What's new

Za co lubisz szko??:D

Status
Not open for further replies.

SerekMonti

Active User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
116
Reaction score
7
Temat bardzo prosty:

Za co lubisz b?d? te? nie lubisz szko?y. Co chcia?by? w niej zmieni?.


Ja na przyk?ad lubi? chodzi? do szko?y bo jest zawsze dobra zabawa na lekcjach. Zw?aszcza na fizyce rozr?ba nie do zapomnienia. Za bardzo to nie mam czego wymieni? za co nie lubi? szko?y :D Wszystko (jak na razie) gra i git.

A co Wy o tym s?dzicie?


@down
O czym najcz??ciej rozmawiasz z kolegami? Na przerwach, lekcjach...
Mo?e troch? za bardzo przesadzi?em ze s?owem "rozr?ba". Og??em mam bardzo fajnych koleg?w i kole?anki. S? te? w mojej klasie ludzie co nie przeszli klasy albo przeszli j? na farcie lub zmi?owaniu si? nauczycieli. To oni zwykle sprawiaj? najwi?cej problem?w...
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Za co lubisz szko??:D

Mi jako? "rozr?by" w szkole nie podchodz?. Tz. czasem lubi? zrobi? "gn?j", ale w granicach zdrowego rozs?dku.

Moj? szko?? lubi? za to, ?e s? w niej (a w szczeg?lno?ci w mojej klasie) super ludzie! Jest na prawd? mi?a atmosfera, a dyskusja jest na do?? wysokim poziomie.

P.S. W?a?ciwie by?a, bo sko?czy?em 3 klas? i tylko 1/4 moich kumpli idzie do tej samej szko?y co ja.

#up
No, tak trudno powiedzie?. O wszystkim i o niczym :)
 
Last edited:

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Odp: Za co lubisz szko??:D

Moja szko?e lubie za to ze na lekcjach nigdy sie nie nudzimy ca?y czas jest jazda:) po prostu zajebi@@@
 

Kubeczek

User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja na przyk?ad lubi? moj? szko?? bo mog? si? spotka? z przyjaci??mi i jest ostra jazda na relii {religii}

P.S ostatnie na Reli kolesi?wa zadzwoni?a po policje xD:D
 
B

Budzik

Guest
Odp: Za co lubisz szko??:D

To mo?e zaczn? od tego, za co lubi?, no to tak:
Lubi? j? za to, ?e mog? sobie pogada? z fajnymi lud?mi, gdybym nie chodzi? do szko?y na pewno bym si? nudzi? w domu. Zawsze mo?na si? po?mia?, zawsze jest jaka? rozr?ba, wi?c cz?sto na nud? nie mo?na narzeka?.
Nie lubi? szko?y g??wnie przez nauczycieli, kt?rzy s? pojebani, my?l?, ?e im wszystko wolno i nie przestrzegaj? statutu szko?y. Zawsze zadaj? w ciul zada? i co? co trzeba si? nauczy?, a na odpoczynek nie ma czasu. Ka?dy z nich my?li tylko o swoim przedmiocie, a to, ?e z innego jest du?o nauki, to ich g?wno obchodzi. Zawsze wykorzystuj? swoj? w?adz?, przeciwko uczniom np. Spadnie im klucz i sami tego nie podnios?, tylko musz? wykorzysta? ucznia.

@offtop
Nie trafi?e? troch? z tym tematem w czasie. S? wakacje.
 

SerekMonti

Active User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
116
Reaction score
7
Odp: Za co lubisz szko??:D

@offtop
Nie trafi?e? troch? z tym tematem w czasie. S? wakacje.

No mo?e i masz racje, wi?kszo?? ju? jest na wakacjach. Z reszt? ja te? b?d? wyje?d?a? za 3 dni :D


Czyli widz?, po tych pierwszych postach, ?e chodzenie do szko?y nie jest g?upi? rzecz?. Bo co po niekt?rzy tak twierdz?. Macie racj? za du?o zada? domowych. Raz w szkole mia?em 4 sprawdziany w 1 dzie?:curse: Co prosili?my nauczyciela ?eby prze?o?y? sprawdzian to on m?wi: "A nic mnie to nie obchodzi, to po co przychodzisz wog?le do szko?y?"

