What's new

Własny klient Zabezpieczenie Otclient .SPR i .DAT

Status
Not open for further replies.

legado

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
106
Reaction score
1
cze?? widzia?em ze nie kt?re dragon bale s? zabezpieczone na has?o czy jako? tak i nie mo?na wykra?? grafik itp jak m?g?bym takie co? zrobi? w otcliencie? mam zamiar zrobi? custom server a nie chce zeby kto? wykrad? grafiki
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Zabezpieczenie Otclient .SPR i .DAT

ZAWSZE da si? wyci?gn?? grafiki, jednak mo?na to bardzo utrudni?, a w OTC jest to o tyle ?atwiejsze ?e masz dost?p do jego ?r?de?.


#DOWN: Pliki z GTA 5 w du?ej cz??ci odkodowali w ci?gu 1-2 dni na PC :D wi?c nie my?l, ?e na na OTC sobie lepiej mo?na poradzi?.
 
Last edited:

legado

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
106
Reaction score
1
Odp: Zabezpieczenie Otclient .SPR i .DAT

ZAWSZE da si? wyci?gn?? grafiki, jednak mo?na to bardzo utrudni?, a w OTC jest to o tyle ?atwiejsze ?e masz dost?p do jego ?r?de?.
rozumiem ze w ?aden spos?b nie mo?na tego zabezpieczy? w 100%?

#edit
np jak bym napisa? program kt?ry tylko ja bym mia? kt?ry by utworzy? format pliki.seeasde a w tym folder i w nim tibia.dat i spr oraz by ten program pakowa? plik na specjalny klucz.to by?oby 100% zabezpieczone?
 
Last edited:

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zabezpieczenie Otclient .SPR i .DAT

Ja mam napisane program, kt?ry zaszyfrowuje .spr, .dat oraz wszystkie pliki i foldery w OTC.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Zabezpieczenie Otclient .SPR i .DAT

To nie problem, piszesz program pakuj?cy wszystko do jednego pliku z indexowaniem na wz?r dzia?ania partycji np NTFS, potem szybki crypt jakim? nawet prostym algorytmem i masz pewno?? ?e tylko koksy znaj?ce RE ci to rozpakuja po minimum kilku godzinach roboty :)
 
Status
Not open for further replies.
Top