What's new

- Pozostałe [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Status
Not open for further replies.

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Siema mam taki problem. Ot?? od wczoraj postanowi?em zn?w pogra? sobie w Tibi? tzn pogra? po prostu boci? :p
Ale mam taki dziwny problem. Wczoraj postawi?em bota na Xeno i dok?adnie po 5h dosta?em delejta.
Postanowi?em si? nie za?amywa? i zrobi? now? posta?. Ale i tu kurwa po 5h dosta?em delejta.. :D
Jakie mog? by? tego przyczyny? raporty od ludzi raczej odpadaj? bo tam gdzie boci?em nikogo nigdy niema.
Czy Xeno a? tak si? zepsu? ,?e wysy?a jakie? pakiety czy uj wie co do tego Cipsoftu?.
Kiedy? boci?em na tym bocie ze 3 miesi?ce i posta? by?a do wczoraj..
Co mo?e by? tego przyczyn??

Z g?ry zaznaczam ,?e zdaje sobie spraw? z tego ,?e to z?y dzia?.. Ale pisa?em do moderatora dzia?u w kt?rym ten temat powinien si? znajdowa? na pw jak i na profilu.. lecz on wylogowa? bez ?adnego odzewu. Nie jestem w stanie uwierzy? ,?e nie mia? 1 min by zaakceptowa? m?j temat.. Je?eli kto? mo?e go przenie?? b?d? bardzo wdzi?czny..

Notka moderatorska:
Z?y dzia?, przenosz?. Michukng.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Jak bociles wczesniej to mogli cie gdzies miec zapisanego, jakis pryiorytet nadany i byles sprawdzany. Jak wykrylo teraz, ze zas bot lata i sie upewnili to dostales z miejsca delete.
Takze nie ma co plakac, ze teraz nagle ktoras wersja bota jest posrana i to przez nia banuja. Mozliwosci sa rozne a jak jest na pewno to sie tego nie dowiemy.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Jak konto na Quili to tam monitoruj? i banuj? bot?w, tak?e ci??ko boci?, a co do innego serwera to te? pewnie jaki? gm ogarn??, bo niedawno CipSoft przywr?ci? GM?w, mo?e nie tyle co GM?w, ale co jaki? czas ludzie od nich loguj? i sprawdzaj?.
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Dziwne.. @Placek nie pl?cze z tego powodu po prostu interesuje mnie jego przyczyna.
Tak jak pisa?em wcze?niej. Boci?em ju? na tym bocie przez 3 miesi?ce. Potem przesta?em gra? w tibi?.
Od wczoraj zn?w co? tam pykam. i ju? dwa delejty nigdy wcze?niej czego? takiego nie mia?em.
Pyta?em znajomych oni r?wnie si? z czym? takim nigdy nie spotkali.

@#SWAG nie na tym ?wiecie nie gram.

zaznaczam ,?e nigdy przedtem nie dosta?em nawet g?upiego warninga w tibi.
Dlatego te? jest ,a? tak du?e moje zdziwienie obecn? sytuacj?.
 
Last edited:

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

GM Cie zbanowa?, gdyby zbanowa? Cie system, posta? by by?a skasowana po wylogowaniu, a GM wykickowa? i da? bana :D
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

W?a?nie ,?e od razu jak mnie wylogowa?o. (by?em przed pc) wszed?em na tibia.com by zobaczy? czy ta posta? jest. I jej ju? nie by?o tak jak tej pierwszej.
A to mo?e trwa?o z 1min. Chyba bardziej jakis delejt z automatu. Tak mi si? wydaje.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

W?a?nie ,?e od razu jak mnie wylogowa?o. (by?em przed pc) wszed?em na tibia.com by zobaczy? czy ta posta? jest. I jej ju? nie by?o tak jak tej pierwszej.
A to mo?e trwa?o z 1min. Chyba bardziej jakis delejt z automatu. Tak mi si? wydaje.

Z automatu banuje tylko masowo, to musia? by? GM, m?j ziomek tak bana dosta?.
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

No nic dzi?ki za info. Zrobi?em format PC gdy? my?la?em ,?e to co? od tej strony mog?o by? nie tak.. Ehh;/
ale przynajmniej czysty komp teraz.

