What's new

[XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Status
Not open for further replies.

Tibia2

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Witam z tej strony, Roth.
Moje konto zosta?o zbanowane za Sprzeda? Kont Tibijskich za SMS.
A dzi? uko?czy?em M?j Acc Maker.
saleria.jpg

Skan:

Download:



System NEWS:
Jak wej???
PHP:
localhost/news/
Nick: Administrator
Has?o: saleria
 

ciechan

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Super, jako pierwszy go dosta?em, testowa?em POLECAM !!!!!!
100/10
 

LuzzzaQ

User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

PHP:
[PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][PHP][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][HTML][CODE][CODE][CODE][CODE][CODE][CODE][CODE][QUOTE][QUOTE][QUOTE][QUOTE][QUOTE][INDENT][INDENT][LIST]
[/LIST][CENTER][CENTER][LEFT][LEFT][LEFT][LEFT][LEFT][U][I][B][/B][/I][/U][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/CENTER][/CENTER][/INDENT][/INDENT][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/CODE][/CODE][/CODE][/CODE][/CODE][/CODE][/CODE][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML][/HTML]
[/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP][/PHP]5uyt
 

desfaq

Active User
Joined
Nov 7, 2009
Messages
127
Reaction score
1
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Mi si? bardzo podoba i tego w?a?nie szuka?em 10,11/10
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Acc maker bardzo ubogi, brak porzadnego layout, Bardzo mi przypomina acc by Robak. Popraw layout, kolorystyke to bedzie dobrze ;]

@Edit
Nawet sam palcem w tym nie ruszy?e? wszystkie pliki sa z dangerous accc maker, zrobi?e? tylko chujow? sk?rke i uwa?asz sie za pro... Nojgorzej dobi?o mnie to: Copyright by Saleria Team. All Rights reserved.
 
Last edited:

SpedDemon

Advanced User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
175
Reaction score
6
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Acc maker fajny 8/10, tylko nie wiem gdzie zmieni? has?o do Administratora News????

P.S OK sory sam sobie poradzi?em acc maker jak dla mnie git :)
 
Last edited:

drozd001

Advanced User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
209
Reaction score
17
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Nie polecam !!
Mialem acc maker na tym samym silniku co ten tylko z innym lyoutem...
Po tygodniu czy 2 uzytkowania ku mojemu zdziwieniu wyswietlona strona pierwsza byla "Hacked by Roth" a na serwerze latalo po 20 Game Masterow . Oczywiscie backup serwera i zmiana acc pomogla ale hacker wchodzi przez owa strone poprzez bledy php i po prostu podmienia wasza strone na swoja.. I gdy ktos na stronie zalozy sobie konto ma od razu access GameMastera tak wiec jesli wasz serwer bedzie lepszy i zauwazy go roth z takim a nie innym acc makerem to gwarantuje wam, ze nie pozaluje sobie wejsc :)

No a co do AccMakera to jest to tylko przerobka znanego wszystkim dangerous acc makera dodane tylko niebieskie tlo i zakladka top 10.
Moja ocena to mierne 2/10 i tylko tak wysoko za dobre checi.

PS: Roth podaj mi swoje gg mam z toba do pogadania :]
 
Last edited:

Tibia2

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

@UP
Jak by? wiedzia? to robi?em ten acc od 0 :)
A Tw?j acc by? zhackowany przez plik edytuj.php
Pobierz M?j To tego nie do?wiadczysz :)
 

ciechan

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Nie polecam !!
Mialem acc maker na tym samym silniku co ten tylko z innym lyoutem...
Po tygodniu czy 2 uzytkowania ku mojemu zdziwieniu wyswietlona strona pierwsza byla "Hacked by Roth" a na serwerze latalo po 20 Game Masterow . Oczywiscie backup serwera i zmiana acc pomogla ale hacker wchodzi przez owa strone poprzez bledy php i po prostu podmienia wasza strone na swoja.. I gdy ktos na stronie zalozy sobie konto ma od razu access GameMastera tak wiec jesli wasz serwer bedzie lepszy i zauwazy go roth z takim a nie innym acc makerem to gwarantuje wam, ze nie pozaluje sobie wejsc :)
No a co do AccMakera to jest to tylko przerobka znanego wszystkim dangerous acc makera dodane tylko niebieskie tlo i zakladka top 10.
Moja ocena to mierne 2/10 i tylko tak wysoko za dobre checi.
PS: Roth podaj mi swoje gg mam z toba do pogadania :]







2xUP@
Nie opowiadaj g?upot i plotek szmacia[rzu] Jakos ja mialem ten acc maker, nigdy mnie Roth nie hakna?...Opowiadasz g?upoty lamusie, jak nie umiesz zabezpieczy? sobie acc makera to nie bierz si? za to. Wlacz oboj?tnie jaki Acc Maker a gwarantuje ci ze ci wbije w kilka sekund :) i nacisne :C Format :D Leszczu pzdr
 
Last edited:

Fikusek

Banned
Joined
May 17, 2010
Messages
248
Reaction score
9
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Acc maker bardzo fajny jeden z najlepszych pod xml :) mi sie podoba i mysle ze kiedys mi sie przyda lub tez innym :)
Polecam !
Pozdrawiam Fikusek.
 

Roni123

New User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

ACC MAKER jest Dobry .. ;D nie powiem ze nie . ;D moja ocena to 10/10 ;D pozdrawiam
 

drozd001

Advanced User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
209
Reaction score
17
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

@Ciechan
hahaha Takie bzdury to ty sobie rodzicom opowiadaj :]
@Roth
I jak juz powiedzialem znam sie na serwerach. Acc Makerow co prawda malo mialem ale jednak roth patrzac po twojej inteligencji zazdrosciles lub nie wiem o co ci chodzilo lecz miales chec shackowania. A takie rzeczy robia ludzie ktorzy maja mala liczbe wiekowa.
Przykro mi to twierdzic ale nie robiles tego od zera i nie wypieraj sie.

Pozdrawiam
 

Sunriseq12

User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

Nie wiem kto pisa? tego acc, ale jaki? kompletny idiota, totalne zero..
Heh, nie wiem te?, jak mo?na takie g?wno w internet pu?ci?.

Je?li chcecie aby wasz serwer pochodzi? to nie ?ci?gajcie tego szajsu.
Tak na szybkiego pobra?em "twojego" acc pe?no bug'?w celowych i raczej nie celowych, wyt?umacz mi prosz? dlaczego plik edit.php by? w jednej linijce napisany?:>
Dla niewtajemniczonych - ten skrypcik, dawa? mo?liwo?? edytowania dowolnego pliczku, kt?ry znajdowa? si? na twoim komputerze.

To nie jeden b??d kt?ry znalaz?em, nie b?d? si? rozpisywa?.

Nie ?ci?ga? tego g?wna

@Tibia2
Pozdro&po?wicz lamusie, bo z Ciebie dupa nie webmaster:)
 

Tibia2

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

@UP
1. Jak by? chcia? wiedzie? zobacz co pisze w temacie!
2. Zamknij Ryj Kurwo bo niewiesz nawet jakie Ja projekty robi?em -.-
Notka moderatorska:
Nast?pnym razem oszcz?d? szczeg???w /Rev
 
Last edited by a moderator:

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: [XML] ACC BY SALERIA TEAM v1.0

hahahahahha Ty iby pracujesz nad tymi stronami ? Dobre ?arty.. jak ty nawet acc'ka nie potrafisz napisac chyba ze przy pomocy kurshtml.boo.pl albo nie sorry nawet ci ten kurs by nie pom?g?.. Ten acc To totalne zero.
 
Status
Not open for further replies.
Top