What's new

Zaj?cie w samochodzie.

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Witam wszystkich,

Za?o?y?em ten temat bo chcia? bym si? dowiedzie? co ciekawego mo?na robi? w samochodzie mp. podczas za?adunku/roz?adunku przed spaniem itp.
Je?d?? z bratem w wolnych chwilach samochodem dostawczym marki Mercedes dok?adniej Sprinter, kt?ry ma u g?ry ???ko gdy? wyje?d?aj?c w tras? w poniedzia?ek wraca si? dopiero w pi?tek. I tu jest problem, bo nieraz trzeba sta? w kolejce, albo jest sporo wolnego czasu podczas jazdy, i nie wiem kompletnie czym, si? zaj??. Wyczyszcz? ca?y samoch?d w ?rodku, pouk?adam wszystko w ???ku i kompletnie nie ma co robi?. Radio mamy bardzo s?abe rzadko ?apie radia, laptopa nie mam. Jedyne czym dysponuj? to GPS na kt?rym jest par? gier ale szybko si? nudz?, na kom?rce te? za bardzo nie ma co robi?. Chcia? bym spyta? czy mo?na co? zakupi? lub za nie wielk? cen? zaj?? si? czym? podczas postoju? Powtarzam tylko ?eby by?y ma?e koszty. Mo?ecie te? poda? jakie? ciekawe gry/filmiki i innego tego typu do se ku990.

@down
"Radio mamy bardzo s?abe rzadko ?apie radia, laptopa nie mam."
Prosz? czytaj ze zrozumieniem...
Na dodatek "za nie wielk? cen?" psp albo laptop to niewielka cena o_O?

Pozdrawiam Bolmex
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Masz, laptopa ? We? go sobie i graj, albo PSP czy co??.
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

m?j starszy je?dzi tak ;)
Nie wiem co robi ale raczej wypije kawk? i pogada z kolegami :rolleyes:
Jak masz karte pami?ci w telefonie to poszukaj w necie film?w na kom?rk? i ogl?daj
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Je?eli jedziesz w dzie? - czytaj ksi??ki. Wiem, ?e je?eli znasz ksi??ki tylko ze szko?y to uwa?asz mnie za wariata, ale spr?buj poczyta? co? co nie jest lektur? np. Paulo Coelho albo Harlan Coben - nie?li pisarze, wa?ne ?eby? pierwsz? ksi??k? przeczyta? na poziomie aby? nie dosta? jeszcze wi?kszego wstr?tu do czytania.

Pogadaj z bratem - skoro tak du?o czasu sp?dza w samochodzie powinien mie? dobre radio. Za 100 z? na allegro kupisz u?ywane dobre radio. Nagrywasz (kupujesz si? znaczy) p?yt? MP3 i masz kilka godzin s?uchania, mo?esz si? uczy? do szko?y, mo?esz s?ucha? wyk?ad?w z angielskiego czy hipnozy itd. itd. Wa?ne ?eby czasu nie marnowa?!
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Zale?y czy jedziesz sam czy nie. Jak sam to ?ci?gnij sobie kilka film?w pe?nometra?owych w formacie 3gp i ogl?daj od czasu do czasu. Ja tak cz?sto robi?. ?ci?gnij gg na tel. to pogadasz z kumplami. Tak jak powiedzia? Drexav, we? ciekaw? ksi??k? i poczytaj.
A najlepszym zaj?ciem b?dzie sen. Gdybym tylko ja m?g? tak spa? tyle czasu ^^,
 

Sokwe1

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

M?j starszy je?dzi do Warszawy w nocy po towar czasami zabieram si? z nim i on ma na p?ytce takie co? nagrywane przez Wo?osza?skiego "Sensacje XX wieku" To jest na prawd? fajne s? to opowiadania w trakcie np. 2 wojny ?wiatowej itp. Mnie to wci?ga s?ucham tego i 3 godz zlec? jak kilka minut.
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Tylko problem jest taki, ?e ksi??ki sobie za bardzo nie poczytam bo w samochodzie strasznie buja, jest ha?as ?e tak to ujm? (cb radio), i nie wiem czy bym cokolwiek odczyta? w takim ha?asie i cokolwiek zobaczy?. Druga rzecz jest taka, ?e ja nic nie lubi? czyta? kompletnie, jedyne co m?g? bym poczyta? to co? w podobie do serialu 'szko?a przetrwania' ale nie znam takiej ksi??ki. A wieczorami nie b?d? czyta? bez przesady. Z radiem nied?ugo si? za?atwi wi?c b?dzie mo?na pos?ucha? ale jak... usi?d? w fotelu i b?d? s?ucha? muzy? troch? bez sensu bo ani to nie zbije 'nudoty', a wr?cz u?pi. Z tymi wyk?adami itd. to wole si? ograniczy?, je?d?? po to aby si? odpr??y?, a nie uczy?.

Drags m?g? by? mi powiedzie? sk?d takie filmy mog? sobie ?ci?gn??? Najlepiej podaj link. Z g?ry dzi?ki.
Hmmm sen? jak to m?wi? 'Nie ?pij bo Ci? okradn?' :)

Czy na prawd nie ma ?adnego ciekawego zaj?cia? Dodam, ?e lubi? motoryzacj? i og?lnie ?wiat komputerowy, mo?e zaopatrz? si? w jakie? czasopisma? co wy na to? A nie mo?na w samochodzie wykonywa? ?adnych rob?tek r?cznych? Takich ograniczaj?c koszty robi? co? po?ytecznego?

Pozdrawiam Bolmex
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Kup odtwarzacz DvD i ogl?daj filmy, albo s?uchaj piosenek podczas jazdy ;) ?ci?gnij gry na kom? i si? nie nudzisz, mo?e si? przespa?, poczyta? :) Pozdrawiam ;p Cya xD
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Ja radze Ci kupi? karte pami?ci do telefonu i wgrywa? filmy z tej strony albo gry . A jak chcesz jaki? sprz?t kupi?/po?yczy? to radze psp :D( wiem bo po?yczm od kumpla jak wyj??d?am z tatom w trase ale zamie zamie?am kupi? :D)
 
Last edited:

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Jak ci si? nudzi, mo?esz kupowa? r??ne gazetki z sudoku, lub krzy??wki. Pe?no tego jest i dosy? s? tanie ;)
 

Pendzior140

Active User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
113
Reaction score
6
Odp: Zaj?cie w samochodzie.

Ja ci polecam kupi? do?? fajne g?wienko do zabawy czyli GameBoy Advance ceny to ok.70-100z? czasami z gr? lub 200z? ale ju? full zestaw ze s?uchawkami,latark? xD,i jakimi? gierkami.A je?li masz troszk? wi?cej kasy to kup Nintendo DS i jazda.Ja mia?em DS'A jakie? 3miechy i si? naprawd? spoko gra?o.M?j ojciec ma firm? w Niemczech w Monachium odemnie to ok.700KM wi?c nie za ma?o xD.
 
Top