What's new

Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Status
Not open for further replies.

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
P??nocny-zach?d od Carlin, stary cz?owiek osiedli? si? w ma?ej chatce. Kim on jest? I co on robi? Niekt?rzy w Carlin twierdz?, ?e widzieli, jak rozmawia ze zwierz?tami i pog?oski zacz??y si? rozprzestrzenia?. Czy on oszala?? Albo jest m?drym cz?owiekiem z rzadk? wiedz? zaklinania zwierz?t? Kto?, kto jest obdarzony w tak? umiej?tno?? porozumiewania si? z dzikimi zwierz?tami, by oswoi? je tak, ?e mo?e nawet ... uje?dzi? je w jeden dzie??

winter_update_tree.gif

Mamy dla Was rozwi?zanie, wojownicy! To jest proste, niesamowite i na pewno Was powali na kolana: Wierzchowce. W Tibii. Tak!
Po tegorocznej zimowej aktualizacji, NPC Lothar nie tylko powita Was w swojej chatce, ale r?wnie? podzieli si? z Wami wiedz? o poskramianiu zwierz?t. Dzi?ki tej wiedzy, aktywny czas premium i odrobina szcz??cia umo?liwi Wam uje?d?anie wierzchowc?w oraz zamiast podr??owa? na nogach, b?dziecie mogli zwiedza? krainy Tibii na grzbiecie drapie?nych wierzchowc?w. To zale?y od Was!

come_ride_with_us.gif

Na pocz?tek b?dziecie mieli mo?liwo?? uje?d?ania 12 r??nych stworze?, cz??? z nich s? Wam znane, inne b?d? zupe?nie nowe. Wi?kszo?? z tych stworze? musz? si? oswoi? z odr?bnej pozycji oswajania, zanim b?dzie mo?na na nich je?dzi?. Chciecie wiedzie?, jakie zwierz?ta pozwol? Wam wskoczy? na ich plecy? Zaczynamy:

  • [*]Draptors: niebezpieczne istoty, kt?re czasami wydaj? si? wspiera? ich krewnych na Zao.
  • Stampors: Masywne potwory z du?? sympati? do ziemi osiedli?y si? w korytarzach pod Chaochai.
  • Midnight Panthers: Te mistyczne stwory w nocy s? mistrzami niewidzialno?ci. W w?skich d?unglach atakuj? z zaskoczenia a ich ?apy mog? by? ?miertelnie niebezpieczne.
  • Titanicas: Skorupiaki giganty. Skorupiaki czuj? si? w domu m.in w ciep?ych regionach podwodnych jaskinie w pobli?u wody.
  • Rapid Boars: Dziki lubi? w?drowa? po lasach i nie zawahaj? si? u?y? ostrych k??w, ?eby broni? si? przed lud?mi.
  • Undead Cavebears: Bestie, kt?re sk?adaj? si? z samych ko?ci, kt?rym towarzysz? inne nieumar?e potwory.
  • Tin Lizzards and Blazebringers: Niewiele wiadomo o tych tajemniczych potworach. Tibijscy poszukiwacze przyg?d, chcecie pozna? o nich ca?? prawd??
  • Racing Birds, Black Sheep, War Bears and Widow Queens: Udane poskromienie terror bird, black sheep, bear czy tez wailing widow umo?liwi Wam wierne towarzystwo, kt?re pomo?e si? Wam porusza?.

mounts_screenshots_small.gif

Wierzchowce dadz? Ci zwi?kszenie pr?dko?ci i pracy podobnych do stroj?w. Spo?r?d wszystkich wierzchowc?w, kt?re wybrali?cie, b?dziecie mogli wybra? jeden do uje?d?ania poprzez okno outfit?w. Dodatkowo, zar?wno na skr?ty, jak r?wnie? menu kontekstowe pozwala na ?atwy monta? i demonta?.

Wi?c teraz pytanie brzmi: Jakie stworzenie chcesz zamontowa?? Opowiedz nam o tym w naszym w?tku opinii w Auditorium. Mo?na tam r?wnie? znale?? z podsumowaniem i paroma dodatkowymi elementami informacji dotycz?cych wierzchowc?w. Je?eli chcesz zobaczy? wi?cej zdj?? do zapowiedzi update sp?jrz na nasze , tam znajdziesz wi?cej zdj??.

