What's new

-Tibia 8.60 [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Status
Not open for further replies.

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
rmp5dh.jpg






STRONA WYSTARTOWA?A !!! ZAPRASZAM DO REJESTRACJI !!! !!!!
Forum - - Warto ju? teraz si? zarejestrowa? , poniewa? przed startem du?o darmowych pkt mo?na tam zdoby? !




Gra bez reset?w kont ! Bez edycji !
Najcz??ciej gdy widzimy serwer EVO , a bo za tydzie? , dwa bedzie reset !
Nie , u nas z takim zjawiskiem si? nie spotkasz !
Dostajesz gwarancje d?ugoterminowej gry !


Serwer bez SMS SHOPA ? Niestety nie , nie ukrywamy ze jednak chcemy ?eby serwer na siebie zarabia?.
Nie chcemy zmusza? nikogo, aby kupowa? w naszym SMS shopie,
przedmioty z niego mo?na zdoby? np. z quest?w, poprzez wygrywanie event?w automatycznych na serwerze oraz z Event?w forum , czy te? na Facebooku .
A nawet s? monstery i bossy z kt?rych r?wnie? mo?e polecie? Ci item z SMS SHOPA!


Eventy :

WOE - War of Emperium !
DOTA !

ORAZ

Coliseum
Obecnosc w Nocy
Zombie Event
Loteria

Oczywi?cie nie na tym zako?czymy , do dnia startu dodamy ich coraz wi?cej.


Info :

Klient: 8.6
Port: 7171
Loot: 7x
Skill: 80x
Magic: 35x
Domki: 100 level
Pvp: 100 level
Gildie: 100 level


Questy :

? The Annihilator Quest
? Demon Helmet Quest
? Firewalker Boots Quest
? The Inquisition Quest
? The Pits of Inferno Quest
? The Demon Oak Quest
? The new Frontier quest
? In Service of Yalahar Quest
oraz standardowe EVO questy , oraz do dnia startu planujemy doda? oko?o 10 swoich quest?w a nagrody z sms shopa !


EXP STAGES


Jest to tylko przyk?adowy exp stage , co do expu prosz? w postach proponowa? exp stages
1 - 50 - 250x
51 - 100 - 150x
101 - 130 - 100x
131 - 150 - 75x
151 - 180 - 50x
181 - 200 - 30x
201 - 250 - 25x
251 - 350 - 10x
351 - 500 - 5x
501 - 600x4
601 - x3


30wpifl.png


xpbqqp.png


b49o36.png


2vttzeh.png


2ykl05i.png


259eder.png


51y7ph.png


289iovo.png


53pz0m.png
 

themasyaf

Active User
Joined
Apr 24, 2012
Messages
92
Reaction score
0
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Polecam ! :)
 

Super Czapa

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Strasznie podoba mi si? 3 i 4 ss od g?ry.
Og?lnie na ss wszystko fajnie wygl?da opr?cz tego ostatniego quest roomu no ale przecie? nie wida? ca?ego :D
Pewnie wbij? zobaczy?
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Pozwolicie, ?e zapytam kto u was w Team'ie odpowiada za t?umaczenie? No chyba, ?e stawiacie gotowca. 3 SS od g?ry jest b??d. Nie powiem gdzie, mam nadziej?, ?e sami za?apiecie. Na serwer wbij? i ch?tnie zobacz? jak prezentuje si? ca?o??.
 

Obeznany1991

Active User
Joined
Jan 14, 2012
Messages
134
Reaction score
8
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Og?lnie nie polecam, s?abo dopracowany taki jak inne, no i nic doda? sporo uj??. Pozdrawiam.
 

adrian1991

User
Joined
Dec 19, 2013
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

po tej wiadomo?ci kt?r? przedstawi? balor nie mam wi?cej pyta? :D , pozdrawiam i ?ycz? nie powodzenia z serwerem , czekam na kolejn? wasz? zapowied? za dwa tygodnie :D
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

po tej wiadomo?ci kt?r? przedstawi? balor nie mam wi?cej pyta? :D , pozdrawiam i ?ycz? nie powodzenia z serwerem , czekam na kolejn? wasz? zapowied? za dwa tygodnie :D
napewno nie b?dzie do tego evo nowej publikacji za 2 tygodnie :) ale spoko wiem ze m?j grafik przesadzi? na pw , ale balor r?wnie? :)

a tak wogole jutro popo?udniu zostanie w??czona stronka ?eby?cie mogli si? ju? rejestrowa? , a w sobot? najdalej w niedziele , zostanie wrzucony nowy layout :)

