? czasie zacz??em si? wypowiada? oraz pomaga? innym u?ytkownikom, gdy mieli jaki? problem a by?em w stanie im pom?c. Posiada?em na pocz?tku rang? Aktywny i rok p??niej postanowi?em napisa? podanie na moderatora, a obecnie mam rang? Imperatora.

Forseti: Co s?dzisz o tym forum?

Xinum: Kiedy? o forum mia?em lepsze zdanie, pewnie dlatego, ?e by?o bardziej aktywne, wi?cej u?ytkownik?w, post?w czy te? temat?w. Obecnie forum sta?o w miejscu, wi?c liczba u?ytkownik?w spada?a z dnia na dzie?, po prostu robi si? pustka. Ale nadal uwa?am, ?e jest to jedno z najlepszych for dot. tematyki Tibijskiej i jestem dobrej my?li, ?e b?dzie lepiej, mo?e nie tak jak kiedy?, ale w jakim? ma?ym stopniu.

Forseti: Masz jakie? plany jego (forum) dotycz?ce?

Xinum: Chc? pom?c w odbudowie tego forum, wi?c staram si? prowadzi? stare konkursy oraz my?le? nad nowymi. R?wnie? moim krokiem by?o pozyskanie sponsora na forumowy serwer g?osowy - Team Speak3. Obecnie jestem w trakcie przygotowa? nowych konkurs?w na najbli?szy czas, ale to pozostanie tajemnic?. Wkr?tce pojawi si? informacja na ten temat.

Forseti: Kolejny standard. Twoje osi?gni?cia w tibii.

Xinum: W Tibie zacz??em gra? bardzo dawno, pierwsza wersja to by?a 7.6. Pierwszym ?wiatem na jakim gra?em by?a Aldora, zdoby?em tam, a? 15 poziom, potem zosta?em zabijany, a? zn?w znalaz?em si? na rooku. A najwi?kszym osi?gni?ciem by? 115 knight na Titani.

Forseti: Sk?d si? o tej grze dowiedzia?e??

Xinum: O Tibii dowiedzia?em si? od znajomych, kt?rzy zacz?li gra? wcze?niej. Zaprosili mnie do wsp?lnej gry, wi?c postanowi?em si? przy??czy?.​

Real life!

Forseti: Co robisz na co dzie?? Masz jakie? zaj?cia (pr?cz hobby)?

Xinum: Na co dzie? ucz?szczam do szko?y. W wolnej chwili sp?dzam czas z dziewczyn? lub znajomymi. Zajmuje si? te? wlepianiem ostrze?e? na forum (?art). Staram si? r?wnie? mie? aktywny tryb ?ycia, wi?c wieczorami biegam.

Forseti: Masz jaki? plan przysz?o?ciowy? Tzn. co chcesz robi? za kilka lat?

Xinum: Chcia?bym wst?pi? do wojska i zosta? zawodowym ?o?nierzem, wyjecha? gdzie? na misj?, lecz zobaczymy jak sprawy si? potocz?.

Forseti: Jakiego rodzaju muzyki s?uchasz? dlaczego on? masz jaki? ulubiony kawa?ek do kt?rego mimo wszystko wracasz?

Xinum: S?ucham ka?dego rodzaju muzyki, po prostu s?ucham tego co wpadnie mi w ucho, lecz przez jaki? czas s?ucha?em g??wnie rapu, potem si? to zmieni?o i obecnie s?ucham wszystkiego co mi si? spodoba. Ulubionego kawa?ku jakiego? nie mam, ale nuta, kt?rej s?ucham od dawna to The Game - My Life ft. Lil Wayne.

Forseti: Posiadasz jaki? ulubiony film, kt?ry cz?sto ogl?dasz?

Xinum: Ulubionych film?w mam kilka, ale jednym z nich jest 'Never Back Down', czyli Po prostu walcz. Polecam :)

Forseti: Sporty jakie uprawiasz czynnie i jakie lubisz ogl?da? w telewizji.

Xinum: Sportem, kt?ry uprawiam ca?y czas to biegi. W okresie zimowym narty, a letnim p?ywanie, siatk?wka, pi?ka no?na. W telewizji ogl?dam skoki narciarskie, pi?k? no?na, siatk?wk? oraz pi?k? r?czn?.​

Never Back Down!

W zwi?zku z tym i? dowiedzia?em si? wcze?niej od ciebie o tym, ?e ogl?da?e? Never Back Down postanowi?em zada? Ci par? pyta? z nim zwi?zanych.

Forseti: Jak og?lnie oceniasz film?

Xinum: Film bardzo mi si? spodoba? i mog? ?mia?o oceni?, ?e jest bardzo dobry, lecz wszystko zale?y od gustu. Spodoba?o mi si? wytrwa?o??, walka i to jak walczyli. Lubi? filmy takiego typu, wi?c bardzo mi si? spodoba?.​

Forseti: Co s?dzisz o umiej?tno?ciach jakie posiada? Jake Tyler w filmie?

