What's new

Zamykanie temat?w.

Status
Not open for further replies.

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Troch? nie podoba mi si? ten system zamykania temat?w, nie tylko w tym dziale, ale we wszystkich. Przyda?o by si? zrobi? tak, ?e temat wolno zamkn?? od 24 godzin po jego rozpocz?ciu. Naturalnie zaznaczy? go do zamkni?cia, ale dopiero po tym okresie - bo przyk?adowo chcia?by si? wypowiedzie? w danym temacie - na nie, i na tak - a tutaj na forum panuje zasada kr?tkiej pi?ki. Jest temat, mija godzinka, i temat jest zamkni?ty - nie ?apcie za s??wka, bo to tylko przyk?ad.
Prosz? o przeanalizowanie propozycji.​

Pomys?em pocz?stowa? u?ytkownik Ankledork dnia tj., 05-02-11, o godzinie 16:39.
Nie zosta? on nadal wprowadzony chocia? Korzonek napisa? tam, ?e sprawa do przemy?lenia... yhy.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Zamykanie temat?w.

Bezsensu, cz?owiek a spyta o skrypt, cz?owiek b odpowie i mam czeka? 24h na zamkni?cie tematu? Tematy s? zamykane, je?li problem zosta? rozwi?zany, dyskusja schodzi na z?y tor, b?d? nie ma zainteresowania, czyli ostatni post co? w stylu 3 miesi?ce temu. Je?eli jest co? rozwi?zane to nie ma po co czeka? 24h na zamkniecie tematu, pomys? bezsensu i w?tpi?, ?eby przeszed?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zamykanie temat?w.

A wyjasni mi ktos idee zamykania tematu z przed 3 miesiecy?
Bo ja jej lekko nie rozumiem. Nie raz juz widzialem tematy kolejne o tym samym gdzie nawet w nich byly linki do starych zamknietych tematow, gdzie rownie dobrze mozna bylo by kontynuowac dyskusje w tym samym miejscu bez zasmiecania dzialu nowymi tematami. A i taki temat lepiej wypozycjonowany jest, wiec czesciej do tego starego ludzie trafia niz do nowego... Wiec chyba lepiej, zeby w koncu tam pojawila sie odpowiedz, jak ktos znow poruszy ten problem, niz zeby bylo to wszystko w nowym temacie ktory bedzie zamkniety po 2h bo ktos dal odpowiedz...
Jesli ktos odpisze do autora tematu po 4 latach jak ten nie wchodzi juz na forum to jest debilem. A jesli ktos poroszy problem bo jego tez spotkal i nie moze go rozwiazac, to co jest zlego w tym, z temat ma rok juz? Po co ma zakladac kolejny?
Chociaz w sumie to nawet nie do konca o to chodzi. Po co w ogole zamykac tematy? W czyms przeszkadza to, ze nikt nie odpowiada a temat otwarty? Jakikolwiek plus zamykania tematow?
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Zamykanie temat?w.

A wyjasni mi ktos idee zamykania tematu z przed 3 miesiecy?
Bo ja jej lekko nie rozumiem. Nie raz juz widzialem tematy kolejne o tym samym gdzie nawet w nich byly linki do starych zamknietych tematow, gdzie rownie dobrze mozna bylo by kontynuowac dyskusje w tym samym miejscu bez zasmiecania dzialu nowymi tematami. A i taki temat lepiej wypozycjonowany jest, wiec czesciej do tego starego ludzie trafia niz do nowego... Wiec chyba lepiej, zeby w koncu tam pojawila sie odpowiedz, jak ktos znow poruszy ten problem, niz zeby bylo to wszystko w nowym temacie ktory bedzie zamkniety po 2h bo ktos dal odpowiedz...
Jesli ktos odpisze do autora tematu po 4 latach jak ten nie wchodzi juz na forum to jest debilem. A jesli ktos poroszy problem bo jego tez spotkal i nie moze go rozwiazac, to co jest zlego w tym, z temat ma rok juz? Po co ma zakladac kolejny?
Chociaz w sumie to nawet nie do konca o to chodzi. Po co w ogole zamykac tematy? W czyms przeszkadza to, ze nikt nie odpowiada a temat otwarty? Jakikolwiek plus zamykania tematow?
Po to, ?eby uchroni? przed bezsensownym nabijaniem post?w? O tym nie pomy?la?e?? Je?li jest sprawa rozwi?zania przyk?adowo, rok temu i wejdzie jaki? nowy i napisze, ?e co? tam mo?esz jeszcze spr?bowa?, chocia? ju? dawno autor znalaz? odpowied? to troch? bezsensu, nie s?dzisz? Albo je?eli ostatni post w dziale Multimedia by? napisane 6 miesi?cy temu i kto? wejdzie, ?eby sobie nabi? post i napisze, ?e super 10/10? Przed tym chronimy forum, przed bezsensownym nabijaniem post?w. Chyba to dosy? proste i zrozumia?e?
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Zamykanie temat?w.

A ja mam natomiast pytanie: Po co niekt?re tematy s? zamykane, zamiast zosta? od razu usuni?te?
Przyk?ad z dzia?u Open Tibia -> Pomoc, temat: POMOCY!!!!
Tre?? posta: Witam, potrzebuj? pomocy z XX bo nie dzia?a mi w nim YY
Drugi post tego samego u?ytkownika: Ju? sobie poradzi?em, mo?na zamkn??.

Po co takie tematy trzyma??
Po 1. przewa?nie nazwa tematu nikogo na nic nie nakierowuje
Po 2. nawet jak kto? ma ten sam problem to i tak ?adnych info z tego tematu nie wyci?gnie
Po 3. nie ma sensu w og?le takiego tematu trzyma? je?li autor nie napisze jak sobie z tym poradzi?.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zamykanie temat?w.

