What's new

Zmiana regulaminu "zdj??"

Status
Not open for further replies.

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Najwy?szy czas, by kto? w ko?cu o tym napisa?. Trzeba przyzna?, par? punkt?w regulaminu dzia?u "zdj?cia" jest bezsensownych, do zmiany. Zaczn? wi?c, sp?jrzcie:


Na minimum jednym ze zdj?? w pierwszym po?cie autora winien by? uwzgl?dniony nick postaci.W przypadku jego niepodania temat zostanie zamkni?ty, a autor surowo ukarany.
Mam rozumie?, ?e jest to po to, by nie by?o zdj?? z OTS'?w ? Nie wszyscy chc?cy pochwali? si? sw? postaci? maj? zamiar pokazywa? swoje nicki. Powod?w ku temu jest wiele. Z reszt?, je?li kto? faktycznie chce wiedzie?, to ?mia?o mo?e zapyta? na PW, czy innym sposobem.

Komentarze w temacie maj? odwo?ywa? si? do zdj??. Wszelkie offtopici, rozmowy nie na temat oraz g?upie k??tnie b?d? sowicie "nagradzane".
Kolejny punkt - kolejna propozycja. Nie ma sensu warnowa? za to, ?e kto? zapyta?, ile autor ma pieni?dzy w banku, czy jakie ma eq. G?upot? jest, by pyta? o to na PW itp., skoro jest to dzia? prezentacji, autor powinien odpowiedzie? na takie co?, dot. jego postaci.

W tematach obowi?zuje Was przede wszystkim zdrowy rozs?dek.W czasie 24h u?ytkownik ma prawo do jednego postu ze zdj?ciem w danym temacie.Odst?pstwa od tej regu?y b?d? surowo karane.
Tak, po co takie co? ? 24h to troszk? du?o, a przecie? mo?na lecie? 'na bie??co'. W?a?nie sko?czy?e? jaki? quest, chcesz si? pochwali?, a nie mo?esz, bo taki regulamin.

Rozmiar prezentowanych zdj?? nie mo?e przekroczy? 800x600 pikseli, oraz prosimy o wycinanie ze zdj?? paska zada? itp.
Tutaj zastrze?e? nie mam, ale skoro mamy tak "surowego" moderatora tego dzia?u, to niech kara za to wszystkich, albo nikogo. Dla przyk?adu, Vendeto. Nigdy nie obcina zdj?? i jako? jest w porz?dku. Nie, ?ebym co? do niego mia?, po prostu taki przyk?ad.

To tylko moje zdanie nt. tego regulaminu, mam nadziej?, ?e inni r?wnie? si? wypowiedz?, elo
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

1. Za.
2. Przeciw. Jak sam zapewne si? domy?li?e? ten temat dotyczy zdj?? z awans?w czy quest?w, a nie bezpo?rednio postaci. Dlatego takie pytania jak to ile dany gracz ma cc czy jakie ma eq nie powinny by? zadawane w tym temacie. Jednocze?nie takie pytania jak 'gdzie wbija?e? ten lvl' czy 'mo?esz mi powiedzie? dok?adnie, gdzie robi?e? ten screen?' powinny by? dozwolone, gdy? trzymaj? si? g??wnego w?tku, czyli screen?w.
3. Przeciw. Je?li chcesz pochwali? si? nowym zdj?ciem, wystarczy edytowa? stary post i do niego doda? dodatkowego screena. a je?li zosta? przekroczony limit to nie s?dz?, ?eby zrobi?o wielk? r??nic?, czy pochwalisz si? dzi? czy jutro. ; )
4. Dok?adnie. W tym przypadku nie powinno by? ?adnego immunitetu.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Na minimum jednym ze zdj?? w pierwszym po?cie autora winien by? uwzgl?dniony nick postaci.W przypadku jego niepodania temat zostanie zamkni?ty, a autor surowo ukarany.

Jasne, autor powinien mie? prawo czy ukrywa nick czy ujawnia.

Komentarze w temacie maj? odwo?ywa? si? do zdj??. Wszelkie offtopici, rozmowy nie na temat oraz g?upie k??tnie b?d? sowicie "nagradzane".

Mo?e zapyta?, no ale bez przesady ?eby to si? ogarnicza?o max do 2-3 s??w. (Mo?emy przecie? wykaza? si? inteligencj? i zawsze si? wysili? napisa? te pare dodatkowych zda?).