Xinum: Na pocz?tku filmu nie posiada?, a? takich umiej?tno?ci. Potem stopniowo swoj? wytrzyma?o?ci?, walka oraz determinacja osi?gn?? to co chcia? i zdoby? sw?j cel.​

Szybkie pytania!​



Tutaj kilka szybkich pyta? do Ciebie.

Forseti: Tw?j ulubiony sport?
Xinum: Siatk?wka.

Forseti: Real Tibia czy OTS?
Xinum: OTS.

Forseti: Najlepszy OTS wed?ug Ciebie?
Xinum: Armia Podkarpacki OTS.

Forseti: Najlepszy protok???
Xinum: 8.60.

Forseti: Najlepsze Miasto?
Xinum: Berlin.

Forseti: Twoja ulubiona profesja?
Xinum: Druid.

Forseti: Najlepszy mapper Tibia.net.pl?
Xinum: iSanto.

Forseti: Najlepszy skrypter Tibia.net.pl?
Xinum: Oskar.

Forseti: Najlepszy koder Tibia.net.pl?
Xinum: Nie znam.

Zako?czenie!

Dochodzimy do ko?ca naszego wywiadu. Na sam koniec ma?a zabawa... ja pisze s?owo, a Ty z czym Ci si? kojarzy.


Forseti:Tibia.net.pl
Xinum: Praca.

Forseti:Skok
Xinum: W dal.

Forseti:DJ
Xinum: Muzyka.

Forseti:Windows
Xinum: Najlepszy system.

Forseti:Gadu Gadu
Xinum: Gadanie.

Forseti:?ycie
Xinum: Rodzina.

W tym momencie mo?esz pozdrowi? kogo? i napisa? co? od siebie je?eli masz tak? ochot?.

Xinum: Chcia?bym pozdrowi? ca?? spo?eczno?? Tibia.net.pl oraz ?yczy? mi?ego czytania wywiadu.

Forseti: Okej, dzi?kuje i pozdrawiam.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

fajne fajne :) Proponuje zrobi? wi?cej takich myk?w ?eby?my si? co? dowiedzieli o Naszych Opiekunach :D
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Ciekawy wywiad. Przynajmniej dowiedzia?em si? ciekawych rzeczy o naszym Xinum'ku. :*

Licz? na kolejne wywiady.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Wywiad poprawny, bez rewelacji, ale jak najbardziej w porz?dku. Przejrzysty i czytelny, bez wi?kszych b??d?w, przeprowadzony z kadrowiczem, kt?ry swego czasu by? kontrowersyjn? osob? - du?y plus. Dobra robota.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

ale jednym z nich jest 'Never Back Down'
Tak?e polecam, ?wietny film :)
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

My?l?, ?e pojawi si? wi?cej takich wywiad?w je?eli znajd? si? ludzie z, kt?rymi b?dzie mo?na go przeprowadzi?.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

My?l?, ?e pojawi si? wi?cej takich wywiad?w je?eli znajd? si? ludzie z, kt?rymi b?dzie mo?na go przeprowadzi?.

Je?eli mog? kogo? zasugerowa? to nowego admina Rebuilda :) wiele osob chcialo by si? dowiedzie? jakie ma zwiazane z tym forum itp.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

W?a?nie wczoraj do niego pisa?em zobaczymy co z tego wyjdzie. :)
 

Kage Thunder

Advanced User
Joined
Sep 30, 2012
Messages
184
Reaction score
3
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Nawet fajny wywiad, przeczyta?em ca?y i powiem, ?e te? ogl?da?em ten film, lecz by? mi taki oboj?tny. :) Ciesz? si?, ?e mog?em si? czego? o tobie dowiedzie?. Pozdrawiam.
 

Martow

Active User
Joined
Feb 9, 2013
Messages
121
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Wywiadzik pierwsza klasa :) Naprawd? fajnie si? go czyta.
 

Nevox

Advanced User
Joined
Aug 22, 2012
Messages
342
Reaction score
20
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Ciekawy, interesuj?cy wywiad. Czekam na wi?cej takich.
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

Odp: Wywiad z Xinum [ Imperator forum ]

GooD WorK XinuM + ForseTi ;) spodoba?o mi si? zawsze mo?na si? dowiedzie? czego? ciekawego o naszych przyjacio?ach z forum ;)
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Wywiad z Xinum [Global Mod]

Xinum pewnie zajara i podczas wywiadu se kuske trzepal xD

Fajnie sie to czytalo mimo iz wywiad amatorski
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Wywiad z Xinum [Global Mod]

Czy odkopywanie temat?w to twoja specjalno??, czy tylko lubisz posty nabija? ? xd
 
Top