What's new

-Tibia 8.60 Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Status
Not open for further replies.

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Start serwera Zaneria 21 Sierpie? godzina 13:00!


Po d?ugim okresie czasu postanowi?em ponownie w??czy? niepowtarzaln? Zaneria.pl Mamy nadziej?, ?e spe?nimy oczekiwania graczy i zapewnimy im mi?e chwile sp?dzone na serwerze.

Tym razem posiadamy o wiele wi?cej skrypt?w zapobiegaj?cych crashom, lagom i cofkom postaci ni? na poprzednich wersjach Zanerii. Posiadamy skrypty blokuj?ce ataki DDoS, Botnet i tym podobne.

Nie jeste?my OTS'em tworzonym dla pieni?dzy, dlatego te? rozdajemy punkty na gildie, a tak?e dla zwyk?ych graczy!


Nasza mapa posiada wiele expowisk, za r?wno dla ma?ych lvli, a tak?e tych wi?kszych. Jeste?my w stanie pomie?ci? 1000 os?b bez jakichkolwiek lag, czy freez?w!


Posiadamy za r?wno wyspy z real tibi, a tak?e w?asne i te b?d?ce elementami ka?dego OTS'a.


Doskona?y balans profesji sprawi, ?e wary b?d? jeszcze lepsze, a gildie b?d? walczy? o panowanie nad serverem.


Frag system zosta? idealnie dopasowany.
Daily Frags to Red Skull - 15 frags
Weekly Frags To Red Skull - 125 frags
Monthly Frags to Red Skull - 800 frags

Posiadamy wszystkie wyspy z Real Tibi, a tak?e inne, a to wszystkie nowe miasta i wyspy:
- Helior
- Thore
- Gengia
- Pyre
- Oken
- Astama
- Daroshia

Posiadamy tak?e Razachai w 100% odwzorowane z real tibii!!! (Pracujemy tak?e nad Wrath of The Emperor Quest!)

Mamy wiekszo?? quest?w z rl tibi, zar?wno te skrzynki jak i te trudniejsze!


Ale ile? mo?na si? rozpisywa? i chwali? server? Wszystko zobaczycie po starcie servera i w trakcie gry! Teraz przejd?my do konkret?w.


Strona serwera:
Ip do logowania: zaneria.pl
Port: 7171
Client: 8.6

Prosimy nie myli? ip z zaneria.com. By? to M?J serwer, lecz kto? wykupi? domen? przede mn? i pr?buje postawi? serwer nabieraj?c was na tamten serwer! NASZE IP TO ZANERIA.PL

Posiadamy d?ugi sta?. Prowadzili?my takie serwery jak: Zaneria.com (dawna), Narozia.pl, Earnot.pl, Darkots.pl, Wivera.pl, Vervia.no-ip.org

Exp Stage:


1 - 50 x 800
51 - 100 x 400
101 - 130 x 200
131 - 150 x 100
151 - 170 x 50
171 - 190 x 35
191 - 200 x 25
201 - 250 x 20
251 - 300 x 10
301 - 350 x 5
351 x 2

Other Rates:

Skill x 35
Magic Level x 25
Loot x 3
Spawn x 2
Buy House: 100 level :)
Global Server Save: 6:00

Nie martwcie si? nie zapominamy o najistotniejszych rzeczach. Mimo tego, i? za wbicie 200 poziomu i 250 poziomu dostajecie darmowe premium points, mo?ecie dodatkowo zdoby? troch? punkt?w na start!

Oczywi?cie ka?da gildia mo?e r?wnie? ubiega? si? o punkty na gildie. Jednak musz? spe?ni? kilka warunk?w, aby otrzyma? dofinansowanie!

1. Conajmniej 10 cz?onk?w w gildi!
2. Gildie powy?ej 20 os?b musz? poda? VT
3. Ka?dy gracz zrobiony z innego IP
4. Za?o?ona gildia przed napisaniem do mnie
5. Kontakt gg 5606828! Mo?e pisa? tylko lider gildi!


A o to filmy przedstawiaj?ce serwer:







I troch? zdj??

nowyobrazmapabitowa4l.png


nowyobrazmapabitowa3lx.png


nowyobrazmapabitowa2k.png

Notka moderatorska:
Done


U?ywaj nast?pnym razem
 

dudii18

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
68
Reaction score
1
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

No chyba ka?dy wie co to za marki Narozia i Zaneria..

Na takie otsy warto wbija? cho?by dlatego:
-Narozii start by? w czerwcu. Stoi do tej pory.
-Hoster zna si? na rzeczy.
-Brak bug?w i innych.
-Zero lag?w, mi?o si? gra.
-To nie jest ots dla sary. Wiekszo?? pu?ci RL MAP z dopiskiem "REAL MAPA+GENGIA , OKEN , PYRE !!!!!!". Na Zanerii jest o wiele wi?cej nowych miast ni? tylko te 3 wyzej wymienione.
C?? chcie? wi?cej ?

