What's new

Konfiguracja Polaczenia xampp problem z mysql

Status
Not open for further replies.

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
hejo. mam problem z mysql w tym xamppie. Odpalam i nic. mam wy??czony skype itd. mam w??czone tylko aqq i opere. Kto? wie jak rozwi?za? ten problem? bo szuka?em w necie ale nic nie pomaga;/
 

sawex

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
421
Reaction score
23
Odp: xampp problem z mysql

W xammp.control masz taki przycisk jak "netstat" I tam sobie sprawd? czy nic innego nie blokuje portu. Ewentualnie sprawd? w logach jaki jest problem.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

W xammp.control masz taki przycisk jak "netstat" I tam sobie sprawd? czy nic innego nie blokuje portu. Ewentualnie sprawd? w logach jaki jest problem.

mam co? takiego




131218 2:47:13 [ERROR] Can't start server: Bind on TCP/IP port: No such file or directory
131218 2:47:13 [ERROR] Do you already have another mysqld server running on port: 3306 ?
131218 2:47:13 [ERROR] Aborting
 
Last edited:

DD Soba

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
316
Reaction score
10
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

Jaka wersja xamppa? nie lepiej zainstalowa? UniServer? ;)
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

Jaka wersja xamppa? nie lepiej zainstalowa? UniServer? ;)

chyba 1,7 co? albo 1,8 co? :d no nie wiem pamietam zawsze ze na xampp sie tym bawilem;d czyli polecasz uniserver?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: xampp problem z mysql

Jaka tam wersje tego xamppa masz nawet nie wiesz?
W ktorejs tam wersji(cos po 1.6.6a) cos pozmieniali i pare rzeczy czasem nie dzialalo przy otsach normalnie.
Mozesz albo zainstalowac starsza wersje, czego raczej nie polecam, bo nie zmienili tego ze swojego widzimisie, tylko zeby poprawic jakies bledy.
Albo poszukac tu na forum gdzies tematu, gdzie bylo wyjasnione co i jak zrobic i w ktorych plikach w xammpie, zeby problemow nie bylo... Mi sie szukac nie chce, ale gdzies ktos o tym pisal ;P
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

Jaka tam wersje tego xamppa masz nawet nie wiesz?
W ktorejs tam wersji(cos po 1.6.6a) cos pozmieniali i pare rzeczy czasem nie dzialalo przy otsach normalnie.
Mozesz albo zainstalowac starsza wersje, czego raczej nie polecam, bo nie zmienili tego ze swojego widzimisie, tylko zeby poprawic jakies bledy.
Albo poszukac tu na forum gdzies tematu, gdzie bylo wyjasnione co i jak zrobic i w ktorych plikach w xammpie, zeby problemow nie bylo... Mi sie szukac nie chce, ale gdzies ktos o tym pisal ;P


nie wiem dok?adniej bo mialem 2 wersje w download ;d a sci?ga?em ich chyba z 10. szuka?em w tematach ale nie by?o nic konkretnego ;/ xampp-1.8.2-3 i xampp-1.7.3 z tych ostatnio pr?bowa?em. i ci?gle nie chce sie odpalic ten mysql ;/ wy??czy?em skype i ten zapore i dalej nie dzia?a :d nie moge tego ogarn?? ;/
 

sawex

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
421
Reaction score
23
Odp: xampp problem z mysql

?ci?gnij najnowszego. U?ywanie starych wersji nie jest dobrym pomys?em tylko dlatego ?e co? Ci nie dzia?a.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

pobiera?em prawie wszystkie wersje.. i starsze i nowsze. ale nie wiem czemu mam ci?gle ten problem z mysql ;/
 

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: xampp problem z mysql

@UP
R?wnie? polecam Uniform, prosty, funkcjonalny i co najwa?niejsze ci?gle rozwijany.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

Pobie? to : lub to :

POZDRAWIAM I LICZ? NA REP++

[asimov] ERROR 2005: Unknown MySQL Server Host 'asimov' (11001) Co? takiego mi wyskoczy?o jak dalem connect :d jest moze gdzies jakis proadnik i tym jak to wszystko zrobic ?

edittititi


chcia?em wgra? acc maker ale nie moge znalezc pliku datbase.sql jakos tak ;/ patrze na te poradniki ale nic z nich nie czaje
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: xampp problem z mysql

ale ze mnie ciapa;/ nic nie potrafie zrobi? !!!!!!!!!!!!!!!! problem rozwi?zany do zamkni?cia.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top