Mount up!
Your Community Managers.

Regards,
vBio.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

LOL! Brak mi s??w na to co teraz odjebali to przekracza wszystkie granice i normy..
Co to ma by? ?eby kto? uje?d?a? kraba czy tam smoka. Kiedy? (8.50) wszyscy by wy?miali takie co?, i w?tpi? ?e kto? by wierzy? w to, ?e wprowadz? jazd? do gry. Dzi?kuje za newsa, a CipSoftowi gratulacje niszczenia gry. Amen
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Black Sheep

Ja pierdole... ?miesznie to bedzie wygl?da?o napierdalasz owieczk? po thaisie.
Pewnie w przysz?o?ci dodadz? jakies skille z istoty uje?d?anej.
Szkoda ?e najpewniej tylko dla paccman?w b?dzie ;/
 

niezbawiony

Active User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

"Wie?owce dadz? Ci zwi?kszenie pr?dko?ci i pracy podobnych do stroj?w"
jakie wie?owce?
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

A jak by tak kr?lika uje?d?a? ?? Nie no, nie ma co tu gada? pomys? dobry ale zajebany z innych znanych RPG. Mo?e to innych denerwuje ale mnie nie... Jak dla mnie to nawet dobry pomys? i wi?ksze zarobki PACC dla CipSoft.
Pozdrawiam!
 

elff123

New User
Joined
Nov 17, 2010
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

?al wida? ju? , ?e ?adnych pomys??w nie maj? po co uje?d?a? jakie? zwierz?ta ? co to jest WoW?
 

NewGift

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
120
Reaction score
6
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Szkoda, ?e jeszcze nie dodali autostrady.. B?d? lata? na smoku, hah
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

I jak co update zaczynaj? si? narzekania i gro?by zaprzestania gry... A wed?ug mnie jest to ca?kiem dobry pomys? i ciekawe urozmaicenie gry. Zauwa?y?em jednak jeden powa?y minus, mianowicie b?dzie to dost?pne tylko dla graczy z kontem premium. Mogli doda? cho? jednego wierzchowca dla szarych graczy z darmowym kontem.

Reasumuj? pomys? wed?ug mnie bardzo dobry, ale jak zwykle chciwo?? przem?wi?a ^^ Gra nie mo?e sta? w miejscu, a wierzchowc?w mi w?a?nie bardzo brakowa?o.
 

Cre3sh

User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
26
Reaction score
6
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Pierwsze co powiedzia?em po przeczytaniu tego to "O kurwa" ale p??niej dosz?o do mnie ?e to ca?kiem fajny pomys? :lol: Wyobra?am sobie takiego war'a na owcach :D
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

UP: Ja to samo po przeczytaniu powiedzia?em "O KURWA"
No to w ko?cu co? wyjebanego, chyba jak sko?cz? sw?j projekt wr?c? do rl tibii ^^
Tak wg. dziex ze wklei?e? ten po?cik, bo sam na tibi.com bym nie zauwa?y? :?
PZDR : D!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Nie narzekajcie na to, ?e teraz w Tibii b?dzie si? uje?dza? zwierz?ta niczym kobieta uje?dza faceta na je?dzca. Wszystko to jest powodem tego, ?e masa serwer?w wprowadza?? takie innowacje, a teraz serwer realny zapo?yczy? sobi? pomys?u i to zrealizowa?, maci? za swoj?.

Pozdrawiam!
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Dla mnie to nie taki z?y pomys?. Na pewno posiadacze premium account ucieszyli si? z tej informacji. Ci co maj? FACC'a mog? si? pocieszy?, ?e w ko?cu wyjdzie ots pod najnowsz? wersj? Tibii i miejmy nadziej?, ?e tam sobie poje?dzimy :)

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

19Licha98

Active User
Joined
Apr 23, 2010
Messages
104
Reaction score
3
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Siemka
powiem tak niszcz? tibie... jak chc? wierzchowc?w to niech do metina2 wypier****** a nie ku*** niszczy? mi tibie jedyne co mi si? w tym podoba to zwienkszona pr?dko?? i znowu pacc ma wienksze zarobki .
powiem tak cipsoft teraz to zjeba?..!
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

He! Jak co update ka?dy k*rwa narzeka, a potem b?dzie spam na desce OTS'?w.