W tematach obowi?zuje Was przede wszystkim zdrowy rozs?dek.W czasie 24h u?ytkownik ma prawo do jednego postu ze zdj?ciem w danym temacie.Odst?pstwa od tej regu?y b?d? surowo karane.

Jestem przeciwko, jest to dobre ograniczenie, ?eby nie by?o zb?dnego spamu, a przecie? istnieje te? opcja edytuj, ?eby wklei? nast?pnego screena.

Rozmiar prezentowanych zdj?? nie mo?e przekroczy? 800x600 pikseli, oraz prosimy o wycinanie ze zdj?? paska zada? itp.

Ten podpunkt, mo?na wyjeba? - i tak si? do niego nikt nie stosuje, a nikt nie jest karany za to.
 

Michusjeedem

Active User
Joined
Dec 1, 2011
Messages
72
Reaction score
3
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

1. ZA.
2. ZA.
3. ZA, a czemu? Proste, przypu??my, 4 osoby skomentowa?y Ci temat i chcesz wrzuci? ss'a, ale tego nie zrobisz, bo masz chujowy punkt w regulaminie, o kt?rym nawet nie by?o informacji, ?e jest. Ale wracaj?c do tematu, zeedytujesz posta i chuja kto zobaczy, bo w?tpi?, ?eby kto? obejrza?, to co widzia?, a p??niej rzadko kto wchodzi w taki temat, wyjeba? w chuj ten punkt lub te? zmieni? to, ?e mo?na doda? ss'a po 2 komentarzach, a gdy nie b?dzie tej ilo?ci koment?w to dopiero po 24h.
4. Tak zawsze by?o :d Moderator nie mo?e da? warna nikomu, kto jest wy?ej postawiony od niego :p
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

@Rews, jak chodzi o punkt z rozmiarem zdj??, niech zostanie, powinien jednak obowi?zywa? WSZYSTKICH. Powinien zosta?, no bo nie ka?dy ma internet 2000mb/s i zdj?cia full hd wrzucone tak, jak zosta?y zrobione nie do??, ?e rozci?gaj? temat przy ?adowaniu, to ?aduj? si? baardzo d?ugo. Zdj?cia maj? by? obcinane, a niestosowanie si? karane. Proste ? Proste.

Co do podpunktu z odleg?o?ci? czasow? wrzucania nowych zdj??, to Michu ?adnie to uj??. Par? os?b skomentowa?o, a my nie mo?emy doda? ss'a. Zedytujemy, no ale ok, nikt i tak tego nie zobaczy, bo nikt nie czyta starszych post?w, a tym bardziej sprawdza, czy kto? edytowa?. No i tak upadaj? tematy z ss'ami ...

Licz?, ?e w temacie wypowie si? r?wnie? sfera 'wy?sza', bo to od nich zale?y najwi?cej, pjontka
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

POST DLA LUDZI MY?L?CYCH LOGICZNIE POWY?EJ 16 ROKU ?YCIA

Wszystko za, to logiczne, zabraniaj?c rozmowy offtopowej w dziale offtopowym to zabijanie dyskusji, galeria zdj?? to przecie? to samo co hydepark, a do tej pory jest tak ?e nawet za?artowa? sobie nie mo?na bo warnuj?, zreszt? tak jest w ka?dym dziale nie tylko tu, a dalsze takie prowadzenie doprowadzi do jego zgonu, b?d? zdj?cia bez komentarzy.

Jaki jest sens w okre?laniu maksymalnej wielko?ci zdj?cia?
Nie Autor tematu jest zale?ny od przegl?daj?cych tylko przegl?daj?cy od autora, to ?e on chcia? pokaza? ?adne zdj?cia w full hd czy czym?tam to jego widzimisie i nie powinno by? karane, wolna dyskusja, chocia?by posty "Fajnie zrobione foto", na pewno wole du?e zdj?cia ni? 800x600 czy ile tam..
I tak nie s? one trzymane na waszym serwerze, forum posiada opcje automatycznego zmniejszania obrazk?w(?) a ograniczana jest w ten spos?b wolno?? u?ytkownik?w..

Nakaz pokazywania nicka to czyste naruszanie prywatno?ci i zabieranie prawa do prowadzenia tematu wed?ug w?asnego uznania, po?owa moderator?w powinna zosta? zwolniona za g?upie i bezpodstawne komentarze.

