What's new

Zmiana limitu hp dla monster?w tfs 0.4

Surumar

New User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Witam potrzebuje kogo? kto jest w stanie zmieni? lub powiekszy? limit hp dla monster?w , stawiam ots pod silnikiem tfs 0.4 tibia 8.6 mam source tylko jestem zielony w paru rzeczach.. prosi?bym o pomoc lub jak?? podpowied?
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Zmiana limitu hp dla monster?w tfs 0.4

Wchodzisz w folder "Monster" i szukasz monstera, kt?remu zmieniamy HP.
Dajmy, ?e nasz monster to nazywa si? "Potw?r" i szukamy pliku "potw?r.xml".
Wchodzimy w ten plik xml i zmieniamy w linijce(<health now="73005" max="73005"/> na np. <health now="173005" max="173005"/>
 

Surumar

New User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Zmiana limitu hp dla monster?w tfs 0.4

Nie chodzi mi o dodanie hp ale mam ogranicznik w silniku i nie mam poj?cia jak to zmieni?, mam do 10mln hp maksymalnie a chc? do 2 bilion?w. widzia?em kiedy? post ale wszystko prawie usuni?te zosta?o z forum i jeszcze jeden problem mam z czarami od reborna i itemami od reborna .... je?eli kto? jest jeszcze ?ywy na tym forum to prosi?bym o pomoc , mo?emy si? dogada? w kwestii wynagrodzenia
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Zmiana limitu hp dla monster?w tfs 0.4

creature.h - .cpp, monsters.h - .cpp ka?de odpowiedzialne za zdrowie:
[cpp]int32_t
uint32_t[/cpp]
zamieniasz na:
[cpp]int64_t
uint64_t[/cpp]
Chodzi o to, ?e musisz zwi?kszy? typ zmiennej na ten wi?kszy zakres. Nie wiem czy konkretnie w tych plikach, nie sprawdza?em tego.
 

Surumar

New User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Zmiana limitu hp dla monster?w tfs 0.4

Chodzi mi o konkrety kolego. i dzi?ki za ch?ci i post z twojej strony i innych , naprawd? potrzebuje? to zrobi? pilnie bo nie moge wystartowa? otsa ... a otsa ma tyle skrypt?w co baxpia heh mo?e lepiej i hosting ju? op?acam od miesi?ca ,,, prosz? was o pomoc . mog? da? mojej w?asnej roboty skrypty kt?rych nikt nie dostanie za free pod silnik tfs 0.4 tibia 8.6....... kto pomo?e to sie dogadamy ju? priv...............
mam takie skrypty jak reborn system na komende lub robi automatycznie bez logowania przy wbiciu danego levela ,,,, pet system lub eventy dopracowane i ulepszone .... i wiele innych. wszystkie skrypty s? pod silnik tfs 0.4 tibia 8.6+ nowe targetowe czary
 
Last edited:
Top