What's new

- Xenobot xenobot script pomocy

Dobrzon

New User
Joined
Sep 23, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Witam. mam taki problem pr?bowa?em zrobic scripta do xenobota zrobilem wpt na expie pozniej label checpoint pod nim leave i droge do depo pod bankiem label depositer ale cos idzie nie tak bot nic nie robi w scripcie poustawialem ale nie wiem czy dobrze.. ;/

Czy kto? m?g?by przerobi? m?j script tak aby dzia?a?o? odpowiednio checkpoint,depositer,refiller. tylko tak abym od razu zrobi? wpt z depo do sklepu i na hunta gdzie tam zrobie checkpointa jesli true to label go hunt jesli false to label leave. pomocy nie znam sie na tym a robie wg. poradnik?w.

w za??czniku plik lua niestety w formie notatnika, brak upranie?



Aaa i jak kto? mo?e niech doda fukcje wyp?acania pieni?dzy aby oblicza?o ile potrzeba hppotionsi mppotions

chyba ze ktos umialby go zrobic calkiem mam zrobione wpt z hunta do depo, z depo do sklepu, ze sklepu na hunta i pentelka. ale scirpty mi nie wychodza View attachment 6687 View attachment 6686

z hunta do depo to wpt w nich juz labele wpt z hunta >dp>sklep>hunt> ale w pliku corymy wlasne1. to setting i tam nie umiem poustawiac POMOCY
 

gutek109

Active User
Joined
May 16, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Odp: xenobot script pomocy

Chodzi ci tutaj o full AFK widz? nie jest to nic trudnego wystarczy troch? poczyta?.
Powiedz jaka profesja i na jak? miejsc?wk? potrzebny ci skrypt by? mo?e b?d? m?g? ci pom?c.
 
Top