Po to, ?eby uchroni? przed bezsensownym nabijaniem post?w? O tym nie pomy?la?e?? Albo je?eli ostatni post w dziale Multimedia by? napisane 6 miesi?cy temu i kto? wejdzie, ?eby sobie nabi? post i napisze, ?e super 10/10?

O ILE DOBRZE PAMI?TAM SWOJ? FUNKCJ? MODERATORA to zawsze mog?em skasowa? taki post bez wysi?ku.

Btw, w multimediach licznik post?w jest wy??czony ;s
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Zamykanie temat?w.

Troch? nie podoba mi si? ten system zamykania temat?w, nie tylko w tym dziale, ale we wszystkich. Przyda?o by si? zrobi? tak, ?e temat wolno zamkn?? od 24 godzin po jego rozpocz?ciu. Naturalnie zaznaczy? go do zamkni?cia, ale dopiero po tym okresie - bo przyk?adowo chcia?by si? wypowiedzie? w danym temacie - na nie, i na tak - a tutaj na forum panuje zasada kr?tkiej pi?ki. Jest temat, mija godzinka, i temat jest zamkni?ty - nie ?apcie za s??wka, bo to tylko przyk?ad.
Prosz? o przeanalizowanie propozycji.​

Pomys?em pocz?stowa? u?ytkownik Ankledork dnia tj., 05-02-11, o godzinie 16:39.
Nie zosta? on nadal wprowadzony chocia? Korzonek napisa? tam, ?e sprawa do przemy?lenia... yhy.

Pr?bujesz zmieni? co? na si??, ok, ale gdzie widzia?e? temat kt?ry zosta? zamkni?ty chocia?by dzie? po napisaniu?
Pomijaj?c to co dzia?o si? dobre par? lat temu (wtedy temat Ankledorka by? ?wietnie dopasowany do sytuacji) to chyba nigdzie nie widzia?em przypadku gdzie temat zosta? w taki spos?b zamkni?ty.
Je?li autor prosi o zamkni?cie lub pisze ?e problem rozwi?zany, to jest on zamykany, to chyba logiczne?
Poza tym, chyba na wszystkich forach najszybszy czas po jakim zamykane s? w?tki wynosi oko?o tygodnia, a zwykle na wi?kszo?ci for okres ten wynosi oko?o miesi?ca.
Co do samego dzia?u technicznego, tutaj w?tki otwarte s? najd?u?ej bo je?li jest szansa na normaln? dyskusj? to w?tek jest zamykany kilka tygodni po ostatnim po?cie wi?c w czym k?opot :p?

Pozdrawiam
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Zamykanie temat?w.

O ILE DOBRZE PAMI?TAM SWOJ? FUNKCJ? MODERATORA to zawsze mog?em skasowa? taki post bez wysi?ku.

Btw, w multimediach licznik post?w jest wy??czony ;s

Pami?ta? sobie mo?esz pami?ta?, ale dodatkowa robota, plus p??niej za?alenia czemu zosta? post skasowany. Lepiej temat zamkn??, co do liczniku, poda?em przyk?ad, wiedzia?em, ?e si? przyczepisz.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Zamykanie temat?w.

hello, mamy 2014 a Ci nadal o 'nabijaniu postow przez nowych userow' :D nawet jesli ktos napisze 10/10, to co z tego?
 
Joined
Jan 11, 2012
Messages
70
Reaction score
2
Odp: Zamykanie temat?w.

To z tego ze zamiast podac konkretna odpowiedz pierdola jakies smuty by dodac tylko posta.


-------------------------------------------
Uwazam temat jako do zamkniecia xD
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Zamykanie temat?w.

no i co z tego? boli Cie to?
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Zamykanie temat?w.

Mnie to denerwuje jak szukam jakiego? skryptu i widz? 10 w kt?rych autor pisze "a dobra, poradzi?em sobie" i jak mi to ma pom?c?
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Zamykanie temat?w.

Mnie to denerwuje jak szukam jakiego? skryptu i widz? 10 w kt?rych autor pisze "a dobra, poradzi?em sobie" i jak mi to ma pom?c?

Takie posty/tematy powinny by? od razu kasowane bo tylko ?mietnik si? robi. Albo kto? daje rozwi?zanie aby pom?c komu? kto ma/(mo?e) b?dzie mia? taki problem w przysz?o?ci albo niech wypi..... (dalej sobie sami doko?czcie) ; )

takie tam nabijanie post?w xD
http://tibia.net.pl/threads/571142-Skrypt-do-otsa
http://tibia.net.pl/threads/566049-Make-items

mo?na by wi?cej znale??.
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Zamykanie temat?w.

Takie posty/tematy powinny by? od razu kasowane bo tylko ?mietnik si? robi. Albo kto? daje rozwi?zanie aby pom?c komu? kto ma/(mo?e) b?dzie mia? taki problem w przysz?o?ci albo niech wypi..... (dalej sobie sami doko?czcie) ; )

takie tam nabijanie post?w xD
http://tibia.net.pl/threads/571142-Skrypt-do-otsa
http://tibia.net.pl/threads/566049-Make-items

mo?na by wi?cej znale??.

Lepiej powiedz czyim multikontem jeste?, bo takie osoby tak?e powinno si? banowac. Anyway, popieram DanJ93 ju? nie pierwszy raz w takich tematach. Szkoda, ?e nic si? z tym nie robi, bo na tym tylko traci forum.
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: Zamykanie temat?w.

Czyli do zamkni?cia i nie wtr?cam si? w rozmow?.
 
Status
Not open for further replies.
Top