Ale chuj nie poddaje si? robi? new chara i ide boci?. ;-)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

No nic dzi?ki za info. Zrobi?em format PC gdy? my?la?em ,?e to co? od tej strony mog?o by? nie tak.. Ehh;/
ale przynajmniej czysty komp teraz.

Ale chuj nie poddaje si? robi? new chara i ide boci?. ;-)

Od jakiej strony? :p Delete przez wirusa ? XD
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Bo? na VPSie.
 

Stalk3r

Active User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
76
Reaction score
2
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Te? tak raz mia?em.. postawi?em sobie 10 char?w na rooka na noc, wracam rano, a tu ka?da posta? deleted XD
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Dziwne... Ja wczoraj pu?ci?em bota na 14 godzin, ca?a posta? by?a bocona od 0 i bana p?ki co nie wyda? <wypluj>. CipSoft i te jego tajemnice... :D
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Od jakiej strony? :p Delete przez wirusa ? XD
Dobre nie? ?apa?em si? wszystkich mo?liwych sposob?w. ;)

Jak dostane zn?w delejta po 5 godzinach jad? do Germany skopa? par? dupsk xD.
My?l? ,?e to po prostu czysty zbieg okoliczno??.. I kolejny delejt po 5h raczej ju? mi si? nie przytrafi.
E:
nie b?d? ju? zak?ada? nowego tematu. Posiada kto? z was mo?e scrypt na roggard full afk do xeno? mam od Infernal Bolt ale on nie dzia?a. :eek:ps::eek:ps:
 
Last edited:

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Te? od Infernala, ale mo?e zadzia?a XD :
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Up to ten sam. Sprawdzi?em go i lipa.. :D
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

My?l?, ?e przyczyna delete jest strasznie prosta:

Rule 3b) Using Unofficial Software to Play
Manipulating the official client program or using additional software to play the game.

Comment

Manipulating the official client program:
Manipulating the client program to try gaining an advantage compared to other players is not only extremely unfair but may also cause serious errors in the game. In such cases you cannot expect any assistance from CipSoft concerning level, skill, item or character loss due to manipulating their software or the game protocol. Also, manipulating the client program may lead to a punishment.

Using additional software to play the game:
Keep in mind that you are supposed to play the game yourself, not to have a tool or program play it for you. Doing so gives you an unfair advantage over players who invest time and effort to gain power. Using unofficial software such as a macro program or a so-called "tasker" or "bot" to automatically execute actions in Tibia for you may lead to a punishment. Thus, play fair.
Using additional software to play the game such as cheat programs is not only forbidden, but also poses a high hacking risk. These programs - especially if offered to you by other players - often contain a virus, trojan or some other sort of backdoor through which a hacker can access your computer and take over your account. It is highly recommended not to ever download and use such a cheat program.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

boc? windbotem/bbotem z rok i nigdy nie wy?apa?em ?adnego delete.

Zawsze wiedzia?em, ?e te crackowane g?wna to syf :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

boc? windbotem/bbotem z rok i nigdy nie wy?apa?em ?adnego delete.

Zawsze wiedzia?em, ?e te crackowane g?wna to syf :)

Crack nie ma wp?ywu na dzia?anie bota, lol. Boc? iBotem, Xenobotem od ponad 2lat i ?adnego delete, a nigdy nie kupi?em licencji, tylko raz w ?yciu do RBP ?eby dost?p do skrypt?w mie?.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Nie chodzi mi o to czy crack wp?ywa na co?.. ale skoro jest to darmowe, to na pewno jest jaki? syf. Popatrz na takiego Xenobota, a na Windbota... btw (Windbot to jest dzie?o ibota)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [XenoBot] 5H bocenia=Delejt.

Nie chodzi mi o to czy crack wp?ywa na co?.. ale skoro jest to darmowe, to na pewno jest jaki? syf. Popatrz na takiego Xenobota, a na Windbota... btw (Windbot to jest dzie?o ibota)

Masz dziwny tok rozumowania, nie zawsze darmowe=chujowe. Co masz na my?li pisz?c WB jest dzielem iB?
 
Status
Not open for further replies.
Top