I nie, wcale nie s?dz? ?e na ich miejsce powinien wst?pi? kto? inny.
Na forum, na kt?rym za posty odpowiadaj? u?ytkownicy moderacja powinna zosta? ograniczona do minimum, a zachcianek moderator?w mo?na unikn?? usuwaj?c, tych m?odszych, daje si? ciupn?? ?e gdyby usuwany by? tylko spam/obrazy/flamewary/ to powod?w do narzekania by brak?o.
Aktualnie jeste?my wszyscy bez wyj?tku karani za najzwyklejsza dyskusje, pogl?dy i w?asne zdanie.

Gdy moje zdanie i opinia moderatorowi si? nie podoba, dostaje warna za super slangowy 'mwp' czyli ma?owarto?ciowy post albo post nie na temat lol

Moderatorzy bardzo lubi? mnie i moje posty, patrzcie
74869434384984157302.jpg


Masa bezpodstawnych warn?w i pierdolenie o szopenie moderator?w, kt?rzy broni? pierdol?cych o szopenie jeszcze bardziej pseudo ekspert?w tego forum, kt?rzy potrafi? jedynie czepia? si? o wulgarno?? tekstu.

Zapewne dostane warna za ten ma?owarto?ciowy post,bo mi si? nie podoba co tu jest, i kt?remu? z moderator?w si? nie spodoba moje zdanie, chuj z moim zdaniem, skoro mo?na usun?? post i postawi? warna :D
Aha, no i tak, rozpisa?em si? na dwa tematy w jednym po?cie, to chyba podchodzi pod offtop co nie? MA?OWARTO?CIOWY POST, no rzeczywi?cie

Kupa tu jest troch?, marna organizacja administracji, git ?e konkursy, git ?e ambitni moderatorzy i junior admini, du?o post?w dzia??w etc, ale za du?o te? widzimisie i karanie warto?ciowych u?ytkownik?w za wyra?anie ich opinii.

A co do wulgarno?ci jeszcze
Sama w sobie wulgarno?? nie jest niczym z?ym imo, dopiero kierowana w stron? kogo? to ruch poni?ej pasa, ale i tak wiele os?b na to zas?uguje, albo raczej nie zas?uguje - na pomoc

AHA I KONKURS
Temu, kt?ry znajdzie 'nagminny spam' w moich postach dam 25z? do?adowanie do fona, lol

Jestem tu jednym z tych, kt?ry potrafi powiedzie? co? na temat opieraj?c to na podstawach, a nie jak wielu innych pisz?cych bzdury na podstawie bajek disneya i w?asnej wybuja?ej wyobra?ni
 
Last edited:

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Up popieram w 100 %. Pokochali wlepianie warn?w za nic praktycznie, szczeg?lnie w dziale, o kt?rym jest temat. Nie ma si? co oszukiwa?, z forum dobrze si? nie dzieje, z tak? kadr? i nowymi moderatorami daleko nie zajdziemy, niestety. by nie zbacza? z tematu, to zapraszam do dyskusji, my?l?, ?e da si? co? z tym zrobi?.
 

Laki

&#51221;&#49888;&#50630;&#51060; &#49688;&#45796;
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Jestem tu jednym z tych, kt?ry potrafi powiedzie? co? na temat opieraj?c to na podstawach, a nie jak wielu innych pisz?cych bzdury na podstawie bajek disneya i w?asnej wybuja?ej wyobra?ni

Wlasnie odpowiedziales na pytanie 'dlaczego dostaje ostrzezenia'? Pozdrawiam rowniez moderatorow, ktorzy zamiast ulatwiac zycie i docenic userow wola wstawic warna, a pozniej nie moga napisac na pw dlaczego to ostrzezenie zostalo przyznane. (Chuj z tym, ze wszystkie ostrzezenia, ktore do tej pory dostalem, byly usuniete - mozna przeciez sprobowac, a noz sie nie odwolam)...