@down
To widz?, ?e ju? masz plany na przysz?o??. Powodzenia :)
 
Last edited:

Szukooo

User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Za co lubisz szko??:D

Dzieki szkole , my?le ze wyjde na kogos . Pojde na studia i postaram sie kims zosta? w zyciu . I cos osiagnac w zyciu a nie tylko mowic jak mi zle i ciezko .
 

reset

New User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Za co lubisz szko??:D

Za co lubi? szko??? Za znajomych, z kt?rych kto? mo?e si? p??niej okaza? przyjacielem.
 

Stiesse

User
Joined
Jul 1, 2009
Messages
47
Reaction score
3
Age
30
Odp: Za co lubisz szko??:D

Za co lubi?? - za to,?e s? tam laski
Za co nie lubi?? - za to,?e s? tam debilne nauczycielki ;hmm;
 

lioko123

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
53
Reaction score
4
Age
28
Odp: Za co lubisz szko??:D

Hmm szko?? lubi? za to ?e jest wf bo lubi? gra? w pi?k? i ?e na informatyce mo?emy sobie ?azi? po necie i wtedy zawsze sprawdzam plemiona. R?wnie? za to ?e na Religi mo?emy robi? co chcemy i za to ?e s? przerwy an kt?rych si? bez przerwy lejemy .
 

Freebo

User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
36
Reaction score
4
Age
30
Odp: Za co lubisz szko??:D

Przede wszystkim za to, ?e mog? spotka? tam znajomych. Przy okazji mog? si? czego? nowego nauczy?. Czasami lubi? wda? si? w interesuj?c? dyskusj? na interesuj?cy temat z nauczycielami kt?rzy pozwalaj? uczniom na wi?cej ni? pozostali. ; d Nie zawsze wychodzi?em z tego ca?o ale przynajmniej reszta klasy mia?a sporo zabawy. To te? w szkole lubi?. : )
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Za co lubisz szko??:D

Lubi? szko?y si? nie da... Strata czasu na przedmiotach kt?re nie przydadz? mi si? w moim przysz?ym zawodzie. Matematyka wed?ug mnie powinna by? w zakresie liczenia na bie??co mp. w sklepie. Polski do tego momentu a? naucz? si? m?wi?, pisa? i czyta?. Reszta przedmiot?w jest najmniej mi potrzebna o_O. Szko?a powinna by? dobrowolna chcesz to si? uczysz nie chcesz to nie.
Nie lubi? szko?y za to, ?e jest, za to, ?e s? wkurwiaj?cy nauczyciele, za to, ?e musz? gni? po 7h i ze wszystkich lekcji zazwyczaj wynosz? co? z fizyki :), za to, ?e w tym czasie m?g? bym ju? robi? o wiele bardziej po?yteczne rzeczy.
Lubie koleg?w ze szko?y, mo?na pogada? o tibii, i nieraz s? jaja na lekcjach.

Plix plax nie przypominaj mi o szkole o_O.

Pozdrawiam Bolmex
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?? lubi? za to, ?e mog? si? w niej wiele nauczy?. Tak?e za to, i? mo?na spotka? tam wiele ciekawych os?b oraz kole?anek xD
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Za co lubisz szko??:D

Avrellius
Szko?? lubi? za to, ?e mog? si? w niej wiele nauczy?. Tak?e za to, i? mo?na spotka? tam wiele ciekawych os?b oraz kole?anek xD
na przyk?ad mnie hehe

a za co lubi? szko?? za to ?e s? tam czasami spoko sprz?taczki i fajne jaja s?:p
 

Sona Goll

Active User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
51
Reaction score
3
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja lubi? za to szko?? ?e mo?na si? powyg?upia? z kolegami, mo?na co? rozwali? i tak nikt nie bedzi? wiedzia? ?e to ty.
 

Sandi

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
69
Reaction score
6
Age
29
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?? lubi? za:

1. Codziennie jaki? ochrzan ;DD
2. Dywanik Dyrektorki(jest taki mie?ciutki :D haha)
3. Uczy Mnie.. (niestety ;<)

I Tylko tyle ;P
 

mandyyy

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Za co lubisz szko??:D

za co lubie szko?e??szczerze??za nic -.-
nie m?wcie mi o szkole.nie mo?na by?o poczeka? do roku szkolnego z tym tematem?
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ten temat chyba powinien brzmie? "Za co nie lubisz szko?y?". :D

No dobra, tylko dlatego lubi? szko??, poniewa? tam najcz??ciej spotykam znajomych. ; ]
 

Cesarz15

Active User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
128
Reaction score
2
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?? lubi? za to ,?e mog? pozna? nowych ludzi...
 
Status
Not open for further replies.
Top