Pozdrawiam.
Do zobaczenia w grze.
Nick: Dudi​
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Ka?dy nast?pny g?upi post b?dzie kasowany, a autor odpowiednio wynagradzany.

Pozdrawiam.
 

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Ja pierdole, ale spam.. Szkoda, ?e to nie m?j temat, bo by?o by co robi?. ; >

Anyway, nie b?dziemy tutaj pierdoli? o spamie, tylko toczy? rozmowe o serwerze. Wed?ug mnie, serwer jest zadbany, p?ki co, rekord graczy wynosi 503 players are logged in.

Sam zacz??em tutaj gra? i powiem szczerze, ?e jest co robi?.

Tego si? nie da opisa?, po prostu trzeba wej?? i si? przekona?, ?e warto.

@edit
Well, well.. Sasir zazdro?nik znowu pinguje serwa. _/ - kto zna jego adres? :lol:
 
Last edited:

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Nast?pne tego typu post ze spamem zamkn? temat...
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Postanowi?em dzisiaj zagra? na serwerze o, kt?rym mowa i musz? przyzna?, ?e bardzo mi si? spodoba?o. Jak to m?wi? "Przyszed?em na chwil? a zosta?em na d?u?ej". Panuje naprawd? mi?a, niezwyk?a atmosfera, jest wiele wojen a przede wszystkim administracja jest bardzo mi?a. Mia?em okazj? porozmawia? z jednym z administrator?w. Podsumowuj?c polecam serwer wszystkim lubi?cym dobr? zabaw?.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Og?lnie nie przepadam za orshami, ale akurat ten serwer mi si? spodoba?. Sporo wojen i ludzi, a tak?e dobry mno?nik zadecydowa?y o tym, ?e jednak pogram troch? na tym OTS.
 

Weronika12143

New User
Joined
Aug 22, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Czy marzy?e? kiedy? o profesjonalnym serverze z epickim klimatem i orginaln? atmosfer? :lol: ?
Je?li tak , to wiedz , ze trafi?e? w dobre miejsce! ; > Zaneria.pl to server , na kt?rym sp?dzisz wiele godzin wspania?ej zabawy. o_O Prze?yjesz niezapomniane przygody,krware walki do ostatniego hp.Je?eli zawsze marzy?e? o porz?dnych warach , lubisz pk ,ale tak?e chcesz skupi? si? na rozwoju swojej postaci , to ten serwer jest w?a?nie dla ciebie ..je?eli chcesz rz?dzi? na serverze , prowadzi? najpot??niejsz? guildie , czu? si? respektowany to nie mo?esz czeka?. Na tym ots'ie mo?na ??czy? dobr? zabaw? i przyjemno?? z gry , ale tak?e odstresowa? si? po ci??kim dniu , czy to samemu czy ze znajomymi : )
Co do mapy to zawiera wszystkie tereny z rl plus kilka dodatkowych wysp oraz nowe, ciekawe questy .
Niezapomniana zabawa jest najzwyczajniej w ?wiecie, gwarantowana!

nick : Nimfa
 
Last edited:

michas1

New User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Polecam ten serwer. Nigdy nie widziaem tak dobrze dopracowanego OTS jak ten.

Bardzo dobra obs?uga i profesjonalne wykonanie wielu nowych wysp.

Wielu graczy oraz wiele gildii co pozwoli nam mi?o sp?dza? czas!!!

Poza tym du?o item?w w sms shopie i jest dla nas mo?liwosc zdobycia pkt.

Jest te? wiele event?w co pozwoli nam dobrze rozpocz?? rozgrywk? :)

do zobaczenia na zaneria.pl :)

Name : Vatoran
 

Royal Yetii

Active User
Joined
Jan 31, 2011
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Bardzo fajny serwer, polecam, szybko si? expi. Gildie dostaj? bardzo du?o pkt z czego si? bardzo ciesz? :) Du?o quest?w jak i item?w z shopie. Wbijajcie szybko zanim inni wbij? 500+ lvl :p

nick : Immort
 

katter

New User
Joined
Aug 22, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Co tu du?o m?wi? kolejna odslona zaneri.pl jest jedn? z najlepszych ods?on ots'owych jakie widzialem. Pe?na real mapka wszystko idealnie dopracowane. Jest to r?wnie? dobry server do pvp i war?w profesje ladnie zbalansowane, questy dopracowane co wielu graczom si? podoba. No i oczywiscie mi?a atmosfera i dobra Administracja. W swoim imieniu serdecznie zapraszam wszystkich graczy tibii na owy ots! :)

Nick : Katter
 
Last edited:

Krystian1717

New User
Joined
Aug 23, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Dok?adnie , bardzo dobra mapa , swietny team administracji , super atmosfera i wiele wi?cej . Duzo nowych miast i respawn?w , dobry licznik expa , fajny sms shop . Wed?ug mnie serwer d?ugo postoi , gra na nim du?o os?b jest wiele gildii i wiele wojen wiec jest co robic opr?cz expienia . Sam tam gram dopiero dwa dni a ju? nie moge sie oderwac od tego serwera , trenuje mlvl i expie bo najlepiej od tego zacz?c ;] polecam

