What's new

Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Status
Not open for further replies.

Xeruun

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Mo?e i czas zacz?? to raportowa? lecz i to niewiele zmieni z pewno?ci? je?eli b?dzie dostawa?o si? bany od s?usznego gma to tak, a w tej sytuacji to nic nie pomo?e raportowa?em to setki razy i nic.
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Ludzi nie raportuj? dlatego ?e je?li kto? widzi trapera to poprostu idzie sobie dalej i to olewa chyba ka?dy tak robi.Ja te? wile razy widzia?em traper?w ale nie raportowalem,nastempnym razem to zrobie
Pozdrawiam
 

TomcioSky

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
92
Reaction score
4
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

@offtop

@up, Wida? ?e nie masz co robi?.
@Topic, Ja ju? dawno zw?tpi?em w ctrl + r, ju? wole pisa? na help-channel i domaga? si? pomocy poniewa? niekt?rzy Tutorowie maj? kontakty z Game Masterami, moim zdaniem jest to trafny,skuteczny ale nie raz d?ugo trwa? spos?b.. Moim zdaniem ka?dy serwer powinien posiada? GM'a z w?asnego kraju, Czyli Polska,Brazylia, Oraz Ameryka (W. Brytania).. Wiadomo i? Polak siedzia? by przed kompem ca?e dnie wiedz?c to ?e ma GM'a ;d

Ameryka to Wielka Brytania? Nigdy nie s?ysza?em...

@top

Mo?e i lurowanie jest nie dozwolone, ale na niekt?rych ?wiatach np. Candia, Tomurka i jego gildia trapuj? na frostach, hydrach nawet na POI i jeszcze nigdy nie widzia?em/s?ysza?em, ?e kto? z nich zosta? zbanowany za trapowanie, lurowanie, blokowanie... (zobaczcie Sobie na youtube filmiki o trapach na Candii.)
Metoda ctrl + r nic nie daje w takich przypadkach.
 

Clanwarrior

Active User
Joined
May 26, 2009
Messages
68
Reaction score
2
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Ja ostatnio w Thaisie na respie z crypt shamblerami pad?em od draga na dwa hity...Jaki? pener zlurowa? go z dziury nieopodal.Wys?a?em reporta i czeka?em ponad p?? godziny na odpowied?.?aden GM nie uraczy? mnie swoj? ?askaw? odpowiedzi? dlatego te? napisa?em na Helpie.Oczywi?cie wszyscy tutorzy byli zaj?ci zaj?ciami czysto rekreacyjnymi i nie mieli czasu odpisa? zdenerwowanemu graczowi...
 

Islam

User
Joined
May 26, 2009
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Raportujcie wszystkie zabijania graczy na "No-PVP", niedawno temu m?j rl dosta? deleted za lurowanie potwor?w, jest nim Kwadratus 243 ED z refugii ;p
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

#up
Jasne

#top
Trzeba by? totalnym idiot? ?eby da? si? ubi? na non-pvp...0 skilla i si? zwijasz, proste.
Je?eli wkurzasz wi?kszo?? ludzi z twojego ?wiata, to si? nie dziw ?e potem ci wbija kilka os?b na expa i cie upierdala, bo sam chcia?e?.

Konfidentom dzi?kujemy, ka?dy z nich si? kiedy? zwinie.
 

Jaro132154

New User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Co do tych game master?w z 2 tygodnie biega?em bloczy?em i lurowa?em moby kiedy? wypycham kolesia z pod depo w carlin.w strone lasu wypcha?em go do amazonek zabi?y go.
nic ciekawego nie polecia?o. nagle pisze do mnie ?e wysy?a raporta do game mastera to ja ?e niech se pisze i tak ju? w ch.j os?b napisa?o to se pisz noobku.a tu za 10 minut gm no i ka?dy wie co dalej ^^ w skr?cie ban na 7 dni :p .dzi?ki i pozdro.
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Ludzie nie zglaszaja albo nie wiedzac ze ctrl+r raportuje albo nie znaja angielskiego albo im to nie przeszkadza ^.^ . co do tej zasady to ona jest bez sensu jak mozna nie trapowac ani nie lurowac;/
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Ludzie nie zglaszaja albo nie wiedzac ze ctrl+r raportuje albo nie znaja angielskiego albo im to nie przeszkadza ^.^ . co do tej zasady to ona jest bez sensu jak mozna nie trapowac ani nie lurowac;/

Dlaczego bez sensu? Gracze wybieraj? serwery non pvp w?a?nie ze wzgl?du na brak mo?liwo?ci zabijania innych graczy. Niech Ci m?drale, kt?rzy blokuj? graczy i luruj? na nich potworki, przenios? si? na pvp. Dla mnie trapowanie i lurowanie na non pvp jest zwyk?ym tch?rzostwem.

@topic
Prawda jest taka, ?e game masterzy s? ma?o widoczni na serwerach, a nawet jak s?, to ma?o graczy raportuje niew?a?ciwe zachowanie, gdy? nie wiedz? oni, ?e jest ono zabronione przez tibia rules.
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

je?eli jeste? ofiar? lurowania lub blokowania i znasz sprawce to sam z raportuj i b?dziesz mia? spok?j najlepiej zrobi? screena
 

brodaiwasy

User
Joined
Sep 17, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Ludzie nie reportuj? bo im si? nie chce. Wi?kszo?? ludzi trapowanych to boty. Dla przyk?adu za???my ,?e dziennie wysy?ane jest 1000 raport?w do GM'a. za???my teraz ,?e max wejdzie na server dziennie pi?ciu gm?w. i sprawdza 200 raport?w. te 800 zostaje nie sprawdzonych. Tak si? dzieje ca?y czas ,w ko?cu ludzie przestaj? raportowa?.
 

Cimcius

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
149
Reaction score
4
Odp: Zabijanie na Non-PVP ;/ Dlaczego nikt z tym nic nie robi...??

Ta ja kiedys zabilem MDw rzucaja mu poison fieldy przed nogi
hahaah xd
 
Status
Not open for further replies.
Top