What's new

Zdasz ?

Status
Not open for further replies.

DjKoper

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Zdasz ?

Ja podobnie jak pan wy?ej dw?jki - tr?jki a najbardziej nie na widz? polskiego prawdo podobnie ?e mam tak wymagaj?c? nauczycielk?. A tak patrz?c na posty to same kujony tu s? xD
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Zdasz ?

#up
Kujon- buahaha xD nie miej mnie za kretyna kt?ry nie ma co robi? w domu :D trzeba mie? co? m?zgu i pos?ucha? troch? na lekcji a potem jeszcze dobrze poszuka? w googlach

PS : o chemii si? nie wypowiedzia?em o_O ,wiesz co jesz ? lub wiesz co p?ywa w silniku i jak to mo?e dzia?a? ? no w?a?nie takie g?wna si? przydadz? czasami chemia jest cz?sto bynajmniej mi przydatna w ?yciu
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Zdasz ?

W Anglii (tak samo jak w tym pro elo USA xD) jest bardzo niski poziom nauczania.
Te przedmioty co wymieni?e? wraz z J. polskim s? najwa?niejsze. Nie wiem, czy jeste? tak t?py ?eby to zrozumie?, ?e jak teraz olejesz 15 lat edukacji (wiek 7 - 23) to przez ca?e ?ycie b?dziesz tego ?a?owa?. Od tego jak b?dzie wygl?da?o nast?pne kilka lat twojej nauki b?dzie zale?a?o twoje ca?e ?ycie.
Dlatego radz? Ci wzi?? si? do pracy.
Ja si? wzi??em po tym jak zawali?em 1 gimnazjum. Ze ?redniej 3,6 wskoczy?em na 4,8. I i tak to jest za niska ?rednia ?eby dosta? si? do najlepszego LO w Poznaniu. Licz?, ?e z testu dostan? co? ko?o 90% bo potem nici z p?j?cia do "jedynki".
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Zdasz ?

?redni? b?d? mie? oko?o 4,75. To jeden z moich najgorszych wynik?w, ale na szkole mi ju? coraz mniej zale?y ; )
 

Noffy

Advanced User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
206
Reaction score
5
Odp: Zdasz ?

6 Kutas?w -pa? :D ,reszte to dwoje i 5 z WF Poprostu mam wyjebane na Bude :d
Mo?e zdam mo?e nie xD
 
Status
Not open for further replies.
Top