A co si? dzieje na serwie ? T?umaczymy go :) tzn skrypty :) bo du?o by?o ich portugalskich , a teraz wszystkie takie b?d? polskie :)

Co planujemy doda? przed startem ? mamy oko?o 150 expowisk , chcemy przed startem dobi? do 200 :)
Posiadamy 40 quest?w , przed startem z 10 chcemy doda?.
Jak kto? my?li ze ooo gotowiec z neta i nic nie robi? ... to samo t?umaczenie 1 folderu skrypt?w zaj??o mi dzi? p?l dnia .
Zapewnimy Wam d?uga i przyjemn? gr? ! Pozdrawiam Xearth ! :)
 

Balor

User
Joined
Jan 20, 2014
Messages
33
Reaction score
2
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Nie wiem czemu moje wczesniejsze posty zostaly skasowane. Widocznie jak sie placi to sie ma... No ale c??. Jeszcze raz to napisz?: Administracja nawet nie pokusi?a si? o nagranie w?asnych filmik?w. 0 w?asnej mapy, 0 w?asnych skrypt?w, 0 w?asnej reklamy. Z czym wy startujecie? Jedynie co od was to pogr??ki na priv...

NIE POLECAM SERWERA!

Wcze?niejszy post zosta? usuni?ty ze wzgl?du na brak poparcia jakimikolwiek argumentami, zgodnie z regulaminem:
,,Oskar?enia nieuargumentowane, bez podania ?adnych dowod?w, czy chocia? rozs?dnego przedstawienia sprawy b?d? uznane za spam i, je?li za?yczy sobie tego autor tematu, zostan? usuni?te.''
Ju? ten komentarz brzmi lepiej i nie jest to co? w stylu: ,,serwer pewnie taki, nie polecam'', dlatego tym razem zostanie. To, ?e serwer zap?aci? za reklam? to fakt, ale szczerze m?wi?c nie obchodzi mnie to, po prostu realizuj? regulamin w?asnor?cznie przeze mnie napisany. // Shikate.


**Shikate- chyba sobie jaja robisz... Wszystko co napisa?em by?o poparte dowodami. Wi?c odpu?? sobie takie komentarze. Nie pozdrawiam. Je?li uwa?asz, ?e filmiki s? jego zapraszam do ogladniecia prezentacji -.- a jak screen z pogrozkami nie pasowal to moge upnac jeszcze raz. Zreszta skarge na ciebie napisa?em :)
 
Last edited:

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Nie wiem czemu moje wczesniejsze posty zostaly skasowane. Widocznie jak sie placi to sie ma... No ale c??. Jeszcze raz to napisz?: Administracja nawet nie pokusi?a si? o nagranie w?asnych filmik?w. 0 w?asnej mapy, 0 w?asnych skrypt?w, 0 w?asnej reklamy. Z czym wy startujecie? Jedynie co od was to pogr??ki na priv...


"Je?li uwa?asz, ?e filmiki s? jego zapraszam do ogladniecia prezentacji "

tak zero w?asnej mapy ? ponad 20 swoich expowisk , do tego dojdzie 40 do startu , 10 swoich quest?w do tego jeszcze 10 dojdzie , skrypty r?wnie? dojd? , czy z neta czy robione od 0 to jest moja decyzja jakie skrypty dodam . 0 swojej reklamy ? tak ? grafiki z neta pobra?em , nie wogole caly zapowiedz skopiowalem z innego serwa co nie ? hahah dobry jestes.
a co do filmik?w mog?em nagra? swoje ale po co ? je?li mia?bym by? sam na tych filmikach albo w kilka os?b , a tak to jest gotowy filmik prezentuj?cy event i po prostu ?adniej si? prezentuje co si? dzieje na takim evencie , uzna?em ze taki b?dzie lepszy , tyle z mojej strony kolego :)


a np silnik ? silnik mamy tak za lukany jak ?aden inny serwer :) po AntyDOSS ! ... u nas przynajmniej gra b?dzie pewna i przyjemna
 

