What's new

[Zapowied?] Terania RpG

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

B?dziecie zadowoleni z mapki, du?a ilo?ci skrypt?w kt?ra czeka przed wami otworem.
 
Joined
Jun 3, 2008
Messages
41
Reaction score
1
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Panowie nie mo?ecie poczeka? jednego dni.Co wy ?ycia nie macie ze tylko by?cie chcieli gra?.Wyjd? na powietrze.Nie wiem zr?b co? z sob? a nie tylko tibia i tibia.Stracicie ca?a m?odo?? i co wam z tego.Wi?c koledzy przemy?lcie moje s?owa bo p??niej b?dziecie tego bardzo ?a?owa?.?e tylko grali?cie..

Pozdrawiam
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Maper ma dziewczyne, spotyka sie z nia codziennie
Skrypter ma dziewczyne, spotyka sie z nia codziennie

W projekcie sa tylko wlasnie te 2 osoby, nie wiem czy was to dziwi czy nie, siedzimy w nocy (przewaznie do 2-3) tylko po to by skonczyc mapke/skrypty.
Dobrze ze chociaz to juz mamy za soba...

Co do posta ze mozemy wystartowac na 2-3 dni, oczywiscie pacc bedzie za free na 2-3 dni, ale co bedzie jesli SMS shop nie bedzie dzialal i nie naprawie go po 3 dniach? i co wylacze server z powodu ze nie ma sms shopa? no prosze was... Juz wole poczekac

Musze zrobic tak:
1. Uaktywnic dotpaya
2. Sprawdzic czy kody z dotpaya dzialaja i czy itemki z sms shopu dochodza do postaci
3. Dodanie servera na dedyka

Narazie jestesmy przy pierwszym punkcie
 
Last edited:

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

No to git ;D W sumie jak dla mnie mogl by wystartowac dopiero za miesiac... ;p Bo okazalo sie ze nie bede mial narazie dostepu do neta...
A tak wogole... "czerwony kolor jest przeznaczony wylacznie dla zalogi forum" czy jakos tak... ;p
 

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

W takim razie ots startuje w poniedzia?ek?? Czy kiedy bo ju? nie czaje ....?
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Najpredzej w poniedzialek, w weekendy nie mozna dotpaya zrobic ;/ A zanim tego dedyka zrobia sprawdza czy sms-shop dziala to znajac zycie ruszy za tydzien ;) (mam nadzieje ze to tylko przypuszczenie ;p)
 
Joined
Jun 3, 2008
Messages
41
Reaction score
1
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Wiecie co nie pytajcie si? kiedy ots startuje.Wystartuje w swoim czasie.Wkurzaj?ce jest tak jak ka?dy pisze.50% post?w tutaj to pytanie kiedy ots zostanie w??czony.Nie umiecie czeka?.

Pozdrawiam
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Code:
Dzi?kujemy za rejestracj? w Dotpay !
Pa?stwa konto zosta?o uruchomione - od tej chwili mog? Pa?stwo
przyjmowa? p?atno?ci.
Pierwszy punkt mozecie sobie wykreslic ;P
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

O YEAH
jutro macie startowa?!
bo zabij? :)
tylko czy zd??ycie na czas? :p
pykn?? bym se ju? i czekam z niecierpliwo?ci? na tego ots'a
jak ju? napisa?em startowa? juto bo zabij? xD
 

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Czekam i czekam ale doczeka? si? nie mog?. Mam nadziej? ?e jutro uda wam si? w ko?cu wystartowa? i solidnie przetestowa? ots'a chodzi mi tu przede wszystkim o crashe i "clonowanie itemek". Proponowa?bym r?wnie? zainwestowa? troch? w reklam? np jak?? wi?ksz? reklam? na otservlist org jak to by?o w przypadku 'Huntera.pl'. Mo?ecie r?wnie? wprowadzi? jakie? nagrody dla najlepszych ma?o kosztowne upominki zach?caj?ce do gry. Bardzo du?o zale?y od 1 dnia, nie zaniedbajcie tego !
 

Rasen94

Active User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
121
Reaction score
18
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Eh..w ko?u^^^Co do huntery to to jest chyba OTS otserva wi?c wiesz;s Co do reklamy to si? zgadzam ,poniewa? wi?kszo?? os?b woli RL map<?AL>a nie w?asne mapy i b?dziemy musieli przyci?gn?? wszystkich tych kt?rzy lubi? w?asne;s(troch? pogmatwa?em ale szczeg??).
BTW. jakie nicki b?dziecie mie? i kogo robicie^?;s

Pozdro.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Ja robie sobie GOD'a xDDDD
Czekam na ta jebana aktualizacje konta na dotpayu... i przetestowanie tego kodu ...
 

