What's new

Zbi?r Prac Konkursowych

Senai

Pomoc Techniczna/Redaktor
Joined
Jan 24, 2010
Messages
74
Reaction score
19
Witam, postanowi?em zamie?ci? w ko?cu moje prace konkursowe, aby?cie mogli je rozbudowa? i korzysta? z nich maksymalnie w swoich projektach, a jednocze?nie uzyska? wzorzec do dalszej pracy i rozwoju wzoruj?c si? na mojej pracy :)

Edit: Zdj?cia znajdziecie tutaj,nie wszystkie prace ale wi?kszo??
http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/291720-senai-thread-new-mapping.html#post883209


Download:


Tak wi?c moi mili u?ytkownicy, myszki w ?ap? i do roboty ! :D
Ps : Zr?bcie co trzeba :)
 

Spontan

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Mam nadzieje, ze zostanie on potraktowany tak jak kazdy inny, i wlepiecie mu nalezne 2 pkt, za brak jakichkolwiek zdjec!
Teraz, TOPIC
Nie podobaja mi sie... Nie ucieles czegos przypadkiem? Widze, 'dziure' lecz pietro nizej niczego nie ma. Druga sprawa, zrobiles male tereny, wypchane sama ziemia/sciana<czy jak to nazwac> Zrob cos na wiekszym obszarze, i urozmaic to detalami!
Po 3. Tylko tyle tych prac miales? Liczylem na jakies miasto/expowisko(no te co dales, to sa na 1 spawn max!)
Zdecydowanie lepiej by bylo dybys wtsawil owe mapy :
http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/291720-senai-thread-new-mapping.html#post883209
\Prosze o polaczenie
//Pisze po ciemku, sry.
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

Senai

Pomoc Techniczna/Redaktor
Joined
Jan 24, 2010
Messages
74
Reaction score
19
Odp: Zbi?r Prac Konkursowych

Napisa?em wyra?nie ?e moje prace kt?re wam oddaje s? do doko?czenia , rozbudowania wi?c ocb? Nie s? wszystkie prace z mojej galerii ale wi?kszo??. ;]
 

Spontan

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Zbi?r Prac Konkursowych

Wlasnie!(Sry ze nie edit ale jakis idiota wylacz ta opcje w tym dziale)
Umiesicles zaledwie skrawki, kiedy w twoim temacie wystawiles prawdziwe Mapy, na poziomie wysokim! Dlatego dziwie, sie czemu ich nie udosetpniles? Nawet w podpisice masz 'chcesz miec...' chyba ze rzadzasz za nie $$,
 

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Zbi?r Prac Konkursowych

Macie tutaj SS z lotu ptaka ;d:
27733456.png

21587573.png

72926949.png

69776932.png

76099101.png
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Zbi?r Prac Konkursowych

Prace naprawd? godne uwagi, autor tych prac [Seani] bardzo si? napracowa?, my?l?, ?e prace s? na bardzo wysokim poziomie i godne podziwu, lecz nie do ko?ca nadaj? si? do gry, w wielu miejscach nie da si? wejsc/zejsc wi?c trzeba je edytowac, aby mozna by?o grac.

Mimo to polecam prace! 10/10 - jak dla mnie ;p.
 

Seminari Master Kaga

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
181
Reaction score
6
Odp: Zbi?r Prac Konkursowych

No ?adne i fajnie, ?e udost?pni?e?, no ale trzeba sporo modyfikowa?...
A tak swoj? drog? planujesz zrobienie czego? troch? wi?kszego? niewiem np. zamku/pa?acu/miasta ?
 
Top