What's new

-Tibia 8.60 Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Status
Not open for further replies.

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Start serwera Zaneria 16 Grudzie? godzina 17:00!


Po d?ugim okresie czasu postanowi?em ponownie w??czy? niepowtarzaln? Zaneria.pl Mamy nadziej?, ?e spe?nimy oczekiwania graczy i zapewnimy im mi?e chwile sp?dzone na serwerze.

Tym razem posiadamy o wiele wi?cej skrypt?w zapobiegaj?cych crashom, lagom i cofkom postaci ni? na poprzednich wersjach Zanerii. Posiadamy skrypty blokuj?ce ataki DDoS, Botnet i tym podobne.

Nie jeste?my OTS'em tworzonym dla pieni?dzy, dlatego te? rozdajemy punkty na gildie, a tak?e dla zwyk?ych graczy!


Nasza mapa posiada wiele expowisk, za r?wno dla ma?ych lvli, a tak?e tych wi?kszych. Jeste?my w stanie pomie?ci? 1000 os?b bez jakichkolwiek lag, czy freez?w!


Posiadamy za r?wno wyspy z real tibi, a tak?e w?asne i te b?d?ce elementami ka?dego OTS'a.


Doskona?y balans profesji sprawi, ?e wary b?d? jeszcze lepsze, a gildie b?d? walczy? o panowanie nad serverem.


Frag system zosta? idealnie dopasowany.
Daily Frags to Red Skull - 25 frags
Weekly Frags To Red Skull - 250 frags
Monthly Frags to Red Skull - 1200 frags

Posiadamy wszystkie wyspy z Real Tibi, a tak?e inne, a to wszystkie nowe miasta i wyspy:
- Helior
- Thore
- Gengia
- Pyre
- Oken
- Astama
- Daroshia

Posiadamy tak?e Razachai w 100% odwzorowane z real tibii!!! (Pracujemy tak?e nad Wrath of The Emperor Quest!)

Mamy wiekszo?? quest?w z rl tibi, zar?wno te skrzynki jak i te trudniejsze!


Ale ile? mo?na si? rozpisywa? i chwali? server? Wszystko zobaczycie po starcie servera i w trakcie gry! Teraz przejd?my do konkret?w.


Strona serwera: Zaneria - Latest News
Ip do logowania: zaneria.pl
Port: 7171
Client: 8.6

Posiadamy d?ugi sta?. Prowadzili?my takie serwery jak: Zaneria.com (dawna), Narozia.pl, Earnot.pl, Darkots.pl, Wivera.pl, Vervia.no-ip.org

Exp Stage:


1 - 50 x 800
51 - 100 x 400
101 - 130 x 200
131 - 150 x 100
151 - 170 x 50
171 - 190 x 35
191 - 200 x 25
201 - 250 x 20
251 - 300 x 10
301 - 350 x 5
351 x 2

Other Rates:

Skill x 35
Magic Level x 25
Loot x 3
Spawn x 2
Buy House: 100 level
Global Server Save: 6:00

Nie martwcie si? nie zapominamy o najistotniejszych rzeczach. Mimo tego, i? za wbicie 200 poziomu i 250 poziomu dostajecie darmowe premium points, mo?ecie dodatkowo zdoby? troch? punkt?w na start!

Oczywi?cie ka?da gildia mo?e r?wnie? ubiega? si? o punkty na gildie. Jednak musz? spe?ni? kilka warunk?w, aby otrzyma? dofinansowanie!

1. Conajmniej 10 cz?onk?w w gildi!
2. Gildie powy?ej 20 os?b musz? poda? VT
3. Ka?dy gracz zrobiony z innego IP
4. Za?o?ona gildia przed napisaniem do mnie
5. Kontakt gg 5606828! Mo?e pisa? tylko lider gildi!

A o to filmy przedstawiaj?ce serwer:









Zapraszamy!
Your Zaneria Support[/CENTER]
 

zbanowany czoki

Advanced User
Joined
Mar 26, 2011
Messages
274
Reaction score
5
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Zajebisty ots, gra?em prawie na ka?dej edycji na narozi, i oro jest na okr?g?o, teraz jedyne co mi si? nie spodoba?o to ilo?? frag?w na rs bo 25 to ma?o, 50 zr?b i b?dzie git ;]
 

Zaneria pl

New User
Joined
Dec 12, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Hmm jak dla mnie narozia byl?a najlepszym ots na ktorym gralem. Zaneria.pl jest na podstawie Narozi wiec bedzie zajebiscie, Gm jest konkretny i za to go lubie, oczywiscie na otsie jest niezle oro, mila atmosfera dlatego na otsach Monte zawsze milo sie gra. Zapraszam wszystkich bo warto pograc na Zaneri. Pozdrawiam. Moj Name (Bykol) Jak na kazdej edycji.
 

jahu

New User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

mi sie podobala najbardziej narozia tam zawsze sie cos dzialo duzo ludu bylo i w ogole ale to co tera czytalem o zaneri to juz w ogole zaczyna mi sie podobac mysle ze bedzie zajebiscie i nie moge sie doczekac startu
 

Najarana

New User
Joined
Dec 12, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Pochwalam Cie nowicjusz narozia byla bez kitu konkret dobra, ale zaneria tez dobra gralem bardzo dlugo tam ; ]. Ale tak jak i ja czytalem i slyszalem to tylko czekac na START! 4Dni!!! ;] ZAPRASZAMY
 

elloxD

New User
Joined
Dec 24, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Gm jest konkretny i za to go lubie,

