What's new

-Pozostałe xbox 360 dziwny problem

Status
Not open for further replies.

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
yo,
otoz dostalem od kumpli zdrapki do xboxa 360 na microsoft points.
Ok wklepalem kody, doladowalem konto sciagnolem splinter cella conviction, gra dziala i wszystko jest ok, jednak kiedy kupilem battlefield 2 bad company gra podczas scigania ma 1% downloadu i sie zacina (nic dalej nie idzie)
1.Mam oryginalny dysk xboxa 360 120gb, i ponad 50gb wolnego.
2.Mam stale lacze internetowe, wiec niemozliwe zeby to byla wina netu.
3.Podlaczylem dysk twardy do pc, skopiowalem wszystkie gry jakie tam mialem, zformatowalem dysk na xboxie i probowalem pobrac tego cholernego battle fielda lecz dzieje sie to samo.

Prosze pomozcie mi bo niechce sie dowiedziec, ze wydalem ponad 3k pkt na gre ktora nie chce sie pobrac ;<<<<<<<<<<<<
ps1(nie moge zareklamowac xboxa, poniewaz odkleilem kiedys ta plabe, poniewaz chcialem wyczyscic konsole z brudu itd)
ps2 dodam jeszcze, ze kiedy sciagam jaka kolwiek inna gre sciaga sie ona normalnie, i moge w nia grac.

#edit NIEFLASHOWALEM KONSOLI, JEST W PELNI LEGALNA (NIEMA ZADNYCH LT+ JTAGOW CZY INNYCH PIRACKICH CHOLERSTW!!)
 

Ksajan

Advanced User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
228
Reaction score
21
Age
14
Odp: xbox 360 dziwny problem

A czy z tym jednym procentem dalej stoi w Active downloads czy przenosi si? do Pending? Je?li jest w Pending, to wci?nij A i daj Download now, mo?e tak zadzia?a.
 
Status
Not open for further replies.
Top