What's new

Konfiguracja Polaczenia Zmiana IP Wewnetrznego

Status
Not open for further replies.

proven

User
Joined
May 25, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Witam wszystkich.
Dzisiaj do dzwoni?em si? do biura obs?ugi klienta TP Neostrady.
Gdy zapyta?em czy jest mo?liwo?? zmienienia IP z wewn?trznego na zewn?trzny pani poinformowa?a mnie ze jest to nie mo?liwe poniewa? Neostrada sama przydziela ip automatycznie. d?uga za? pani powiedzia?a ze jest mo?liwo?? zmienienia us?ugi internetu z Neostrady na TP DSL co cena 2mb/s jest kosztem 120zl +...
jak dla mnie i dla was kochani u?ytkownicy Neostrady zosta?y 2 wyj?cia :
-Zmieni? dostawc? internetu
-HAMACHI..
Boli mnie to ze ci przy biurku g?wno za przeproszeniem umiej? nic zrobi?.
taka prawda.:curse:

Jest r?wnie? ostatnia opcja kt?ra dowiedzia?em si? przed chwil? od pana z telekomunikacji ze je?li by?my pod??czyli normalny modem zamiast routeru wtedy by?oby tylko IP globalne (zewn?trzne).
Jak i poinformowa? mnie ?e je?li b?dzie pod??czony komputer tylko jeden porty odblokowane to powinno da? si? wej?? na serwer z czym ja si? nie zgadzam.

To wszystko na temat Zewn?trznego IP w Neostradzie .
 

Arelies

User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
48
Reaction score
4
Odp: Zmiana IP Wewnetrznego

Ludzie w tej neostradzie nie wiedza co mowia.
Ja posiadam Neostrade 10MB i z poczatku mialem modem zwykly wszystko smigalo tralalala normalnie mialem IP zewnetrzne (globalne, poniewaz takie ip dostajesz od neostrady) wszyscy mogli sie polaczyc na moje serwery ktore glownie stawialem dla rozrywki do bitew miedzy znajomymi z miasta. Nastepnie chcac podlaczyc laptopa przez wifii aby nie byl zalezny od tego czy siedze na komputerze kupilem router. Wtedy stawiajac na komputerze OTS na niego moglem wejsc tylko ja poniewaz mialem ip wewnetrzne (lokalne, przydzielane przez router). Rozwiazaniem problemu jest odpowiednia konfiguracja routera (NAT), i broncie zadne placenie neostradzie pieniedzy!

Oczywiscie IP bedzie Ci sie codziennie zmieniac ale mozna temu zapobiec
 

proven

User
Joined
May 25, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Zmiana IP Wewnetrznego

Arelies

Jesli by?by? taki mi?y i ch?tny pom?g?by? wiekszo?ci osob tutaj z neostrada.
bo jesli tobie sie naprawde udalo to prosze o napisanie poradnika...
 

Creative Robs

Active User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Zmiana IP Wewnetrznego

Ja mam zewnetrzne ip w neostradzie TP

I jako? nigdy nie mia?em wew a wy macie xD
 

Arelies

User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
48
Reaction score
4
Odp: Zmiana IP Wewnetrznego

Creative Robs jest tak dlatego poniewaz jestesmy szczesliwymi posiadaczami routera ktory rozdziela sygnal i tak jakby to Ci wytlumaczyc powiedzmy ze to on przejmuje status IP zewnetrznego, a udostepnia internet nam poprzez ip lokalne.

Co do poradnika, jesli znajde troche czasu to go zrobie. Narazie szkola. Moze na weekend sie takowy poradnik pojawi.


Ogarnalem poradnik, poswiecilem troche czasu ktory moglem spedzic z dziewczyna.
LINK
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top