What's new

Zagraliby?cie na takim ots?

Qasolowyy

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
230
Reaction score
6
Witam.
Mam dla was pytanie. Ot?? czy zagraliby?cie na ots 10.41, gdzie spelle by?y by jak na tibi 7.x tzn od magic levela, armory i bronie bez ograniczenia poziomowego? Ka?da profesja mog?a by u?ywa? wszystkich item?w(pr?cz r??d?ek). Z sklep?w usuni?te by?y by strong/great health/mana potiony i wszystkie runy. Wy??czone hotkeye(to jeszcze do dogadania). Usuniemy blessy i aole(co do aoli to te? jeszcze nie pewne). A to wszystko osadzone w najnowszej real mapie.

Pozdrawiam,
Qasolowyy
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Zagraliby?cie na takim ots?

jest taki ots, ?r?d?o: otland
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Zagraliby?cie na takim ots?

Czyli chcesz zostawi? same najgorsze rzeczy, tak?
Wed?ug mnie sterowanie itd, kt?re jest teraz jest o niebo lepsze. Co innego z map? i monsterkami, kt?re s? robione na si??.
W skr?cie - u mnie by to nie przesz?o.
 

Qasolowyy

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
230
Reaction score
6
Odp: Zagraliby?cie na takim ots?

Czyli wed?ug ciebie zjebanie profesji magicznych kt?rego cipsoft dokona? poprzez dodanie do sklep?w run i potion?w jest dobre? Moim zdaniem jedyne co zrobili dobrze to statystyki w itemach, mounty, nowe monstery, mapa. Reszte zjebali.. Pvp kt?re by?o najlepsz? cz??ci? tej gry, teraz niestety nie istnieje. Dlatego m?j pomys? jest taki a nie inny, chc? przywr?ci? stare czasy w nowej oprawie.
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Zagraliby?cie na takim ots?

Czyli wed?ug ciebie zjebanie profesji magicznych kt?rego cipsoft dokona? poprzez dodanie do sklep?w run i potion?w jest dobre? Moim zdaniem jedyne co zrobili dobrze to statystyki w itemach, mounty, nowe monstery, mapa. Reszte zjebali.. Pvp kt?re by?o najlepsz? cz??ci? tej gry, teraz niestety nie istnieje. Dlatego m?j pomys? jest taki a nie inny, chc? przywr?ci? stare czasy w nowej oprawie.

no i na chuj si? tak unosisz. dosta?e? odpowied? na pytanie, ale chyba i tak Cie ona nie interesuje skoro pierdolisz g?upoty. chcesz doda? do nowej tibii wszystkie bezu?yteczne rzeczy, kt?re s? aktualnie wygodniejsze. chcesz to zrobi? to r?b, a nie pytaj ludzi, a potem si? z nimi k??? o ich w?asne zdanie.
 
Top