What's new

?ycie w Stanach Zjednoczonych.

Status
Not open for further replies.

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Witam.

W tym temacie chcia?bym porozmawia? z lud?mi kt?rzy chociasz byli na kilkudniowym wypadzie do ameryki...

Od pewnego czasu ja z koleg? nachodzi nas my?l zamieszkania w Ameryce..Czyli znale?? prac? jaki? lokum itd...
Ju? do sko?czenia szko?y nie daleko a o przysz?o?ci trzeba powoli my?le?..

Chcieliby?my wyjecha? na ok.rok czasu zale?y jak b?dzie mo?na by by?o na d?u?ej ?eby pare groszy wpad?o patrzyli?my na niekt?re og?oszenia:poszukujemy 2 pracownik?w dbaj?cych o czysto?? w Pensjonacie...-Sta?e Zatrudnienie itd..-2000 Dolar?w miesi?cznie + mieszkanianie oraz wy?ywienie.Odebranie z lotniska, Pensjonat na Florydzie.

Og?lnie od zawsze podoba?a nam si? Ameryka(jako ma?e dzieci czytali?my du?o o niej) og?lnie podoba nam si? tam...

Na wakacje b?dziemy chcieli polecie? na okres. ok 2-3 tygodni do mojego wuja zobaczy? jak tam jest...

Czy by? kto? z was w Ameryce????Jak tam jest?? itd..
Prosz? pisa?..
 
Joined
Feb 19, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: ?ycie w Stanach Zjednoczonych.

Pozwol? si? pos?u?y? kawa?em, a raczej anegdotk?.
Jak zawsz? wstaj? z samego rana. W??czam moje japo?skie radio z nadziej?, ?e dzisiejszy dzie? b?dzie lepszy. Ubieram si?; zak?adam ameryka?skie jeansy, meksyka?sk? koszul? i chi?skie buty. Gdy tylko zg?odniej?, maszeruj? ku mojej holenderskiej lod?wce, sk?d wyci?gam zatwierdzone przez uni? po?ywienie i w?gierskie piwo. Nast?pnie siadam przed korea?skim komputerze i w szwajcarskim banku zlecam internetowe zakupy w Anglii, na eBayu. Nie zwlekaj?c d?u?ej, rozpoczynam kolejny dzie?, id? ku mojemu czeskiemu samochodowi i jad? do francuskiego supermarketu na zakupy. Po zakupie hiszpa?skich owoc?w, belgijskich ser?w i greckiego wina wracam do domu. Siadam na wygodnej, w?oskiej kanapie i otwieram polsk? gazet?. M?wi?...
-Kurwa! Znowu nic! Dlaczego - do diabla - w tej Polsce pracy nie mo?na znale???!
 

Kleki

Active User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
73
Reaction score
7
Odp: ?ycie w Stanach Zjednoczonych.

Ameryka jest du?o bardziej rozwini?ta gospodarczo, wi?c to oczywiste, ?e b?dziecie tam mieli lepsze warunki i wynagrodzenie. Miejsc pracy te? nie brakuje, w ka?dej bran?y.
 
Joined
Feb 14, 2010
Messages
29
Reaction score
1
Odp: ?ycie w Stanach Zjednoczonych.

Tez bardzo chce pojechac do stanow. I dolanczam sie do pytania. Tylko ja w innym celu. (for skateboarding) ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top