Powiedz mi jaki on jest konkretny? skoro po starcie OTS, mo?na go zobaczy? raz na tydzie? -.-, a ka?dy jego OTS pada? co tydzie? max p??tora tygodnia
 

Leit0

Active User
Joined
Jul 31, 2011
Messages
113
Reaction score
4
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Ots dopracowany nowe wyspy zaje**sty stage, pkt na gildie no wymarzony :D
 

Rebeljusik

New User
Joined
Dec 13, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Nice Ots, tylko gra?. ;d Dopracowane mapy, dobry exp duzo teamow :D wi?c all czego potrzeba do milej i przyjemnej gry. Restart?w char?w niema co 2 dni jak na innych otsach wi?c aby tylko wbilo jak najwiecej osob ! :D


Pozdrawiam ;d
 

Super buchater

New User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Witam ots git gram tez juz od wielu edycji moje stare name: Trav'vo a
dzi? Kerek Aka Palek POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA OTS ZANERIA.PL
 

adriankg4

New User
Joined
Mar 27, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Witam wszystkich tutaj kulig the sorcerer gralem troche na narozii i musze powiedziec ze gralo sie w miare lecz po 1 gm leci w choja malo co jest aktywny, pierdoli system jednym slowem..W glowie mu tylko zarobek. Pod koniec edycji zawsze zdarza sie "blad, problem" w ktorym OTS po prostu pada hahahaha. taka jest prawda az mi sie smiac chce :)

ale oro jest calkiem calkiem przez pierwsze 2 tygodnie potem?
zalezy od GMA czy w choja przygra czy nie... dziekuje wiecej info na priv.

ps. I NIE LIZCIE DUPY GMOWI ZA PKT DO SMS SHOPA TYLKO WALCIE PRAWDE NA TEMAT OTSA. GM PRZEKUPUJE WAS A POTEM NA OTSIE TRAKTUJE JAK ITEMY ZAMIAST JAK NORMALNYCH GRACZY _/
 

patik27

New User
Joined
Aug 1, 2011
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Ots fajny. Ale god naprawd? jest ma?o aktywny. Mam takie pytanie mo?esz mi da? gg do mapera kt?ry ci robi? wyspy na narozi Enora i Tunera? Pozdrawiam.
 

daewo

New User
Joined
Dec 14, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Zajebiaszczy ots ;d gralem na wszystkich edycjach naroziii :D serdecznie zapraszam wszystkich do gry :) mila atmosfera, spoko GM ;]

__________________________
Nick Xafebi
 

patryg1995

New User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Ludzie Dobijacie Mnie naprawde chwalicie ots tylko i wylacznie dlatego ze dostaniecie PKT , a tak naprawde ten ots nie potrwa wiecej niz 10-20 dni tak jak narozia. wejdzie jakis gosciu zacznie crashowac a hoster znowu wylaczy go na chwile i napisze na stronie ze robi cos zeby wam sie lepiej gralo a tak naprawde ma was tam gdzie slonce nie dochodzi. pomyslcie troszke , wkoncu swieta ida ;D
 

areq1996

Advanced User
Joined
Aug 12, 2010
Messages
381
Reaction score
6
Age
27
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Fajny Ots. Polecam i zapraszam do rejestracji :)
 

M20PL

New User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Dobry OTS

Dobry OTS

Gra?em na paru EDYCJACH ... i z tego co pami?tam wszystko by?o OK .
I nie ma co gada? ?e "czeste restarty", na tym w?a?nie polega na Otsach szybki EXP i czeste restarty, co prawda niekt?rzy GM-owie przesadzaja, za czesto robia resy. Ale ogolnie Zenoria.pl GIT OTS:D:D:D:D:D:D:D:D:lol:[GRACZ]Kwasny [/GRACZ]pozdrawiam
 

sumo_xd

New User
Joined
Feb 25, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Ja z moja gildia bylem juz tam kilka razy Desecration I mam nadzieje ze ten server bedzie przynajmniej tak dobry jak wszystkie pozostale Zapraszam do gry i na oro nikt nie pozaluje : P
 

Najarana

New User
Joined
Dec 12, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Kurwa ja was nie rozumiem jak ktos chwali otsa i wgl podoba mu sie to jaki to ma byc puc do gm'a zeby dal pkt. Ludzie sie wypowiadaja co mysla i wiedza bo grali jak juz niektorzy pisali ze grali na all edyciach ; ] . Ja gralem na 3 etapach i elegancko bylo ; )). Pozdrawiam Zaneria.pl
_________________________________ Nick: Sky De Brava
 

Fabrekas666

New User
Joined
Sep 29, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

@up POPIERAM CIEBIE ZIOMEK ! Po?owa ludzi, kt?rzy tutaj oceniaj? robi? to dla PKT.

Ja osobi?cie gra?em praktycznie na ka?dej edycji Narozii i Zanerii. S? to konkretne OTS. Battle na pocz?tku dziennym, du?o exp?w, Bardzo Fajna Atmosfera jak i moc nie zapomnianych wra?e?. Polecam wszystkim ten Server ! czekamy na was ju? dzisiaj o godzinie 17:00 !

PS. ?wietny Ots (jeden z najlepszych na jakim gra?em ) wi?c ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ! ZANERIA.PL !

nick: Antysemita
 

lenart131

New User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Dobry RL ots ; )
Napierdalam Ekem
 

Skibi

New User
Joined
Oct 20, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria.pl Start 16 Grudzien Nie Przegap!

Gra?em na poprzedniej edycji i musz? powiedzie?, ?e jeden z najlepszych ots?w z RL map? na jakich gra?em. Mi?a atmosfera, ogarni?ty support. Wbije na pewno z kumplami.
Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top