What's new

-Tibia 8.54 Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 49 29.7%
  • nie

    Votes: 64 38.8%
  • zobaczy si?

    Votes: 52 31.5%

  • Total voters
    165
Status
Not open for further replies.

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

##rifresz## ;];]
 
Joined
Jun 6, 2010
Messages
10
Reaction score
2
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Rejestracja mnie dobija xD napewno nie wejde na tego ots. Niby nowa era ots'?w nie wierze w to poniewa? ten ots bedzie jak kazdy inny
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

#up
czemu tak uwa?asz?? Jaka rejestracja??
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

od?wie?am?? :) <tojesttoznakufsto> ;]
 

maxxenq

User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

A ja bym se pogral i bym se chcial byc beta testarem
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

To obserwuj temat, nied?ugo 2 zapowied?.
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

omg chce sie wam robic tego RpG otsy ? kto ci na nich pogra mimo ze mapa jest b.ladna to nie polecam , na otsie bd pewnie caly czas ok 20 w porywach do 25 ludzi online bo lepiej pojsc na rl tibie.
 

Mestw

New User
Joined
Aug 16, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Age
32
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Lagimen to powiem Ci, ?e si? zdziwisz.
Coraz wi?cej os?b szuka servera z fabu??, czym? nowym, z pewn? nutk? ?wie?o?ci ten pewnie b?dzie j? mie?.

Oczywi?cie zagram!
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Dlaczego gdy wchodz? w link forum wyskakuje mi ko? troja?ski? : (
 

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Osobiscie jestem w fazie szukania przygody na jakims otsie na ktorym oplaca sie grac. Postaram sie wbic na beta testy.
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

zapowiadacie a nie otwieracie linku do stronki nie ma extra :eek:ps::eek:ps: <znaki>
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

No ciesze si? ?e kilka dodatkowych os?b zdecydowa?o si? u nas gra?. Og??em mamy bardzo du?o nowo?ci, kt?re niedawno doda?em i na pewno umil? wam rozgrywk?. My?l? ?e mog? tego ots'a nazwa? "ca?kiem nowym" ,bo teraz gra wygl?da o wiele inaczej ale lepiej. Co do strony, nied?ugo j? formatujemy, mo?liwe ?e co? si? do niej doda?o ale pisarza niema i nie mog? na pewien okres usun?? linku, przepraszam jednak ta strona nie powinna ,by? taka gro?na.
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Zagra?bym, ale odstrasza mnie to upgradowanie przedmiot?w.

Tutaj podsumowanie OTSa wed?ug mnie.

+:
-Wolniejsze zdobywanie do?wiadczenia sprzyja rozwojowi prawdziwego RPG
-Tak samo jak warstwa fabularna

-:
-Cholernie odstrasza mnie to suche +1, +9.
-Nieatrakcyjne jak dla mnie mapy (nie chodzi o to, ?e nie s? evo-to akurat plus. Chodzi o to, ?e nie lubi? po prostu jako? tego terenu. Jest taki po?udniowy. Zdecydowanie wola?bym g?ry i doliny)

Opinia i sugestie:
OTS ma potencja?, na stworzenie uniwersum RPG. Zamiast suchych liczb, da?bym nazwy typu "Twarda/perfekcyjna/wyszczerbiona tarcza" itd. Mo?na by te? pokusi? si? na skrypty pogodowe ala Kingdom Age, Necronomicion. Takiewo? mo?na troszk? zapo?yczy? pomys? na targ z GRIM OTS. Chodzi mi tylko, ?e NPC wystawiaj? na sprzeda? swoje przedmioty na widoku. (Niby mo?na kra??, ale... tutaj wasz pomys?). Mo?na by te? w og?le usun?? NPC, ale ze wzgl?du na 4 frakcje, ma?o ludzi b?dzie w miastach. Tote? powinno ich nie by?. Za to powinny by? ma?e wioski. Pokaza? ?wiat na pocz?tku panowania cz?owieka i jego zasiedlania przez niego. Przecie w byle wiosce jest po 100-200 ludzi. A tutaj mamy Thais, stolic?, a w depozytach i mie?cie jest maksymalnie 50 ludzi.

Np. klasztor w g?rach na po?udniu. ?cie?ka id?ca w d?? na p??noc. Dalej na p??nocy jest wioska. Na p??noc od wioski jest palisada i droga w d?? g?ry. To tylko moje propozycje na lepsze PRG. Je?li stworzycie taki serwer, my?l?, ?e du?o RPGer?w na niego wejdzie.
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Charin, dzi?ki za ten wyczerpuj?cy komentarz. Wiele razy pisa?em na forum i tutaj ?e sporo ostatnim czasem zmieni?em w Xevii. Nie b?dzie to ju? pustynna wyspa ale zielona kraina wraz z innymi kontynentami (Zimowym, elfim i pustynnym). Ka?dy si? sporo od siebie r??ni, mi?dzy innymi potworami, klimatem itd. Gdzie na zielonej wyspie mo?emy swobodnie si? porusza?, bo teren jest bardzo prosty, to na zimowej ju? tego nie znajdziemy. Co do pomys?u z +1 - +9, jest ?wietny! Postaram si? go zastosowa? ,bo bardzo mi si? podoba. Najlepiej zaczekajcie do drugiej zapowiedzi, kt?r? ju? wkr?tce wstawi?.
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Je?li tak, to stawiam Xevi? przed Grimem. Tam pogram do znudzenia, tutaj chyba zostan? na du?o d?u?nej. Mnie nie nudzi monotonno?? czego?. Nigdy. Zawsze mog? co? pom?c, oceni?, tudzie? beta testowa?. W razie pyta?, pisz na PW, albo na gg, kt?re w razie czego ci tam podam
 

Suruwa

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Jezeli necronomicon nie wypali to z pewnoscia zagram u was;)
 

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

czy moglbym poprosic o podanie stony lub strony forum ?
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Raczej wypali, ale RPG nie da. No i zobaczymy jak zrealizowali rozg?aszane wszem i wobec efekty pogodowe.
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Widz? ?e temat zyskuje popularno??. A wi?c od razu kilka spraw sprostuje.

Je?li tak, to stawiam Xevi? przed Grimem. Tam pogram do znudzenia(...)

Spokojnie, zd??ysz. Zanim my wystartujemy, nacieszysz si? jeszcze Grimem, s? wakacje - korzystam z nich nie pracuje przy ots'ie 24/7. Mimo tego cz?sto co? zmieniam/dodaje/edytuje i d??? do perfekcji system?w. Ostatnim czasem zasz?y spore zmiany ,kt?re my?l? ?e wyjd? na dobre.

czy moglbym poprosic o podanie stony lub strony forum ?

W nast?pnej zapowiedzi powiniene? znale?? link.

Raczej wypali, ale RPG nie da. No i zobaczymy jak zrealizowali rozg?aszane wszem i wobec efekty pogodowe.

Czekasz na ciekaw? RPG'owsk? przygod?? To dobrze, bo mam nadziej? ?e u nas j? znajdziesz. D?ugie i ciekawe rozmowy z npc, klimatyczny ?wiat i wszystko opisane od podstaw i wspania?a niespodzianka dla ka?dego prawdziwego znawcy RPG ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top