Balor

User
Joined
Jan 20, 2014
Messages
33
Reaction score
2
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

"je?li mia?bym by? sam na tych filmikach albo w kilka os?b" pewnie pewnie bo i tak wiele wiecej osob nie zgarniesz ;p

NIE POLECAM
 

PanStefan

New User
Joined
Feb 26, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Po prostu Balor, nie uda?o si? kiedy? Tobie ruszy? z serwerem, to chcesz zaprzesta? cudzej dzia?alno?ci, kt?ra wystartuje, i mo?e si? cieszy? popularno?ci? od 100+ os?b ?.
Serwer zrobiony bardzo ?adnie, na pewno du?y kawa? roboty zosta? wykonany aby serwer m?g? ruszy?.
Co do tekstu u?ytkownika Balor... Cytuj? " 0 w?asnej mapy 0 w?asnych skrypt?w, oraz 0 w?asnej reklamy ", siedzisz u "dziobek19" obok jego fotela przy komputerze, ?e widzisz co jest kogo?.
Zanim napiszesz co?, przemy?l z 90 razy + 3 dla pewno?ci ?e zapami?ta?e? co masz napisa? :).
 

adrian1991

User
Joined
Dec 19, 2013
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Po prostu Balor, nie uda?o si? kiedy? Tobie ruszy? z serwerem, to chcesz zaprzesta? cudzej dzia?alno?ci, kt?ra wystartuje, i mo?e si? cieszy? popularno?ci? od 100+ os?b ?.
Serwer zrobiony bardzo ?adnie, na pewno du?y kawa? roboty zosta? wykonany aby serwer m?g? ruszy?.
Co do tekstu u?ytkownika Balor... Cytuj? " 0 w?asnej mapy 0 w?asnych skrypt?w, oraz 0 w?asnej reklamy ", siedzisz u "dziobek19" obok jego fotela przy komputerze, ?e widzisz co jest kogo?.
Zanim napiszesz co?, przemy?l z 90 razy + 3 dla pewno?ci ?e zapami?ta?e? co masz napisa? :).


specjalnie , ?eby to napisa? zrobili?cie sobie drugie konto ? M?wi?c " zrobili?cie " mam na my?li cz?onka " teamu " worldofkfass . Jeste?cie ?a?o?ni , a co do serwera to nigdy nie nagra?by? takich film?w jak portugalczycy , gdy? nie ogarn?liby?cie tyle MC na raz :D haha , ?eby post by? zgodny z regulaminem to : gotowiec z neta , mapka przerobiona w takim stopniu , ?e pewnie nikt nie zorientuje si? , ?e w?a?nie expi na nowych terenach i nowych respach ...
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

specjalnie , ?eby to napisa? zrobili?cie sobie drugie konto ? M?wi?c " zrobili?cie " mam na my?li cz?onka " teamu " worldofkfass . Jeste?cie ?a?o?ni , a co do serwera to nigdy nie nagra?by? takich film?w jak portugalczycy , gdy? nie ogarn?liby?cie tyle MC na raz :D haha , ?eby post by? zgodny z regulaminem to : gotowiec z neta , mapka przerobiona w takim stopniu , ?e pewnie nikt nie zorientuje si? , ?e w?a?nie expi na nowych terenach i nowych respach ...

po 1 to znowu jest oskar?enie bez dowod?w ... nie znam tego Pana ... ale co bym ja nie zrobi? to i tak Wam nie b?dzie pasowa?o nawet jak dodam co? swojego to i tak z Balorem z hejtujecie to ... taki typy ju? z Was ...

Dzi? do mapy zosta? dodany "ROOK EVO"

a tutaj ss :) ka?dy gracz b?dzie musia? przej?? przez ten etap mapy :)

juac5z.png


30cwsuv.png


2saau13.png

oraz tworzymy fanpage !! zapraszam - ! jutro pojawia si? na niej grafiki :)

oraz pracujemy nad skryptem -

By? mo?e zastaniecie na serwerze r?wnie? Wieloj?zyczno??, na sam pocz?tek tylko dwa j?zyki :
- Polski
- Angielski
 
Last edited:

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Oby wasze tlumaczenie bylo wykonane lepiej niz do tej pory np. 3 ss Citys - moge sie mylic jednak uwazam, ze to chyba mialo oznaczac Cities? (Moge sie mylic, moze to ma jakies glebokie przeslanie - dlatego pytam)
Kto jest osoba odpowiedzialna za tlumaczenie?
 
