What's new

Skrypty & Kody Zmiana kod?w, skilli, source, player.cpp

Status
Not open for further replies.

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Witam.
Mam ma?y problem, zacze?em tworzy? Naruto OTS ale ma nie pozmieniane skille, chcia?em sam doda? speed attack, kryta i absorba. Znalazlem kody, jakies pomocne informacje lecz..Nigdzie nie moge znalesc podstaw typu, gdzie znajde player.cpp w kt?rym mam pozmieniac kod?w, jak to edytowa?, sk?d to wzi??.. Mam pozmienia? source - lecz co to jest i gdzie to znajde? Nie moge nigdzie znalesc zadnych informacji na ten temat dlatego prosz? o szybk? odp. Pierwszy raz pr?buj? pozmienia? skille w takim stopniu wiec w tej jednej kwestii mam ma?e do?wiadczenie, lecz nie jest to raczej problem skoro tyle server?w(nawet strasznie g?wnianych) u?ywa tych system?w, a nawet bardziej zaawansowanych.
 

boujku

Banned
Joined
Aug 10, 2012
Messages
311
Reaction score
5
Odp: Zmiana kod?w, skilli, source, player.cpp

Source, z ang. ?r?d?o. S? to kody ?r?d?owe aplikacji - w Twoim przypadku silnika gry. ?eby znale?? source, w sensie pobra? z internetu, musisz zna? nazw? silnika. Gdy ju? zdob?dziesz takowe, b?d? one prawie na 100% zawiera?y folder a w nim plik z rozszerzeniem .dev. Jest to projekt, otwierasz go programem Dev-cpp, gdy projekt Ci si? za?aduje, na prawo pojawi si? lista, gdzie znajdziesz mi?dzy innymi sw?j upragniony plik player.cpp. ;)
 

mrianura1

User
Joined
Feb 13, 2015
Messages
25
Reaction score
1
Odp: Zmiana kod?w, skilli, source, player.cpp

zeby zrozumiec ok 50% co tam jest napisane czeka ci? rok uczenia sie c++ xDD oczywiscie paradygmatu obiektowego
 
Status
Not open for further replies.
Top