Nick : Suarez
 

lexu

Advanced User
Joined
Apr 12, 2010
Messages
151
Reaction score
1
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Dok?adnie , bardzo dobra mapa , swietny team administracji , super atmosfera i wiele wi?cej . Duzo nowych miast i respawn?w , dobry licznik expa , fajny sms shop . Wed?ug mnie serwer d?ugo postoi , gra na nim du?o os?b jest wiele gildii i wiele wojen wiec jest co robic opr?cz expienia . Sam tam gram dopiero dwa dni a ju? nie moge sie oderwac od tego serwera , trenuje mlvl i expie bo najlepiej od tego zacz?c ;] polecam
Nick : Suarez

Znowu pisz? tematy na + za pkt. na ots......
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Dobra mapka, gildie nawet jakie takie sa, dobry exp stage, punkty za level, niekiedy lagi, wczoraj crashe ale wszystko sie uspokoilo i serwerek stoi w porzadku. Nic tylko expic i na ob!

Nick: Kurwa Vaggara
 

sylwiia

New User
Joined
Aug 23, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Age
28
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Dobra mapka, gildie nawet jakie takie sa, dobry exp stage, punkty za level, niekiedy lagi, wczoraj crashe ale wszystko sie uspokoilo i serwerek stoi w porzadku. Nic tylko expic i na ob!
Nick: Kurwa Vaggara
Rzeczywi?cie juz wszystko w porz?dku :D hueheuheehhahahahah.
Nie ?artuj ;):curse:
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

* This server is banned from this OtsList.

Reason: Spoofing data info #2
Ban expires: 21 September 2011 12:50:57

Nie komentuje. Sami oce?cie zajebisto?? tego serwera....
Nie polecam
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

* This server is banned from this OtsList.
Reason: Spoofing data info #2
Ban expires: 21 September 2011 12:50:57
Nie komentuje. Sami oce?cie zajebisto?? tego serwera....
Nie polecam


haha pozdro ban za free typie, start by? o 13, wi?c jak mog?em dosta? bana za spoofa o 12:50:57 w dzien startu servera. Nie moja wina, ?e te noob listy nie lubi? moich server?w bo za du?o os?b jest
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

haha pozdro ban za free typie, start by? o 13, wi?c jak mog?em dosta? bana za spoofa o 12:50:57 w dzien startu servera. Nie moja wina, ?e te noob listy nie lubi? moich server?w bo za du?o os?b jest

No nie wiem, ale jako? na tych "noob listach" jak to okre?li?e? pojawiaj? si? serwer gdzie jest ponad 1000 online i nic si? z nimi nie dzieje. Na moim kiedy? pokaza?o ponad 500 i te? si? nic nie dzia?o. Widocznie co? musi by? nie tak skoro dostali?cie bana "przypadkowo" (?) na obu najwi?kszych ots listach :)

Ja tylko informuj? innych o tym, nie musisz si? gor?czkowa?. Je?eli nie ma spoofa to bardzo ?adnie :) wbi?em te? na serwer zobaczy? i powiem ?e ludzi du?o i ?adna mapka :)
Pozdrawiam
 

deamonq

New User
Joined
Jun 25, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

BARDZO DOBRY OTS !!! MILA ATMOSFERA, DOBRY BALANS PROFESJI, DUZO QUESTOW, MILI GM'OWIE ORAZ BARDZO DORZE ROZBUDOWANA MAPA.

eXP sTAGE jest naprawd? dobry dla kazdego jest gdzie expic...
Duzo gildi wiec beda niezle wary.. Zapraszaamy serdecznie !!!! wbija?? !!!!!!!!

na ek/rp x na trainerach trzyma 24h, wiec nie martwcie sie tym ze bedziecie musieli meczyc sie skillowaniem :)) Support pomyslal o wszystkim

SERDECZNIE ZAPRASZAMY JESZCZE RAZ, POLECAAAAAAM OTS !!!!!

nick" Angelisso
 
Last edited:

rafal36

New User
Joined
Aug 11, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Zaneria Wielki Powr?t!! Najlepsza Real Mapa

Witam ots zapowiadal sie bardzo dobrze i to sie sprawdzi?o !!
Co do exp stage to jest bardzo dobry i gra ci sie szybko nieznudzi,
na serwerze panuje bardzo mila atmosfera przy dobrym supporcie ,
na trainerach trzyma caly czasz , wiec nietrzeba bedzie sie martwic o wyskillowanie,
bardzo duzo expowisk na ktorych pomie?ci sie duzo ludzi i dla ciebie napewno niezabraknie
Wbijaj bo naprawde warto!!
Nick : Kalioper
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top