"Nie ma wierzchowc?w, nie gram tam"

Elf b?dzie sprzedawa? skrypty wierzchowc?w po 20Euro, i tylko true OTS b?dzie je mia?!
Bed? te? w ka?dym sklepiku OTS, a na RL dla Pacc?w, ?eby mogli mie? jeszcze wi?ksz? przewag? nad FACC'owami.

Pami?tam za 7.6 jak ludzie ?mieli si? w oczy ?e kiedy? b?d? konie w Tibi.
He, no to macie.

Pozdro dla hejter?w, fa?szywc?w kt?rzy komentuj? ?e im si? nie podoba co?, co potem b?d? kupowa? na allegro.
jo?

//Btw. ch?tnie poje?dzi?abym sobie na takim krabie :D//KS
 
Last edited by a moderator:

Xeentis

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Ahahaa ;DD.

Panowie drugi Metin si? robi ^^.
Kiedy? Gra?o w Tibie oko?o 14k Ludzi Jak Nie Wi?cej ;].
A w tym mom?cie gra oko?o 9k ;].
To po tym Uptate B?dzie ko?o 5k ;pp.

Gzz. Odrazu Niech zrobi? samochody , samoloty Itp..

Jednym S?owem ?al .
 

Abcq

Active User
Joined
Jun 21, 2009
Messages
114
Reaction score
13
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Ahahaa ;DD.
Panowie drugi Metin si? robi ^^.
Kiedy? Gra?o w Tibie oko?o 14k Ludzi Jak Nie Wi?cej ;].
A w tym mom?cie gra oko?o 9k ;].
To po tym Uptate B?dzie ko?o 5k ;pp.
Gzz. Odrazu Niech zrobi? samochody , samoloty Itp..
Jednym S?owem ?al .

Skad masz takie informacje? W godzinach 16-18 srednio bywa okolo 30-35k online. Ale faktycznie masz racje, kiedys bywalo po 60k, srednio. W cale nie tak dawno, z rok albo poltora temu. Widac cipsoft schodzi na psy.

Co do mountow, to dobry pomysl, szkoda ze dopiero tak pozno za to sie biora. Jednakze black sheep, dzik(ktorego w tibii nie bylo jako potwora) albo smok to przesada.
 
Last edited:

Merine

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
175
Reaction score
4
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Ju? chc? zobaczy? wersj? tibijskiej tragedii pod Smole?skiekiem kiedy niespodziewanie jaki? racing birds uderzy? w las elf?w -.- Nic bym nie mia? przeciwko tylko ?e nie wszyscy mog? sobie pozwoli? na zakup pacca -.- Dok?adnie Xeentis - mamy globaln? wersje metina w 2D...

Pozdrawiam,
Merin
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Tak kurwa narzekajcie dalej. Lepiej zosta? przy kwadratowych ludzikach, k??kowatych rzeczach i niczym wi?cej. Czego wy do kurwy n?dzy chcecie od tego update? Zwierz?ta mo?na by?o zawsze dosi??? w ?redniowieczu je?li by?a taka mo?liwo??. Ludzie je?dzili na innych zwierz?tach bo nie by?o takich zmy?lonych jak tutaj. Zamiast podwa?a? fakty rpg id?cie pogra? w Mario.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Prosi?bym bardzo aby dalsze wypowiedzi w tym temacie przedstawia?y 'ciut' wy?sz? warto?? merytoryczn?, w przeciwnym razie b?d? kara? delikwent?w 3pkt. ostrze?eniem za g?upi post.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Nareszcie jaki? rozw?j tej gry. Teraz czeka? na statystyki typu str, agi, int, vit + w itemach te staty, jeszcze dodanie do gem?w warto?ci magicznych i mo?liwo?? wtapiania ich w eq to b?dzie dopiero co?. Wtedy w tibii b?dzie nareszcie co? takiego jak "rozw?j postaci", a nie monotonne wbijanie levela i nic wi?cej. Mounty to dobry pomys? mam nadziej?, ?e jeszcze co? zajebistego w tym update b?dzie.
 
Status
Not open for further replies.
Top