Co do zmiany regulaminu, popieram w stu procentach. Regulamin zdjec jest tak nielogiczny, ze az trudno tam cokolwiek napisac, bo przeciez moderatorzy dzielnie warnuja WARTOSCIOWE posty, wnoszace cos do tematu, natomiast posty lamiace regulamin bez raportu ze strony usera usuniete nie zostana.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

@Rews, jak chodzi o punkt z rozmiarem zdj??, niech zostanie, powinien jednak obowi?zywa? WSZYSTKICH. Powinien zosta?, no bo nie ka?dy ma internet 2000mb/s i zdj?cia full hd wrzucone tak, jak zosta?y zrobione nie do??, ?e rozci?gaj? temat przy ?adowaniu, to ?aduj? si? baardzo d?ugo. Zdj?cia maj? by? obcinane, a niestosowanie si? karane. Proste ? Proste.

Istnieje od tego modyfikacja, pomniejszaj?ca zdj?cia, a te? mo?na doda? inny punkt do regulaminu:

  • Zakaz wstawiania zdj?? z swoim paskiem zada?, czyli samo zdj?cie z gry.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Jako moderator tego dzia?u odpowiem Wam nt. poszczeg?lnych roszcze? :

1.Ile ju? razy zdarza?o si?, ?e w temacie nt. Real Tibii nagle okazywa?o si?, ?e dana osoba wrzuca zdj?cia z OTS ? Je?li dzia?em jest Zdj?cia z Tibii, to niew?a?ciwym jest wprowadzanie ludzi w b??d poprzez umieszczanie zdj?? z OTS.K?amstwo ma kr?tkie nogi, je?li kto? nie chce umieszcza? tych zdj?? z nickami, to mo?e przecie? ten pkt. obej??, zobaczcie jak to zrobi? HateThisSite w swoim temacie, gdzie obok zdj?? z zakrytymi nickami zhackowanych postaci wrzuci? zdj?cie swojej postaci z nickiem, regulaminowi sta?o si? zado?? a wszyscy byli zadowoleni.
Ten punkt jest w pe?ni w?a?ciwy, nie ma potrzeby zmian.

2.Tak trudno jest Ci napisa? :

"Ile masz pieni?dzy w banku ?

@Topic

Pi?kne zdj?cia, ?ycz? jak najlepszego lvl, najwy?szych skilli i czekam na wi?cej. "

Dla mnie jest to p?j?cie na umys?ow? ?atwizn? i wprowadza tylko zb?dny spam w tematach.Je?li piszesz post w kt?rym gratulujesz wynik?w, to dopisz swoje pytanie, a odpowied? dostaniesz, zero filozofii...

3.Za??? tak? sytuacj? : Temat zak?ada gildia, sk?adaj?ca si? z 10 os?b, graj?cych na jednym ots, gdzie lvl wpada im co 15min, a wary maj? po 3 dziennie.Je?li ka?dy z nich doda 5 zdj?? raz na 2h, to robi si? burdel nie do ogarni?cia.
Do tego s?u?y mo?liwo?? edycji postu, by je?li masz np. kilka h do tej bariery 24h zedytowa? post i potem napisa? nowy.I tak gdy widz?, ?e jest 18+h od ostatniego postu to si? tego nie czepiam, wi?c nie wiem w czym problem...

4.Co do Vendeto to nie mog? go ukara?, bo moderatorzy nie maj? mo?liwo?ci karania ludzi z rang? moderator+.Ch?tnie bym mu za to wlepi? warna, uwierz mi, ale nie le?y to w mojej gestii.
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

No dobra, wporzo, ale jak kto? chce wrzuci? du?o screen?w, to nie b?dzie do ka?dego wkleja? innego zdj?cia z nickiem jakiej? postaci. To bez sensu, mo?na zapyta? o nick na gadu, pw, gdziekolwiek. Co do reszty, to nadal trzymam swoje zdanie.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

No dobra, wporzo, ale jak kto? chce wrzuci? du?o screen?w, to nie b?dzie do ka?dego wkleja? innego zdj?cia z nickiem jakiej? postaci. To bez sensu, mo?na zapyta? o nick na gadu, pw, gdziekolwiek. Co do reszty, to nadal trzymam swoje zdanie.

