What's new

Zarabiaj siedz?c w domu!

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Siema! Dzi? postaram si? pokaza? wam, jak zarobi? sobie na pacc za pomoc? tzw. "CashBarre" kas? zarobion? tam przelewamy na
pay-pal, po czym mo?emy zakupi? pacc, lub inne ?eczy przez internet (UWAGA! nie jest koniecza pe?noletno??!)
Og?lnie nie musimy nic robi?, wystarczy ?e b?dziemy mieli w??czony komputer z tym programem, a punkty b?d? wpada? na nasze
konto. Punkty pierwszego dnia ka?dego miesi?ca wymieniane s? na pieni?dze. Aby zdoby? wi?ksz? ilo?? punkt?w musimy poklika? w
kilka reklam i ogl?da? je minimum przez 30 sekund. Specjalny licznik odlicza czas po kt?rym punkty trafiaj? na nasze konto a my
mo?emy zamkn?? reklam?. Co kilkana?cie minut na cashbarze wy?wietla si? SURFER BONUS kiedy po klikni?ciu na nim dostajemy
r?wnie? extra punkty.Nowo?cia jest gra w bingo codzinnie mamy jeden darmowy kredyt (mozna zakupic wiecej kredyt?w) i za
Bingojacpot dostajemy minimalnie 100 dolarow. Dostepny tez na tej stronie jest czat gdzie mozna pogadac z innymi uzytkownikami.​

A oto ma?a instrukcja:
1.Wchodzimy w
W pole, gdzie pisze "Email" wpisujemy sw?j adres e-mail.
1.Klikamy na Install 20Dollars2Surf(1,45Mo) i czekamy a? si? pobierze program
nast?pnie instalujemy go na naszym komputerze.
1.Po instalacji na ekranie komputera pojawi si? CashBarre,jest to pasek na kt?rym wy?wietlane s? reklamy. Nic nie musimy robi?.
Wystarczy, ?e pasek b?dzie uruchomiony ca?y czas kiedy u??ywamy komputera, a punkty zostan? doliczone do naszego konta.
Mo?emy zdoby? dodatkowe punkty gdy na CashBarze wyskoczy Surfer Bonus po klikni?ciu na kt?ry mo?emy zdoby? od 1 do 1000
punkt?w ekstra.​

na potrzeb? uzytkownik?w mog? doda? screeny.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Zarabiaj siedz?c w domu!

"?al go?cia".
Raz to na paypal pe?noletno?? jest obowi?zkowa, inn? spraw? jest to, ?e rzadko kiedy to sprawdzaj?. Dwa to ten banner jest jak dla mnie denerwuj?cy, trzy to napisa?e? ten temat tylko po to, aby ludzie rejestrowali si? z twojego refa, chocia? nie wiem jak Wy, ale ja kiedy widz? takie tematy, nawet jak strona mnie zaciekawi to i tak nie wchodz? z ?adnego polecaj?cego, kara za spam na forach. Czwart? i ostatni? rzecz? jest to, ?e chuja na tym zarobicie. ?yjcie!
 

lycho96

Advanced User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
267
Reaction score
7
Age
27
Odp: Zarabiaj siedz?c w domu!

Po 1. masz racj?, robie to dklatego, ?e chc? miec poleconych, bo za darmo umar?o,
po 2. jak mam kogo? jako polecony, to ja mu broni? zarabia?, czemu mnie wyzywasz?
po 3. na pay-pal s? konta junior, widz? jak bardzo si? znasz....
po 4.baner wcale nie jest denerwuj?cy, mo?na go przesun?c w ka?de miejsce...
 
Top