Rasen94

Active User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
121
Reaction score
18
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Ile to mo?e potrwa? ,wiesz mo?e?Tak og??em to czekaj?c na aktualizacje z dotpaya m?g?by? chyba ju? wrzuci? otsa na dedyk(sory jak si? myl?)

Pozdro.
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Za zrobie barbaczynce ewentualnie paladina ;P A nick? Slim Shady ;]] A narazie moze byscie porobili konta na forum? ;p www.teraniarpg.pun.pl
 
Last edited:

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Wczoraj pisa?e? ?e ju? ci konto zaaktualizowali ;p
przed aktywacj? dotpaya mo?ecie wstawi? serwer na dedyka i przeprowadzi? beta testy, nawet je?eli sms shop nie b?dzie dzia?a? nic na tym nie stracicie
 
Joined
Jun 3, 2008
Messages
41
Reaction score
1
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Kur... ludzie nie umiecie czeka? tylko ?eby w??czy?.On te? ma ?ycie prywatne i na pewno je?li zrobi wszystko otsa w??czy.Dajcie mu spok?j ju?.Po co testy,zrobi wszystko to b?dziemy gra?.Ludzie jednak maja co? z g?owami niekt?rzy.:curse::curse::curse:


@down.
Na pewno du?o wi?cej ni? ty.Sam odpowiedzia?e? sobie na pytanie
chyba nie na darmo robi? tego posta, pisa? go po to aby informowa? ludzi o przebiegu prac i zach?ci? ludzi do gry
Je?li mu co? nie wychodzi to pisze o tym a wy chcecie na si?? zrobi? ?eby odpali? serwer.Czekam na ten serwer tak d?ugo jak wy.Wi?c za przeproszeniem szczylu nie rzucaj si? tak.Co do test?w one na pewno ju? by?y.
 
Last edited:

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Ile ty kurwa masz lat ? i czy wog?le masz m?zg, chyba nie na darmo robi? tego posta, pisa? go po to aby informowa? ludzi o przebiegu prac i zach?ci? ludzi do gry. Je?eli m?wi ?e ots wystartuje tego i tego a tak sie nie dzieje to chyba logiczne ?e ludzie si? niecierpliwi? powiedz mi co ma rl live do odpalenia ots'a, my?lisz ?e trzeba siedzie? nad nim 24/7 ?... czytaj?c twoje posty to nie dobrze mi sie robi. " ohh nie !! wy nie potraficie czeka?!!!" <-- zajebisty jestes kole? ;p
" po co testy ?" wola?by? pogra? 2 godziny na serverze po czym ludzie zaczeli by crashowa? i clonowa? itemy ?
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

damcio15damian pewnie mysli ze jak bedzie tak Eldiane zajebiscie bronil (chociaz nie ma kurwa po co...) to otrzyma z czasem tutora a moze nawet gma...
Na wielu otsach juz widzialem takich ludzi... na wielu forach... pozniej po ok tygodniu cieszyli sie ze swojego gma ;) mam nadzieje ze damcio jak bedziesz gral to nie bedziesz nikim wiecej jak normalnym graczem...
 
Joined
Jun 3, 2008
Messages
41
Reaction score
1
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

damcio15damian pewnie mysli ze jak bedzie tak Eldiane zajebiscie bronil (chociaz nie ma kurwa po co...) to otrzyma z czasem tutora a moze nawet gma...
Na wielu otsach juz widzialem takich ludzi... na wielu forach... pozniej po ok tygodniu cieszyli sie ze swojego gma ;) mam nadzieje ze damcio jak bedziesz gral to nie bedziesz nikim wiecej jak normalnym graczem...


Nawet nie chce bo nie b?d? mia? czasu ?eby nim by?.Tylko ja Eldiane rozumie.Ze chce zrobi? wszystko na 100%.Bo od tego zale?y dalszy rozw?j Otsa
 

Gherrr

User
Joined
May 16, 2009
Messages
40
Reaction score
0
Odp: [Zapowied?] Terania RpG

Normalnym graczem to za du?o jak na niego ten dupo liz kojarzy mi si? jedynie z noobkiem stoj?cym pod dp i pisz?cym " plx free items". Jest pewny ?e nikt z was nie otrzyma Gm'a bo nie po to ch?opak m?czy si? z otsem aby potem takim dzieciom Gm?w dawa?

Omg dupo w?azie rozumiesz ? ;s jak ty pytasz po co "testy" wi?c chyba nie bardzo rozumiesz
 
Status
Not open for further replies.
Top