Last edited:

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Oby wasze tlumaczenie bylo wykonane lepiej niz do tej pory np. 3 ss Citys - moge sie mylic jednak uwazam, ze to chyba mialo oznaczac Cities? (Moge sie mylic, moze to ma jakies glebokie przeslanie - dlatego pytam)
Kto jest osoba odpowiedzialna za tlumaczenie?

spokojnie to dawno zosta?o naprawione :) wszystkie nazwy tp sa ju? inne :) spokojnie :) pozdrawiam , za t?umaczenie ? ja i tak kole?ka :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Oby wasze tlumaczenie bylo wykonane lepiej niz do tej pory np. 3 ss Citys - moge sie mylic jednak uwazam, ze to chyba mialo oznaczac Cities? (Moge sie mylic, moze to ma jakies glebokie przeslanie - dlatego pytam)
Kto jest osoba odpowiedzialna za tlumaczenie?

To sie powinno przeczytac "sits". Konkretniej poprawny zapis tego odczytu by wygladal nastepujaco: "siths". Przeslanie wiec jest juz duzo latwiejsze do odszyfrowania.
Ewentualnie moze byc w moim odczytywaniu literowka i zamiast "siths" mozemy tam odnalezc "shits", co i tak wiele nie zmienia, bo albo to pokazuje, ze serwer jest po ciemnej stronie mocy, albo, ze jest gowniany.
 

Marshall95

Advanced User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
213
Reaction score
9
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Kompletnie nie podoba mi si? ten serwer do tego byczy exp-stage, do tego mapa nie wygl?da zbyt rewelacyjnie. Typowe evo nic wi?cej, nie wbij? ale ?ycz? wam powodzenia by? mo?e b?d? gra?y u was t?umy ludzi.
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Kompletnie nie podoba mi si? ten serwer do tego byczy exp-stage, do tego mapa nie wygl?da zbyt rewelacyjnie. Typowe evo nic wi?cej, nie wbij? ale ?ycz? wam powodzenia by? mo?e b?d? gra?y u was t?umy ludzi.

W?a?nie my?limy nad zmian? owego EXP STAGES - nasza propozycja wygl?da nast?puj?co :

1 - 50 - 250x
51 - 100 - 150x
101 - 130 - 100x
131 - 150 - 75x
151 - 180 - 50x
181 - 200 - 30x
201 - 250 - 25x
251 - 350 - 10x
351 - 500 - 5x
501 - 600x4
601 - x3

jest to tylko propozycja , s?ucham Was , jaki exp stages proponujecie ?​
 

Logit3ch

Advanced User
Joined
Oct 2, 2013
Messages
165
Reaction score
6
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Kto? na 1 stronie pyta?, kto b?dzie t?umaczy?.
B?d? to ja, oraz Dziobek19 ( Xearth ), b?dzie to skrypt na komendy, !language 1 lub language 2, Default j?zyk b?dzie ENG, wi?c prace z t?umaczeniem p?jd? o wiele szybciej. :)
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [ZAPOWIEDZ] World Of KasS ! Evo 8.6! Start 06.03.2014 !

Nie polecam serwer widzia?em na brazylijskim forum tibi, mo?na sobie taki datapack ?ci?gn?? dota emperium, coloseum to podstawa tego g?wnianego datapacka na kt?rym jest masa b?ed?w sama ?wi?tynia najebana tpkami to dno...

i co tym chcia?e? osi?gn?? ? jakby? by? w temacie to ja tego nie ukrywa?em ... i tak mapka nie jest moja ale jest przerabiana ...

co do nowo?ci - system Wieloj?zyczno?? dzia?a poprawnie !! :)

komendy -
!language polish
!language english

, obecnie t?umaczymy wszystkich npc'k?w ! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top