What's new

Zimowy Update

Status
Not open for further replies.

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Na stronie g??wnej tibi ukaza? si? taki news:
Zimowe Update

Prosimy o usprawiedliwienie, ?e nasza strona i wszystkie gameworldsy nie s? obecnie dost?pne. Podczas, gdy jeste?my w trybie offline, chcieliby?my zaprosi? Pa?stwa do odwiedzenia naszych promowanych i wspieranych Fansties. Wasze pomys?y i wymiany z innymi graczami na ich forach. Spodziewamy si? z powrotem oko?o godziny 18.00.

Tw?j CipSoft Team

Na stronie www.tibia.com znajduj? si? tabelka, na kt?rej s? podane wszystkie linki do fansites.
#Kamil
Jak wyjdzie nowy klieny 8.40 to na pewno go tu udost?pnie.
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Zimowy Update

Czyli rozumiem ?e wraz z update wchodzi nowy klient Tibia 8.40? W?a?nie loguje si? na Tibi? a tu b??d wi?c od razu tibia.com potem tibia.net.pl i wszystko jasne. Je?li kto? zdob?dzie nowego klienta najlepiej niech da upload bo jak ostatnio pr?bowa?em od razu pobra? klienta to by?y takie kolejki ?e szok a limit pobrania pliku na dzie? wygasa? i trzeba by?o czeka?. Czekam na 18:00 z niecierpliwo?ci? a Jack jak zwykle pierwszy o wszystkim nas informuje, gratz.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Zimowy Update

W?a?nie wr?ci?em ze szko?y, i czekam na start wszystkich server?w, ju? pod tibi? 8.40 ;) Zamierzam zalogowa? si? do gry jeszcze dzi?. Interesuj? mnie zmiany dla graczy nie posiadaj?cych pacc...
Zastanawiam si? tylko, po jakim czasie zostanie wydany patch 8.41, gdy? tak jest zawsze...
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Zimowy Update

@hoster
Jak Znamy ju? cipsoft to nowy update wejdzie w okolicach wiosna-lato :D
Ciekawe co nowego przyniesie nam tibia 8.41 :D
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Zimowy Update

Heh, spoko, w ko?cu jaki? Apdejt ^^ Ju? jest 18:00 u mnie, w??czam gr?. ;p
A i jeszcze jedno. Yalahar City b?dzie chyba dla graczy z PACC, nie? ;D

@Up
Co masz na my?li m?wi?c, ?e jakie? zmiany b?d? przewidywane dla graczy posiadaj?cych Free Account? S?ysza?em, ?e wa?niejsze rzeczy b?d? dost?pne dla graczy PACC..
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Zimowy Update

@NiverX
I co sie dziwisz nied?ugo bendzie tak ( Niemasz pacca jestes nikim) ;/
 

Kussy

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Zimowy Update

Bardzo fajnie jednak szkoda ?e to co powiedzia? up ju? jest ;/
Bez Pacc = Nikt

jak my?licie kiedy wyjd? silniki pod ten protok???
 
Joined
Sep 16, 2008
Messages
33
Reaction score
4
Odp: Zimowy Update

Po co ?ci?ga? nowego clienta? Jezeli masz ten stary to po prostu wbij sie jak na normalna tibie i sie sam zaktualizuje =] U mnie tak bylo jak mialem 8.20 i mi wskoczylo na 8.31 :p
 

BrunatnyZenoslaw

Active User
Joined
Oct 23, 2008
Messages
144
Reaction score
10
Age
29
Odp: Zimowy Update

Moim zdaniem b?dzie tak jak przy 8,30. Za kilka dni wyjdzie pewnie 8.41, bo znajd? bugi, albo co? w tym stylu. Mam nadzieje, ?e nie b?dzie tak jak koledzy m?wi?, ?e FACC-nikt. Mam w?a?nie nadzieje, ?e b?dzie coraz lepiej dla FACC, ale szczerze w to w?tpi?, poniewa? jak ka?da firma chce coraz wi?kszych zysk?w.

Pozdrowienia
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Zimowy Update

Po co ?ci?ga? nowego clienta? Jezeli masz ten stary to po prostu wbij sie jak na normalna tibie i sie sam zaktualizuje =] U mnie tak bylo jak mialem 8.20 i mi wskoczylo na 8.31 :p


Fakt

@3 up.

Nowe servy powstan? w przeci?gu ~3-4 dni podejrzewam. Chocia? b?dzie ma?a ich lista.
 
Status
Not open for further replies.
Top