Wiesz, Twoje zdanie jest Twoim prywatnym i dobrze, ?e si? go trzymasz, ale wyja?ni?em w miar? klarownie, ?e te zmiany nie s? niezb?dne i nie widze potrzeby nowelizacji regulaminu.
Regulamin m?wi o nicku w pierwszym po?cie tematu, wi?c je?li na 10 ss'?w wkleisz jeden z nickiem to te? jest dobrze, to tylko 1 ss na temat, lito?ci...
O pozosta?ych si? nie wypowiem, bo zrobi?em to wcze?niej.
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Je?li mia?by to by? jakikolwiek nick, to nawet w porz?dku, jednak jak mia?by by? to nick tej postaci, to nadal jest to bez sensu, bo ka?dy mo?e zobaczy? sobie pierwszy post.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Je?li mia?by to by? jakikolwiek nick, to nawet w porz?dku, jednak jak mia?by by? to nick tej postaci, to nadal jest to bez sensu, bo ka?dy mo?e zobaczy? sobie pierwszy post.

Regulamin m?wi o nicku postaci, czytaj : podajesz nick postaci, ?eby by?o pewne, ?e to Rl a nie OTS.Regulamin nie precyzuje natomiast, ?e musi by? to nick postaci przedstawianej na p??niejszych zdj?ciach, czytaj : jest ok, je?li dasz ss z nickiem noobchara, je?li boisz si? ujawnia? nick danej postaci.
My?l?, ?e jest ju? to wystarczaj?co jasne.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Regulamin m?wi o nicku postaci, czytaj : podajesz nick postaci, ?eby by?o pewne, ?e to Rl a nie OTS.Regulamin nie precyzuje natomiast, ?e musi by? to nick postaci przedstawianej na p??niejszych zdj?ciach, czytaj : jest ok, je?li dasz ss z nickiem noobchara, je?li boisz si? ujawnia? nick danej postaci.
My?l?, ?e jest ju? to wystarczaj?co jasne.

Czyli mam wstawi? screena mojego 8 lvl z rl, a potem wjeba? 466 lvl z ots zakrywaj?c nick? Jak widzisz regulamin ma uchybienia i s?dz?, ?e nikomu nie chce si? robi? jaki? zabaw w ots i rl. Wed?ug mnie punkt w regulaminie jest zb?dny.
 

Michusjeedem

Active User
Joined
Dec 1, 2011
Messages
72
Reaction score
3
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Ten punkt w og?le nie ma sensu, ja pierdole. Aramiszon przejrzyj w ko?cu na oczy...
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

No, podbijam pan?w up. Co do reszty, to nawet mo?e zosta?, teraz b?j toczy si? o ten konkretny punkt. No i nie zapominajmy o r?wnym traktowaniu u?ytkownik?w je?li chodzi o rozmiar zdj??.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

W takim razie widz? mo?liwo?? kompromisu, bo widz?, ?e Wam to wybitnie nie pasuje w takim kszta?cie jak jest.Pozosta?e pkt. zostan?, bo co do tego nie ma dyskusji, ten punkt zniknie, a surowiej b?dzie egzekwowany punkt : Nie umieszczamy tutaj zdj?? z serwer?w OTS, od tego s?u?y dzia?: Zdj?cia - Tibia.net.pl i je?li takowe posty si? pojawi? to b?d? karane.My?l?, ?e jest to uczciwe, zatem dyskusj? w tym temacie uwa?am za zako?czon?, przechodz? do modyfikacji regulaminu dzia?u w tym zakresie.

Co do Vendeto to zwraca?em ju? mu na to uwag? i zobaczymy jak to b?dzie wygl?da?o.Sytuacja b?dzie pod kontrol?, nie b?dzie r?wnych i r?wniejszych - spokojnie.
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

Dobra, wchodz? do tematu z moj? argumentacj?, kt?ra pewnie i tak zostanie przez kogo? zhejtowana... No, ale c?? to tylko moje zdanie, nie musicie za to wiesza? na mnie ps?w.

Dzisiejsi moderatorzy to istny ?art. Jedyne osoby kt?re co jak co, ale trzymaj? poziom to arts18, xemorin, xanosta, zbizu i govern (m?wi? tu tylko o zielonych, nie reszcie kadry). Reszta nie do??, ?e daje ostrze?enia za co? czego nie ma w regulaminie, to jeszcze zachowuje si? jak totalne przedszkole. Dam przyk?ad chocia?by Dublera kt?ry jeszcze niedawno nie m?g? si? nawet pofatygowa?, aby w swoich wypowiedziach u?ywa? polskich znak?w.

Tre?? jednego z moich ostrze?e?:
aramiszon said:
Drogi u?ytkowniku!
Otrzyma?e? upomnienie.

