What's new

Zabezpieczena p?yty

Status
Not open for further replies.

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Witam! Sprawa prosta: p?yta, na niej zdj?cia, co mo?na zrobi? aby da?o si? je odczytywa? swobodnie a nie da?o kopiowa? (ani zapisa? w innym miejscu po otworzeniu np. po przez InfranView). Czyli zdj?cia s? na p?ytce, da si? je przegl?da?, ale w ?aden spos?b nie da si? ich powieli?, skopiowa?. Da si? tak? W jaki spos?b? Pozdrawiam!
 

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Zabezpieczena p?yty

Nic innego do g?owy mi nie przychodzi jak:


Dzia?a on na troch? innej zasadzie, ot??, szyfruje wyznaczone pliki/foldery itd. Mo?e r?wnie? szyfrowa? pliki "w locie", czyli to czego Ty potrzebujesz, po prostu zabezpieczasz dane zdj?cia jakim? has?em, gdy zostanie ono prawid?owo wpisane "udost?pniaj?" si? zdj?cia. Jest prosty w obs?udze, a odno?nie "zabezpieczenia kopiowania" ?adne darmowe, ani p?atne programy do g?owy mi obecnie nie przychodz?. Je?eli TrueCrypt nie spe?ni Twoich oczekiwa?, to pisz na gg.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Zabezpieczena p?yty

no nie spe?ni bo gdybym chcia? ?eby kto? nie mia? dost?pu do danych to:
a) nie da?bym mu tych danych
b) najpro?ciej spakowa? je i zabezpieczy? has?em.

Czekam na inne pomys?y, ale i tak dzi?ki!
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Zabezpieczena p?yty

Raczej jest to niemo?liwe. Gdyby kto? m?g? zobaczy? te dane, ale ju? ich nie zapisa?, to zawsze mo?e zrobi? screena, wrzuci? do Painta, obci?? i ju? je ma. Raczej b??dne ko?o. Gdyby to by? plik tekstowy wystarczy potem tylko program do rozpoznawania tekstu.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Zabezpieczena p?yty

:) Chodzi mi o tak? prowizork?. To jest jasne, ?e zawsze mo?na zrobi? zrzuta ekranu, jednak w domy?le p?yta trafi? ma do os?b kt?re mog? tego nie umie?, a po 2 Gdy na p?ycie znajduje si? 400 czy 500 zdj?? to raczej nikomu nie chcia?oby si? tego robi?.
 
Status
Not open for further replies.
Top