Pow?d:
-------
Nieprzestrzeganie regulaminu dzia?u


-------

Oryginalny post:
TibiaME - Wasze screeny z codziennego expa.
A w moim po?cie podzi?kowa?em typowi za pomoc i powiedzia?em, ?e screeny wrzuc? p??niej - za dzi?kowanie te? dostaje si? ostrze?enia? Jednym z powod?w dla kt?rego przesta?em wrzuca? screeny jest w?a?nie niekompetencja i g?upota moderator?w. "W?asne zdanie? Wypierdalaj." - czasami po prostu wydaj? mi si?, ?e to jest system kt?rym kieruje si? tnet.

Pozwol? sobie zacytowa? znaczenie s?owa fora:
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, kt?ra s?u?y do wymiany informacji i pogl?d?w mi?dzy osobami o podobnych zainteresowaniach przy u?yciu przegl?darki internetowej.
Wnioskuj?, ?e tnet to nie forum. Odbieracie nam prawo do pogl?d?w mi?dzy osobami o podobnych zainteresowaniach. Ostrze?enia dajecie praktycznie za rzeczy kt?re na normalnym forum dyskusyjnym by?yby traktowane normalnie, a nie jako posty kt?re o dziwo ?ami? regulamin. Ma?owarto?ciowy post? No i co z tego, ludzie, kurwa. Je?eli wypowied? nie wymaga wi?kszego rozpisywania si?, to co - lepiej w og?le nie pisa??


Co ja proponuj??
Proponuj? zdegradowa? wszystkich moderator?w kt?rzy nie wywi?zuj? si? z obowi?zk?w, s? zbyt surowi, daj? ostrze?enia za nic. Nie b?d? rzuca? nickami bo nie chc? nikogo krytykowa?, ale niekompetencja moderator?w jest a? nadto widoczna, wi?c tak czy inaczej - nie b?d? tego musia? robi?, bo ka?dy ju? si? chyba zorientowa? kto zas?uguje na swoj? posad?, a kto nie.
P??niej mogliby?cie nie robi? ?adnych nabor?w, tylko sami wytypowa? osoby kt?re nadaj? si? na ow? pozycj?. Osoby kt?re nie pope?niaj? b??d?w ortograficznych, znaj? si? na danym przedmiocie i przede wszystkim nie zachowuj? si? jak siedmioletnie dziecko.
Ostatni? modyfikacj? o kt?rej napisz? b?dzie wielka modyfikacja regulaminu. Pragn??bym, aby punkty kt?re s? po prostu zbyt surowe, g?upie itp. zosta?y usuni?te. Posty kt?re ?ama?yby pomimo wszystko regulamin, niech b?d? usuwane a nie od razu karane - no chyba, ?e dana osoba pope?nia ten b??d nagminnie, to wtedy rzeczywi?cie trzeba poprosi? o popraw?.


Pozdrawiam.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Zmiana regulaminu "zdj??"

P??niej mogliby?cie nie robi? ?adnych nabor?w, tylko sami wytypowa? osoby kt?re nadaj? si? na ow? pozycj?.

Ehm, to ?e si? nadaj? to nie znaczy, ?e te? musz? czy chc?... jest du?o takich os?b co zas?uguje, dobrze by si? spe?nia?a, ale ,, po co ".

Proponuj? zdegradowa? wszystkich moderator?w kt?rzy nie wywi?zuj? si? z obowi?zk?w, s? zbyt surowi, daj? ostrze?enia za nic.

Ehm, wszyscy si? wywi?zuj? z obowi?zk?w - uwierz mi.
Lecz jest tak, je?eli masz powy?ej 30 post?w i jeste? ju? U?ytkownikiem forum, a nie nowicjuszem, to dostaniesz za pewne odrazu ostrze?enie, a nie upomnienie, uwierz mi teraz jest i tak o wiele lepiej, ni? to by?o kiedy?.
Je?eli uwa?asz, ?e dostajesz ostrze?enia za nic, to odwo?aj si? od nich, a je?eli u moderatora du?o si? pojawi takich ostrze?e? za nic, to za pewne zostanie wywalony z kadry.

nie zachowuj? si? jak siedmioletnie dziecko.
Ehm, nikt tutaj nie ma siedmiu lat, i te? poni?ej 13, podaj przyk?ady jakiego zachowania by? nie chcia? zobaczy? i jakie widzisz obecnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top